PDA

View Full Version : ИСКАМ СЪВЕТЧЕ??



lorien
12-21-2008, 10:37
Мили приятели..Може да ви се стори тъпо,но много искам да получа едно съветче от вас..
Моята работа е свързана с постоянен контакт с много клиенти.С някои от тях сме в приятелски отношения..Едни от клиентите са от една фирма за ИТ технологии,и изпърво идваше един който се оказа мой градски и с него станахме приятели.Но пролетта беше болен и на негово място дойде някакъв нов.Още от началото си личеше,че е тарикат и че няма да се работи с него..Е,в началото не се заяждаше,дори закъснявах и той ме закара до спирката..Ама на следващия път пак той дойде..беше точно последния ми работен ден преди отпуска и като взе да се заяда с мене..Едва го издържах...Като се върнах от морето мой колега ми каза че тоя същия заядливеца всеки ден питал за мене и кога ще се върна от почивката...Е върнах се,ама ония пак така разпитвал за мене...Ето че дойде заедно с моя градски..Но заядливеца пак взе да се заяжда с мене,а аз не му обръщах внимание..Ония взе да се ядосва нещо и ме провокира и аз му ударих лек шамар...Който ме му подейства,а напротив взе да ми вика че щял да ме купува ...некви разни глупости...На следващия ден в скайпа си пиша с моя градски по време на работа и ония взе да ми пише като започна да ме обижда,не че и аз не му останах длъжна ...След този момент не съм го виждала..идва ама мене все ме няма ..питал на няколко пъти за мене...Но след близо 3месеца през които не съм го виждала аз исках да ми се извини за обидите...Ето миналата седмица ми идва..Обаче нито го гледам,нито му говоря..изнерви ме...И вчера пак ми дойде ама взе да ми говори ...дори нещо се обърка..или май нарочно го направи незнам...Сега май в понеделник пак ще идва...Гледам да го отбягвам..ама..хем гледа да се държи настрана,хем гледа да ми говори уж нещо за работа..И колегите му само ме бъзикаха през цялото време как не спирал да говори за мене...и разни такива,че искал все той да идва...
Проблема ми е такъв,че ако ме харесва мисля,че това не е начина на едно 23 годишно момче да прави...
А може и само да се бъзика с мене...Ето това ме обърква,че незнам какви са му намеренията...Има напрежение между нас..Особено вчера..Не аз не го харесвам...имам си стабилна връзка,която няма да разбия заради някакъв си..Просто ми е интересно по какъв начин решил да ми привлече вниманието ми
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО ПРОЧЕТОХА ТЕМАТА МИ И СЕ ВКЛЮЧИХА В НЕЯ..ПРИЕМАМ ВСЯКАКВИ СЪВЕТИ,ДОРИ И НЕГАТИВНИТЕ КОМЕНТАРИ...

PLuScHeTo
12-21-2008, 10:45
нека се опитва, но ще се осети, че не го харесваш и ще се спре :)

lorien
12-21-2008, 10:48
нека се опитва, но ще се осети, че не го харесваш и ще се спре :)
Дано защото тъкмо бях забравила за жалкото му съществуване ...

SoAfraid
12-21-2008, 12:50
Зел пред кого да се прави на интересен, пред момиче. Да вари да се заяжда с някой дето после може да му счупи муцуната, а не някакво леко шамарче. Аз се дразня на такива като него. Моят съвет другия път ако те провокира пак стискаш един як юмрук и под брадичката. Да се захапе така здраво че да не може да ти говори после.

lorien
12-21-2008, 12:54
Зел пред кого да се прави на интересен, пред момиче. Да вари да се заяжда с някой дето после може да му счупи муцуната, а не някакво леко шамарче. Аз се дразня на такива като него. Моят съвет другия път ако те провокира пак стискаш един як юмрук и под брадичката. Да се захапе така здраво че да не може да ти говори после.
Точно това ще и направя :o определено..Ами заяжда се защото не му обръщам внимание..

SoAfraid
12-21-2008, 12:59
Зел пред кого да се прави на интересен, пред момиче. Да вари да се заяжда с някой дето после може да му счупи муцуната, а не някакво леко шамарче. Аз се дразня на такива като него. Моят съвет другия път ако те провокира пак стискаш един як юмрук и под брадичката. Да се захапе така здраво че да не може да ти говори после.
Точно това ще и направя :o определено..Ами заяжда се защото не му обръщам внимание..

Това го дразни понеже знае че не може да те има ако такава му е мисълта. И както ти сама каза това държание не прилича на 23 годишен човек, така че най-добре не се занимаваи с него. Остави глупаците на природата тя ще се погрижи за тях.

LadyRoshawka
12-21-2008, 13:03
Продължавай да му показваш, че не те интересува ;) ...
Ще се усети и ще спре .. предполагам...
Обаче, май се опитва да те привлече с грубост...на мен така ми се струва... :o

lorien
12-21-2008, 13:29
Мерси на всички за милите ви съветчета..Определено ми помагате с тях..Ще ви послушам...Само се надявам утре да не ми дойде пак :x не че сега се държи зле...Дори не ме закача така гадно както преди,само дето взе да се умилква и взе да ми вика "Аз ти имам доверие"....Сори,че ви занимавам с мойте глупости!!

sexa_na_kompleksa
12-21-2008, 13:47
Държи се като малко дете! Ако не престане, опитай се да поговориш с него.

lorien
12-21-2008, 13:57
За сега е престанал,защото доста време не се бяхме виждали,но усещам че това тихо и мило държание може да е предтекст за нещо друго..Нямам му някакси доверие...