PDA

View Full Version : Една мноого дълга история



ilovemyself1
12-21-2008, 19:05
Искам да ви питам нещо. Много много объркана съм и имам нужда от странична гледна точка за нещата. На 17 години съм. Имам приятел от 2 години и половина.Напоследък отношенията ни куцат....може би през последната половин година. Случиха се много неща за които той не знае, въпреки че той сам провкокира. И така да започнем с историята.

В началото той се държеше супер. Бяхме щастливи. В моментът в който усети ,че съм негова....че няма мърдане....започна да се държи отвратително. Не бяхме излизали в продължение на 2 месеца..... подържахме връзка по скайп....по телефона....в училище. Оправданието му беше .....че го болят краката. Смешно нали? Въпреки това не можех да си представя живота без него....търпях всичко.....избягвах скандала....просто се раздавах на макс. Търсеха ме други момчета.....искаха да са с мен,но аз никога не си и помислях да го заменя с някого. Лятото аз заминах на море....там сякаш ме бяха пуснали от някаква клетка. Спрях да чувам....няма да излизаш с тази....няма да ходиш еди къде си...... На морето се засяках с един дългогодишен приятел. Знам го от бебе..... Пламнаха искри. Аз просто се чувствах щастлива....... усетих че става нещо. Това момче ме накара да се почуствам желана отново..... Така както иска да се чувства всяко 1 момиче. Бях с него само 1 вечер.... просто целувки...нищо повече. На другата сутрин гузната ми съвест се обади. НИКОГА НЕ БЯХ ИЗНЕВЕРЯВАЛА НА НИКОГО! Поговорих си с онова момче и заедно решихме ,че нищо няма да се получи.

От този момент обаче всичко ми се преобърна. Прибрах се в града и реших да не казвам на никого. Дори на приятелки. Започнаха скандалите с приятелят ми. Казах му ,че немога да съм с него .....защото не исках да се чувствам пак в клетка. Той просто ме задушава. Много пъти преди това бяхме говорили ,но той никога не преставаше. Беше прекалено сигурен в мен. Тогава обаче всичко се промени. Когато го оставих...и впоследствие той се промени...... видя ,че може да ме загуби. ЗАпочна да се опитва да се държи добре с мен. И така до днес. АЗ ОБАЧЕ НЕ СЪМ СВИКНАЛА ДА СЕ ДЪРЖИ ТАКА...И МИ СЕ СТРУВА ИЗКУСТВЕНО.....ФАЛШИВО....НАС ЛСТВЕНО. Сега незнам дали не съм прекалено привързана към него...и единствено това ме задържа. Той уби всичко в мен. Всичко което давах за него отиде по дяволите. Тежи ми много на съвестта .......много ми тежи грешката която допуснах .ИЛИ ПО СКОРО БЛАГОДАРЕНИЕ НА НЕЯ АЗ СЕ ОСЪЗНАХ. И НЕЗНАМ, АЗ ИЛИ ТОЙ ПРОВАЛИ ВСИЧКО? И струва ли си да пазя тази тайна....... и да го лъжа по този долен начин. Знам ,че никога не бих направила отново подобно нещо. Въпреки това често си мисля за онази вечер.........никога не се бях чувствала така....


МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ;( КАК ДА РАЗБЕРА ОБИЧАМ ЛИ ГО ИЛИ СЪМ ПРИВЪРЗАНА ПРОСТО КЪМ НЕГО. ТРЪПКАТА Я НЯМА...ИЛИ СЕ ПОЯВЯВА САМО НА МОМЕНТИ....НО КОГАТО НЕ Е ДО МЕН...ВСЕ ЕДНО ЕДНА ЧАСТ ОТ МЕН ЛИПСВА......ЧУВСТВАМ СЕ УЖАСНО. КРАЙНО ВрЕМЕ Е ДА РЕША КАКВО ЩЕ НАПРАВЯ. АКО МУ КАЖА-ТОВА БИ ОЗНАЧАВАЛО КРАЙ!

