PDA

View Full Version : Разделихме се...



sexita
12-21-2008, 08:29
8)
Най-тъпата раздяла до сега...и не защото го обичах или съм била много влюбена...ами защото не ми каза причината.... :?

pandelka
12-21-2008, 08:31
..твое решение .. бтв кво стана с иво ? :-D

nymphadora
12-21-2008, 08:34
:-o :shock:

sexita
12-21-2008, 08:34
..твое решение .. бтв кво стана с иво ? :-D

Нищо...той също е минало... Вчера си говорихме...може би беше единственият човек пред който се осмелих да говоря и да плача...да си кажа всичко и да ме успокои.

jambo_bs
12-21-2008, 08:36
Неможе вечно да сте заедно.

sexita
12-21-2008, 08:37
Очаквах раздяла,но не сега и по този начин... :cry:

Crush
12-21-2008, 08:37
Спокойно! Още мнооооого ще минат преди да се спреш на нещо по-сериозно. Живей си и да не ти дреме чак толкова.

nicolepcd
12-21-2008, 08:43
Жалко, кефехте ме като двойка :(

pandelka
12-21-2008, 08:44
..твое решение .. бтв кво стана с иво ? :-D

Нищо...той също е минало... Вчера си говорихме...може би беше единственият човек пред който се осмелих да говоря и да плача...да си кажа всичко и да ме успокои.


Нз защо ,но винаги съм си мислела,че пак ще се съберете.. :?

babity
12-21-2008, 08:45
Наистина малко навътре ги приемаш нещата. Повече егоизъм му е майката!

beb4yy
12-21-2008, 08:51
Наистина малко навътре ги приемаш нещата. Повече егоизъм му е майката! :) +1

sexita
12-21-2008, 08:55
Наистина малко навътре ги приемаш нещата. Повече егоизъм му е майката! :) +1

не се вписва в "Аз-а" ми... :?

babity
12-21-2008, 09:01
Колкото повече си повтаряш "Майната му", толкова по - добре ще ти е, а и ще си спестиш страданията. И все пак от теб си зависи дали искаш да си направиш живота по - лесен или предпочиташ да страдаш със АЗ-а си.

SoAfraid
12-21-2008, 09:03
Ееееее дойде и твоя ред да напишеш такава тема с думите "без причина", не вярвах че ще е толкова скоро. Тцтцтц

mickelangelo
12-21-2008, 09:18
Имам 1 приятел .. който винаги когато му се оплача ... за нещо такова ме изслушва ... дава ми съвет .. и накрая се ухилва до ушите .. и ми казва .. " шута в Г*за и следващата "

та и твоята работа същата ... шута в г*за и следващия .. не вярвам да няма желаещи ... 8)

sexita
12-21-2008, 09:29
Колкото повече си повтаряш "Майната му", толкова по - добре ще ти е, а и ще си спестиш страданията. И все пак от теб си зависи дали искаш да си направиш живота по - лесен или предпочиташ да страдаш със АЗ-а си.

Повтарям си постоянно...но ей така ми е тъжно и сега съм на работа и трябва да се държа а не мога...
Не мислех,че ще ми е чак толкова гадно...
Знам че ше дойде друг и ще го забравя,но още не приемам края...прекалено много свикнах с него,а и как може да не иска да ми обясни защо...Ужасно е!
Бяхме заедно 2та дена...онзи ден и вчера...прекарахме добре,но той почна да не ми обръща внимание по едно време и да ми говори много гадно...сякаш ми се отяжда... Мълчахме си,накрая като ме изпраща до нас и ме гушка и аз го питам...що си толкова лош и той вика-ти си лоша...
И аз...какво съм направила...
-Ами...не знам
-Е как не знаеш...искам да ми кажеш...явно има проблем
-Еми да,има...
-Кажи ми,тогава...какво има
-Не мога да ти обясня...не знам български...
-Винаги си могъл да ми кажеш всичко...кажи ми моля те
-Не искам! Сега не знам какво да мисля и ще ти кажа по-късно...след Нова Годна...
Гушна ме и аз си тръгнах.
Вечерта му написах смс...искаш ли да се разделим...,
той ми каза...защо ме питаш?
и аз му казах,че мисля,че това е проблемът...че не иска да ми каже...
И той ми писа...не знам какво мисля,но от вчера мисля много неща и сега искам да съм сам!

След това...не ми писа...нито аз на него. Изтрих всичко...
смс-и,снимки,всичко,което ми напомня за него...
Преди да си легна му написах,че не искам човек до себе си, който не знае какво иска...че няма да плача и ще си намеря друг...че е много глупаво да се страхува от един разговор с мен... Че е още по-глупаво да ме лъже,че е много влюбен,а така да ме наранява...
много неща му писах...и за секса...че не е важно кой е върху теб,а кой е до теб!
И за техните му писах...че така и така и те щяха да са проблем...
След това пратих и изтрих и номера му...
Сега обаче още не мога да приема всичко това http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/ak.gif

babity
12-21-2008, 09:34
При тези обстоятелства предполагам, че вината е твоя. Може да е разбрал за колебанията ти относно Иво и да се е почувствал предаден, знам ли... На негово място точно така бих се почувствала.

fe6an4eto0
12-21-2008, 09:34
Колкото повече си повтаряш "Майната му", толкова по - добре ще ти е, а и ще си спестиш страданията. И все пак от теб си зависи дали искаш да си направиш живота по - лесен или предпочиташ да страдаш със АЗ-а си.

