PDA

View Full Version : Двойка при класната..



p0iSsOonN
12-22-2008, 13:22
Днес ми писа 2, защото си бях дала книгата "Прикования Прометей" на една съученичка, която не дойде на даскало за да си я преснима и нямаше как да ми я върне и нямах текст. Не ме е яд толкова за оценката, колкото за това, че го прави от личен интерес, защото дъщеря и е от моя клас и който се скара с нея, на другия ден има двойка. А аз доста пъти се карах с нея. А съм сигурна, че го прави от личен интерес, поради факта, че едно момиче от класа, също нямаше книгата по същата причина, но само аз имам 2.

А си бях чела книгата 2 пъти преди това и можех да отговоря на въпросите, но дори и не ми зададе въпрос..

Някакъв съвет? :(

nymphadora
12-22-2008, 14:26
малии как мразя такива даскалици... :-x

Bubbly
12-22-2008, 15:28
Станалото, станало, не се ядосвай за глупости. Предполагам, че двойката няма да играе решаваща роля в определянето на срочната ти оценка.

taNcheto93
12-22-2008, 16:13
Леле как ме нервират такива даскали :( .
Кажи и да те изпита, за да си поправиш оценката, гледай да не се държиш гадно с нея, че ще стане по зле :?

InVic7us
12-22-2008, 16:31
Просто се опитай да не закачаш дъщеря й, мълчиш и толкова..имах същия проблем, но не с дъщеря на класната, а просто дете на нейна бивша мнг добра ученичка... :?

taraa
12-22-2008, 16:36
ами когато при мен стане така аз просто започвам да уча за да и докажа чи заради няква оценка няма да за**а всичко!Само й кажи-Абе г-жо не се вкарвайте в никви филми :lol: :lol:

temari1785
12-22-2008, 17:00
Много ме извини , но твоята класна е глупачка. 8-) :-x

Luvcraft
12-22-2008, 19:27
Замери я с обувки и се надявай да не е нинджа като Джордж Буш :D

cookie_power
12-22-2008, 19:54
Замери я с обувки и се надявай да не е нинджа като Джордж Буш :D

+1
джордж буш мирише

FlipY
12-22-2008, 20:01
Замери я с обувки и се надявай да не е нинджа като Джордж Буш :D

+1
джордж буш мирише ....ммм не знам ,ама според мен обувката е имала по - лоша миризма ... ( лично мнение ) :D

LiLGrizzly
12-22-2008, 20:23
Тия даскали са напрао бахти смотаняците.. заради такива се разваля цялото образувание :-x !
1 Въпрос ? Аз ли съм мн прост или съм разбрал грешно ,, Как дъщеря и е от твоя клас и ти е писала 2-ка ? Демек тя преподава и на собствената си дъщеря,а до колкото имам информация тва е забраненооооооооооооооооо ооооооооооо ! :-o

Goddess
12-22-2008, 20:40
Тия даскали са напрао бахти смотаняците.. заради такива се разваля цялото образувание :-x !
1 Въпрос ? Аз ли съм мн прост или съм разбрал грешно ,, Как дъщеря и е от твоя клас и ти е писала 2-ка ? Демек тя преподава и на собствената си дъщеря,а до колкото имам информация тва е забраненооооооооооооооооо ооооооооооо ! :-o

Не е забранено.Ако в дадено училище има само един преподавател по съответния предмет, няма как да не преподава на детето си.
А дори и да има няколко учителя - всичко зависи от разпределението на класовете, които им се дава и това го решава директора.
П.П.Пише се образОвание.

Иначе ситуацията наистина е гадна.И все пак - дъщеря и такава лигла ли е ? За всяка караница със съученичка ли докладва на майка си ? Или г-та ти е разбрала по друг начин ?
бтв:кой клас си?

LoveYou3
12-22-2008, 21:35
Девети е, щом учи за Прометей.

sexa_na_kompleksa
12-23-2008, 11:30
Егаси овцете са и двете! Опитай се да си поправиш оценката. Ако продължава да се заяжда, обърни се към директора.

p0iSsOonN
12-23-2008, 11:44
Такааамм.. На всеки ще отговоря! :D 9 клас съм. :)

Миналата година завърших със 6 по БЕЛ, а тази година се преместих в новото училище и имам тройки. :D Не защото уча по-малко, а заради дъщерята на класната ми.. :(
Преди двойката се оформях за 3.10 по литература, а след нея съм за 3.00. Така, че не играе важна роля, но просто ме е яд..

