PDA

View Full Version : дайте съвет



Phoenixheart1
12-21-2008, 15:43
Здравейте,

Моля да ми дадете не може би толкова съвет, а идеи защо се получава така. Ок, аз и приятелката ми сме на по 21, бих казал доста сериозна връзка (сериозна от сорта, че може да прекараме остатъка от живота си заедно). Та, имаше един филм с Крис Рок където той беше преуспяващ банкер, страхотна жена, две прекрасни деца, с две думи имаше си хубаво уреден живот. Ноооо беше страшно отегчен от живота си и със жена си не правеха секс, не че той не искаше, просто тя постоянно беше или преуморена или не беше в настроение (донякъде разбиранемо заради децата, но само донякъде). На мен ми се струва, че се намирам горе-долу в почти същата ситуация, но яко по-преебана - работя по 6 часа на ден, ходя си на всички лекции в университета, взимам си всички изпити, инвестирам на фондовата борса, за където пък теглих огромен заем, който изплащам. Стреса е естествено неописуем (не си харесвам работата, университета всеки курс е по-труден, а нещата на борсата не вървят добре от началото на кризата). И сега, обичам много приятелката ми, вярвам, че може би тя е момичето за мен, но има същия проблем като главния герой. Тя почти никога не е за настроение за секс или нещо в тази насока, откакто тръгнахе (9 месеца) да сме го правили сигурно към 10 пъти. Сега, сигурно ще кажете или ще си помислите "пич очевидно не те бива и проблема е в теб". Да и аз бих си помислил това естествено ако бях външен наблюдател, най-логично е все пак и толкова ама толкова лесно обяснява нещата. Но досега не съм имал оплаквания по тази насока от момичетата с които съм бил по-интимен, а с приятелката ми ако се случи да правим секс никога не падаме под час, даже продължава по два или три часа и то момента когато тя иска да свършаме вече е когтато почвам да я протривам, случвало се и да продължаваме въпреки това зашото просто ни е било прекалено добре. Та, постоянно когато се уддаде възможност тя е или уморена или не е в настроение, може да е от стрес, но от друга страна аз съм буквално пред нервна криза вече, а тя учи задочно и е на 4-часов работен ден, бих казал далеч по-малко напрежение. WTF people! Чуствам се в пълна безизходица! Не бих я накарал да го правим а ко не иска, никога не бих и изневерил, никога. Но не мога просто да издържам вече, нямам абсолютно никакъв отдушник от напрежението и не знам още колко мога да продължа така, като гледам колко ми зле напоследък не е далеч момента, в който мога да откача направо. Не виждам никакви шансовее нещата да се променят вече. Не ми се говори вече по този въпрос с нея защото всеки път когато повдигам темета тя дава обещания и после не ги спазва, а интимните моменти стават все по-рядки. И за това реших да пиша на вас, въпреки че бях убеден, че никога няма да го направя (в очите на 99% от познатите ми всеки който пише в тийнпроблем е бременна, с яки проблеми или просто тъпа пикла). Ако не друго поне мога да споделя с някой, предварително благодаря за отговорите.

darla
12-21-2008, 15:48
ami moje bi(samo predpolagam) na priqtelkata ti i lipsva vnimanie.Moje bi pokrai vsi4kite zaduljeniq,koito ima6,tq se 4uvstva na po-zaden plan i ohladnqva kum teb,moje bi i za tova ne i se pravi sex,moje bi e ostanala s vpe4atlenie,4e tova e ne6toto,koeto iska6 ot neq..a moje puk na neq naprejenieto da i e v pove4e i da nemoje da uravnovesi ne6tata mejdu u4eneto,rabotata i teb.za6to ne pogovorite psokoino i okrito.moje bi 6te polu4i6 nqkakva qsnota po vupros.Ot dumite ti i na4ina,po koito si se izkazal vijdam,4e naistina q obi4a6 i tova te mu4i,ne igrai na slqpa baba,a govori s neq za ne6tata,koito te pritesnqvat.Uspeh!

