PDA

View Full Version : Как да я накарам да послуша сърцето си, а не хората?



kantonecApetur4
12-21-2008, 21:18
Сега 6те ви разкажа моята история.Познавам се с едно моми4е от доста време аз сам на 13 тя е на 15.С нея сме мн пове4е от ФР. целуваме се, гу6каме се, излизаме.Много се оби4аме! Но тя неиска да тръгнеме сериозно казва 4е "хората 6те говорат" какво достойнството ли 6те и падне 4ее тръгнала с по малък.-това незнам.



ЗАТОВА ИСКАМ ДА МИ ДАДЕТЕ НЯКОИ ОТГОВОРИ КАК ДА Я НАКАРАМ ДА НЕ СЛУ6А ХОРАТА А СЪРЦЕТО СИ. :(

САМО НЕИСКАМ ОТГОВОРИ ОТ РОДА НА ТИ СИ ДЕТЕ ТЯ Е КАКИ4КА КОЯТО СИ ИГРАЕ С ТЕБ!!!
ЗА6ТОТО САМ НАЯСНО С МОЙТЕ И НЕЙНИТЕ 4УВСТВА!

s1NNer
12-21-2008, 21:20
Каквото и да си говориме момичето си няма все още гадже и за да не и е самотно те ползва тебе .. както и да го погледнеш така е.

Kostadin_682
12-22-2008, 06:47
еми виж са... питай я за какво живее? за хората или за критиките им ?...

koalka
12-22-2008, 06:54
В крайна сметка решението е найно - дали иска да сте заедно или й е по-важно какво ще кажат хората.След като не иска да ходите заради това, остави я.Нищо не можеш да направиш.Аз, ако бях на твое място щях да съм по-твърда и щях да й кажа "или сме заедно или не" и ще искам да ме остави.

F_CK_all_I_need_is_U
12-22-2008, 07:15
Ами ако те обича наистина,не би трябвало да и пука за мнението на другите.Аз в момента съм на 15,а момчето,което харесвам е на 13 8-) и хич не ме ебе кой кво си мисли..
Кажи и ,че ако не тръгнете,после хората ще говорчт,че е загубила шанса на живота си :lol: Може пък да стане ;д

Lysit0
12-22-2008, 07:19
Ми кажи и ,че или ще сте заедно или няма да я погледнеш повече.Да видиш как ще спре да си играе с теб.Или това е начин да те отреже :)

kobrichka
12-22-2008, 07:21
"Насила хубост не става" не можеш да я накараш да тръгне с теб насила. Явно нея я интересува какво ще кажат хората,което е супер глупаво,но все пак това тя го решава ти не можеш да я задължиш.Можеш само да си поговорите и да и обясниш какво чувстваш.Лично аз не бих се занимавала с човек,които го е срам от мен,то така се получава при вас.Нея определено я е срам,че хората ще я видят с теб.

Ou7taControL
12-22-2008, 07:24
kakvoto i da mi kajesh nqma da me obedish 4e tq te obi4a.. zashtoto ako te obi4ashe nqmashe da i puka, ako trqbva i prez ada shte mine za da e s teb... samiqt ti sled vreme shte go osaznaesh :}

F_CK_all_I_need_is_U
12-22-2008, 07:59
kakvoto i da mi kajesh nqma da me obedish 4e tq te obi4a.. zashtoto ako te obi4ashe nqmashe da i puka, ako trqbva i prez ada shte mine za da e s teb... samiqt ti sled vreme shte go osaznaesh :}



+6374928

elsy
12-22-2008, 08:58
Бе ти няма как да й промениш мнението, каквото и да направиш... всичко си зависи от нея... А и мисля, че ако наистина те обичаше толкова много - нямаше да й пука кво ще каже тоя и оня... :?

mynichka
12-22-2008, 09:15
не можеш да я накараш насила

beb4yy
12-22-2008, 09:32
Каквото и да си говориме момичето си няма все още гадже и за да не и е самотно те ползва тебе .. както и да го погледнеш така е. горчивата истина аз сега съм на 16 но скоро ги навърших и по дяволите аз дори не бих си помислила да се целувам с 13 годишен ВАДИ СИ ИЗВОДИТЕ ТВА Е ПРОСТО ОПРАВДАНИЕ

curka87
12-22-2008, 13:08
Напълно съм съгласна с това, което казаха по-горе - ако те обичаше наистина нямаше да й пука за хорското мнение. Аз лично съм на принципа: "Данък обществено мнение не плащам!". .... сам си направи изводите....
Но ако толкова си вярваш, че те обича....поговори с нея и й кажи, че трябва да избере - или теб или хората.

Cellmate
12-22-2008, 13:21
братле откажи се щото нямаш никъв шанс ;] на мен една за 5 месеца разлика ми направи проблем та въобще за кво си говорим? ае жив и здрав

kantonecApetur4
12-22-2008, 15:34
Като помисла малко сте прави.
Добре де тогава за6то го прави си4кото това???
О6те днес 6те я питам какво избира и 6те ви го кажа.

Cellmate
12-22-2008, 16:16
аз ще ти кажа защо го прави ;] прави го щото не знае какво иска... на момента и се е искало да се натиска там с някой си или пък знам ли може наистина да те е искала тогава но после да е решила че общественото положение е по-важно =) при всички положения не се надявай на happy end и не ти завиждам братле...събуди съчувствие в едно хейтърско сърце :D

kifla
12-22-2008, 16:29
Сега 6те ви разкажа моята история.Познавам се с едно моми4е от доста време аз сам на 13 тя е на 15.С нея сме мн пове4е от ФР. целуваме се, гу6каме се, излизаме.Много се оби4аме! Но тя неиска да тръгнеме сериозно казва 4е "хората 6те говорат" какво достойнството ли 6те и падне 4ее тръгнала с по малък.-това незнам.



