PDA

View Full Version : Winamp



go71n
12-21-2008, 11:05
доста тъпо от моя страна, но да попитъм тъи като аз ше нося моята машина ф апартамента дето ше сме на нова година имам 700 песни и идеята ми е такава как да го направа не да са последователно песните а само да скача от трак тна трак щото е доста дразнещо да слушам 5 4аса дискография на Шабан и на Синан в смисъл не сички песни са хитове и немисля 5 часа да пия нонстоп изкъм да се разкърша едно време само си скачаше от песен на песен но напраих така че да е последователно сега как да го върно отново само да скача примерно слушам 789 песен и след това да почне 423 знам че като дам ' J ' и дам дадената песен муув афтър корент не ме остроива така немоа да съм постояно на компа ... а по този начин го напраих последователно да са песните една след друга с муув автър корент надявам се някои да ме разбра :Д мерси предварително говоря за winamp

jambo_bs
12-21-2008, 11:53
Мога да ти препоръчам друга програма. AIMP http://zamunda.net/details.php?id=143483&hit=1 .Тя е създадена от разработчиците на Winamp и дори изкарва по - добър звук с iZotope Ozone плъгин. А иначе Winamp има такава опция на някой от бутоните но немога да ти кажа кое беше защото не съм с него. :)

SoAfraid
12-21-2008, 12:35
На Winamp-па има един бутон SHUFFLE натискаш го него и всичко е както ти искаш.

DiTeraNNo
12-21-2008, 18:51
А ако си версия пет - бутонът е цифрите "1 2 3" с една стрелка отгоре от единицата към тройката.