PDA

View Full Version : Форума - огледало на обществото?



Canis_Dirus
12-21-2008, 19:22
Поради появилите се напоследък сериозни теми и въпреки, че не съм от най-наблюдателните, все пак установих, че в сериозните теми с АДЕКВАТНИ мнения се включват една шепа потребители. Другите, или пускат някакво заучено мнение тотално не на място (най-вече, защото освен първото мнение не четата по-натам), или отминават.

Обществото - същата работа.


А преди форума не беше така. Или поне имаше повече потребители с адекватни мнения. Но пуста перестройка ...

Quo vadis, форуме?


П.П. Мнозинството сигурно си нямат идея, кой е Quench 8-)

ProstoAz
12-21-2008, 19:25
Това тръгна от една група потребители, мислещи се за нещо повече от останалите и осиращи всяка втора тема... Виждаш ли се вътре в тази група?

EarthShaker
12-21-2008, 19:25
процентното отношение Кежоали - нормлани хора в обществото не е такова :lol: явно тийн форума е мястото където въпросните си показват хулиганството

а процента, хора които се заяждат като мен в обществото е също големичък 8-)



.:неадекватно мнение:.

Canis_Dirus
12-21-2008, 19:30
Това тръгна от една група потребители, мислещи се за нещо повече от останалите и осиращи всяка втора тема... Виждаш ли се вътре в тази група?

Предвид, че когато постовете ми бяха шеговито-иронични и намекваха, че може да се видят нещата и от друга гледан точка - малцина схващаха. Чистия цинизъм KУP за едникаквоси имаше дори по-добър ефект, но диалог имаше. А сега? Като писах умни постове? Няма опоненти.

Та един вид доказа се, кой какво е и колко е.

И съм напълно убеден, че съм МНОГО повече от 90% от потребителите тук. Ела ме опровергай! :)

П.П. Май бъркаш причината и следствието. Много от стойностните потребители (за мен) си заминаха доста преди да се започне с така нареченото "осиране".

LINKNOT
12-21-2008, 19:31
Не мисля,имайки в предвид,че човек е един пред интернет приятелите си и друг в реалността.
Освен това в този форум езикът е един,в други форуми е друг;различни хора-различни форуми.

cherinka
12-21-2008, 19:35
Ха!
И аз точно това си мислих онзи ден.
Може да не е баш по темата, но беше нещо от сорта, че когато опре до някаква тема за разговор и дори аз да съм на твоето мнение (примерно и образно казано) все бих си напънала мозъка да измисля нещо друго, с което да се опитам да привлека некакво внимание към себе си (по-скоро юзъра ми).
От това следва, че както и извън компютъра се опитваме да градим някаква репутация сред заобикалящите ни хора, така и тук във форума се опитваме да си изградим някаква форум-репутация. (вече там различните й форми сами можете да се досетите).


EarthShaker, не знам до каква степен комуникираш с различни възрастови граници от хора, с каква идеология са, с какви принципи, нагласи към света, но може би това, че тъпчеш на едно и също място ти се отразява недобре на психиката.
Имам предвид, че обществото на футболните запалянковци е МНОГО, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО по-голямо от това, което виждаш (чуваш, усещаш, наблюдаваш) ....
И въпреки нашите кежуали, подвизаващи се във форума (3-4, ари максимум 10) как успя да отсъдиш, че и всички останали са като тях ?! (колкото и да не ги харесваш?!)
ПРЕГЛЕД! ПРЕГЛЕД! ПРЕГЛЕД!

ProstoAz
12-21-2008, 19:44
Опонентите ти обикновено биват оплювани.

На първо място това е тийн форум (не го забравяй), затова не можеш да очакваш задълбочени анализи по сериозни теми от всички.

Да опровергавам какво си или не си НЕ МОГА, не искам и няма смисъл. Всеки много добре си знае какво представлява.