Повтарям си постоянно...но ей така ми е тъжно и сега съм на работа и трябва да се държа а не мога...
Не мислех,че ще ми е чак толкова гадно...
Знам че ше дойде друг и ще го забравя,но още не приемам края...прекалено много свикнах с него,а и как може да не иска да ми обясни защо...Ужасно е!
Бяхме заедно 2та дена...онзи ден и вчера...прекарахме добре,но той почна да не ми обръща внимание по едно време и да ми говори много гадно...сякаш ми се отяжда... Мълчахме си,накрая като ме изпраща до нас и ме гушка и аз го питам...що си толкова лош и той вика-ти си лоша...
И аз...какво съм направила...
-Ами...не знам
-Е как не знаеш...искам да ми кажеш...явно има проблем
-Еми да,има...
-Кажи ми,тогава...какво има
-Не мога да ти обясня...не знам български...
-Винаги си могъл да ми кажеш всичко...кажи ми моля те
-Не искам! Сега не знам какво да мисля и ще ти кажа по-късно...след Нова Годна...
Гушна ме и аз си тръгнах.
Вечерта му написах смс...искаш ли да се разделим...,
той ми каза...защо ме питаш?
и аз му казах,че мисля,че това е проблемът...че не иска да ми каже...
И той ми писа...не знам какво мисля,но от вчера мисля много неща и сега искам да съм сам!

След това...не ми писа...нито аз на него. Изтрих всичко...
смс-и,снимки,всичко,което ми напомня за него...
Преди да си легна му написах,че не искам човек до себе си, който не знае какво иска...че няма да плача и ще си намеря друг...че е много глупаво да се страхува от един разговор с мен... Че е още по-глупаво да ме лъже,че е много влюбен,а така да ме наранява...
много неща му писах...и за секса...че не е важно кой е върху теб,а кой е до теб!
И за техните му писах...че така и така и те щяха да са проблем...
След това пратих и изтрих и номера му...
Сега обаче още не мога да приема всичко това http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/ak.gif
Ще мине всичко с времето на мен в началото така ми беше .. но сега много трудно допускам някой да обичам истински ... страшно много съм се затворил в себеси заради такива глупости и много рядно обичам...

sexita
12-21-2008, 09:38
При тези обстоятелства предполагам, че вината е твоя. Може да е разбрал за колебанията ти относно Иво и да се е почувствал предаден, знам ли... На негово място точно така бих се почувствала.

Просто...няма как да разбере... :( А и сме си говорили за Иво...преди да тръгна с него бях още с Иво...говорили сме всичко и винаги като сме се виждали с Иво или е ставало нещо по-съществено съм му казвала...
Знае какво чувствам и какво правя...не съм го и лъгала
Сърди ми се за нещо и е много гадно като не знам какво е...защото дори не ми идва на ум!

babity
12-21-2008, 09:41
Във всеки случай се постарай да не мислиш за него, поне до колкото е възможно. Подари си едни прекрасни и спокойни празници. Ако наистина е държал на теб, той непременно ще те потърси.

fe6an4eto0
12-21-2008, 09:41
При тези обстоятелства предполагам, че вината е твоя. Може да е разбрал за колебанията ти относно Иво и да се е почувствал предаден, знам ли... На негово място точно така бих се почувствала.

Просто...няма как да разбере... :( А и сме си говорили за Иво...преди да тръгна с него бях още с Иво...говорили сме всичко и винаги като сме се виждали с Иво или е ставало нещо по-съществено съм му казвала...
Знае какво чувствам и какво правя...не съм го и лъгала
Сърди ми се за нещо и е много гадно като не знам какво е...защото дори не ми идва на ум!
А може би се е почувствал застрашен от въпросния ИВО... ревнува... или мисли че ти ще се върнеш при него и неиска да бъде с теб щот явно се опитва да те забрави навреме преди да го боли страшно много ...

sexita
12-21-2008, 10:11
При тези обстоятелства предполагам, че вината е твоя. Може да е разбрал за колебанията ти относно Иво и да се е почувствал предаден, знам ли... На негово място точно така бих се почувствала.

Просто...няма как да разбере... :( А и сме си говорили за Иво...преди да тръгна с него бях още с Иво...говорили сме всичко и винаги като сме се виждали с Иво или е ставало нещо по-съществено съм му казвала...
Знае какво чувствам и какво правя...не съм го и лъгала
Сърди ми се за нещо и е много гадно като не знам какво е...защото дори не ми идва на ум!
А може би се е почувствал застрашен от въпросния ИВО... ревнува... или мисли че ти ще се върнеш при него и неиска да бъде с теб щот явно се опитва да те забрави навреме преди да го боли страшно много ...

Не се бях замисляла...
Ние за Иво не сме говорили скоро,но миналата седмица бяхме заедно и гледахме ПланетаТВ и даваха песента на Преслава... След тебе аз не ставам за обичане Всичко ти дадох, виж ме - Съсипа ме! Остави само мойта тежко болна любов към теб.Недоубита за да ме пита: "Да умра или не, да простя или не и защо, и защо, и защо Все на добрите лошо се случва - Все на добрите? казах му че много ми харесва...
А той само се намръщи и каза..."не ми харесва" Аз пък се изложих...казах..."защо бе бебе...текста е...невероятен,страхотен...ч вствам го въртре в себе си..." И той едва не ми се развика...каза..."след кой" и аз не го разбрах и той пак "кажи ми..след кой?" И аз схванах че е за припева и наведох глава,защото знаех сама,за кой ми напомня песента...
Казах..."за никой"
След това сменихме темата и пак всичко тръгна добре...
Лежахме си в стаята след секс и беше незаменим момент...тишина и само аз лежа върху него и съм си подпряла лицето с длани и го гледам в очите...той също. И никой нищо не казва...само очите ни...
Тогава каза..."след тебе аз не ставам за обичане..." много тъжничко такова...и аз го гушнах и му казах...ще ми покажеш,бебенце...

