PDA

View Full Version : В сянка ли сте?



monhity
12-21-2008, 21:38
1zdraweite... nadqwam se da mi pomognete... imam po golqma sestra... na 16 (az sam na 13 nenawyrsheni) chustwam se w neinata sqnka... kato izlezem ws q pz a men nikoi... ne izdarjam weche poneje hodim na selo... toest malak grad.. tam ws q pz i kogato si namerq nqkoi fr tq go pz i ws me uwajawat shtoto sam i sestra... pisna mi iskam swoq kompaniq swoi priqteli..kolko li e hybawo.. ta i da ne se otklonqwam w malkiq grad se sabirame zaedno e w powecheto sluchai ne shtoto ne iska da me wzima s neq chustwam se kato ne chast ot kompaniqta... pls hepl.. i gledaite dr mi tema ''ne se hareswam'' i pishete molq wii thanks



*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

jeni92_abc
12-22-2008, 07:33
И сестра ти ли трябва да е виновна?Ти си си виновна, за кво все се мъкнеш по сестра си?И тя има живот, живей си своя.Като не си се запознала с никой, защо да те пзодравяват?Абе мн си лигава, знаеш ли...
П.П.ОБЪРКАЛА СИ РАЗДЕЛА...

+100000000

пп: заглавието трябва да е на кирилица :-o

monhity
12-22-2008, 11:46
:grin: pyrwo iskam da wi blagodaria che me obidihte, wtoro ne sam ligla,kazah wi che kogato sme na selo.. tq izliza i poneje e po golqma a az predi ne izlizah ima mn priqteli... tam ws se pz... a kogato az izlqza (ne s neq) mn rqdko izlizam s neq.. togawa zapoznaq li se s nqkoi... ws q pz i pls ne me obijdaite shtoto wseki ima nqkfi problemi...ligla sam bila naishli kolko hora mat takaw problem i stiga s towa obarkala si razdela nowak sam bati razbiraneto zaklewam se nali uj towa e forum ne da se obijdame a da si dawame saweti... sry ama mn mersi che pomognahte

Disrespect
12-22-2008, 12:34
защо по дяволите си пускаш ревливите теми в този раздел???

monhity
12-22-2008, 12:54
izwinqwai direspect ama ne znam kade? ;( kaji mi!

BoCupycake
12-22-2008, 13:32
izwinqwai direspect ama ne znam kade? ;( kaji mi!
Пробвай в "У дома" или "Училище и приятели" .... или в краен случай "Кофата" ама там най - много да те напсуват. 8-)

Относно проблема ти...толкова ли ти е трудно да си намериш приятели,под дяволите?!Някой на твоята възраст,излизай с тях,съученици... :-o

monhity
12-22-2008, 16:34
mn blagodariq za typite saweti weche poneje mn pyti me pitat za teenproblem shte kazwam che potrebitelite sa nadutti i ne ti dawat saweti i ti se prismiwat ako iskate me psuwaite bati horata zaklewam samo az moga da wi se prismeq obache zashtoto towa che pishete samo gluposti goworii mnogo za was i ne dawa predstawa za elementarno waspitanie :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: naprawo ste smeshni weee

ScionOfStorm
12-22-2008, 16:38
намери си нова шибана компания, ебаси, толкова ли е трудно?

можеш да завържеш контакт с приблизително 150к души. защо не пробваш? може някъде да успееш.

мрънла с мрънла, пиши поне на български, ако ще искаш съвети и ще се правиш на интересна пикла.

Kicata
12-22-2008, 16:42
айде махай я тая тема от тука, бе!

детска ти работа :-x

Disrespect
12-22-2008, 18:00
ако имаше сериозен проблем и беше пуснала сериозна тема по сериозния си проблем можеше някой да ти даде и сериозен отговор

Sofff
12-22-2008, 19:04
Виж се как се държиш с хората ако искаш съвет за кфо пишеш '' много благодаря за тъпите съвети '' като са тъпи не пиши , а и колкото и да си нова тук щеше да се сетиш че темата ти не е за раздела '' Музика и ТВ '' .

safetyMode
12-28-2008, 20:36
mn blagodariq za typite saweti weche poneje mn pyti me pitat za teenproblem shte kazwam che potrebitelite sa nadutti i ne ti dawat saweti i ti se prismiwat ako iskate me psuwaite bati horata zaklewam samo az moga da wi se prismeq obache zashtoto towa che pishete samo gluposti goworii mnogo za was i ne dawa predstawa za elementarno waspitanie :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: naprawo ste smeshni weee

омг. ти си смешна бе. дадоха ти съвет ама тебе не те кефи и айде всички са смешни + това аз не прочетох някой да ти е дал "тъп" съвет .. и това "не ти дават съвети и ти се присмиват" ами никой не ти е длъжен ... ето ти съвет намери си приятели (много хора преди мен го казаха) не е толкова трудно, освен ако нямаш проблеми с общуването
аман от невъзпитани хлапетии

LINKNOT
12-28-2008, 22:07
В сянка ли сте?