"Стойностните потребители" идват и си отиват. Аз съм тук повече от 5 години и съм свидетел, че това е неизбежно. Аудиторията се мени без значение дали това ни харесва или не.

Christ
12-21-2008, 19:48
Аз пък съм пил бира с Quench в Амстердам многократно. 8)

Bianca
12-21-2008, 19:52
Имам беегли спомени за quench, но нямам впечатления относно него.
Иначе си доняяякъде прав. Но тук предимно се ебавам с хората. В реалния живот не съм и наполовина такава. Тоест хората в реалния живот са едни, тук са други. ^^

Canis_Dirus
12-21-2008, 20:02
Текучеството е нещо нормално за форум.

Става въпрос, че качеството спада. Нещо, което могат да потвърдят по-стари потребители.

get_high
12-21-2008, 20:03
Поради появилите се напоследък сериозни теми и въпреки, че не съм от най-наблюдателните, все пак установих, че в сериозните теми с АДЕКВАТНИ мнения се включват една шепа потребители. Другите, или пускат някакво заучено мнение тотално не на място (най-вече, защото освен първото мнение не четата по-натам), или отминават.

Обществото - същата работа.


А преди форума не беше така. Или поне имаше повече потребители с адекватни мнения. Но пуста перестройка ...

Quo vadis, форуме?


П.П. Мнозинството сигурно си нямат идея, кой е Quench 8-)

радвам се, че поставяш такъв въпрос. Според мен форумът е отражение на обществото, нали все пак всички пишещи тук са реални хора, част от него. Дори мисля сам по себе си е едно мини виртуално общество. Тези мнения, които се изказват тук,не само са показателни за мисленето на средностатистическият тийнейджър, според мен дори са отражение на българският манталитет като цяло. Понякога дори ми е мъчно, че раста във време където момиченцата трябва да правят секс със съмнителни батковци, за да са ''готини'', ценностната система на бъдещите мъже се изгражда около ''ибането'', да се друсаш всеки ден е връх,да пишеш неграмотно с малки и големи букви е мода, а четенето на книги или допирът с всякакъв вид култура или образованието е за смотаняците. :-k
Дано някой ден животът в България да се промени, и всички да станем малко по добри.

cherinka
12-21-2008, 20:05
Canis_Dirus , ми добре, майна, ти какво очакваш като се съберат много хора на едно място и всеки се опитва да е различен и оригинален по някакъв необясним начин за другите хора ?!

то е ясно, че отговор на въпроса ми няма да получа от теб...
ти толкова бързо ме отеба !

sh3_1s_7h3_0n3
12-21-2008, 20:06
Предвид, че когато постовете ми бяха шеговито-иронични и намекваха, че може да се видят нещата и от друга гледан точка - малцина схващаха. Чистия цинизъм KУP за едникаквоси имаше дори по-добър ефект, но диалог имаше. А сега? Като писах умни постове? Няма опоненти.



Възрастта и разбирането ти е много по-различно от това на повечето потребители тук. Когато говорите 'умнотии', колко от подрастващите могат да се включат? Тях ги вълнуват къде, къде по-различни теми и откликват по по-различен начин.
Когато се държиш по онзи провокативен начин, наподобяващ техния, който им допада, тогава се включват. Защото ставаш по-близо до тях и могат да вземат отношение.
Ще изтърсиш нещо комерсиално, изтъркано, някоя простотия или дори цинизъм и те веднага ще наскачат един след друг.
За "обществото"... ми е трудно да говоря предвид това, че повечето тук са деца, а под "общество" първата ми асоциация са "по-възрастните" от пишещите тук.
Но ако под "общество" се разбира изцяло децата и тийнейджърите сега в училище - да, форумът ми се струва като огледало. Виждам 12-годишния си племенник как се държи, какво мисли, как общува с приятелите си, какво го вълнува и т.н. и за добро или зло е по мнооого подобен начин...