Но ето че не ми показва....нищо!
:x

scoobydors
12-21-2008, 10:58
Не разбрах нещо.. скъсахте с онова момче Анастасиос или там както се казваше?
Иначе не го приемай толкова навътре... млада си, хубава си - живота е пред теб! ;)

sexita
12-21-2008, 11:11
Не разбрах нещо.. скъсахте с онова момче Анастасиос или там както се казваше?
Иначе не го приемай толкова навътре... млада си, хубава си - живота е пред теб! ;)



Да...с Анастасиос.

sladur4etyYy
12-21-2008, 12:07
хм.. не знам каква може да е причината, може би наистина е нещо, свързано с иво. но аз лично не бих оставила нещата така, бих го потърсила да се изясним поне .. абе не знам, обача така всичко е много незавършено и много неща са останали недоизяснени :? според мен трябва да си поговорите

sexita
12-21-2008, 13:50
Ами да...аз държах да говорим,но той каза,че не иска да говорим! :-x

scoobydors
12-21-2008, 13:55
Ами да...аз държах да говорим,но той каза,че не иска да говорим! :-x

Много детска постъпка! :)
Не се занимавай с него повече.

darla
12-21-2008, 14:01
spored men se e 4uvstval kato zamestitel i e igral vtora cigulka...i v tozi moment mu e pisnalo

sexita
12-21-2008, 14:17
Но аз не съм била с Иво..даже не съм го виждала повече от 2 месеца :?
Мисля,че е детска постъпка...наистина не ми прилича много на човек който се задържа на едно място...въпреки,че говореше много за това... Предполагам,че 3 месеца е била най-дългата му връзка...с мен... хвана го шубето вероятно,въпреки че ми изгледаше по-влюбения..
Оф...не знам какво да мисля,но се старая да не го мисля и вече добре се справям с това да го унижавам и да го минимизирам в главата си...
Той наистина не ме заслужава!
Ако ми звънне за да се изчукаме ще е най-долното което може да направи...а ако си мисли,че ще му се вържа...жестоко се лъже... 8)

darla
12-21-2008, 14:23
Mila,produljavai napred i ne misli za tova.Qvno e,4e e postupil glupavo-nai-malkoto ot elementarno uvajenie kum teb i prekaranoto vreme s teb bi trqbvalo da ti dade nqkakvo obqsnenie,no 6tom taka e precenil..mainata mu!Vurvi napred :-)

sexita
12-21-2008, 14:44
Точно за това съм много обидена...
Ще продължа сама... :smt090
Писна ми от "мъже",които не знаят какво искат :smt012

darla
12-21-2008, 14:45
suglasna
Svalqt zvezdi i govorqt kakvo li ne,doide li vreme da se razdelqme-strah gi e da obelqt i duma...

sexita
12-21-2008, 14:48
Да бе...поне можеше да излъже нещо...да скалъпи...
Ама да мълчи като пукел и да гледа празно през мен...е много глупаво...

6o6kotooo
12-21-2008, 15:40
.... офф милата ...... понякога нещата немогат да се обяснят с думи ..... :(

BaiboCo
12-21-2008, 16:37
Ебати драмата честно.

dark0s
12-21-2008, 16:40
и сега отново с градския транспорт, сбогом Mercedes :)

aka6a_vamp
12-21-2008, 16:41
Даа човече...в същото положение съм,само дет при мен още не е приключило,явно му харесва да ме мъчи,а аз ще се срина казвам ти...чувствата мии сичко стана на нищо

sexita
12-21-2008, 16:51
и сега отново с градския транспорт, сбогом Mercedes :)

:D :D да... не се бях замисляла...

Neftochimic
12-21-2008, 16:54
8)
Най-тъпата раздяла до сега...и не защото го обичах или съм била много влюбена...ами защото не ми каза причината.... :?
карай, той и без тва беше доста зле :D :-)

sexita
12-21-2008, 16:54
Даа човече...в същото положение съм,само дет при мен още не е приключило,явно му харесва да ме мъчи,а аз ще се срина казвам ти...чувствата мии сичко стана на нищо

Човече и той се опита да ме вкара в тоя път..уж не е сигурен,уж мисли и след нова година ще реши....глупости на таркалета. Не съм будала и аз за тва му написах...искаш ли да се разделим???
И така се почна. Даже в последния смс който получих от нгго пишеше че иска да е малко сам,СЕГА!
Но аз не мога да позволя да ме мъчи така,искам да е сигурен в чувствата си. За това му казах,че не го искам АЗ тогава...
Може да ми е гадно и да съжалявам,но знам,че е за мое добро!

http://vbox7.com/play:c46c2d3e

beachy_bunny
12-21-2008, 17:07
Можеш и сама .... според мен причината е във думите които си изрекла за песента .. това го е заболяло ... той се е сетил , че говориш за Иво .. и го е заболяло ... вярно постъпил е глупаво , въпреки , че ти си му казала всичко за Иво , но той явно се страхува да говори с теб за та зи тема .. остави го ... горе главата ... сам ще те потърси ...