Phoenixheart1
12-21-2008, 16:16
Както казах, вече сме говорили по този въпрос доста пъти. И как само това да искам като го правим средно по веднъж на месец? От друга страна прекарвам почти цялото ми свободно време с нея и безброй пъти съм избирал нея пред приятелите ми, имаше и един рожден ден на 1 моя приятелка като и казах, че няма начин да отида ако не мога да взема приятелката ми, така че не виждам как може да е липса на внимание. Пойнта е, че всеки пък като говорим за това уж изясняваме нещата и после нищо не се променя обаче. И какво уравновесяване между учене и работа за нея, поне от моя гледна точка, като е на 4 часа работен ден и е задочно, демек има само 3 седмици лекции на семестър? А да, и не мож е да се говори за охладняване защото постоянно си държим ръце и постоянно има целувки, прегръдки и мили думи, но секса липсва.

amatorium
12-21-2008, 17:43
Pochini si i preosmisli neshtata, zashtoto priatelkata ti mai e trugnala veche da ti izneverqva. Postarai se da e na purvo mqsto v jivota ti i shte se promenqt neshtata.

darla
12-21-2008, 18:08
ami v takuv slu4ai qvno si prekaleno otdaden!Vqrno e,4e na nas jenite nemoje da ni se ugodi.Kogato ni prenebregvate i sme na 2ro mqsto sme nedovolni,kogato sme na 1vo mqsto i sme ubedeni,4e vi imame...tova v daden moment go priemame kato dadenost i spirame da se bori da ostanem 1vi vuv jivota vi.moje bi e sviknala,4e vinagi te ima,4e vinagi i ugajda6 i t.n. i prosto ne e zainteresovana ot tova da poddurja ogunq mejdu vas,za6toto ve4e misli,4e e nein zavinagi.stranno,no tova e 4ast ot jenskata psihologiq

brusa
12-21-2008, 18:28
ili naistina ne i se pravi sex ili ti izneverqva :o vse pqk tq e mlada i ne mi se vqrva za 10 meseca da e pravila okolo 9 pati sex malko ne mi se vqrva 4ak taka da i se ubiva jelanieto :)

lwsu
12-21-2008, 19:07
мисля, че трябва да останеш фокусиран върху работата, като може би всички си мислите, че трябва да направиш точно обратното, но ако помислиш в по-дългосрочен план, ще ме разбереш...

traka
12-22-2008, 04:28
Не знам какво да ти кажа, но си попаднал на интересно момиче, та аз 10 пъти правя секс(е преди де) на седмица, а ти за 9мес. не знам странно ми звучи наистина. Не мога да си представя да правя 1 път месечно секс, колкото и да съм преуморена или нещо такова, а и за толкова млада връзка ми е още по странно, та вие на този етап трябва да сте във върховата си форма. След четири години с мъжа ми не ни се беше случвало да изкараме седмица без секс, е случи ни се 1мес. да няма секс заради бременността ми в началото, но пък аз наваксвах с оралната любов... мъж е все пак, как да го оставя с това напрежение. Поговори си много добре с нея, защото това не е нормално, а както ти казваш връзката ви е сериозна и мислиш, че е половинката за теб..., но дали би издържал така цял живот?! Не мога да ти дам адекватен отговор на този въпрос, защото не съм се сблъсквала с подобно нещо, но за мен е въпрос на желание, което не ми се вярва да се проявява толкова рядко в една връзка, което е голям проблем за запазването на целостта на вашата двойка... мисля, че колкото и да държиш на приятелката си, накрая ще кривнеш в странни, ако така продължава.

Phoenixheart1
12-22-2008, 06:22
но дали би издържал така цял живот?!