Guzar4o
12-21-2008, 19:11
Ем незнам мисля че тази случка на морето ти е помогнала да разбереш
поговорете си със твоия приател и изяснете чуствата си и ако искаш да си със него просто пази това във тайна защтото малко маже биха простили на изневяра
ако просто не ти се живее във "клетка" просто си намери някои по достоен за теб

darla
12-21-2008, 19:17
mislq,4e si razbrala,4e vsi4ko mejdu vas e edno ogromno mu4enie za teb.v edna vruzka osven da dava6,trqbva i da polu4ava6.vqrno,imali ste dulga vruzka,no ne ostanah s vpe4atlenie,4e tq e bila pulnocenna i 4e ima smisul da se vru6ta6 nazad.Produljavai napred i ne se tormozi pak s nego

VandaL4o
12-21-2008, 19:18
Ем незнам мисля че тази случка на морето ти е помогнала да разбереш
поговорете си със твоия приател и изяснете чуствата си и ако искаш да си със него просто пази това във тайна защтото малко маже биха простили на изневяра
ако просто не ти се живее във "клетка" просто си намери някои по достоен за теб

:razz: :razz: хахах какво да разговаря с него
Слушай момиче щом любовта ви е "задушаваща" няма какво да се двуомиш Нима ще избереш човека който те задушава с любовта си
Имала си шанс да бъдеш обичана някой да върне всичко в тебе (говоря за момчето от морето) е съжелявам момчето от морето си е утишло и ти пак си в нажежената атмосфера с твоя приятел вместо да се Чувстваш най обичаното момиче на света съжелявам за грубия език ... :?

PLuScHeTo
12-21-2008, 19:26
Никой не е в състояние да ти каже кое е правилно и кое - не .... Сама трябва да разбереш какво искаш ...

VandaL4o
12-21-2008, 19:29
Никой не е в състояние да ти каже кое е правилно и кое - не .... Сама трябва да разбереш какво искаш ...

Тя има нужда от странична гледна точка

AliceCullen
12-21-2008, 19:33
ako ne se chuvstvash svobodna i obichana kogato si s nego prosto go zareji....
naprimer az ne moga da sum s nqkoi koito me zadushsava ili imam chuvstvoto che kato sum s nego sum v "kletka", kato vidq che neshtata zapochnat postoqnno da si budat takiva po nai- miliq nachin se opitvam da mu obqsnq che ne moga da sum s nego i che neshtata ne se poluchavat i tn...
kusmet :)

PLuScHeTo
12-21-2008, 19:33
Никой не е в състояние да ти каже кое е правилно и кое - не .... Сама трябва да разбереш какво искаш ...

Тя има нужда от странична гледна точка

т'ва го разбрах... ама повечето като кажат да го скъса и тя ако го направи ... и след това разбере, че й липсва и иска да е с него, ще съжалява за това, което е сторила ....

VandaL4o
12-21-2008, 19:42
Я прочети хубаво какво е написала Тоя е някакъв боклук
Той направо я води на каишка
Недей му се вразва ами бягай при момчето от морето ако можеш поне ще знаеш че си обичана истински ...

SoAfraid
12-21-2008, 20:18
Абе вие жените винаги ли правите така е като отидете на море се намирате с някой да се целувате или други работи да правите.

По темата опитаите да сте повече време разделени и тогава ще разбереш дали ти липсва или не. Ако ти липсва значи го обичаш и искаш да си с него, ако не ти липсва значи няма смисъл да се тровиш и него няма смисъл да го болят повече краката.

curka87
12-22-2008, 12:52
Така... Според мен момчето от морето е било просто последната какпка, която ти е била нужна, за да осъзнаеш истината. Това само ти е било от полза.
Сега....според мен не казвай на приятеля си за случката, но седни и поговори сериозно с него. Тяка като гледам вашето не е връзка, а някакъв театър, в който ти си прецаканата и вечно си мълчиш. Повярвай ми не можеш да живееш цял живот в тъга и в клетка. Задушаващата любов няма бъдеще.
За това помисли си много внимателно дали той може да се промени и сама си реши какво искаш.