aka6a_vamp
12-21-2008, 17:10
Даа човече...в същото положение съм,само дет при мен още не е приключило,явно му харесва да ме мъчи,а аз ще се срина казвам ти...чувствата мии сичко стана на нищо

Човече и той се опита да ме вкара в тоя път..уж не е сигурен,уж мисли и след нова година ще реши....глупости на таркалета. Не съм будала и аз за тва му написах...искаш ли да се разделим???
И така се почна. Даже в последния смс който получих от нгго пишеше че иска да е малко сам,СЕГА!
Но аз не мога да позволя да ме мъчи така,искам да е сигурен в чувствата си. За това му казах,че не го искам АЗ тогава...
Може да ми е гадно и да съжалявам,но знам,че е за мое добро!

http://vbox7.com/play:c46c2d3e
Лелелел ти ми отвори очите...още сега ще направя същото,ше събера сили колкото и да ми струва и 6е спра с тва мъчение,щото не се издържа...представа няма6 колко ми помогна

slun4ice_90
12-21-2008, 17:11
Страхувал се е,може би да не го зарежеж първа...Момчетата,не могат да го преживеят това просто,ако им се случи...Или пък не е могъл да се пребори с Иво... :( Съжалявам,че сте се разделили...всяко зло-за добро! :-) :)

TooLittelTooLate
12-21-2008, 17:20
Доста тъпа постъпка от негова страна, можеше поне да ти каже " Защо"... Според мен както казаха и в някои по горни постове, се е страхувал да не го зарежеш първа заради Иво или от това, че все още имаш чувства към другото момче. И поздравления от мен, че не си се оставила да те разиграва. Успех за напред :) :-)

sexita
12-21-2008, 17:23
Даа човече...в същото положение съм,само дет при мен още не е приключило,явно му харесва да ме мъчи,а аз ще се срина казвам ти...чувствата мии сичко стана на нищо

Човече и той се опита да ме вкара в тоя път..уж не е сигурен,уж мисли и след нова година ще реши....глупости на таркалета. Не съм будала и аз за тва му написах...искаш ли да се разделим???
И така се почна. Даже в последния смс който получих от нгго пишеше че иска да е малко сам,СЕГА!
Но аз не мога да позволя да ме мъчи така,искам да е сигурен в чувствата си. За това му казах,че не го искам АЗ тогава...
Може да ми е гадно и да съжалявам,но знам,че е за мое добро!

http://vbox7.com/play:c46c2d3e
Лелелел ти ми отвори очите...още сега ще направя същото,ше събера сили колкото и да ми струва и 6е спра с тва мъчение,щото не се издържа...представа няма6 колко ми помогна

Ти си помисли как стоят нещата между вас...ако се измъчваш...намери щастието си другаде.
Аз бях с него защото бях щастлива. А като знам,че се колебае в чувствата си не мога да бъда щастлива...
Нали знаеш..."по-добре ужасен край,отколкото ужас без край!"
А и мъжете са малко забавени...туко виж те оценил след това. Лично на мен много пъти ми се е случвало да скъсам някой и той да се притисне към мен,да ми звъни и да ми се моли...
Но така ми е и на мен сега,въпреки,че уж сме по зваимно съгласие след като не ми отвърна на смс-а в който му казах,че не го искам вече... Иска ми се да му звънна да го чуя,но не трябва...а и няма как вече...за това и му изтрих номера и всичко, за да мисля по малко за него.
И ако ми звънне...просто няма да се получи...докато не порасне!

Така че ако го направиш може да поддържаме връзка и да се самоподпомагаме... :-)

aka6a_vamp
12-21-2008, 17:38
Даа човече...в същото положение съм,само дет при мен още не е приключило,явно му харесва да ме мъчи,а аз ще се срина казвам ти...чувствата мии сичко стана на нищо

Човече и той се опита да ме вкара в тоя път..уж не е сигурен,уж мисли и след нова година ще реши....глупости на таркалета. Не съм будала и аз за тва му написах...искаш ли да се разделим???
И така се почна. Даже в последния смс който получих от нгго пишеше че иска да е малко сам,СЕГА!
Но аз не мога да позволя да ме мъчи така,искам да е сигурен в чувствата си. За това му казах,че не го искам АЗ тогава...
Може да ми е гадно и да съжалявам,но знам,че е за мое добро!

http://vbox7.com/play:c46c2d3e
Лелелел ти ми отвори очите...още сега ще направя същото,ше събера сили колкото и да ми струва и 6е спра с тва мъчение,щото не се издържа...представа няма6 колко ми помогна

Ти си помисли как стоят нещата между вас...ако се измъчваш...намери щастието си другаде.
Аз бях с него защото бях щастлива. А като знам,че се колебае в чувствата си не мога да бъда щастлива...
Нали знаеш..."по-добре ужасен край,отколкото ужас без край!"
А и мъжете са малко забавени...туко виж те оценил след това. Лично на мен много пъти ми се е случвало да скъсам някой и той да се притисне към мен,да ми звъни и да ми се моли...
Но така ми е и на мен сега,въпреки,че уж сме по зваимно съгласие след като не ми отвърна на смс-а в който му казах,че не го искам вече... Иска ми се да му звънна да го чуя,но не трябва...а и няма как вече...за това и му изтрих номера и всичко, за да мисля по малко за него.
И ако ми звънне...просто няма да се получи...докато не порасне!

