PDA

View Full Version : Мастни натрупвания по пениса?



madafakavrachanski
12-21-2008, 20:56
Искам да ви попитам имам мастни натрупвания по пениса си,преди една година бях на преглед при личния ми лекар,каза ми за да ги махна да пробвам една чаша вода и в нея 3 капки йод правих тази процедура близо месец,та проблема ми е че по главата на пениса ми има 3,4 малки черни петънца,съмнявам се че съм изгорил главичката много ме е страх, на 17 години съм ще съм ви Благодарен ако ми дадете мнението си!


*Липсва описателно заглавие! Грешен раздел!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

CanyH
12-21-2008, 21:00
От кой очакваш адекватно мнение?
По- добре пак отиди на лекар. И да те е срам нямаш друг избор, здравето е най- важно.
А тва с йода е било малко глупаво според мен.

x3eme
12-21-2008, 21:03
za podoben problem tuk kompetentno mnenie nqma da polu4i6....idi na lekar i ne se zanimavai s foruma za takova ne6to :)

madafakavrachanski
12-21-2008, 21:03
Еми братче защото личния ми лекар просто много надежден човек просто от тази случка вече просто адцки ми е некомфортно,защо ли трябваше да го слушам :(

x3eme
12-21-2008, 21:04
vse pak e lekar i ako ne nego to koi da slu6a6 togava

CanyH
12-21-2008, 21:07
Абе да накараш човек да си маже оная работа с йод не е много компетентно според мен. Пробвай при друг лекар.
Успех.

madafakavrachanski
12-21-2008, 21:07
Дали ще мога да кача снимка смисал не на моя но намерих същите,не знам от какво може да е дали от някакъв удар

x3eme
12-21-2008, 21:09
ot udar ne e.moje da e nqkoq veneri4eska bolest no sus sigurnost ne e ot udar

madafakavrachanski
12-21-2008, 21:10
Девствен съм не виждам от каква болест защото имам доста добра лична хигиена :?

x3eme
12-21-2008, 21:11
kakto ve4e ti kazah tuk kompetentno mnenie nqma da polu4i6....konsultirai se sus lekar 6ot tva ne e 6ega rabota

batkodoki
12-22-2008, 19:56
Искам да ви попитам имам мастни натрупвания по пениса си,преди една година бях на преглед при личния ми лекар,каза ми за да ги махна да пробвам една чаша вода и в нея 3 капки йод правих тази процедура близо месец,та проблема ми е че по главата на пениса ми има 3,4 малки черни петънца,съмнявам се че съм изгорил главичката много ме е страх, на 17 години съм ще съм ви Благодарен ако ми дадете мнението си!


*Липсва описателно заглавие! Грешен раздел!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

този ОПЛ на каква възраст е? М или F?

с три какпки йод на 250мл вода кой знае какво няма да изгориш, освен ако от глупост не си покачил концентрацията до безподобност.

специфични белтъци в лигавиците имат афинитет към йодните съединения и може да кумулира там, като да - предизвиква вид химическо изгаряне. но това е локален и дребен проблем....

ако цял месец си приемал йод в неясни дози по кожно-лигавичен път - това може да се окаже истинският проблем след време

madafakavrachanski
12-22-2008, 21:23
Искам да ви попитам имам мастни натрупвания по пениса си,преди една година бях на преглед при личния ми лекар,каза ми за да ги махна да пробвам една чаша вода и в нея 3 капки йод правих тази процедура близо месец,та проблема ми е че по главата на пениса ми има 3,4 малки черни петънца,съмнявам се че съм изгорил главичката много ме е страх, на 17 години съм ще съм ви Благодарен ако ми дадете мнението си!


*Липсва описателно заглавие! Грешен раздел!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

този ОПЛ на каква възраст е? М или F?

с три какпки йод на 250мл вода кой знае какво няма да изгориш, освен ако от глупост не си покачил концентрацията до безподобност.

специфични белтъци в лигавиците имат афинитет към йодните съединения и може да кумулира там, като да - предизвиква вид химическо изгаряне. но това е локален и дребен проблем....

ако цял месец си приемал йод в неясни дози по кожно-лигавичен път - това може да се окаже истинският проблем след време

Не съм прекалявал само 3 капки в една чаша какво мислиш че е нещо опасно на 17 години съм.

batkodoki
12-22-2008, 21:34
Искам да ви попитам имам мастни натрупвания по пениса си,преди една година бях на преглед при личния ми лекар,каза ми за да ги махна да пробвам една чаша вода и в нея 3 капки йод правих тази процедура близо месец,та проблема ми е че по главата на пениса ми има 3,4 малки черни петънца,съмнявам се че съм изгорил главичката много ме е страх, на 17 години съм ще съм ви Благодарен ако ми дадете мнението си!


*Липсва описателно заглавие! Грешен раздел!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh


този ОПЛ на каква възраст е? М или F?

с три какпки йод на 250мл вода кой знае какво няма да изгориш, освен ако от глупост не си покачил концентрацията до безподобност.

специфични белтъци в лигавиците имат афинитет към йодните съединения и може да кумулира там, като да - предизвиква вид химическо изгаряне. но това е локален и дребен проблем....

ако цял месец си приемал йод в неясни дози по кожно-лигавичен път - това може да се окаже истинският проблем след време

Не съм прекалявал само 3 капки в една чаша какво мислиш че е нещо опасно на 17 години съм.

опаснато е абсорбацията през кожата/лигавицата на йода и въздействието му в/у щитовидната жлеза и от там в/у цялата система.

какво е имало/има като обективна находка в/у гланс пенис не зная. и без снимки няма как да зная.

бтв не ми предлагай снимки "приличащи" на твоя случай!