Wrathchild
12-22-2008, 13:07
Не се занимавай с бившия ти. Ще съжалява, докато не се върнеш при него. Тогава ще започне отново старата песен, на всичкото отгоре - със стария глас. Знам го от опит, не се лъжи. Това, че се държи така сега, не е защото те обича, а защото има силно собственическо чувство.
SoAfraid, мога да ти кажа, че същата година, когато със сегашният ми приятел тръгнахме, аз заминах на море. Макар тогава да не бяхме много наясно с чувствата си един към друг, в нито един момент не се замислих да му изневеря.

_mimi7y_
12-22-2008, 13:30
чувстваш се привързана към него заради многото време през което сте били заедно...ти си му изневерила защото си искала малко свобода...с другия с който си била ти е било хубаво..и още се сещаш за това лято.. щом не си го забравила мисля че не ти е безразличен...
а момчето с което ходиш май ти е омръзнал...едва ли ще издържиш още дълго с него ...но ако вярваш в него и си щастлива поговори с него кажи му че ти е нужна свобода и ако той не ти я даде ще сложиш край на връзката ви...в този момент той ще осъзнае колко си му нужна и ще се усети че ти няма цял живот да си негова...
надявам се да съм помогнала...успех :)

Paradise_Lost
12-22-2008, 16:07
Ти последно какво искаш ? Първо, държал се зле искаше обратното, после го получи и не си доволна. Той е разбрал, че ще те изгуби и е видял че не може без теб. Просто до преди това много си му угаждала и той е знаел, че дори и да ти се разсърди ти ще го потърсиш и ще му се извиниш, дори той да е виновен. Ако не му пукаше нямаше да продължава да е с теб, той те обича :-| А ако искаш да върнеш тръпката просто разнообрази нещата и забрави за онази лятна случка. Ти сама си каза, че е грешка. А ако му кажеш за това може да ти олекна и така нещата да се оправят просто опитай :P Айде Успех :)

kifla
12-22-2008, 16:33
Малко изтръкано е но ...Ти най-добре знаеш какво изпитваш.След като с другото момче си се почувствала отново желана ,това означава че с твоя човек вече нищо не както преди ,сама казваш че и тръпката я няма ..тогава защо си още с него.Остани за малко сама и виж как ще се почувстваш дали той ще ти липсва или ще се почувстваш себе си ...

evelinka1122
12-22-2008, 16:38
мисля че ти трябва малко време самота и ще разбереш себе си... дано те разбере приятеля... а като няма тръпка каква връзка е това?

malone
12-22-2008, 18:33
Връзката ти с предишния ти приятел е била дълга и си го опознала добре.Щом след като си отишла на морето си изпитала щастие,значи отношения ти с това моче са се изчерпали.Колкото до неговата промяна с право се съмняваш в нея.Просто се опитва да те задържи до себе си.Според мен няма смисъл да се връщаш при него. :)

soul1199
12-22-2008, 19:52
spored men si privurzana kum nego,mislq,4e trqbva da my kaje6 istinata,vse pak,kakto i da se e durjal,kakvoto i da e pravil,trqbva da znae,a ti kraino vr e da go ostavi6,prosto ne si 6astliva,probvai da se vidi6 s onova mom4e,s koeto si se po4yvstvala jelana,probvai s nego :)

ilovemyself1
12-23-2008, 22:21
Ох казах на момчето от морето ,че не ми е минало съвсем.... Получи се нещо от рода на.....
Той- Хайде лягам (hug) и приятни сънища....скоро ще се видиме

В тоя момент само му казах да изчака 1 мин....и му написах тва което ми тежеше. Написах му,че просто съм била длъжна да му кажа.... а той да не го приема... на вътре ( тъй като сме фр...но сме далече) ,да не обръша внимание на казаното...но да го знае за себе си. След което той нищо не написа... ох нз.....

Незнам какво ми става....знам само ,че сърцето ми заби много силно в този момент. Едва ли е любов...по скоро адреналин....знам ли.....от мн отдавна не ми се беше случвало.

А гаджето ми ли? Днес за поредне път ми доказа...колко държи на мен .......държа се отврат. По едно време обаче аз не издържах и го оставих...... После...уж се сдобрихме......но някак си заради моето чувство на привързаност. Оххххххххххххх мразя сееееееееееееееееееееееее . Егати каква съм....