Така че ако го направиш може да поддържаме връзка и да се самоподпомагаме... :-)
Миии аз го виждам,че не е наясно със себе си и не знае какво иска...само си ме размотава ии даже след като ме бе6е заебал за 4 днии амаа тоталнооо и ми върза тенекия вчера ми заявява:Ела в нас утре да се ******8 :shock: Тряя просто да спра да се мъча и тва си е...

AFT
12-21-2008, 18:16
Леле, момиче, искрено се радвам на всичките ти драми. 8-) Мисля, че ти си идеалният тинейджър и когато трябваше да пиша есе на тема 'Негово Величество Тинейджъра' се сетих баш за теб. ;д Не знаеш какво искаш, дори си нямаш мъничка представа. Идва един, 'влюбваш се', после идва друг и изведнъж онова се оказва не чак толкова голямо влюбване и след месеци мотане зарязваш първия и тръгваш при другия, обаче после първия пак се появява на фона и драмите се повтарят, а сега очевидно другия се е усетил и направил най-мъдрото нещо, което може да се направи в подобна ситуация - RUN,DUDE,RUN. Евала му правя. (: И с нетърпение очаквам продължението на тая сапунка. Мисля, че ще биеш 'Дързост и Красота', ако някой се сети да направи сериал за теб. Може да се нарече 'Сексита и още нещо'. ;ддд

darla
12-21-2008, 18:34
AFT i az si mislq po4ti su6toto kato teb o6te otdavna,ama az sum minala prez podobni emocii-nali za tova e teen

VandaL4o
12-21-2008, 18:36
:grin: :grin: аууу По тъпа подигравка в световен мащаб аз не съм чувал да не би твоя жалък и мизерен живот изпълнен с "щастливи мигове" да е някак си по хубав от нейния :razz:

darla
12-21-2008, 18:38
moq li?ne!az se radvam na sexita,na mneniqta i,haresva mi kato na4in na mislene i uvajavam izjivqvaniqta i.tq e edno normalno momi4e teenager.ne se prevzema,ne se prestruva,razkazva si ne6tata kakto i idvat ot vutre :)

sh3_1s_7h3_0n3
12-21-2008, 19:36
Липсата на комуникация съсипва всичко.

Ако ти говореше свободно за чувствата и мислите си с него, ако той споделяше страховете си с теб, всичко щеше да е в пъти по-лесно и нямаше да се чудиш какво става, какво се е случило. Нямаше да се питаш кое е това недоизказано нещо, което и да искаш сега не можеш да поправиш.

Общувайте бе, хора! :?

sexita
12-21-2008, 22:22
Така стана...че се чухме по телефона...
Говорихме един час... :(
Оказа се...че аз,глупачката не съм го разбрала правилно...
Той е искал да го оставя за момента...да не му звъня защото не е добре..а аз веднага си мисля...ето...иска да ме скъса.
И му написах най-ужасния смс...най-тъпото което можах да измисля...всичките неща които са ме притеснявали във връзката..и още повече.. Издигнах ги като главни причини да не го искам до мен.
А просто бях наранена :cry:
Говорих си с една приятелка и тя ми каза...дръж се сурово...заеби го...покажи му че не ти пука...аз не знаех какво да правя и за това писах тия неща...
А той колко се нарани... Като му чух гласа за 1-ви път усетих... :-k
Обясни ми всичко...толкова...човешко... е да ме накара да се чувствам аз-нечовекът.
За всяко нещо,което съм писала трябваше да измислям как да го омекотя и да успокоя момчето ми...сякаш съм лъжкиня,а всъщност съм лъгала себе си,че ми е все тая...
И за майка му и баща му писах,че те са проблем...тцтцт
Исках да кажа,че аз създавам проблеми между Анастасиос и семейството му... а той какво си мисли...ужас.
Каза,че никой няма да му казва кого да обича и никога баща му и майка му няма да кажат лоша дума за човек,който обича сина им.Ако ще и туркиня да е...
Аз не издържах...осъзнах колко съм го наранила,разплаках се...
Той започна да ме успокоява,че не съм виновна само аз...че съм слушала приятелката си...
че и той не е искал да повярва че този смс е от мен...и се е надявал да не мисля тези неща...
Каза,че бил много наранен,не е спал цяла нощ...най-добрите му приятели отидоха в Гърция и цяла нощ бил сам и четял смс-а и ме проклинал...
Обидил се от факта,че съм писала,че бил щастлия с мен,само когато правим секс...сериозно оплетох конците.
И искам всичко да се оправи...ако знаех,че така стоят нещата нямаше да си помисля да му причиня болка...
Но защо сега го разбрах.
Той утре си отива в Гърция и ще си дойде на 10 януари...
Не искам да си мисли лоши неща... поисках да се видим за малко...но той каза,че не може...
След като се върне ще се видим...
Утре мисля да мина през тях и да оставя коледната му картичка на вратата му...без да го притеснявам,а и той ще е цял ден на лекции...
Но искам през тези 20 дни ваканция да не ме мисли за животно...
Каза,че иска да поучи и го оставих на спокойствие сега...има 2 заверки,които трябва да изкара,иначе може и да има проблеми с баща му...
Каза,да не плача и че ще бъдем малко разделени,за да се оценим.
Като се върне всичко ще е наред.
И...подсмърчащо го питах дали мога да му се обадя утре...каза...винаги когато искаш. Обади ми се!

varnen4e
12-22-2008, 06:05
Аз съм била с грък.. малко са странни и са егоисти... Аз лично бях много влюбена, но се оказа, че той е смотаняк... дано да не са всички еднакви.

