PDA

View Full Version : Поредната история



Chere6kata
12-21-2008, 10:24
Не съм от момичетата,който лесно се влюбват,нито от тези,който някога ще видиш да плачат.Но ти направи нещо...Какво?!Дали беше първият път когато се целунахме,защото ме болеше да те пусна.Или първият път когато каза "Обичам те",защото ме остави без дъх.Може би и защото прекарвах всичкото си време с теб,знаейки,че не трябва.Не ти давах нищо,стоях на страна,но въпреки това ти открадна сърцето ми.Взе го и сега какво?!Седя сама с мисълта за теб,а сълзите напират.Това ли е любовта?!Така ли трябва да се чувствам докато обичам?Да ме боли,че те няма,не трябва ли да съм щастлива,всичко да е прекрасно?

Искам просто мнение,ак0 на някои му се занимава да го прочете.Мерси предварително :) :P

zaraaa
12-21-2008, 17:28
Това ли е любовта?!Така ли трябва да се чувствам докато обичам?Да ме боли,че те няма,не трябва ли да съм щастлива,всичко да е прекрасно?

Това ми направи най-голямо впечатление, силно изразена емоция и чувство, добре зададе въпрос, доста филососки, кара те да се замислиш, а според мен една творба трябва не само да те увлеч, но и да те накара да се замислиш :) Останалият текст не е кой знае какво, гледай другия път и в останалото да изразиш силна емоция :)

SunnyG
12-21-2008, 20:33
Това ли е любовта?!Така ли трябва да се чувствам докато обичам?Да ме боли,че те няма,не трябва ли да съм щастлива,всичко да е прекрасно?

Това ми направи най-голямо впечатление, силно изразена емоция и чувство, добре зададе въпрос, доста филососки, кара те да се замислиш, а според мен една творба трябва не само да те увлеч, но и да те накара да се замислиш :) Останалият текст не е кой знае какво, гледай другия път и в останалото да изразиш силна емоция :)

Според мен не е нужно навсякъде да има силна емоция.Дори е много по-добре да бъде загатнато само на отделни места.Вземи пример дори с философите,които цял свят познава.Те пишат дебели книги,но само с една мисъл олицетворяват целите си произведения :)