FelisDirus
12-21-2008, 20:08
Нищо ново, Мастър. Това е от доста време насам...

А куенча тотално е отебал... :)

woshataa
12-21-2008, 20:17
о wtf .. тука половината играят некви тъпи роли и само се превземат ..
оправданието е ..тва е просто форум и точно за това половината написани неща са пълни глупости ..
щото мислят как да изпъкнат с поста си .. а не как да отговорят нормално по темата
огледало на обществото .. както казаха по горе едва ли смахнати лапетии като нас са баш обществото .. да ние сме бъдеща част но за сега сме просто тийнове без работа ... поне повечето не смея да говоря от името на всички ..
и така тва е .. :D

Canis_Dirus
12-21-2008, 20:17
Canis_Dirus , ми добре, майна, ти какво очакваш като се съберат много хора на едно място и всеки се опитва да е различен и оригинален по някакъв необясним начин за другите хора ?!

то е ясно, че отговор на въпроса ми няма да получа от теб...
ти толкова бързо ме отеба !

не казвам, да е различен и оригинален. Казвам - да има мнение. Да не е безгласна буква. Да не повтаря наученото.

ПОнеже няма как иначе да влияя положително. Поне да накарам някого да си размърда мозъка.

ScionOfStorm
12-21-2008, 20:23
Става въпрос, че качеството спада. Нещо, което могат да потвърдят по-стари потребители.

Потвърждавам (имам акаунт, с година-година и нещо по-ранен от този, баннат). А куенча го помним, как иначе, беше във вихъра си в "младините" ми тук.

А това за сериозните теми...повечето хора ползват тая работа само за разтоварване, сигурно затова не си и напрягат прекалено акъла. То и аз като цяло понякога въобще и да видя сериозна тема не се изказвам..

OtherDimension
12-21-2008, 21:07
куенч беше пич
а другото е факт, да.

Loshotia
12-21-2008, 21:16
Много е вярно- характерът на темата предполага и нейната публика.

babity
12-21-2008, 22:28
С вас, попреминалите тийн възрастта трудно се води диалог. Лесно ви е, защото най - сериозният ви довод са повечето годинки и високопарните думи, които масата (както и мен самата) ги мързи да търсят по речници. Полезни сте, но много рядко. За себе си мога да кажа, че от известно време малко теми ми хващат окото и затова си и подминавам. Другите... предполагам, че си мишкуват, защото когато някой мъник се опита да противоречи на някой "голям" всичките пенсионери наскачате и вместо да се аргументирате по - често решавате да се освободите от насъбралите се нерви и да го наредите колко е прост. За обществото не се наемам да коментирам каквото и да е.

Alabalaportokala
12-21-2008, 22:40
А ти какво очакваш ? В тоя форум всеки борави с клишето, дори и да има собствено мнение предпочита да го изгуби за да получи +1 зад поста си. Защото всеки гради форумна репутация и на голяма част от потребители стабилно им пука дали всички са съгласни с мненията им. И като добавим деградацията която с всяко изминало поколение се разширява и разширява явлението което описваш е нещо напълно нормално. Почти постоянно прекарване пред монитора също дава отражение.

А за тези които обориха Канис с това че това било тийнфорум. Това няма никакво значение. Не сме 100 години назад. Вече сме в 21 век и тинейджърите трябва да са дръпннали интелектуално предвид източниците на мас информация и прочие. На 16-17 години вече човек трябва да има някаква база знания за изграждане на мнение за повечето случващи се неща около самия него. Щом можете от 12-13 годишни да почвате полов живот, значи имате акъла да правите сложни анализи.

Форума щеше да е малко по наред ако всички отстояваха своето без да се притесняват че ще бъдат отритнат от останалите потребителите. Не е работа да имаш собствено мнение и да го криеш само защото не се препокрива с мнението на останалите. Разбира се че форума е отражение на обществото. Парадокса е че в България все още няма ясно изградено общество, но както и да е. А и като добавим предразсъдъците на хората става мама мия...