Kostadin_682
12-22-2008, 06:41
Албанец ,ще е следващия предполагам ?
А бе ... на момичето и е гадно, а ти се е*аваш с нея... :?

darla
12-22-2008, 07:30
sexita,q malko se stegni ako obi4a6!Ti da ne bi da ima6 rodninska vruzka s Vanga,4e trqbva da predpolaga6 toi kakvo e iml v predvid?Estestveno,4e 6te si pomisli6 nai-lo6oto.Kato ima usta-da si izvadi slivite ot neq i da govori!A ne sega ti da se 4uvstva6 vinovna,4e si go naranila ...toi s tva mul4anie i igra na Slqpa Baba da ne bi da ne te narani?!I ti vednaga puk red sulzi red sopoli za svoqta postupka...ae stiga,de!

krem4et0
12-22-2008, 13:45
Сексита, прекалено много драматизираш и се вживяваш. Разбирам, че си емоционална и страстна натура, но твоите любовни драми нямат край. И аз си мисля, че това е нещо у самата теб. Преди време в друга твоя тема писах, че на теб ти трябва време да си сама, за да обуздаеш нрава си и да се оттърсиш от връзките си, да започнеш начисто с някой друг мъж. Поне 1 път ме послушай.... Ще мвидиш колко може да си помогнеш 2-3 месеца без мъже, свалки, излизания и прочие.2-3 месеца само за теб и твоето себепознаване. Мисля, че в стремежа си да опознаеш момчетата, с които си, забравяш да опознаеш себе си и собствените желания.

Wrathchild
12-22-2008, 15:04
Сексита, прекалено много драматизираш и се вживяваш. Разбирам, че си емоционална и страстна натура, но твоите любовни драми нямат край. И аз си мисля, че това е нещо у самата теб. Преди време в друга твоя тема писах, че на теб ти трябва време да си сама, за да обуздаеш нрава си и да се оттърсиш от връзките си, да започнеш начисто с някой друг мъж. Поне 1 път ме послушай.... Ще мвидиш колко може да си помогнеш 2-3 месеца без мъже, свалки, излизания и прочие.2-3 месеца само за теб и твоето себепознаване. Мисля, че в стремежа си да опознаеш момчетата, с които си, забравяш да опознаеш себе си и собствените желания.Съгласна.
Впрочем, ако помниш, за Иво също писа, че само временно ще се разделите, а каква стана. Помисли над това.

kifla
12-22-2008, 16:43
Да не ти пука ,красива си и има още толкова мъже които те желаят.Раздавай го по-ведро!

sexita
12-22-2008, 19:51
Еми..съжалявам,че пиша,но не намирам подходящ човек на който да казвам тия неща...
Най-добрата ми приятелка замина за Англия и сега ми е толкова кофти,че няма на кой да се обадя и с кой да поговоря за да знам,че наистина ще ме разбере...

За това пиша тук и за това драматизирам...ако така звучи
Просто казвам каквото мисля...
Така ми олеква

Днес завърших картичката,стана много хубава и отидох до тях...видях че колата му е отпред и си беше в къщи.
Вратата на входа беше заключена...
Звъннах на домофона,ама той само вика- кой е,кой е ( а аз си мълча)...и не отвори :D

Тогава мина един дядо и отвори и влезнах.
Оставих картичката на изтривалката и чукнах на вратата...
Ииии...дим да ме няма по стълбищата надолу :D Като малко хлапе
Чух че отвори вратата и беше взел картичката...
Аз се запътих към спирката...
Звъннах му...той вика...къде си?
Викам... ми в къщи съм си :D сега се събудих.
Ааа...от кога спиш...от 3 минути ли :D

И почнахме да си говориме,аз пък несъзнателно както си вървя и си говоря направих едно кръгче на блока му и пак се озовах пред входа му...пък една жена пак мина и направо си влезнах с него.
И си говорим с Тасос...аз по стълбите се качвам,той в тях си.
И накрая му викам...искаш ли само да ме гушнеш?
А той..е как
И аз...еми малко...само 1 път...
Е как...нали си у вас и спиш
И аз...еми телепортирах се...айде отвори вратата и ме гушни,че не издържам
И той отвори и се гушнахме малко
Вика..влез да видиш какво съм правил цяла нощ!
Беше направил разместване в апартамента...сякаш не беше неговата къща. Бая се беше разправял.
Каза,че не е бил спал цяла нощ и сега щял да спи чак... Аз седнах до него на канапето...говорихме си общи неща и започна да ми пуска песни от АйПод-а си...казва,че тая нощ щели да го съсипят.
Превежда ми... как бил сам...как никой не го обича и никой не вярва че е добър човек...ей такива...съсипващи песнички...
Аз само го гушках,а той гледаше в страни и издишваше пушека от цигарата си...
Започнахме да си говориме...казах му че много съжалявам...той взе телефона и отвори кутията със съобщенията му...аз казах...стига бе бебе,изтрий го,моля те!
Той започна да ми чете какво съм писала.
Казах му,че съм била наранена и за това съм писала,че не съм мислила тези неща...
Той лежеше,аз върху него го гушках и го целувах,а той само гледаше в телевизора...
Хванах му главата и я насочих срещу лицето ми...
"чуваш ли ме?"
"да..."
"целуни ме"
"няма"
"моля те" и започнах да го целувам по устата
той си стоеше така..
леко започнах да го целувам и да обикалям устните му с език и той започна да си притваря устните...
Започна леко да отвръща на целувките ми,докато не започнахме страстно да се целуваме...
Хвана ме здраво и ме гушна...така се гушкахме със всичка сила за няколко минути...след това почна да ми скубе косата леко :D И каза,че ми е много ядосан,но е безсилен да ми се сърди...
Целувахме се пак и ме взе на ръце и ме понесе към спалнята.
Правихме много страстен секс...иии няма да изпадам в подробности като по горе,но беше супер...
След това всичко беше наред...
Картичката беше написана на гръцки език и той взе един червен тънкописец и започна да ми редактира правописните грешки :D
И такаа....трябваше да си ходя после,защото бях на работа и закъснявах неприлично,а и той трябваше да си доспинка..
Радвам се че всичко е наред!
Радвам се,че е влюбен и наивен (това много ми помогна) и не искам да го разочаровам!!!
Дано всичко е наред...и за напред

