PDA

View Full Version : нашия президент



mitternacht
12-21-2008, 19:41
го даваха как празнува Ханука :)
Той тоя не е ли християнин?
:D
Или ни управляват юдеи (добро утро...) :)

SiegHeil
12-21-2008, 20:01
[22:55:21] Дзифт. ^-^ каза: по бтв дават за ханука
[22:55:35] Дзифт. ^-^ каза: президента говори пред някви евреи специално за ханука..
[22:55:46] Дзифт. ^-^ каза: ебати лицемерието

KУР за двойните стандарти (copyright: Reybeez) 8-)

DimovB
12-21-2008, 23:18
Президента ни.. не е от най-добрите :?
кои са най-добрите

mitternacht
12-22-2008, 03:57
Президента ни.. не е от най-добрите :?
кои са най-добрите

Мм... Ахмадинеджад? :) Един човек, с който Иран трябва да се гордее 8)

Lysit0
12-22-2008, 08:17
Добре,че скоро ще го сменят....но сигурно ще дойде пак същия,даже и още по-голям боклук....освен,ако НЕ е Бойко Борисов.

kristo
12-22-2008, 10:35
Добре,че скоро ще го сменят....но сигурно ще дойде пак същия,даже и още по-голям боклук....освен,ако НЕ е Бойко Борисов.
Че Бойко Борисов си е боклук и то от най-големите! Най-малкото е една доказана 100% мутра, ама явно някои хора няма да ви уври акъла поне докато не се опарите, за да разберете че това мекере не струва...

Diam0nD
12-22-2008, 11:53
не трябва ли да сме толерантни спрямо чуждите вярвания ? Нима папата не влзе в джамия ? не виждам нищо лошо да се проявява разбиране към другите . Не мразя мюсолманите ,мразя хората които мразят България !

InitialD
12-22-2008, 14:01
не трябва ли да сме толерантни спрямо чуждите вярвания ? Нима папата не влзе в джамия ? не виждам нищо лошо да се проявява разбиране към другите . Не мразя мюсолманите ,мразя хората които мразят България !

Не знам как е във Варна но тука си имаме едно училище познато като "еврейското" .. 134то ! Познавам бая полу евреи полу българи и мога да ти кажа че едно хубаво 90% са пълни боклуци които пикаят по църквите и хранят всичко що е българско... нищо че примерно ги е раждала българка.Такова нещо като спасяване на българските евреи не им е познато за да не обичат България повече от израел!!!
В общи линии всяко малцинство в тая държава се радикализира а службите спят!!! :?

Diam0nD
12-22-2008, 14:30
аз до колкото знам имаме доста арменци при нас във варна и до сега нещо лошо от тях по отношение на българското или българите не съм видял ... ами то това е до въспитание ! Ако им се разказва и в семейството и в училище ще са благодарни . Не знам дали е вярно но съм чувал ,че българите се лекуват в израел 1во защото едни от големите специалисти са там и 2ро щот за българи било по евтино .. нз дали е така ,но пък звучи логично ,след като 2/3 от по тежко болните летят за там ...

SiegHeil
12-22-2008, 14:41
Арменците са много точен пример че всичко е до възпитание и природа...може да са малцинство но всички арменци които познавам са много по свестни от повечето българи...

kristo
12-22-2008, 15:39
Към евреите-юдеи точно да бъдем толерантни... благодаря. Когато те станат толерантни към нас българите, към останалите народи по света и най-вече към самото Християнство, защото за тях Християнската религия е най-големият им и омразен враг, тогава и аз ще стана толерантен към тях. Те никога не са били толерантни към другите, а само реват колко много сме ги мразели и колко нетолерантни сме били спрямо тях, душиците невинни мили...

raduna
12-22-2008, 15:51
го даваха как празнува Ханука :)
Той тоя не е ли християнин?
:D
Или ни управляват юдеи (добро утро...) :)
Мен повече ме подразни, че си е сложил от глупавите им шапета, остава само и фес да си сложи.... :-x

kristo
12-22-2008, 15:56
го даваха как празнува Ханука :)
Той тоя не е ли християнин?
:D
Или ни управляват юдеи (добро утро...) :)
Мен повече ме подразни, че си е сложил от глупавите им шапета, остава само и фес да си сложи.... :-x
Че той феса отдавна го е сложил, още откакто полегна на Доган и сдаде мандата за съставяне на коалиционно правителство на ДПС.

raduna
12-22-2008, 16:38
прав си, така е

Diam0nD
12-22-2008, 16:43
то не е много към конкретната тема ,но все пак : слушах на таркан-дуду песента ... и в коментарите някви изказвания ,че които го слушал тоя не бил българин ... та зачудих се : това че слушаме чужди песни ни прави НЕбългари :-o

Националист
12-22-2008, 16:56
Е не сме ли толерантни празнуват си празника нали. Но едно да си толерантен да ги оставиш да празнуват съвсем друго е президента да ходи да им честити Ханука и да си сложи оназ шапчица това си е гавра с България и българите. Той Гоце и миналата година вместо да ходи на Никулден беше в Синагогата на някакъв еврейски празник. Уж православен, пък много често ходи при чифутите .Аз не съм видял някой държавник да отиде примерно в арменска църква или католическа примерно .Ама при евреите са първи .Нищо ,че евреите в България не са повече от 4 хиляди души и ,че през цялата си история като цяло не сме видяли нищо хубаво от юдеите.

InitialD
12-23-2008, 00:17
^Към всички мнения по-горе! Много сте прави всички!!!

Шапчицата се казва "кипа".

Аз също имам приятели арменци и ДА те са изключително свестни хора!Имам чувството, че тези хора нямат капка омраза в себе си към когото и да е!