П.П. По български засега съм за 4.. 8-)

Изпитва ме, когато тя си поиска - ако и кажа да ме изпита, няма да го направи, защото ще разбере, че съм учила, а тя не иска да ми пише хубави оценки.. :D

Просто не мога да я търпя - такава лигла е дъщеря и. Никой от цялото училище не може да я търпи. Все пак съм от малък град и повечето се познаваме. :) Не мога да си мълча, но правя всичко възможно - от няколко седмици не сме се карали, но вече са ме сложили в черния списък.. :(

InVic7us как разреши твоя проблем?


temari1785, няма какво да ми се извиняваш! :D Знам го.. Всички го знаят, дори и някои от учителите.. :)

LiLGrizzly подкрепям те напълно.. :)


Goddess не е разбрала по друг начин - дъщеря и и докладва.. 8-) И да, голяма лигла е - само да я чуеш как говори, ще ти се прииска да сложиш въжето или на нея, или на теб.. :D 8-)



Има ли право да ми пише двойка без да ми е задала въпрос, само защото книгата ми е била в друго момиче?

Има ли право да преподава на дъщеря и, при условие, че има и други учители?
Само за информация - до 4 клас баща и и е бил класен - сигурно за това се държи така.. А след баща и - майка и и е била класна.. :(

Какво мога да направя? Имам предвид, дали мога нещо подписка целия клас да направим, защото съм сигурна, че ще се навият и дали това ще е от полза?

П.П. И родителите ще се навият предполагам.. 8-)

Директорката не вярвам да ми помогне.. Тя май не може да се меси.. :-o

sexa_na_kompleksa
12-23-2008, 11:50
Можете да се дигнете родители и ученици. Ако всички заедно отидете при директора, тя няма как да не направи нищо по въпроса. И напротив - има право да се меси, нали все пак й е шеф.

TellMeYourName
12-23-2008, 11:53
Можете да се дигнете родители и ученици. Ако всички заедно отидете при директора, тя няма как да не направи нищо по въпроса. И напротив - има право да се меси, нали все пак й е шеф.2 пъти сме сменяли даскали така ;) действа...

p0iSsOonN
12-23-2008, 12:09
Можете да се дигнете родители и ученици. Ако всички заедно отидете при директора, тя няма как да не направи нищо по въпроса. И напротив - има право да се меси, нали все пак й е шеф.2 пъти сме сменяли даскали така ;) действа...

Благодаря ви!

А има ли начин да я накарам да ми махне двойката? 8-) Че сега ще ме гризе.. Снощи не можех за заспя заради тая двойка.. 8-) :D

Имайте напредвид, че класната ми е много умна.. 8-) Трудно ще и направя мръсно.. :D

Luvcraft
12-23-2008, 18:07
...

Моето предложение защо така го игнорира? :(

p0iSsOonN
12-23-2008, 18:16
...

Моето предложение защо така го игнорира? :(


8-) :D 8-) За замерянето с обувките ли?? :lol: Ами все още го обмислям.. :grin:

girl_in_black
12-23-2008, 19:02
Ами че учителката не е права, не е, но честно казано ако си изрядна в часовете и и да иска няма да може да се заяде с тебе.нашата учителка по литература пише двойки ако нямаме текстове, въпреки че дъщеря и не е ученичка.А и може да има извънредно 1-2 лоши оценки заради пристрастието на учителката, но не мога да повярвам, че успехът ти е 3 при наличие на знания, само заради дъщерята на учителката.

p0iSsOonN
12-23-2008, 19:26
Ами че учителката не е права, не е, но честно казано ако си изрядна в часовете и и да иска няма да може да се заяде с тебе.нашата учителка по литература пише двойки ако нямаме текстове, въпреки че дъщеря и не е ученичка.А и може да има извънредно 1-2 лоши оценки заради пристрастието на учителката, но не мога да повярвам, че успехът ти е 3 при наличие на знания, само заради дъщерята на учителката.

Ще повторя..
Убедих се, че е от личен интерес, защото само аз имам двойка, а другото момиче - не. По едни и същи причини нямахме текст.. :)
Нарочно не ме изпитва, оценките и са нереални и това не го мисля само аз, а и целия клас, дори и от другите класове. Мисля, че знам за повече от 3.. :)

girl_in_black
12-23-2008, 19:29
Ами че учителката не е права, не е, но честно казано ако си изрядна в часовете и и да иска няма да може да се заяде с тебе.нашата учителка по литература пише двойки ако нямаме текстове, въпреки че дъщеря и не е ученичка.А и може да има извънредно 1-2 лоши оценки заради пристрастието на учителката, но не мога да повярвам, че успехът ти е 3 при наличие на знания, само заради дъщерята на учителката.