hgfh
12-22-2008, 20:13
Еми..съжалявам,че пиша,но не намирам подходящ човек на който да казвам тия неща...
Най-добрата ми приятелка замина за Англия и сега ми е толкова кофти,че няма на кой да се обадя и с кой да поговоря за да знам,че наистина ще ме разбере...

За това пиша тук и за това драматизирам...ако така звучи
Просто казвам каквото мисля...
Така ми олеква

Днес завърших картичката,стана много хубава и отидох до тях...видях че колата му е отпред и си беше в къщи.
Вратата на входа беше заключена...
Звъннах на домофона,ама той само вика- кой е,кой е ( а аз си мълча)...и не отвори :D

Тогава мина един дядо и отвори и влезнах.
Оставих картичката на изтривалката и чукнах на вратата...
Ииии...дим да ме няма по стълбищата надолу :D Като малко хлапе
Чух че отвори вратата и беше взел картичката...
Аз се запътих към спирката...
Звъннах му...той вика...къде си?
Викам... ми в къщи съм си :D сега се събудих.
Ааа...от кога спиш...от 3 минути ли :D

И почнахме да си говориме,аз пък несъзнателно както си вървя и си говоря направих едно кръгче на блока му и пак се озовах пред входа му...пък една жена пак мина и направо си влезнах с него.
И си говорим с Тасос...аз по стълбите се качвам,той в тях си.
И накрая му викам...искаш ли само да ме гушнеш?
А той..е как
И аз...еми малко...само 1 път...
Е как...нали си у вас и спиш
И аз...еми телепортирах се...айде отвори вратата и ме гушни,че не издържам
И той отвори и се гушнахме малко
Вика..влез да видиш какво съм правил цяла нощ!
Беше направил разместване в апартамента...сякаш не беше неговата къща. Бая се беше разправял.
Каза,че не е бил спал цяла нощ и сега щял да спи чак... Аз седнах до него на канапето...говорихме си общи неща и започна да ми пуска песни от АйПод-а си...казва,че тая нощ щели да го съсипят.
Превежда ми... как бил сам...как никой не го обича и никой не вярва че е добър човек...ей такива...съсипващи песнички...
Аз само го гушках,а той гледаше в страни и издишваше пушека от цигарата си...
Започнахме да си говориме...казах му че много съжалявам...той взе телефона и отвори кутията със съобщенията му...аз казах...стига бе бебе,изтрий го,моля те!
Той започна да ми чете какво съм писала.
Казах му,че съм била наранена и за това съм писала,че не съм мислила тези неща...
Той лежеше,аз върху него го гушках и го целувах,а той само гледаше в телевизора...
Хванах му главата и я насочих срещу лицето ми...
"чуваш ли ме?"
"да..."
"целуни ме"
"няма"
"моля те" и започнах да го целувам по устата
той си стоеше така..
леко започнах да го целувам и да обикалям устните му с език и той започна да си притваря устните...
Започна леко да отвръща на целувките ми,докато не започнахме страстно да се целуваме...
Хвана ме здраво и ме гушна...така се гушкахме със всичка сила за няколко минути...след това почна да ми скубе косата леко :D И каза,че ми е много ядосан,но е безсилен да ми се сърди...
Целувахме се пак и ме взе на ръце и ме понесе към спалнята.
Правихме много страстен секс...иии няма да изпадам в подробности като по горе,но беше супер...
След това всичко беше наред...
Картичката беше написана на гръцки език и той взе един червен тънкописец и започна да ми редактира правописните грешки :D
И такаа....трябваше да си ходя после,защото бях на работа и закъснявах неприлично,а и той трябваше да си доспинка..
Радвам се че всичко е наред!
Радвам се,че е влюбен и наивен (това много ми помогна) и не искам да го разочаровам!!!
Дано всичко е наред...и за напред
леле каква хубава история :) честито ;)

Biskfitka
12-22-2008, 20:37
Защо няма подробности на най-интересното.... 8-) майтапя се..... :-D
Много се радвам,че сте се събрали щотоо сте много сладки заедно :grin: :grin: :)

krem4et0
12-23-2008, 06:32
Смяташ ли, че истинските проблеми се решават с извинение, целувки и секс?
Аз не мисля...
Когато има проблем, когато двама души/или 1/ са наранени сексът нищо не оправя. Само отлага решението на проблема. Мисля, че ти оправяш всичко с него...Това ли е твоят начин? Твоето оръжие за справяне с проблеми? Ти го използваше при Иво-за сдобряване, за мъст, сега правиш пак същото с Анастасиос. Ако искаш секс с един човек е ок. Но ако искаш да градиш истинска връзка трябва да решиш проблемие си, да решите общите проблеми и тогава д доде този момент.....
Никога не съм можела да си легна с моя човек след кавга. Дори и да е минал ден-2, ако още ми е блно и тежко...просто не мога. Да се целуваме и прегръщаме-ок, но да отдам тялото си, след като сме наранили сърцата си...не мога.

