PDA

View Full Version : Просто израз на чувства...



TooLittelTooLate
12-21-2008, 10:20
Началото на тази година, отворих нова страница от живота си. Просто загърбих всичко и започнах отначало. Тогава си казах, че няма да допусна отново старите грешки, но забравих да се предпазя и от грешки, които не бях правила. В началото на тази година единствените неща, в които вярвах бяха семейството и приятелите ми. Оказа се обаче, че не всички са такива, за каквито се представят. Тази година загубих много приятели, или по точно разкрих истинската им същност....
Отказах се от предишното си увлечеие и го забравих....Но се появи момче, което ме накара да обичам и да го допусна до себе си. След това се появи и още едно момче, което ми показа какво е любовта. И сега, края на годината, искам да разбера кого искам и да спра да се разкъсвам между двамата. За да мога отново да започна новата година на чисто. Но проблема е, че и двамата влязоха в сърцето ми по различно време и начин. Много са различни. Единия ме прави щастлва, кара ме да се усмихвам, с малки неща, почти незабележими, но важни. Той е човек, който не гледа големите неща и фактите, а търси истината в човека. Той вярва в малките неща, кара ме да се усмихвам и да се чувствам някак по специялна, винаги ми помага и е там, когато имам нужда. Той е от хората, които могат да ти звъннат през ноща само за да чуят гласа ти, или да дойдат до у вас за да те видят, но с него се чувствам някак не сигурно и надали ще бъде само мой....А другия, той е човека, в когото се влюбих. Той е по-скоро по големите неща, по истинските неща. Не е от хората, които забелязват малките неща, които свалят звезди. Той е по-скоро човек на действието, спонтанен. С него се чувствам сигурно, знам, че ако е с мен, ще бъде само мой. Той също ме кара да се усмихвам, с мили думи или действия, но не е същото. Той не е от романтичните натури и вярва само на очите си. Не знам, обичам ги и двамата, но не по един и същи начин. Не знам нищо друго освен, че до края на година трябва да съм си изяснила чувствата, поради много причини....
Знам, че може да има много такива теми...не я пиша за да се оплаквам или самосъжелявам, а защото си мисля, че като си напиша чувствата си, ще ги и разбера. Мерси на всички, които го прочетоха. :-)

F_CK_all_I_need_is_U
12-21-2008, 10:37
:shock: :shock: :shock: :shock:
Аз в момента съм в абсолютно същата ситуация.Като четях тово,имах чувството,че съм го писала аз..че става въпрос за двете момчета,в които мисля,че съм влюбена и между които не мога да избера...Но живота избра вместо мен,защото на ендото момче му писна да го разигравам и се отказа от мен ....

balu4ka
12-21-2008, 10:38
Да и двамата ги обичаш,но и с двамата ли ще въртиш игрички.Сама кааш,че единия го обичаш по онзи начин,а другия по съвсем друг.С единия се чувстваш сигурна ...в другия си влюбена.Еми не си играй с чувствата на момчетата. С единия оставаш приятелка,с другия нещо повече.Излез една вечер с единия и следващата с другия...и ще го решиш.Но в никакъв случай не гледай само себе си ... щото и тях ще загубиш ,може би тва е станало и с приятелите ти ,... :?

scoobydors
12-21-2008, 10:43
И двамата предполагам не подозират за съществуването на другия. Трябва да решиш, не мога да ти кажа как... ти сама трябва да почувстваш правилното решение в сърцето си. :)

TooLittelTooLate
12-21-2008, 12:29
Мерси за коментарите....определено не стана така с приятелите ми, тях ги загубих, защото се оказа, че никога не са ми били приятели....а за тях двамата, знаят един за друг......не съм си и помисля да си играя с тях, да ги лъжа или нещо такова, просто искам да съм сигурна в решението си. Не как правят повечето избират този, с който е сигурно, че ще се получи нещо, а през цялото време искат другия.... :)

DeathRogue
12-21-2008, 12:40
А не се ли замисли теб кой повече ще те обича? :?

TooLittelTooLate
12-21-2008, 12:46
А не се ли замисли теб кой повече ще те обича? :?