Ще повторя..
Убедих се, че е от личен интерес, защото само аз имам двойка, а другото момиче - не. По едни и същи причини нямахме текст.. :)
Нарочно не ме изпитва, оценките и са нереални и това не го мисля само аз, а и целия клас, дори и от другите класове. Мисля, че знам за повече от 3.. :)

Ок.Приемам, че е така, но не мисля, че можеш да направиш нещо кой знае какво по този въпрос.Освен да се повдигне въпрос на родителска среща за този проблем, друго не мисля, че ще даде ресултат.

hgfh
12-23-2008, 21:57
Хора всякакви .. Не се ядосвай няма за какво ..

BlackRevenger
12-23-2008, 22:59
пфф шибана работа е тва


мн мразя и аз така да те прецакват
по добре поговори с ваще и те да говорят с директора ... пък и той не направи ли нещо ... просото знай че този случай няма да помръдне ...

BlaCkMoOn
12-23-2008, 23:58
Според мен за сега не можеш нищо повече да направиш. И не мен ми беше класна майката на една съученичка, дразнеше ме, аз си мълчах. Мина време, местих се в друго даскало и пак в това се върнах. Вече майка й не ни беше класна, търсех си поводи да се заяждам с нея, даже и един пердах й метнах. :D Сегашната ни ''учителка'' по лит. е една пенсия с разхлопано душеме. :D Пуши си в тоалетната, пише 2-ки на всички, изобщо прави си каквото си иска и никой нищо не й казва. А, и ние не й се впрягаме много, все пак важно е какво знаеш, а не оценката. Моят съвет е да не отдаваш голямо значение на двойката, а да продължаваш да учиш, защото утрешния ден ше имаш възможността да покажеш какво знаеш. А, и помни, че всичко се връща 8)

p0iSsOonN
12-24-2008, 08:35
Според мен за сега не можеш нищо повече да направиш. И не мен ми беше класна майката на една съученичка, дразнеше ме, аз си мълчах. Мина време, местих се в друго даскало и пак в това се върнах. Вече майка й не ни беше класна, търсех си поводи да се заяждам с нея, даже и един пердах й метнах. :D Сегашната ни ''учителка'' по лит. е една пенсия с разхлопано душеме. :D Пуши си в тоалетната, пише 2-ки на всички, изобщо прави си каквото си иска и никой нищо не й казва. А, и ние не й се впрягаме много, все пак важно е какво знаеш, а не оценката. Моят съвет е да не отдаваш голямо значение на двойката, а да продължаваш да учиш, защото утрешния ден ше имаш възможността да покажеш какво знаеш. А, и помни, че всичко се връща 8)

Аз мисля, че е по-важна оценката, защото след години като отида някъде на работа, преди да ме назначат, няма ли да погледнат оценките от дипломата, вместо да ме изпитват?
Е и знанията са също толкова важни, но също и оценките.. :) 8-)

Благодаря на всички за откровеността и съпричастието.. :-)

DevilWish
12-24-2008, 17:15
Станалото, станало, не се ядосвай за глупости. Предполагам, че двойката няма да играе решаваща роля в определянето на срочната ти оценка.
То няма, но аз ако бях, щях да се чувствам доста засегната ;)

ThereIsNoWayOut
12-24-2008, 20:00
аз пък бих почнал да се държим гадно с дъщеря й , колкото мога повече и да тръба из цялото училищете , че тая пише оценки не за знания , на лична основа и ест бих си учил ...

dead_princess
12-25-2008, 07:00
Имаше подобни случаи при старата ми класна.Само,че тогава не беше дъщеря й,а дъщерята на директорката и тя разбира се се мазнеше 24часа и т.н. Просто няма измъкване от такива! :(

DeepPurpLe
12-25-2008, 15:23
малии как мразя такива даскалици... :-x +1

shokoto91
12-26-2008, 19:17
tolkova li ne mojesh da se setish da se opla4esh na direktorkata?!?!?! Ako u4ish tolkova kolkoto kazvash nqma da imash nikkyv problem