PDA

View Full Version : Питане относно пениса



RafaeLNadaL
12-22-2008, 16:38
Искам да ви попитам относно едно нещо около пениса. Като ходих сутринта до тоалетна и видях отдоло на песиса си една гнойна пъпка.
Та да ви попитам какво да правя или по-добре да не правя нищо и да изчакам да мине? :( :( :(

UFOs
12-22-2008, 17:49
Ами може да кажеш дали пъпката се намира в окосмената зона.Бръснал ли си се преди това?Правил ли си секс?

RafaeLNadaL
12-22-2008, 18:33
Еми не съм се бръснал на това място и не съм правил секс :-o

UFOs
12-22-2008, 19:25
Ам и аз като batkodoki ще те питам на колко си години и горе долу колко е голяма самата пъпка и от колко време ти е ;)
(личното ми мнение е да я стиснеш леко,да искараш гнойта и да се мазнеш с някво кремче)

batkodoki
12-22-2008, 20:04
Искам да ви попитам относно едно нещо около пениса. Като ходих сутринта до тоалетна и видях отдоло на песиса си една гнойна пъпка.
Та да ви попитам какво да правя или по-добре да не правя нищо и да изчакам да мине? :( :( :(

ВЪЗРАСТ?!

нищо няма да правиш!

риска да предизвикаш по-сериозен проблем поради липса на квалификация и опит е по-голям от дискомфорта за един два дни.

системата сама ще се справи и когато милионите левкоцити измрели в защита на пишока ти станат достатъчно - остатъците от сражението ще се излеят безопасно навън

FlipY
12-22-2008, 20:07
Искам да ви попитам относно едно нещо около пениса. Като ходих сутринта до тоалетна и видях отдоло на песиса си една гнойна пъпка.
Та да ви попитам какво да правя или по-добре да не правя нищо и да изчакам да мине? :( :( :(

ВЪЗРАСТ?!

нищо няма да правиш!

риска да предизвикаш по-сериозен проблем поради липса на квалификация и опит е по-голям от дискомфорта за един два дни.

системата сама ще се справи и когато милионите левкоцити измрели в защита на пишока ти станат достатъчно - остатъците от сражението ще се излеят безопасно навъннаправи ина4е ску4ните левкоците в по4итани герои :lol: БатДоки равен нямАш \:D/ =;

batkodoki
12-22-2008, 20:33
Искам да ви попитам относно едно нещо около пениса. Като ходих сутринта до тоалетна и видях отдоло на песиса си една гнойна пъпка.
Та да ви попитам какво да правя или по-добре да не правя нищо и да изчакам да мине? :( :( :(

ВЪЗРАСТ?!

нищо няма да правиш!

риска да предизвикаш по-сериозен проблем поради липса на квалификация и опит е по-голям от дискомфорта за един два дни.

системата сама ще се справи и когато милионите левкоцити измрели в защита на пишока ти станат достатъчно - остатъците от сражението ще се излеят безопасно навъннаправи ина4е ску4ните левкоците в по4итани герои :lol: БатДоки равен нямАш \:D/ =;

Левкоцитите изобщо не са скучни и изобщо не аз, а Дядо Господ или Еволюцията ги е превърнала в Герои!

Те са тези, които воюват и безрезервно умират сражавайки се с всеки агресор който иска да ни убие. Резултата на тази битка вие виждате обикновено като "гной" и бърчите гнусливо нослета, без да се запитате какво точно представлява тази "гной".

UFOs
12-22-2008, 20:47
Batdoki,http://www.vbox7.com/play:da7c6258 на какво може да се дължи,малко се отклонявам от темата,но възможно ли е от разтящ косъм навътре или момчето има някакъв проблем или пък просто е решил да остави пъпката толкова голяма..?

EarthShaker
12-22-2008, 20:48
тва според мен далеч не е пъпка... няква брутална инфекция и момчето не си помага много с действията си от клипа :?

batkodoki
12-22-2008, 21:10
Batdoki,http://www.vbox7.com/play:da7c6258 на какво може да се дължи,малко се отклонявам от темата,но възможно ли е от разтящ косъм навътре или момчето има някакъв проблем или пък просто е решил да остави пъпката толкова голяма..?

не разбира се!
това е някаква КРАЙНО сериозна инфекция нещо от типа на "кокоши трън" или най вероятно лежаща в компетенцията на лицево-челюстните хирурзи свръхакутна тъканна некроза под албуминов токсин. някой челестоноги като скорпионите притежават този тип "отрова". в азия те са норма, не изключение.

у нас за радост единственият срещащ се скорпион е малък и почти безобиден, на изчезване поради сувенирната му стойност м/у другото

Van4y
12-23-2008, 18:52
ми как се махат белите папки по целия ствол на члена ,смисал те не са пъпки ма са някви малки грапавинки ли нз ка да кажа? :-o

desiiinka
12-23-2008, 19:13
Да живеят левкоцитите :D Остави сама да мине,само и сложи някое кремче.

MrUndaztood
12-23-2008, 20:35
Batdoki,http://www.vbox7.com/play:da7c6258 на какво може да се дължи,малко се отклонявам от темата,но възможно ли е от разтящ косъм навътре или момчето има някакъв проблем или пък просто е решил да остави пъпката толкова голяма..?

не разбира се!
това е някаква КРАЙНО сериозна инфекция нещо от типа на "кокоши трън" или най вероятно лежаща в компетенцията на лицево-челюстните хирурзи свръхакутна тъканна некроза под албуминов токсин. някой челестоноги като скорпионите притежават този тип "отрова". в азия те са норма, не изключение.

у нас за радост единственият срещащ се скорпион е малък и почти безобиден, на изчезване поради сувенирната му стойност м/у другото


То това не е ли направо абцес?В такъв случай не би ли трябвало да я порне хирург,а не да я стиска от риска на още по-голяма инфекция