ЗАТОВА ИСКАМ ДА МИ ДАДЕТЕ НЯКОИ ОТГОВОРИ КАК ДА Я НАКАРАМ ДА НЕ СЛУ6А ХОРАТА А СЪРЦЕТО СИ. :(

САМО НЕИСКАМ ОТГОВОРИ ОТ РОДА НА ТИ СИ ДЕТЕ ТЯ Е КАКИ4КА КОЯТО СИ ИГРАЕ С ТЕБ!!!
ЗА6ТОТО САМ НАЯСНО С МОЙТЕ И НЕЙНИТЕ 4УВСТВА!
Щом не иска ,няма смисул да я караш насила да прави нещо!

evelinka1122
12-22-2008, 16:30
нищо друго не можеш да направиш освен да се примириш...

aka6a_vamp
12-22-2008, 16:41
Оооооо да да...точно на това му викам аз ИСТИНСКА ЛЮБОВ... :razz: :razz: :razz: викаш,че много се обичате а? :razz: :razz:

sladka__droga
12-22-2008, 18:19
По-добре се откажи от нея! ... Очевидно само те мотае! ;)

kantonecApetur4
12-22-2008, 20:41
Аве хора на вас ви е лесно ама тя дори и да неме оби4а аз я оби4ам,за нея живота си давам и немога дая забравя толкова лесно :(

Lady_AMG
12-22-2008, 20:44
Ми това на нейната възраст е нормално да я е срам да ходи с по-малко момче :) То това са глупавите стереотипи на хората и приятелките и знаеш ли как ще и се смеят. Тъпо е, ама е така и тъй като познавам мисленето на 15 годишна мадама ще ти кажа че тя няма да бъде открито с теб. Предложи и да ходите тайно щом толкова я искаш. Според мен това е единствения вариянт удобен и за двама ви.

scoobydors
12-22-2008, 21:43
Бе ти няма как да й промениш мнението, каквото и да направиш... всичко си зависи от нея... А и мисля, че ако наистина те обичаше толкова много - нямаше да й пука кво ще каже тоя и оня... :?

+ 123456789

П.П. Пробвай и да я напиеш, защото като са на градус хората си казват доста неща. Разпитай я какво точно изпитва към тебе и да се свършва с любовните ти драми. :D

hooliganka89
12-22-2008, 23:41
Момче,много филми гледаш!
И май не посещаваш често часовете по Български език!? :razz:

kantonecApetur4
12-23-2008, 03:45
Филми въоб6те не гледа а за 4асовете си признавам 4е ги проспивам пове4ето

GregoryHouse
12-23-2008, 03:52
Момче,много филми гледаш!
И май не посещаваш често часовете по Български език!? :razz:


Момиче, май ти не даваш особено много съвети, а само се правиш на интересна?
Под накарам автора има предвид убеди...ама повърхност кфо да ви кажа ...нещо или сте затъпяли или не ви се чете или още по вероятно и 2те...

До автора...виж сега тя е по голяма...но това не значи че знае какво иска...по-скоро чака ти да решиш вместо нея...така че решавай...хич да не ти пука кой какво приказва...иначе само ти губиш...

praskovka91
12-23-2008, 06:54
az pyk si mislq,4e ako se dyrji6 podobava6to s neq...razbira6 q izslu6va6 q...pokazva6 4e e ne6to pove4e za teb ot momi4e za celuvki i pregrydki..tq sama 6te razbere 4e naistina dyrji6 na neq..no za momenta moje6 edinstveno da i kaje6,4e ako ni6to ne q zadyrja pri teb moje da si trygne ..kolkoto i da ti e trudno..no nali znae6,4e ako obi4a6 nqkogo istinski trqbva da go pusne6 da si trygne..a ako toi te obi4a..6te se vyrne...taka 4e druj se pred neq kato golqm 4ovek..ta dori i da te ostavi..6te popadne na nqkoi po golqm..koito 6te i se pravi na golqma rabota..i samata tq 6te usyznae kolko e sgre6ila..li4no az sym hodila s mom4e 2 godini po malko ot men..i na men togava mi puka6e za horata i az bqh na 15...no tova mom4e...nikoga nqma da go zabravq..to4no zaradi tezi detski no istinski ne6ta koito ti izbroih po gore..Uspeh:)

scoobydors
12-23-2008, 08:34
Момче,много филми гледаш!
И май не посещаваш често часовете по Български език!? :razz:


Момиче, май ти не даваш особено много съвети, а само се правиш на интересна?
Под накарам автора има предвид убеди...ама повърхност кфо да ви кажа ...нещо или сте затъпяли или не ви се чете или още по вероятно и 2те...

До автора...виж сега тя е по голяма...но това не значи че знае какво иска...по-скоро чака ти да решиш вместо нея...така че решавай...хич да не ти пука кой какво приказва...иначе само ти губиш...

Вие двамата май имате някакъв хроничен конфликт, а? :D
В доста теми забелязах...


П.П. Сори за спама.

therichbitch
12-24-2008, 00:17
ako be6e naqsno s neinite nqma6e da zadava6 tozi ? 6tom se sramuva edin vid ot teb, zna4i ne te obi4a, dori kato izkl fakta 4e ste na 13 bzw 15, ne se obigdai ama ste malki za istinska lubov