PDA

View Full Version : приятелство след връзка



hild
12-22-2008, 08:17
Момчета, искам да ви питам толкова ли е обидно и неприятно за вас, ако след като сте скъсали с някое момиче (по- точно то е скъсало с вас) и ви каже, че просто иска да сте приятели?

Lysit0
12-22-2008, 08:20
Аз не съм момче,но мисля,че няма нищо странно.Ние с всички бивши си имаме номерата и скайповете и си общуваме като приятели.Даже е хубаво,ако си запазите добрите взаимоотношения с бившия. :)

nymphadora
12-22-2008, 08:20
тва"искам да сме приятели"е клише.

blood_dodo
12-22-2008, 08:31
тва"искам да сме приятели"е клише.Ами перефразирай тогава :D

Alabalaportokala
12-22-2008, 08:58
Все 1 да попитам: момичета толква ли ви е неприятно след като ви изчукаме да си дигнем чуковете :D ? Което също е клише и класика в жанра.

mynichka
12-22-2008, 09:12
не съм момче ..но не е странно :)

Phoenixheart1
12-22-2008, 10:13
Трудно осъществимо

kobrichka
12-22-2008, 13:34
Приятелство след връзка е нереално.Добри познати да,но приятелство определено не.Трябва да се прави разлика между приятелство и познати.Едно е да си останете добри познати да излизате от време навреме,да се поздравявате всичко това е нормално,но приятелство определено не. Малко ми звучи клише това "искам да сме приятели" на мен лично не ми допада като идея да го кажа на някое бившо гадже или да ми го кажат на мен.

curka87
12-22-2008, 13:38
Няма нищо лошо да си останете в добри отношения след като се разделите. Аз лично винаги гледам винаги да е така.
И все пак.....може да си останете просто добри познати, но приятели ..НИКОГА.

_stef_
12-22-2008, 15:23
Приятелство след връзка е нереално.Добри познати да,но приятелство определено не.Трябва да се прави разлика между приятелство и познати.Едно е да си останете добри познати да излизате от време навреме,да се поздравявате всичко това е нормално,но приятелство определено не. Малко ми звучи клише това "искам да сме приятели" на мен лично не ми допада като идея да го кажа на някое бившо гадже или да ми го кажат на мен.



Защо пък да е нереално? Най-добрият ми приятел е едно бивше гадже, което наистина много обичах. И тук наистина най-добър приятел. Всичко си споделям с него, винаги е до мен. Напълно възможно е! =;

NaNa_SladuRana
12-22-2008, 15:32
ако държите един на друг ще останете бизки и без "нека да си останем просто приятели"

aka6a_vamp
12-22-2008, 15:32
Еее и аз не съм момче,ма ще изсера умното си мнение :D Еми с най-добрият ми фр така почнахме...са сме като дупе и гащи и винаги се подкрепяме.

PLuScHeTo
12-22-2008, 15:56
Трудно осъществимо

JUSTniki
12-22-2008, 16:00
az sam momi4e
ama ako se postavq v mom4e6ka gledna to4ka
OBIDNO E !!!

evelinka1122
12-22-2008, 16:42
подкрепям предишното мнение

BatJony
01-10-2009, 20:05
Все пак за да скъсате този 4овек в повечето случаи те е наранил с нещо и след това е малко трудни4ко да бъдеш ПРИЯТЕЛ с този човек, наистина е убидно

MoHuTo
01-10-2009, 20:33
Не съм момче, но все пак да се изкажа.. за мен приятелството след връзка е трудно постижимо, да не кажа нереално.. особено ако има чувства все още.. абсурд :?

Found_a_lover
01-11-2009, 19:41
и аз не съм момче, нооо... с някои бивши сме приятели :) и то добри .. даже ми е странно :-o

FiRe_LaDy
01-11-2009, 19:44
[quote="Lysit0"]Аз не съм момче,но мисля,че няма нищо странно.Ние с всички бивши си имаме номерата и скайповете и си общуваме като приятели.Даже е хубаво,ако си запазите добрите взаимоотношения с бившия. :) [/q

И аз съм така .. имам си се с тях.Излизаме си приятелски на кафета,разходки,по купони.Разказваме си случи като сме ходили и се смеем на глупостите си.Дори си даваме и съвети за новите връзки.Не намирам нищо убидно в това

beachy_bunny
01-11-2009, 19:53
абе защо само към момчетата ... ако става въпрос и на мен ще ми е кофти ако ми кажат ... " ай си останем приятели " пффф ай стига блафирания ... приятелтво преди връзка ... ОКК нормално .... , но приятелство след връзка ... хм .. слабо постижимо ;]

jambo_bs
01-11-2009, 19:54
Аз не съм момче,но мисля,че няма нищо странно.Ние с всички бивши си имаме номерата и скайповете и си общуваме като приятели.Даже е хубаво,ако си запазите добрите взаимоотношения с бившия. :)

И аз така.Но някак държанието на момичетата към мен е по - различно :-o

Adwokat
01-11-2009, 19:55
Няма нищо странно в това... аз със бившите ми гаджета сме приятели и дори излизаме заедно на диско и т.н. :P

angelcheeee_93
01-11-2009, 20:00
не съм момче,но според мен след една истинска обич изпълнена с истински чувства,не може да има приятелство.Ако момчето не иска да сте приятели след раздялата,явно е изпитвал нещо и все още го боли.