Не.

dead_princess
12-29-2008, 14:10
Е как не си лигла..виж си подписа - 'fEnk@ n@ у@н тр3е хиил s3 r0dих ф3nк@ нa у@н тр3е хиил щ3 умrA ii oT гр0бъ шЕ крЕшя OTH 3 wYrxa! :*:*:* the best film ever! i love it! ' Ако някой го разчете ще го черпя 8-)

DeepPurpLe
12-29-2008, 16:29
monhity, нищо чудно, че нямаш приятели...виж как се отнасяш с хората...това, че си лигла не го казах, за да те нараня или обидя!Казах го, за се стегнеш и осъзнаеш, че ние тук няма да ти намерим приятели - всичко зависи от теб.Не си в никаква сянка, просто ти не знаеш кво искаш....
+1000 а че си лигла,лигла си :wink:

the_best_f
12-29-2008, 22:14
Разби ме, човек. Искаш да сме "vaspitani" (или нещо от сорта, направо ме закопа), а? Хайде първо да научиш как се пише думата, става ли?! За раздела... Ясно, че си нова, ама пък бива ли в "Музика и ТВ"??? Сега по темата - 100 пъти ти казаха да излизаш повече и да си търсиш приятели (не обкръжението на сестра ти). Бъди естествена и останалото само ще си дойде. И после никой не помагал...

monhity
01-02-2009, 21:56
xora... izwinqwaite za dyrjanieto naistina... :-# mersi wse pak shte se opitam da se promenq... ;(

alwaysnforever
01-03-2009, 01:54
ако имаше сериозен проблем и беше пуснала сериозна тема по сериозния си проблем можеше някой да ти даде и сериозен отговор
+ 1...пък и можеше сама да помислиш над "проблема си"..според мен темата няма смисъл..още не си се осъзнала и пускаш тъпи теми със "сериозни проблеми" .... :? :? :?
П.С - пиши на кирилица. :-x

zvezdichkaaa
01-03-2009, 07:13
Еее не ти четох всички постове,ама ти какво искаш да те хванем за ръчичка и да те запознаем там с хората от селото или града ти (неразбрах).Намери си приятели и спри да завиждаш на сестра си,че я уважават.И още нещо,освен съвети във форума друго неможем да ти дадем +това не сме и длъжни!А за нашето "грубо" държание-Каквото повикало такова се обадило.....

zvezdichkaaa
01-03-2009, 07:15
Е как не си лигла..виж си подписа - 'fEnk@ n@ у@н тр3е хиил s3 r0dих ф3nк@ нa у@н тр3е хиил щ3 умrA ii oT гр0бъ шЕ крЕшя OTH 3 wYrxa! :*:*:* the best film ever! i love it! ' Ако някой го разчете ще го черпя 8-)

Фенка на ОТХ се родих,фенка на ОТХ ще умра ии от гроба ще крещя ОТХ е върха :D .Чакам.... 8) ххаха

monhity
01-07-2009, 16:23
hubawo de xora... ne sym iskala nity da me obijdate nity da se dyrja typo s was.. ne ochakwam da mi ''xwanete rychichkata'' i da me zapoznawate prosto iskax sywet... mersi wse pak.. molq wi kajete mi kak da maxna emata da ne wi pritesnqwa poweche.. shtoto katy gledam ws maxni maxniq mi hubawo ama ot kade kak? a za razdela prosto ne sym go poglednala kato puskax temata.... i stiga ste se xwashtali za nai malkototo da me obijdate be xora... kakxo tolkowa wi naprawix prosto iskax edin prost sawet... ;( nisho poweche s koe sym ligla s towa za otx mn xora go pishat towa.. btw.... :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P towa e samo nadpis be xora... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ligla sym.. e ligla sym.. shtom dste kazali... a zvezdichkaaa shte ti kaja che mn xora mogat da go prochetat aide sbogom.. i kajete ot kade da maxna temata

krisscha
01-08-2009, 11:44
Вероятно проблемът за нея си е сериозен, но явно няма достатъчно съдържание в тиквата, за да се изрази като хората. Наистина, понякога просто се чудя на подобни теми и подобни начини на представяне на проблемите... Сериозно изглеждат като ебавка :-o
Както и да е... Смисъл да се съдим - няма. Проблемът ти вероятно го имат много други хора. Но ти трябва просто малко време да го осмислиш и да го откриеш хубавите неща в своята личност, за да ги развиваш, да покажеш на другите, че си достоен за уважение човек и приятна компания, и че на теб може да се разчита. Ако успееш и ако - разбира се- в действителност си такъв човек, все някога ще си намериш компания, към която да се приобщиш, и то без останалите да смятат за "лепка"... Успех и... Пак казвам - добре премисляй нещата преди да пускаш подобни теми. И осъзнай, че нямаш полза да се затормозяваш с подобни измислени проблеми, с които се сблъсква почти всеки човек. Каквито и съвети да ти бъдат давани, единствено ти можеш да си помогнеш.