Ако нещо не ви харесва казвайте го, а не се съгласявайте само защото на Пенчо, Иванчо или Мариийка им харесвало...

babity
12-21-2008, 22:43
Искате всеки да си казва мнението свободно, но дали сте достатъчно порастнали за да го приемате?

AliceSw
12-21-2008, 22:49
общо взето хората във форума представляват мъничко общество...така де, има си форумен идиот /или няколко/, хора, които само се заяждат, хора, които се опитват да се харесат на някой, хора, които само и единствено се оправдават и тн....има и умни, и не толкова, има всякакви хора отвсякъде, но все пак се надявам картинката в обществото да е по-добра от тази във форума...

hottie
12-21-2008, 22:57
Според мен форума не отразява обществото, поради простата причина че тук много потребители са си сложили маска и искат да изглеждат така както те искат НО не могат в реалния живот. Във виртуалното пространство всеки може да си измисли втори живот ако иска.

Куенча го помня и аз, как :)

Alabalaportokala
12-21-2008, 23:19
Според мен форума не отразява обществото, поради простата причина че тук много потребители са си сложили маска и искат да изглеждат така както те искат НО не могат в реалния живот. Във виртуалното пространство всеки може да си измисли втори живот ако иска.

Куенча го помня и аз, как :)

Почти всеки човек си има маска зад която се крие. Във виртуалното е по лесно от колкото в реалното. Това няма нищо общо с темата...

hottie
12-21-2008, 23:26
Това го написах, защото някой по-нагоре спомена нещо във връзка с това. Иначе с това, което написа Канис съм съгласна. Няма какво да добавя.

5StaR
12-22-2008, 00:50
Нах, форума не е отражение на обществото... Това е просто 1 форум, а "ти" си аватар и можеш да правиш каквото си искаш.. В действителност 95% от хората предполагам не се държат по същия начин на 100% ирл..

HardcoreSyndrome
12-22-2008, 06:48
Във форума има мислещи хора, но в сравнение с броя, който пише в него ...те са направо плашещо малко. Но хубавото е, че всички тези.. мислещите са различни. Докато другата "гнилата" част се опитват, да се докажат, ако едното не върже сред старите потребители се започва с друго. Следя форума редовно от 3години, но нямах рег. В тоя форум има ужасно много имбецили! Мислещи си, че ако се правят на малоумни нон-стоп с също толкова малоумни изцепки, ще хванат окото на "ВИП" потребителите. Има и един куп деца, които са безгласна буква навън, но тук са толкова активни и ПРО, че забравят кога да спрат.

Loshotia
12-22-2008, 07:12
Нах, форума не е отражение на обществото... Това е просто 1 форум, а "ти" си аватар и можеш да правиш каквото си искаш.. В действителност 95% от хората предполагам не се държат по същия начин на 100% ирл..

Аз пък не мога да си представя да пиша нещо, което не мисля. Имам предвид как ще си даваш вид, че си някакъв какъвто не си, а би искал да бъдеш?

babity
12-22-2008, 08:01
Нах, форума не е отражение на обществото... Това е просто 1 форум, а "ти" си аватар и можеш да правиш каквото си искаш.. В действителност 95% от хората предполагам не се държат по същия начин на 100% ирл..

Аз пък не мога да си представя да пиша нещо, което не мисля. Имам предвид как ще си даваш вид, че си някакъв какъвто не си, а би искал да бъдеш?

В собствената си реда някои хора не смеят да са толкова устати. Най - точният пример за това, което се опита да каже е синдромът форумен бияч. Тука сме големи, познаваме този и онзи, много сме устати и ше ги утепем всички, а се оказва, че в живота си са няк'ви наредени мижитурки...

