PDA

View Full Version : Само приятели



space6
12-21-2008, 09:42
Здравейте! :) Ето го и моя проблем. В нов клас съм и когато видях Момчето не ми направи впечатление, a той е момче, което прави впечатление, наистина. 8-) Аз не го харесах главно, защото адски много момичета го харесват, но той не им обръща внимание.. Не исках до се включвам в този омагъосан кръг просто, но ето-случи се ... :oops: Сближихме се много бързо, той прояви интерес към мен, след няколко дни аз също... Изведнъж той рязко се отдръпна. :( Сега е ту топъл, ту студен.. :? Разприказвахме се и той ми сподели, че не му харесва това внимание към него от момичетата и не иска гадже. Разказа ми за последната му приятелка и останах с впечатлението, че вероятно не я е преодолял или все още страда.. Забелязала съм, че само на мен от момичетата споделя и се държи с мен по начина, по който аз се държа с някого, когото харесвам.. Опитвам се да съм му приятелка, нo как като искам нещо повече? Иска ми се да ми дадеге някой, друг съветец, моля? :) .. Човече, като той ме погледне право в очите и се усмихне всичко друго губи значение... :oops: Не искам да ме приема просто като приятелка, искам да е мой:) Помогнете ми плс! Ще се радвам, ако подходите сериозно, защото аз наистина не знам какво да правя. БЛАГОДАРЯ!!!! :)

П.С. Съжалявам, че това е първата ми тема, но все от някъде трябва да се започне, нали? :oops:

fe6an4eto0
12-21-2008, 09:45
Същия като мен не съм единствен :grin:
По темата... Ясно не иска да бъде пак наранен ... и аз понякога съм студен и топъл зависи от всичко което ми се е случило през деня ...
Дай му малко време на него ... бъди до него ... не него притискай просто седнете и си говорете като приятели и ясно щом споделя с теб няма просто само чувства на приятел а нещо повече но старата любов го мъчи още ... дай време

space6
12-21-2008, 09:55
Същия като мен не съм единствен :grin:
По темата... Ясно не иска да бъде пак наранен ... и аз понякога съм студен и топъл зависи от всичко което ми се е случило през деня ...
Дай му малко време на него ... бъди до него ... не него притискай просто седнете и си говорете като приятели и ясно щом споделя с теб няма просто само чувства на приятел а нещо повече но старата любов го мъчи още ... дай време

Благодаря ти за експресния съвет! :)

SoAfraid
12-21-2008, 12:56
1 съвет. Може да ви се стори тъп но дори и някой момчета реагират на него. Започвам

Защо не го закараш някаде на разходка на някой стадион(пример ти давам понеже с мен така се случи) или пък някаде в някоя градинка. Да сте сами и да няма кой да ви безпокои. Говорите си за наи различни теми и накрая ти ако можеш да подхвърлиш някоя тема за гаджета или нещо от сорта и да го попиташ какво мисли абе еи такива теми и накрая го целуни да видим дали няма да ти отговори. 100% съм сигурен че и тои ще те целуне защото сте сами и няма да има кой да ви пречи. Това е 1 моя идея както се случи с мен ако не ти харесва не го прави.

space6
12-21-2008, 13:02
SoAfraid, трудно ще останем сами, но ще опитам. Мерси! \:D/

SuperBadSuperFresh
12-21-2008, 13:37
мда вреемв.През тва време се докажи като истинска приятелка и човек на който може да се разчита.Да се надяваме че човека ти не е тъп и ще се усети какво правиш за него :)
Успех :-)

nymphadora
12-21-2008, 13:42
Ми то първо с приятелство се почва :grin:.Спокойноо,после може да стане нещо повече.