Да, точно това и аз мисля. Сега, тя компенсира с орална любов, но и това ми се струва не достатъчно често - по 1 път на 1-2 седмици, а и все пак просто не е същото :( Определено бих казал, че съм във върховната ми форма, имам предвид прави ми се поне по 2 пъти на седмица.

traka
12-22-2008, 06:31
Ми поговори си с нея, защото като жена мисля че има проблем, не знам с теб или със секса, а може би със самата нея, но никак не ми се вижда нормално. Говори ли ли сте за половия и живот преди теб, да няма нещо стресирало я или някакъв проблем. Може да е повлияна от нещо, нещо да я е наранило... Една жена има от какво да се обиди или да бъде жестоко наранена...може да е от травма, не ми се иска да гадая, че много лоши неща ми минаха през главата, така че седни и си поговори като с приятелка, а не с момичето с което си обвързан :)

kalpazanka
12-22-2008, 07:26
Да не би да има гинекологичен проблем, за който не ти казва?/съответно да я боли по време на акта, дори ако е така, може да й се е отщял секса!/. Да не би ти да го раздаваш по-грубо? Да не би да има трети човек между вас?!

MapTa
12-22-2008, 07:59
Според мен за това приятелката ти да не и се прави секс никога има 2 причини:
1 - Не знаеш как да и доставиш абсолютно удоволствие. (пиши друга тема за това)
2 - Тя не е сексуален тип и залага повече на емоционалните ви отношения.
Това е което мисля по въпроса.

Phoenixheart1
12-22-2008, 11:39
Някакви други идеи?

MapTa
12-22-2008, 11:42
еми аз съм жена и според мен така може да мисли едно момиче, а може и да е изморена наистина и всеки път да не улучваш момента

mirmark
12-22-2008, 11:55
Ами ти си мислиш, че напрежението, което тя изпитва е по малко, но може да не е така. Друго, за което се сещам - твоето напрежение неминуемо се отразява и на секса, който ти правиш. Може би там е проблема. Защо не се опиташ ти да намалиш твоето напрежение. Тогава има вероятност да се поправи и сексуалнияти живот. Тук не става дума за това, че ти имаш желание. Желание може да имаш и пак да не си добър в леглото. Може би на нея не и харесват нещата, които ти правиш - може би това, че откарваш 2-3 часа е много за нея. Ти спомена и че я протриваш. Това съвсем не е приятно за жените, но това трябва да си го изясните вие ДВАМАТ. Успех.

alksndr
12-22-2008, 14:14
Pochini si i preosmisli neshtata, zashtoto priatelkata ti mai e trugnala veche da ti izneverqva. Postarai se da e na purvo mqsto v jivota ti i shte se promenqt neshtata.

+1 и аз това си помислих във 1я момент!