подчертавамсамо ,ако има истински чувства.

mickelangelo
01-12-2009, 09:40
Ами .. с всички момичета с който съм бил .. съм приятел и до ден днешен ... ( може би вътрешно ме мразят .. защото почти винаги аз съм уси**ал нещата но .. уви :) )

purple__love
01-12-2009, 16:45
abe....kraqt si e krai...kvo e tva "ama haide samo priqteli da si ostanem"???tva e super nerealno...do onq den si go celuvala....do onq den si spala s nego....gu6kaniq,glezotii...razni imena..i ot dnes"samo priqteli?"...az ne moga s biv6 da buda samo priqtelka...spomeni,4uvstva...puk i vie ste se razdelili 6toto ne6to e kucalo..ne mojete da se turpite ili ne6to ot sorta....i sega6niq mi priqtel taka be6e...ne moga da go otlepq ot taq biv6a...biv6ite draznqt i sega6nite gadjeta i suzdavat problemi....tqhnoto mqsto e v minaloto!!!!!!

ShaLqLqLqXa
01-12-2009, 18:32
Аз не съм момче,но мисля,че няма нищо странно.Ние с всички бивши си имаме номерата и скайповете и си общуваме като приятели.Даже е хубаво,ако си запазите добрите взаимоотношения с бившия. :)

И аз така, но с едно изключение. Всичките ми други бивши са винаги готини хора, с които и до ден днешен си излизаме заедно по кафета, поддържаме добри отношения. :)
Не е чак толкова странно ... но си има и момчета, на които не им харесва, даже се ядосват като го чуят. :D

evelinka1122
01-12-2009, 19:08
Аз не съм момче,но мисля,че няма нищо странно.Ние с всички бивши си имаме номерата и скайповете и си общуваме като приятели.Даже е хубаво,ако си запазите добрите взаимоотношения с бившия. :)

И аз така, но с едно изключение. Всичките ми други бивши са винаги готини хора, с които и до ден днешен си излизаме заедно по кафета, поддържаме добри отношения. :)
Не е чак толкова странно ... но си има и момчета, на които не им харесва, даже се ядосват като го чуят. :D


:)

saromanwife
01-13-2009, 12:06
нее квото било било ...

ThinkPink
01-13-2009, 12:52
еми .. трудно е да бъдете такива приятели след връзката каквито сте били преди нея
но това не пречи да се пробва
понякога се получава ,но ми е малко странно ... :S

dramaqueen
01-14-2009, 16:05
Занчи...не съм момче,но с последния ми приятел скъсах аз...кофти беше,но въпреки чувствата и обичта ,която изитваме,въпреки че се наранихме си останахме приятели...Не сятам,че има нещо срамно в това,не мисля че момчетата трябва да ги е срам или да не искат само на инат, защото момичето е скъсало с тях ;)

NaNa_SladuRana
01-17-2009, 12:58
това е все едно след торта да ядеш лимон :?

soul1199
01-17-2009, 13:02
Приятелство след връзка е нереално.Добри познати да,но приятелство определено не.Трябва да се прави разлика между приятелство и познати.Едно е да си останете добри познати да излизате от време навреме,да се поздравявате всичко това е нормално,но приятелство определено не. Малко ми звучи клише това "искам да сме приятели" на мен лично не ми допада като идея да го кажа на някое бившо гадже или да ми го кажат на мен.

GrippingBosh
01-17-2009, 13:27
Според мен не е възможно приятелство след връзка .Просто ще бъдете добри познати, но нищо повече. Наистина трябва да правим разлика между приятели и познати ,както казаха по - горe =)

.. DeViL mAy CrY ..
01-17-2009, 18:42
Аз съм казвала,че искам да останем приятели,но не в смисълът да сме приятели,а да сме в добри отношения,не да се караме и като се засечем на едно и също кафе или където и да било и да не можем да се гледаме.За мен лично да останем след връзката с уважение е много по добре от това да се скараме

sexita
01-17-2009, 18:58
Ние с него се разделихме за наше добро..но сме колеги.
Прекарваме много време заедно и...е кофти.
В началото на края не си говорехме...постоянно мълчахме и се правехме,че не съществуваме един за друг. Но няма начин да се работи така...
Започнахме да си говорим...уж за добро и накрая пак се озовахме със сляти устни!
Не! Не може да ми бъде приятел!
Вече съм го възприела като друго :(

TooLittelTooLate
01-18-2009, 07:55
Ми наистина е трудно да се изгради приятелсво след връзка, но не и невъзможно. А за фраза "искам да си останем приятели" е просто клише и се казва, може би от учтивост. Е например с бившия ми щяхме уж да си оставаме приятели :-D и тва беше първите два дена и след това беше чудо, ако си кажем поне "здрасти". Според мен трябва да се запазят добрите отношения, но приятелсво не може да има. :)