SINDEL
12-22-2008, 08:26
Беше як едно време, сега тотално изпростя. Форумът де. Нищо 4удно, 4е старите потребители не влизат, ако имах малко пове4е работа в офиса и малко по-малко свободно време, нямаше да влизам и аз :D

Много поздрави от Куен4а ;)

neocide
12-22-2008, 10:05

jghgh
12-22-2008, 10:17
Нах, форума не е отражение на обществото... Това е просто 1 форум, а "ти" си аватар и можеш да правиш каквото си искаш.. В действителност 95% от хората предполагам не се държат по същия начин на 100% ирл..
Защо пък реши така?
Моля те, не мери всичко от твоя аршин ; )
И в живота някои си казваме мнението гласно, независимо ще се хареса ли или т.н. И в живота не сме конформисти (да речем..)
Но хора всякакви.


Дори ако приемем че повечето се правят на нещо си, то от тази маска "Какво искам да бъда" може да се извлече доста информация за човека - ако наистина е с маска, то ти виждаш суперегото му - не "какъв съм", а "какъв искам да бъда" и "как искам да ме възприемат околните".
Разбира се, пред мониторите е доста по-лесно. Аз пък винаги мисля кво да напиша и се опитвам да съм максимум аз, въпреки че се е случвало да се увлека и да се изхвърля. Казвам го просто за да ти кажа, че не всички пишат адските глупости, защото в нета е по-лесно. Някои мислят да изглеждат колкото се може по-натурално, един вид борят се срещу тъпото желание да се направят в нета... (а и това понякога носи лоши последици, така че е хубаво човек да е предпазлив какво пише и с какво го пише /его или суперего, айде няма да се правя на психоложка/)

Както казах - дори хората с "маски" могат да са доста прозрачни при повече наблюдателност - от картинката, ника, най-вече мненията можеш да научиш изключително много за човека, седящ пред пцто си, и спокойно бълващ глупости/мъдрости.


А ако говорим за мен - както тук гледам да не пиша когато нямам какво да кажа, така и в живота мълча когато нямам с какво да се включа в темата.. съблюдавам какви ги върша/пиша/казвам, но не ми пречи от време на време да съм язвителна и се старая да съм 100% искрена.. което тук се получава доста по-лесно, защото малцина ме знаят и си позволявам да откровенича ужасно много. Е, какво по-хубаво от това. Ако допуснем, че и другите тук са себе си, то наистина може да се прецени какви са повечето младежи, какво ги вълнува, какво ги тревожи, как разсъждават и т.н..

То и иначе може де - влизайте в Секс и Любов и така.. 8-)

Исках да кажа, че маските не са проблем, дори за тези които ги носят..



пп. Епа жалко че съм новак, за Куенч знам единствено че е гадже на Синдел, но когато е бил във форума не съм членувала...или поне не активно. Доколкото помня неговия стол (обожавам да чета столове) беше кратичък. Но някой ден може да ми дойде музата да му поровичкам мненията. : )

hottie
12-22-2008, 10:42
Нах, форума не е отражение на обществото... Това е просто 1 форум, а "ти" си аватар и можеш да правиш каквото си искаш.. В действителност 95% от хората предполагам не се държат по същия начин на 100% ирл..

Аз пък не мога да си представя да пиша нещо, което не мисля. Имам предвид как ще си даваш вид, че си някакъв какъвто не си, а би искал да бъдеш?

В собствената си реда някои хора не смеят да са толкова устати. Най - точният пример за това, което се опита да каже е синдромът форумен бияч. Тука сме големи, познаваме този и онзи, много сме устати и ше ги утепем всички, а се оказва, че в живота си са няк'ви наредени мижитурки...

Ти от къде знаеш какво са в живота? :)

UnaBletoLoVeU
12-22-2008, 11:18
Форума не е отражение на обществото, защото ако помислим логично тук е извадка на част от обществото, което може поне да си включи компютъра. По улиците е пълно с неандертали, които и това не могат и предполагам, че положението е още по-плачевно.