djssss
12-22-2008, 14:43
Здравейте,

Моля да ми дадете не може би толкова съвет, а идеи защо се получава така. Ок, аз и приятелката ми сме на по 21, бих казал доста сериозна връзка (сериозна от сорта, че може да прекараме остатъка от живота си заедно). Та, имаше един филм с Крис Рок където той беше преуспяващ банкер, страхотна жена, две прекрасни деца, с две думи имаше си хубаво уреден живот. Ноооо беше страшно отегчен от живота си и със жена си не правеха секс, не че той не искаше, просто тя постоянно беше или преуморена или не беше в настроение (донякъде разбиранемо заради децата, но само донякъде). На мен ми се струва, че се намирам горе-долу в почти същата ситуация, но яко по-преебана - работя по 6 часа на ден, ходя си на всички лекции в университета, взимам си всички изпити, инвестирам на фондовата борса, за където пък теглих огромен заем, който изплащам. Стреса е естествено неописуем (не си харесвам работата, университета всеки курс е по-труден, а нещата на борсата не вървят добре от началото на кризата). И сега, обичам много приятелката ми, вярвам, че може би тя е момичето за мен, но има същия проблем като главния герой. Тя почти никога не е за настроение за секс или нещо в тази насока, откакто тръгнахе (9 месеца) да сме го правили сигурно към 10 пъти. Сега, сигурно ще кажете или ще си помислите "пич очевидно не те бива и проблема е в теб". Да и аз бих си помислил това естествено ако бях външен наблюдател, най-логично е все пак и толкова ама толкова лесно обяснява нещата. Но досега не съм имал оплаквания по тази насока от момичетата с които съм бил по-интимен, а с приятелката ми ако се случи да правим секс никога не падаме под час, даже продължава по два или три часа и то момента когато тя иска да свършаме вече е когтато почвам да я протривам, случвало се и да продължаваме въпреки това зашото просто ни е било прекалено добре. Та, постоянно когато се уддаде възможност тя е или уморена или не е в настроение, може да е от стрес, но от друга страна аз съм буквално пред нервна криза вече, а тя учи задочно и е на 4-часов работен ден, бих казал далеч по-малко напрежение. WTF people! Чуствам се в пълна безизходица! Не бих я накарал да го правим а ко не иска, никога не бих и изневерил, никога. Но не мога просто да издържам вече, нямам абсолютно никакъв отдушник от напрежението и не знам още колко мога да продължа така, като гледам колко ми зле напоследък не е далеч момента, в който мога да откача направо. Не виждам никакви шансовее нещата да се променят вече. Не ми се говори вече по този въпрос с нея защото всеки път когато повдигам темета тя дава обещания и после не ги спазва, а интимните моменти стават все по-рядки. И за това реших да пиша на вас, въпреки че бях убеден, че никога няма да го направя (в очите на 99% от познатите ми всеки който пише в тийнпроблем е бременна, с яки проблеми или просто тъпа пикла). Ако не друго поне мога да споделя с някой, предварително благодаря за отговорите.
тигре,ти си намерил от кой съвет да искаш:) та тук са деца-то тези дето плюват и бият учителките си!
проблема се корени в 2 неща
гинекологични проблеми
има си друг мъж
като 2-рия вариант е на 80%

traka
12-23-2008, 04:17
^ е ти го заби в трета глуха...

Абе той автора неще да пише тия дни, но аз съм по склонна да си мисля, че проблема е психологически.... Казах го в мнението си малко по горе и мисля, че се дължи на някаква травма, момичето може да е било насилено в миналото(хора с такива преживавания имат подтисната сексуалност), за това го съветвам да си поговори с нея и да види дали има някакъв проблем. Може и да е гинекологично, но не смея да твърдя нито едно със сигурност.

smradche
12-23-2008, 08:29
Здравейте ако можете ми помогнете :( Аз съм на 14 години и наскоро го направих за първи път с приятеля ми.Вече сме го правили около 20 пъти и на него му е добре но на мен не чак толкова.Все още не съм оспяла да свърша.....в мен ли е проблема или какво??????? ;(

Phoenixheart
12-23-2008, 08:54
може и да е в теб и в него. има някои жени които просто не могат да свършат (фригидни), може да не се отпускаш достатъчно, а може той да не е достатъчно добър. като си го правиш сама често ли успяваш да свършиш?

traka
12-23-2008, 09:06
може и да е в теб и в него. има някои жени които просто не могат да свършат (фригидни), може да не се отпускаш достатъчно, а може той да не е достатъчно добър. като си го правиш сама често ли успяваш да свършиш?

Че аз ако не свърша сама, за какво съм го правила... Миличка не можеш да очакваш, че като от вчера правиш секс, днес ще изпиташ върховна наслада. Иска се време(за жените) и желание, и психическа нагласа. И не става дума за "добър", от е**не до е**не разликата е огромна...

mirmark
12-23-2008, 09:09
smradche - направи си своя тем

smradche
12-23-2008, 09:41
Знам че немога от началото да искам толкова много но една моя приятелка след 10 път вече и е било добре а на мен все още не е...и да,когато съм сама се е случвало да свършвам но с него не....

smradche
12-23-2008, 09:46
Направих си тема :) казва се "Имам проблем,помогнете"

dimitar_ak
12-23-2008, 10:09
90% сигурно е че ти изневерява. Това постоянно да не иска секс, значи си го намира другаде.