Все пак не пренебрегвай съвета ми с лека ръка. Може да не е точно сега, но някой ден ще осъзнаеш, че наистина трябва да познаеш себе си...
Желая ти весели празници и много щастие!

Wrathchild
12-23-2008, 08:49
Наистина ви препоръчвам и аз да поговорите. Просто това вътре-вънка оправя нещата, но за малко. Ще имате и други проблеми. И тях ли така ще решите? А нали знаеш, че все пак ще се натрупва и натрупва и натрупва... докато не се сложи край.
Разковничето на дългата връзка е общуването. Секса за сдобряване е страхотен, да, но трябва да се общува, да се изговорят всички неща, които ни тревожат.

glamouros
12-23-2008, 10:35
Ах... зле съм...

darla
12-23-2008, 10:40
^pogledni nqkolko temi po-nadolu i 6te vid6 temata "sdobrihme se",tam e poslednata informaciq otnosno lubovnata saga!

sexita
12-23-2008, 13:52
Е...как да не сме говорили... 8)
Онзи ден,колегите от работата ми ме навиха да му се обадя...бях го изключила като вариянт,но нещо ме накара да си извадя телефона и без да мися да си набера номера му...изтрит,но го знаех на изуст :?
Ииии...той в началото не искаше да ми вдигне,а аз противоположно на настройката ми докато му звъннах първият път,че ще е само 1 път и ако не вдигне няма да му звънна никога...му звъннах още 20 пъти!
Накрая му писах смс,не искам като нахалница да звъня 100 пъти и че не е най-доброто което мога да направя,но искам само да ми каже как е и какво мисли... Че ми става още по-зле,че не иска да ми каже една дума и стоя в невидение...че не знам как да кажа на сърцето си,че той не ме иска,след като той не иска да ми го каже на мен... Да ми каже,за да спра да се мъча и да мога да го преживея.Писах му че съм направила всичко по-силите ми да е щастлив,помагала съм му с българския език,помагах му с нещата за университета,и колко още неща... не заслужавам такова пренебрежение...
След 30 минути му звъннах и той ми вдигна.

Както казах по-горе...говорихме 1 час...
Той ми каза какво мисли,какво чувства...аз също!
Мисля,че беше полезно,въпреки,че беше болезнено,но разбрах,че съм значима за него... и че аз съм го пренебрегнала,защото в крайна сметка...аз го познавам добре,а не приятелката ми за да я оставя да ми даде тези съвети и да я послушам...
Много още си говорихме...засегнахме проблемите с нас и семейството му...които не са били никави проблеми...
Дори...не съжалявам,че това се случи,защото сега сме много по-наясно с взаимоотношенията си...
След като отидох в тях също преди това по телефона говорихме много...казвах му неща които вадех от вътре в мен...неща които бяха искрени и нужни за да се чувства сигурен в мен... И не съм го лъгала.
Защото макар и да подтискам любовта си,защото ме е страх съм свикнала с него за тези 3 месеца и ме боли...
Той също казваше неща,които само ми е показвал и съм си мислила че е така,но се почувствах много по-добре когато ги чух от него.
Като се видяхме говорихме пак...докато ми четеше смс-а искаше обяснение за всяко изречение... искаше да знае кое ме кара да мисля по този начин и аз му казах,че това са нещата от които съм се страхувала и че съм ги написала,защото съм си мислила,че някое от тях е причина за раздялата...че съм мислила така,защото съм била тъжна,а не както той си мисли-през цялата ни връзка...
Абе...говорихме си...може да не е 24 часов разпит,но поне бяха стойностни неща...
А секса..той така си дойде.. Нито аз,нито той започна друг...просто
аз не знам как да обясня мига,но и сега настръхвам като си го припомня...
Самата целувка...нежна и лека и после като ми отвърна бавно...и изведнъж ме гушна силно и усетих как...нещо все едно ни обгръща и ни притиска един към други между телата ни преминаваше нещо силно...сякаш ще се пръсна от щастие,плачеше ми се от щастие... Доста време бяхме така и после...просто се нахвърлихме един на друг...
Беше хубаво...наистина...

Pliok0019
12-23-2008, 14:14
Съжалявам. И това ще мине! :)

krem4et0
12-23-2008, 14:23
Щом мислиш, че всичко е наред-ок. Притеснява ме следващата ти тема...Просто предчувствам, че пак ще е подобна на тази. дано да съм лош пророк. Просто ми се струва, че недомлъвките и неизясненото остава в ТЕБ. Както и да е. Желая ти щастие. Щом ти минава толкова бързо-добре.

sexita
12-23-2008, 14:36
Щом мислиш, че всичко е наред-ок. Притеснява ме следващата ти тема...Просто предчувствам, че пак ще е подобна на тази. дано да съм лош пророк. Просто ми се струва, че недомлъвките и неизясненото остава в ТЕБ. Както и да е. Желая ти щастие. Щом ти минава толкова бързо-добре.

Ама аз темата не знам защо я писах..бях малко лигава в работата и видях темата разделихме се и викам,сега ше сложа тема "сдобрихме се" над нея :oops: :D Сори...
Но бях щастлива просто.
А иначе се надявам всичко да си е наред занапред...само че сега се притеснявам,че не мога да се свържа с него по телефона и знам,че ще се обади,ама ми е такова...кофти...