:)

Така ли се успокояваш, че има и по-тъпи от теб? :lol:

Според мен форумът отразява обществото независимо от това, че повечето играят роли. Нима извън интернет пространството всеки прави/казва това, което иска/мисли? С и без маските и тук, и в реалния живот има бедни, богати, умни, по-малко умни, немислещи, хора, които не могат да мислят, заядливи, услужливи, добри, лицемерни, такива, които извличат дивиденти от всеки възможен спор, такива, които се мазнят, такива, на които не им пука от мнението на останалите(в живота са сравнително по-малко точно този тип) и т.н и т.н
И само наблюдавайки форума можем да разберем колко много е деградирало това общество. Колко теми за наркотици имаше? Имаше дори и предложения за цял раздел. Не е ли това абсурдно? Такова е, защото в днешно време повечето от тинейджърите мислят само за купони, алкохол и наркотици. Смея да твърдя, че само тези, учещи в елитни училища, но не с фалшива слава, а такива, даващи добро образование ще станат ХОРА. А всички онези от техникумите, дори и да постигнат нещо, ще е с връзки и измами, защото всеки здравомислещ човек ще признае, че тези училища не струват, не дават нищо, а без основа не можеш да градиш живота си, личността си.

UnaBletoLoVeU
12-22-2008, 11:39
Е, поне малко по-умните не биха си направили такива тъпи изводи...

И най-тъпите тинейджъри знаят как да си пуснат CS-a. Нали се сещаш ;) И въпроса не опира до това кой може да си пусне компютъра, а кой до колко може да мисли и разсъждава.

UnaBletoLoVeU
12-22-2008, 12:15
Има разлика в това да си пуснеш игра и да се опитваш да целиш бутоните на клавиатурата, за да напишеш мнение във форум.
Най-малкото, че всеки пишещ по форумите се е регистрирал с някаква определена цел...

И дам, форума не е огледало на обществото, защото обществото не е напълно представено- липсват доста поведенчески модели, които се срещат в реалния живот. :)

Какви?

И това дали можеш да пишеш на клавиатура далеч не определя колко си умен. Може да печелиш олимпиади по физика и математика, но да си от бедно семейство и да нямаш достъп до компютър освен този в училище. Това глупав ли те прави? Не, прави те далеч повече от 496739867689 пишейки бързо глупостите си по форумите и мислейки си, че са много умни и/или откриват света.

ПП. Не е лошо да спреш да ми налагаш мнението си ;)

babity
12-22-2008, 12:34
Нах, форума не е отражение на обществото... Това е просто 1 форум, а "ти" си аватар и можеш да правиш каквото си искаш.. В действителност 95% от хората предполагам не се държат по същия начин на 100% ирл..

Аз пък не мога да си представя да пиша нещо, което не мисля. Имам предвид как ще си даваш вид, че си някакъв какъвто не си, а би искал да бъдеш?

В собствената си реда някои хора не смеят да са толкова устати. Най - точният пример за това, което се опита да каже е синдромът форумен бияч. Тука сме големи, познаваме този и онзи, много сме устати и ше ги утепем всички, а се оказва, че в живота си са няк'ви наредени мижитурки...

Ти от къде знаеш какво са в живота? :)

За да го кажа сигурно познавам такива хора и визирам тях точно.

Dumb
12-22-2008, 14:08
Не мисля, че форума е изватка на обществото.
Аз влизам тук за да се разтоваря и да отпочина. Зависи от настроението ми. И мисля, че това което виждаме във форума е малка част от образа на потребителя.

