PDA

View Full Version : 3 Години извън България



Guzar4o
12-21-2008, 19:26
Точно преди 3 години научих от майка ми че щте заминем за Белгия и аз не го приех много на добре защтото не знаех каде утивам нито дали щте се върна във България :? и след цели 3 години се върнахме във България за празниците беше ми ожасно мъчно и тежко през тези 3 години и чак сега започвам да разбирам защто сме заминали от бг :oops: там съм много по добре имам сичко от което имам нужда и училищтата са по добри от бг и знам 3 езика но след като си замина щте ми е тежко пак и пак и салзите не отписвам ако сичко варви на ред и си зема образованието след няколко години дал господ щте се върна за винаги във България :)

Това беше мойята история :P

ПС: сорри за правописа но 3 години не съм писал на Български и малко или много съм забравил как се пишат някой думи :smt111

ВЕСИЛИ ПРАЗНИЦИ НА СИЧКИ !!!!!! МНОГО ПИЕНЕ И СУПЕР КУПОНИ ВИ ПОЖЕЛАВАМ :-P

An4eSsS__
12-22-2008, 00:15
Весели празници и на теб :P
а BTW и аз искам да си се върна от бг по хубаво НЯМА :) :-)

Loshotia
12-22-2008, 05:41
Eдин съвет от мен: докато си в България си вземи български книжки или поне книжки на български, че няма нищо по- грозно от това да забравиш родния си език и да пишеш по този начин. Освен ако не си на 10 разбира се.

Bubbly
12-22-2008, 15:38
Подкрепям горното мнение.

hAshoo
12-26-2008, 05:02
Аз пък мисля,че пише по правилно от повечето българи ха-ха

adelaida
12-29-2008, 17:49
emi i az sam taka ve4e sam 6 godini v ispaniq :o i mi e super gadno za bg,qd me e 4e propilqh nai hubavite si godini,no poglednato ot druga tsrana razira6 mnogo ne6ta ot jivota...porasva6 po barzono i da se varne6 v bg...mnogo smisal nqma :(

SoAfraid
12-29-2008, 18:13
Разбира се касметлии сте вие бих казал дето от по рано сте си уредили живота извън БГ. Сега и аз се опитвам това да постигна в Англия.

П.С. Весели празници и на вас :)

adelaida
01-02-2009, 14:51
:shock: abe ba6 kasmetlii ne bih kazala..no kakvo da se pravi takaf e jivota primirqva6 i prodaljava6 napred za da postihne6 ne6to po dobro 8) ne bih kazala 4e e kasmet da si tuk na koleda ili badnive4er i da si sam...

An4eSsS__
01-04-2009, 00:48
Разбира се касметлии сте вие бих казал дето от по рано сте си уредили живота извън БГ. Сега и аз се опитвам това да постигна в Англия.

П.С. Весели празници и на вас :)

Къде в Англия си :)

kristo
01-04-2009, 14:35
България си е България и аз лично не я напускам при никакво положение и колкото и да е трудно, ще си уредя живота точно в нея.

hahavteen
01-04-2009, 17:15
сорри за правописа но 3 години не съм писал на Български и малко или много съм забравил как се пишат някой думи

Да беше писал.
Как ще се връщаш в БГ след като даже езика не знаеш :?
Тази година стават 11 години откакто аз не живея в България и с всяка изминала година се убеждавам че аз там не бих се върнала за постоянно а да си кажа честно и за ваканциите дори не ми се прибира чак толкова много... :-o

Rofl4e
01-06-2009, 19:52
Елате в БГ мен ме пратете в Лондон :)

TheBestFriends
01-07-2009, 09:47
Ох аз се връщам в България през една година (лятото) само за да не забравя езика..и да, за сега няма никакви признаци, че почвам да забравям :D Но иначе това е единственото нещо, което ме връща

LINKNOT
01-07-2009, 12:22
България си е България и аз лично не я напускам при никакво положение и колкото и да е трудно, ще си уредя живота точно в нея.
Абсолютно.