PDA

View Full Version : Най-ефикасните начини за бръснене



krasitoOoO
12-21-2008, 12:15
Mojete li da mi kajete nai efakasnite na4ini da se izbrasna otdolu :oops: Sram me e i neznam k0g0 da pitam..


*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

girl_in_black
12-21-2008, 12:17
Най-ефикасна е кола маската ако можеш да търпиш на болка.Аз не мога.

krasitoOoO
12-21-2008, 12:20
Най-ефикасна е кола маската ако можеш да търпиш на болка.Аз не мога.
i az nem0ga..trqbva mi ne6ty po bezboleznoneno 8-)

x3eme
12-21-2008, 12:21
nqi efikasniq na4in e sus krem nare4en VEET maje6 se tam 4aka6 okolo 10 minuti i posle samo gi maha6 s edno kato 4et4ica.napulno efikasno i napulno bezbolezneno :)

girl_in_black
12-21-2008, 12:24
nqi efikasniq na4in e sus krem nare4en VEET maje6 se tam 4aka6 okolo 10 minuti i posle samo gi maha6 s edno kato 4et4ica.napulno efikasno i napulno bezbolezneno :)

Абе, че е безболезнено да, ама за ефикасното не съм сигурна.Поне при мен не се получава както трябва.

scoobydors
12-21-2008, 12:24
nqi efikasniq na4in e sus krem nare4en VEET maje6 se tam 4aka6 okolo 10 minuti i posle samo gi maha6 s edno kato 4et4ica.napulno efikasno i napulno bezbolezneno :)

+ 1

Но не съм сигурна дали ставаше и за интимни части. Аз съм го пробвала за краката това и е ефикасно.
Най-добре питай в аптека или магазини за козметични продукти дали става за интимни части. Ако не - няма начин да няма нещо подобно, което да работи на същия принцип. ;)

CanyH
12-21-2008, 12:25
Най- ЕФАкасния начин е с топла кола маска. Първите опити били болезнени, но се свиквало.




+ 1

Но не съм сигурна дали ставаше и за интимни части. Аз съм го пробвала за краката това и е ефикасно.
Най-добре питай в аптека или магазини за козметични продукти дали става за интимни части. Ако не - няма начин да няма нещо подобно, което да работи на същия принцип. ;)

Не става.

x3eme
12-21-2008, 12:27
nqi efikasniq na4in e sus krem nare4en VEET maje6 se tam 4aka6 okolo 10 minuti i posle samo gi maha6 s edno kato 4et4ica.napulno efikasno i napulno bezbolezneno :)

Абе, че е безболезнено да, ама за ефикасното не съм сигурна.Поне при мен не се получава както трябва.
napulno efikasno e no trqbva da 4ete6 otzad za kade se izpolzva 6ot ima mnogo vidove.az predi si kupuvah za liceto a ima za po4ti vsqka 4ast ot tqloto.i go ima samo v kozmeti4nite magazini i salonite za krasota.tam go tursi :)

SoAfraid
12-21-2008, 13:08
С лозарската ножица. Най-гладко става.

ladykeisy
12-21-2008, 13:29
Крем Veet - депилатоар .Мажеш на мястото и почистваш под душа с една мъничка мека гъба и става перфектно :)

UFOs
12-21-2008, 14:28
Кола маска!

Extremescream
12-21-2008, 15:21
Koла маска си е най-ефективно,защото освен че маха,косъмчетата се разреждат.Обаче като е спешен случай :D и VEET върши добра работа.

lwsu
12-21-2008, 15:38
а мене само не ми е ясно кола маска на "топките" може ли да се прави, че ми се вижда доста мазохистко..??

CanyH
12-21-2008, 15:41
Ам... какво и да си чул не го прави.

insomnia__
12-21-2008, 16:11
Земи си лентички на Веет за интимни части,те са си изрезани както трябва,ще изтърпиш все пак 10 минути на малко болка,а и то въобще не се усеща 1 секунда след дърпането :)

krasitoOoO
12-21-2008, 17:49
Земи си лентички на Веет за интимни части,те са си изрезани както трябва,ще изтърпиш все пак 10 минути на малко болка,а и то въобще не се усеща 1 секунда след дърпането :)
abee..tfa n0g0 b0li!! :smt089 :smt089

jghgh
12-21-2008, 18:15
Да не ти дреме за болката бе, много по-добре е да си махаш космите с кола маска ;) Изтърпява се и се свиква, а и резултатите са чудесни!

Мойта козметичка ми дава почивки ако много ме боли. Но вече съм свикнала и си изтърпявам цялата процедура за 10минути.

Ако досега не си си обезкосмявала интимните части едва ли толкова ще те боли на кола, защото аз се бях бръснала поне година и космите ми бяха станали доста по-дебели и по-нагъсто и затова болеше. Но после болката бързо отмина, а ти ако не си си махала досега космите още са ти тънки и нежни и няма да умреш.

Ако все пак твърдо си против кола маската пробвай с интимен крем депилатор - обясниха ти как се процедира.
Аз лично за такива кремове не съм чувала, на всичкото отгоре съм чела лоши отзиви в Интернет за тях (зачервяване, възпаления..)
Но не ти коства да пробваш някой интимен крем...

Ако и с крема имаш проблеми - сапун и самобръсначка.. Ама да не се оплакваш после че са ти станали черни и грозни, и дебели, и че растат през 2 дена... :D

Така че аз те съветвам да превъзмогнеш страха и да отидеш на козметик! Ще свикнеш и няма да умреш - а и с топлата кола маска боли много по-малко, отколкото с лентички. So... try! : P

krasitoOoO
12-21-2008, 19:45
Да не ти дреме за болката бе, много по-добре е да си махаш космите с кола маска ;) Изтърпява се и се свиква, а и резултатите са чудесни!

Мойта козметичка ми дава почивки ако много ме боли. Но вече съм свикнала и си изтърпявам цялата процедура за 10минути.

Ако досега не си си обезкосмявала интимните части едва ли толкова ще те боли на кола, защото аз се бях бръснала поне година и космите ми бяха станали доста по-дебели и по-нагъсто и затова болеше. Но после болката бързо отмина, а ти ако не си си махала досега космите още са ти тънки и нежни и няма да умреш.

Ако все пак твърдо си против кола маската пробвай с интимен крем депилатор - обясниха ти как се процедира.
Аз лично за такива кремове не съм чувала, на всичкото отгоре съм чела лоши отзиви в Интернет за тях (зачервяване, възпаления..)
Но не ти коства да пробваш някой интимен крем...

Ако и с крема имаш проблеми - сапун и самобръсначка.. Ама да не се оплакваш после че са ти станали черни и грозни, и дебели, и че растат през 2 дена... :D

Така че аз те съветвам да превъзмогнеш страха и да отидеш на козметик! Ще свикнеш и няма да умреш - а и с топлата кола маска боли много по-малко, отколкото с лентички. So... try! : P
abe az mn0g0 se beh izpla6ila ot kola maskata,za6toto edna m0q fr e pr0bvala taka i kazva 4e mn0g0 b0lqlo i za ni6ty na sveta nqma da pr0bva za vt0ri pat!! :D