Lucho
12-22-2008, 14:19
За голямо съжеление е така...както се казва - Какъвто народа,такава и държавата...да приемем че форума е една държава.
Президенти са админите,модерите са министри.Всеки се опитва да въдвори ред.Ние сме обикновенните граждани т.е тези които "работят" като пускат мнения и развиват държавата.Да кажем че БАН системата е правосъдната система,темида на форума и полицията.Хубаво.Както в държавата има хора които не спазват законите,и си правят каквото си искат - така и тук има такива хора.Държавата ги съди (ама някой),но не всички,и темида е подкупна и наказанията са малки...във форума не е по-различно - най-голямото наказание е БАН по потребителско име,което не ти пречи да се регистрираш наново...ако е по IP - по-умните или ще си го сменят,или ще реснат модема...пак ще спамят...затова няма начин някой да бъде спрян,освен бан по подмрежа,поне аз знам този метод...други методи може и да има,но не знам те да са използвани тук...мисля че на всички е ясно положението...

Bianca
12-22-2008, 14:22
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

5StaR
12-22-2008, 15:07
Oф защо ли си знаех, че ще почнете "ама аз не съм такъв/такава"..
Дори




Аз пък винаги мисля кво да напиша и се опитвам да съм максимум аз, въпреки че се е случвало да се увлека и да се изхвърля.. Някои мислят да изглеждат колкото се може по-натурално, един вид борят се срещу тъпото желание да се направят в нета.

Дори ти го потвърди с първото си изречение, а с второ - борят се, следователно не са те.. А и друг въпрос е, че през нета възприемаш информацията по твой начин.. Пример: аз казвам нещо, моите приятели го възприемат като забавно и интересно, "ти"/някой друг не... Няма мимика/интонация етц..

kalpazanka
12-22-2008, 17:03
Не мисля, че форума е изватка на обществото.
Аз влизам тук за да се разтоваря и да отпочина. Зависи от настроението ми. И мисля, че това което виждаме във форума е малка част от образа на потребителя.
Съгласна!

Riot
12-22-2008, 17:47
вие тъпи ли сте бе
Канис БАВЕН ЛИ СИ ?
това е ТИЙН ФОРУМ
какво ми се правиш на оратор и на голямата работа
бахти Утрепките
правят се на велики някакви 25 годишни мухльовци
лижат мъдете по чужбината и "аз съм много повече от останалите тук"
кой си ти бе ? на картата на бг има ли те ? рини лайна и бъди мъж във форума
тоя бил с маска/ония бил такъв
голямите усти в интернет и мълчанието на путките в живота

jghgh
12-22-2008, 17:48
Oф защо ли си знаех, че ще почнете "ама аз не съм такъв/такава"..
Дори




Аз пък винаги мисля кво да напиша и се опитвам да съм максимум аз, въпреки че се е случвало да се увлека и да се изхвърля.. Някои мислят да изглеждат колкото се може по-натурално, един вид борят се срещу тъпото желание да се направят в нета.

Дори ти го потвърди с първото си изречение, а с второ - борят се, следователно не са те.. А и друг въпрос е, че през нета възприемаш информацията по твой начин.. Пример: аз казвам нещо, моите приятели го възприемат като забавно и интересно, "ти"/някой друг не... Няма мимика/интонация етц..
Нищо не съм потвърдила, красавец.
И не ти казвам че аз не съм такава, защото видиш ли съм се почувствала гузно.
Аз наистина НЕ СЕ ПРАВЯ за някой тук. Ако се правех, доста по-интересна щях да съм на всички, ама не съм, предпочитам да не пиша със суперегото си и с мечтите си, пиша си с АЗ - М. от Варна. Скромно, обикновено, истинско АЗ.

5StaR
12-22-2008, 18:00
Нищо не съм потвърдила, красавец.
И не ти казвам че аз не съм такава, защото видиш ли съм се почувствала гузно.
Аз наистина НЕ СЕ ПРАВЯ за някой тук. Ако се правех, доста по-интересна щях да съм на всички, ама не съм, предпочитам да не пиша със суперегото си и с мечтите си, пиша си с АЗ - М. от Варна. Скромно, обикновено, истинско АЗ.


