PDA

View Full Version : Лесен превод от английски език.



Giaaa
12-21-2008, 13:10
Experience the mesmeric five times Grammy nominated Rihanna at the pinnacle of her spectacular current world tour!An exhilarating exhibition of her Pop, RnB and Hip Hop credentials, featuring performances of the hits 'Pon de Replay', 'SOS', 'Unfaithful', 'Shut Up and Drive', 'Hate That I Love YOu', and the international smash hit 'Umbrella' (2nd best selling single of the year 2007).

текта е лесен,но искам да звучи добре на български,а английския ми не е чак толкова добър..благодаря предварително :)

1n5ub0rd1na73
12-21-2008, 19:20
Ако този текст е лесен, то аз само си мисля, че знам английски, и следователно съм пълен неудачник.

afroNena
12-23-2008, 20:06
Experience the mesmeric five times Grammy nominated Rihanna at the pinnacle of her spectacular current world tour!An exhilarating exhibition of her Pop, RnB and Hip Hop credentials, featuring performances of the hits 'Pon de Replay', 'SOS', 'Unfaithful', 'Shut Up and Drive', 'Hate That I Love YOu', and the international smash hit 'Umbrella' (2nd best selling single of the year 2007).

текта е лесен,но искам да звучи добре на български,а английския ми не е чак толкова добър..благодаря предварително :)
Ми не трябва да го превеждаш напално буквално,защото му се губи смисъла.Аз ще се пробвам:
Вижте,хипнотично номинираната 5 пъти за награди грами Риана,по време на най-доброто от нейното грандиозно световно турне,провеждащо се в момента!Една ободряваща изложба на нейните поп,R & B и хип-хоп парчета,включващи изпълнението на хитовете:Pop de Replay,SOS,Unfaithful,Shut up and drive,Drive,Hate that i love you и световноизвестния разбиващ хит Umbrella(На втора място по продажби за 2007г.)
Надявам се да свърши работа :)