А ние какво!?Спасихме евреите а те само една горичка ни направиха в израел!?Турци дават пари и земя за строежа на църкви а тия стиснати банкерчета не!
Наскоро дори четох статия за някаква еврейка, която написала книга за холокоста и в нея фигурира само Дания като страна спасила евреите си а България не!Ебаси неблагодарният етнос!
И още нещо ... в "еврейското" има една учителка полу еврейка полу бълкарка, която когато учениците и носят Християнският кръст тя ги гони от час!!!Тази заслужава ли да живее според вас сред хора чийто деди са спасили родителите и!?!? :x

kristo
12-23-2008, 10:48
То това не е единствения случай на посегателство срещу Християнството и българщината от българските евреи или поне повечето от тях. Нека си спомним как лидера на еврейската организация у нас Шалом- Емил Кало преди години отричаше истинността на Християнството и откровено се подиграваше с нашата религия! Отделно Шалом много пъти са се застъпвали за строежа на джамии в България, подкрепяли са ДПС и Доган преди и след избори, подкрепят и признаването на антибългарската просръбска пасмина, самонарекла се ОМО-Илинден-Пирин и призовават да се признае съществуването на някакво си "македонско" малцинство у нас... Отделно всяка проява на национализъм или дори най-умерен патриотизъм е заклеймявана от Шаломовци като проява на "етническа омраза", "език на омразата" и "фашизъм"... Не разбирам защо е позволено на такива организации да функционират само защото било демокрация... И демокрация да е, нямат право на това, да плюят по България и Християнството! Отделно, Шалом е една твърде богата организация с крайно неясни доходи откъм произход и прозрачност...

Но все пак, за да бъдем обективни, ще вметна, че един от спасените български евреи през Втората световна война- Самуел Ардити, понастоящем живеещ в Израел, е написал преди доста години книга затова как цар Борис III и Българската държава спасяват българските евреи и отправя огромни благодарности затова! Този човек е истински достоен и уважаващ България! За съжаление такива като него са единици, твърде малко. Мнозинството евреи плюят по цар Борис Трети и му вменяват (както и на България и българския народ) вина затова, че не сме спасили и евреите от Македония и Беломорска Тракия, територии върнати на България от райха, но реално под германско управление! Всъщност, Ардити и тук защитава успешно българската кауза в противовес на антибългарските плювни на повечето български евреи.

love_enrique
12-23-2008, 18:19
Мазен нагъл комунист е Първанов

kristo
12-24-2008, 15:28
То има ли български политик в момента, който да не е комунист по-малко или повече в сравнение с такива като Първанов...

kristo
12-26-2008, 12:01
Абе агент Виктор (Петър Стоянов) и той беше една алтернатива, да ти умре коня...
Най-добре щеше да е професор Григор Велев от Обединение на българските националисти "Целокупна България", един наистина достоен български патриот и в същото време демократ, но уви, българския народ предпочита мижитурки като Стоянов и Първанов пред истински български патриоти и хора които могат наистина да променят нещо към положително в тази страна като професир Велев.

Bordes
12-26-2008, 22:02
Изхвърлете сегашния и сложете мене!
Обещавам да намаля цената на тоалетната хартия! 8-)

По темата...Смятам,че Сидеров или Стоянов щяха да бъдат по-добрия избор от Първанов....абе секи без Борисов....че както се е засилил да заема длъжност след длъжност ше се полакомее и за Господ...

malone
12-27-2008, 11:52
Има, разбира се. П. Стоянов беше много по-добра алтернатива за президент и е по-малко комунист, а дори и Волен Сидеров.Всичките тези сдето ни управляват са агенти на ДС то е ясно просто поколението им е било такова да робуват на партията си.Колкото до еврейте-те са напаст божия-мислят се за миропомазани.Изкуствено им създадоха държаваи те от благодарност стана дясдна ръка на узорпаторската Америка.Президента се прави на толерантен част от PR-кампанийте му-просто не ме учудва.

kristo
12-27-2008, 15:42
Има, разбира се. П. Стоянов беше много по-добра алтернатива за президент и е по-малко комунист, а дори и Волен Сидеров.Всичките тези сдето ни управляват са агенти на ДС то е ясно просто поколението им е било такова да робуват на партията си.Колкото до еврейте-те са напаст божия-мислят се за миропомазани.Изкуствено им създадоха държаваи те от благодарност стана дясдна ръка на узорпаторската Америка.Президента се прави на толерантен част от PR-кампанийте му-просто не ме учудва.
Само за едно нещо бъркаш- че Израел и евреите били дясна ръка на САЩ. Точно обратното- евреите създадоха САЩ, той е тяхно отроче и затова САЩ съвсем логично слугува на Израел.

raduna
12-27-2008, 22:00
^Към всички мнения по-горе! Много сте прави всички!!!

Шапчицата се казва "кипа".

Аз също имам приятели арменци и ДА те са изключително свестни хора!Имам чувството, че тези хора нямат капка омраза в себе си към когото и да е!

А ние какво!?Спасихме евреите а те само една горичка ни направиха в израел!?Турци дават пари и земя за строежа на църкви а тия стиснати банкерчета не!
Наскоро дори четох статия за някаква еврейка, която написала книга за холокоста и в нея фигурира само Дания като страна спасила евреите си а България не!Ебаси неблагодарният етнос!
И още нещо ... в "еврейското" има една учителка полу еврейка полу бълкарка, която когато учениците и носят Християнският кръст тя ги гони от час!!!Тази заслужава ли да живее според вас сред хора чийто деди са спасили родителите и!?!? :x
ама и ти бая си им набрал... :D

kristo
12-28-2008, 09:31
И съвсем основателно им е набрал, разбира се има и изключения и сред евреите от това, което е описал Инициал, но са малко.