И пак "аз", стига с това аз. "аз" казах, че 95% от юзърите не се държат точно както се държат ирл. Ок разбрах ти си точно каквато си ИРЛ и спадаш към 5% процента. пийз :smt069

jghgh
12-22-2008, 18:03
"Аз" е една от любимите ми думи, извинявай.

Не е имало уар, но все пак - пийз : )

MoMoXiXi
12-22-2008, 18:03
Хахахх, мисля, че има един човек, който е прав и той е Riot. :-D

Riot
12-22-2008, 18:07
просто колко тъпо същество трябва да си за да вкарваш житейски дискусий във форум посещаван от 13-16 годишни
уникално тъпо копеле

Canis_Dirus
12-22-2008, 19:10
вие тъпи ли сте бе
Канис БАВЕН ЛИ СИ ?
това е ТИЙН ФОРУМ
какво ми се правиш на оратор и на голямата работа
бахти Утрепките
правят се на велики някакви 25 годишни мухльовци
лижат мъдете по чужбината и "аз съм много повече от останалите тук"
кой си ти бе ? на картата на бг има ли те ? рини лайна и бъди мъж във форума
тоя бил с маска/ония бил такъв
голямите усти в интернет и мълчанието на путките в живота

Боже, колко мъка има в тоя форум, боже.

Кви житейски дискусии те гонят теб? Битие и нищо - в тази тема съм най-активен. Явно абстрактният поглед е табу за тийнеджурите, а? И има няколко потребители в тийн възрастта, които се включват много адекватно в подобни \"житейски дискусии\".

Собствената ти интелектуална немощ не е причина да злобееш.

Riot
12-22-2008, 19:37
хах, просто си човека нищо правещ се на мощен във форумчето пред децата :) типична мърша

Canis_Dirus
12-22-2008, 19:41
хах, просто си човека нищо правещ се на мощен във форумчето пред децата :) типична мърша
Един пост ти стига да ме разобличиш. РЕСПЕКТ! :( :(

Riot
12-22-2008, 19:43
колкото и да иронизираш си е така
на работа -> вкъщи интелктуалстване във форума
трупаш рейтинг ?

Canis_Dirus
12-22-2008, 19:45
колкото и да иронизираш си е така
на работа -> вкъщи интелктуалстване във форума
трупаш рейтинг ?
В момента съм на работа. И да - аз живея за форума. Да ми се кефят потребителите на форума - това е целта ми в живота.

А твоята каква е? Да разобличаваш форумни герои? РЕСПЕКТ!

Riot
12-22-2008, 19:47
SPYleader !

Canis_Dirus
12-22-2008, 19:50
SPYleader !Момче, излез от филма.

Иначе това с "житейските дискусии" беше много добро! Още се хиля.

Riot
12-22-2008, 19:53
не ми се излиза от филма
ти си пусни песничката и се кефи

Living so free is a tragedy
When you can't be what you want to be
Living so free is a tragedy
When you can't see what you need to see

:-({|=

InitialD
12-23-2008, 00:40
П.П. Мнозинството сигурно си нямат идея, кой е Quench 8-)На част от мнозинството не им и пука.

...

psychopath
12-23-2008, 01:06
П.П. Мнозинството сигурно си нямат идея, кой е Quench 8-)мен даже ме е черпил кебапче :razz:

SWASTlCA
12-23-2008, 01:20
Канис, ти нямаше ли да спираш с хапчетата?

Canis_Dirus
12-23-2008, 01:22
Канис, ти нямаше ли да спираш с хапчетата?Отдавна съм венозно!

SWASTlCA
12-23-2008, 01:25
Канис, ти нямаше ли да спираш с хапчетата?Отдавна съм венозно!
Какво стана с пенсионерския, нали щеше да влизаш? Добри схватки се заформят там, честно да ти кажа. Замисли се, да се запишеш за нещо, което ще бъде след 50- тина години, те да минат и ти да идеш на него. Мисля, че е уникално. Сериозен съм.