Ноо ако тръгнете и после скъсате,рискуваш да си съсипете приятелството

scoobydors
12-21-2008, 13:52
1 съвет. Може да ви се стори тъп но дори и някой момчета реагират на него. Започвам

Защо не го закараш някаде на разходка на някой стадион(пример ти давам понеже с мен така се случи) или пък някаде в някоя градинка. Да сте сами и да няма кой да ви безпокои. Говорите си за наи различни теми и накрая ти ако можеш да подхвърлиш някоя тема за гаджета или нещо от сорта и да го попиташ какво мисли абе еи такива теми и накрая го целуни да видим дали няма да ти отговори. 100% съм сигурен че и тои ще те целуне защото сте сами и няма да има кой да ви пречи. Това е 1 моя идея както се случи с мен ако не ти харесва не го прави.

lorien
12-21-2008, 14:25
И при мене се е случвало нещо подобно,но след време се оказа че ме обича...Затова си трябва време :-) да преодолеее някои работи....Дерзай и бъди търпелива,за да се увенчаят с успех нещата ти :grin:

krasitoOoO
12-21-2008, 14:56
Ama m0mi4eee...toi sam ti kazva 4e t0va vnimanie k0et0 mu davat m0mi4etata mu haresfa..i NESIKA GADJE!!!na neg0 pr0st0 si mu haresfa da e PLABOY..p0ne tfa e m0et0 mnenie de..

space6
12-21-2008, 15:22
Ama m0mi4eee...toi sam ti kazva 4e t0va vnimanie k0et0 mu davat m0mi4etata mu haresfa..i NESIKA GADJE!!!na neg0 pr0st0 si mu haresfa da e PLABOY..p0ne tfa e m0et0 mnenie de..

Я, виж хубаво какво съм написала-НЕ му харесва вниманието...
Иначе благодаря на всички! :smt007

krasitoOoO
12-21-2008, 15:55
Ama m0mi4eee...toi sam ti kazva 4e t0va vnimanie k0et0 mu davat m0mi4etata mu haresfa..i NESIKA GADJE!!!na neg0 pr0st0 si mu haresfa da e PLABOY..p0ne tfa e m0et0 mnenie de..

Я, виж хубаво какво съм написала-НЕ му харесва вниманието...
Иначе благодаря на всички! :smt007
xaxaxaxa...em m0q gre6ka 8-)

nicolepcd
12-21-2008, 17:16
Бе да ти кажа може и нещо да се получи, но като за начало в теб ще вижда бившата мацка! :? Направих преди време и аз такава грешка, та сега ви предупреждавам, деца! 8)

MP
12-21-2008, 17:28
Имай търпение,сближавай се с него постепенно,говори по-често с него,споделяй с него,изслушвай го.Ще трябва да му станеш приятелка,очеизваждащо е,че в момента му тежи още раздялата и не иска да има връзка,просто има нужда са сподели емоциите си.Но това само за момента де 8)

HONDA
12-21-2008, 21:02
Щом твърди, че не иска гадже, няма начин да го накараш да те пожелае. Имаш обаче избор. Дали искаш да си му приятелка или не. Помисли дали ще можеш да бъдеш с него, но не по начина, по който желаеш. От тук насетне, ние няма как да ти помогнем. Решението е твое.

Ou7taControL
12-22-2008, 07:30
emi sled vreme moje i da stane neshto mejdu vas... v slu4aq nishto nemojesh da napravish... spored men...


i btw zashto se izvinqvash 4e tova ti e purvata tema??

Lysit0
12-22-2008, 07:33
Виж какво,не можеш да притежаваш,който и да е,защото това не ти е лаптоп,за да го притежаваш.Той,ако те харесва ще почне да говори с теб,да се закача с теб........

curka87
12-22-2008, 13:02
От това, което си написала разбирам, че той ти има доста голямо доверие и не се притеснява да си каже пред теб , каквото му е на душата. Това е добре. Значи те приема като нещо повече от останалите "натегачки" , които се въртят около него.НО явно още е наранен от предишната си връзка и го е страх да започне нова. Не можеш да промениш това ей така. Затова моят съвет е като начало да си до него като приятелка. Покажи му, че наистина ти пука за него и , че си готова да го изслушваш и да му помагаш. После с времето той сам ще започне да се отпуска и може би вече ще се получи нещо повече между вас....шанса е доста голям според мен.