PDA

View Full Version : postoqnno se karame ;(



ani4kata
12-22-2008, 16:31
zdraveite kazvam se ani,imam mn golqm problem s priatelq mi hodim ot 4 meseca,ot kakto sme trugnali po4ti vseki den se karame i to za nekvi pulni gluposti,az gledam da prava kompromisli i uspqvam za6toto sled vsqko skarvane dori toi da e vinoven (a v pove4eto slu4ai e taka za6toto mn e golqma revnostta mu) vinagi az purva trugvam da se sdobrqvame! obi4am go ujasno mnogo,i kogato se karame mn mi e tujno 6toto qvno 4uvstvata mi sa mn po silni ot negovite,ne iskam da se razdelqme ako mojete i namerite vreme da pro4etete prokletoto mi pismo molq pi6ete ;( tva e ot men mersi na vsi4ki koito 6te se otzovat !!!

evelinka1122
12-22-2008, 16:34
това момче не те заслужава... трябва да го зарежеш при следващ конфликт, да разбере какво златно момиче е имал до себе си, да го загуби и чак тогава да разбере грешката.... такъв тип момчета само с по тоя начин може да ги вразумиш

aka6a_vamp
12-22-2008, 16:35
Еееее айде па вие...тва си е имунизация :D

PLuScHeTo
12-22-2008, 16:35
тея караници не са на добре... 4 месеца не са чак толкова много време, че да сте си омръзнали примерно и за това да се карате... наистина явно си го обичаш, че да търпиш това положение

TooLittelTooLate
12-22-2008, 16:43
това момче не те заслужава... трябва да го зарежеш при следващ конфликт, да разбере какво златно момиче е имал до себе си, да го загуби и чак тогава да разбере грешката.... такъв тип момчета само с по тоя начин може да ги вразумиш

+1 :) Понякога, точно това е начина, зарязваш го, правиш се на малко по недостъпна и той се вразумяват, разбира грешката си и т.н. Успех :-)

ani4kata
12-22-2008, 17:03
i az sum mislila za tova no me e strah da se razdelqme za da ne stane taka 4e da naprai nqkoq glupost po prostata pri4ina 4e go poznavam mn po dobre ot kolkoto toi si misli i su6to taka se strahuvam dali posle 6te se vurne pri men (tuka imaite na predvid 4e az sum mu purvoto momi4e vuv vsi4ko vklu4itelno i sex... )

elsy
12-22-2008, 17:23
Еми кажи си му, че ти е писнало от караници за дребни неща. Все пак в една връзка е нужно понякога да се правят компромиси, но не трябва единствено ти да се съобразяваш с него!

breathe1into1me1
12-22-2008, 17:23
prosto kato se skarate ne otstupvai ako ti se izvini pruv,dobre ako puk stane tolkova losho i ne iska da popravi ne6tata i skusate ne univai ti si gotino momi4e 6te si namerish drug :-) uspeh

mynichka
12-22-2008, 17:26
понякога е нужда да поговориш с приятеля си ...защото каквото и да кажем тук в форума незнаем той какво мисли и защо се карате ...!!

BeBuLs
12-22-2008, 17:37
Любовта боли!!! Него режи, след като се обичате! :-)

sladka__droga
12-22-2008, 18:18
Щом го обичаш,не го режи !! ... Просто поговорете и му кажи как се чувстваш.Успех :)!

kobrichka
12-22-2008, 19:34
Защо трябва веднага да го оставя?Това е най-лесното да го оставиш,да избягаш от проблема,но както всички знаем бягството не е решение на проблема. И аз и моят приятел се караме нон стоп,никога не сме на едно мнение и всички мн ни се чудят защо всъщност сме заедно.Причината е проста...искаме да сме заедно и това е едниственото нещо за което сме на едно мнение...и двамата полагаме супер голями усилия и компромиси,за да не се караме. Правим невъзможното, защотото искаме само едно...да сме заедно . Затова само едно ще ти кажа,ако държиш на този човек бори се,прави компромиси и ще успееш,а ако не искаш да се бориш...остави го, избягаи от проблема.

soul1199
12-22-2008, 19:40
moje bi si daite vreme,razdelete se za malko

curka87
12-23-2008, 06:51
Първата мисъл, кяото мина през главата ми като порчетох темата ти беше , че той не те заслужава.... Затова по принцип съм съгласна с предишните мнения когато се скарате да не отстъпваш, за да осъзнае какво може да загуби така....
НО после се замислих над думите на kobrichka и разбрах, че е права - трябва да се бориш!! Една връзка се гради на доверие , РАЗГОВОРИ и компромиси ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ!!! Затова просто седни и поговори с него открито и спокойно и се опитайте да оправите нещата.

praskovka91
12-23-2008, 07:11
s moq priqtel v na4aloto na vryzkata ni be6e po sy6tiq na4in..dori edna godina sled tova..prosto taka se polu4ava..mnogo se izmy4vah i az..golqma revnost golqmo 4udo..kydeto ne izlizah ot vky6ti..toi me revnuva6e za stari vryski..za tova 4e ne mi be6e pyrviq..golqm ujas be6e..noo s vremeto..prosto golqmo doverie si izgradihme..v momenta sme super 6tastlivi..dori i pak da se karame..no tolkova dobre ve4e se poznavame ve4e...3 godini pod6ti 4e..vinagi znam kakvo da napravq za da opravq ne6tata..no vseki 4ovek e razli4en..ako misli6 4e toi nikoga nqma da se opravi..ne se my4i..mn e gadno:(