Да, замисляла съм се....и честно казано не знам отговора.

kradinero
12-21-2008, 12:50
Ами не че съм от най-разбиращите, но ако мога да помогна... Така, по-добре побързай, защото момчетата мразят да си играят с чувствата им. Ако единия разбере, че освен него харесваш и друг... Нали знаеш? :( Ами моето положение и то и подобно, но аз вече знам кой си обичам... :) Та така... Опитай се да разбереш с кой от двамата ще издаржиш повече... Кой няма да те лъже и както каза DeathRogue кой от двамата повече ще те обича?! Опознай ги повече и избери по-добрия! :roll: :roll:

LadyRoshawka
12-21-2008, 13:18
Не мисли!Направи това, което казва сърцето ти!.. :-)

nymphadora
12-21-2008, 13:44
И двамата предполагам не подозират за съществуването на другия. Трябва да решиш, не мога да ти кажа как... ти сама трябва да почувстваш правилното решение в сърцето си. :)




+1 :)

sunbeamz
12-21-2008, 14:22
:shock: :shock: :shock: :shock:
Аз в момента съм в абсолютно същата ситуация.Като четях тово,имах чувството,че съм го писала аз..че става въпрос за двете момчета,в които мисля,че съм влюбена и между които не мога да избера...Но живота избра вместо мен,защото на ендото момче му писна да го разигравам и се отказа от мен ....

О,не... и аз така... на едното момче,в което бях ужасно влюбена му писна да го разигравам и се отказа... но сега съм с другия.. оказа се че той е човека,с който трябва да бъда,не другия...и съм щастлива с него :) и ужасно много го обичам.... :smt007

А на теб,миличка,не знам какво да ти кажа... просто послушай сърцето си,то знае най-добре... а ако и то не е сигурно какво иска повече... просто се остави на течението ! :) :-)

kobrichka
12-21-2008, 14:28
Двамата са прекалено различни.
Не можеш да обичаш и двамата по един и същи начин.Помисли си всъщност какво искаш,сама каза "надали ще бъде само мой....А другия знам, че ако е с мен, ще бъде само мой" - ...... ти сама преценяваш какво искаш повече,човек които обича само теб или човек в които ще имаш съмнения дали си единственната.Чувствата никога не са еднакви... към единият са по-силни...само разбери към кой,а това само ти можеш да кажеш,ние няма как да ти кажем.Успех

JUSTniki
12-21-2008, 15:05
Ако не бях прочела до край щях да ти кажа, че си една курва...
Цяла година си била и с двамата, но както и да е.
Стореното сторено...
Значи според мен този първият го обичаш и го чустваш по скоро като много добър приятел, но още сама не си го осъзнала.
Доколкото втория - наистина си се влюбила в него,
можеш да се съмняваш в много момчета, който истински обичаш.
Вториат е твоя човек 8) 8)

TooLittelTooLate
12-21-2008, 17:12
Ако не бях прочела до край щях да ти кажа, че си една к***а...
Цяла година си била и с двамата, но както и да е.
Стореното сторено...
Значи според мен този първият го обичаш и го чустваш по скоро като много добър приятел, но още сама не си го осъзнала.
Доколкото втория - наистина си се влюбила в него,
можеш да се съмняваш в много момчета, който истински обичаш.
Вториат е твоя човек 8) 8)


Ем честно да ти кажа, и аз си мисля, че съм к***а......въпреки че цяла година не съм била с нито един от двамата.....не съм ги лъгала и двамата знаят за другия и, че съм объркана....и по точно почти цяла година се раздвоявах....
Мерси за коментара и за мнението ти....както и за това на всички останали :-) :-) :-)

slun4ice_90
12-21-2008, 17:24
Действай с втория.. :-) И,не му мисли много...

Prestigio
12-21-2008, 17:41
Действай с втория.. :-) И,не му мисли много...

-1!!!! :-x

Iвия е по-добре \:D/

slun4ice_90
12-21-2008, 18:15
Действай с втория.. :-) И,не му мисли много...

-1!!!! :-x

Iвия е по-добре \:D/ Някакъв проблем? 8) Казах си мнението! :)