PDA

View Full Version : Когато искат да ви пецат?



aka6a_vamp
12-22-2008, 16:38
Момичета,как са ви казвали приятелите ви,4е искат да се сексате 8-) и момчетата да казват :D

GeForce
12-22-2008, 16:41
иди при FlashMX той ще ти каже най-добре 8-)

aka6a_vamp
12-22-2008, 16:43
иди при FlashMX той ще ти каже най-добре 8-)
ееее аз искам мнение от повече хора 8-)

BurningDesire
12-22-2008, 16:54
Уф, WTF?! Е ти не разбираш ли кога му се прави секс на партньора ти ? То се усеща. Не става така примерно да си седите и да пиете кафе някъде и той/тя да каже "айде да правим секс". Целувките, галенето, възбудата почти се усеща във въздуха... По-добре не мога да го обясня.

Guzar4o
12-22-2008, 17:01
Уф, WTF?! Е ти не разбираш ли кога му се прави секс на партньора ти ? То се усеща. Не става така примерно да си седите и да пиете кафе някъде и той/тя да каже "айде да правим секс". Целувките, галенето, възбудата почти се усеща във въздуха... По-добре не мога да го обясня.

+1 така си е се пак сами си осещаме кога тря праим сех ^^

aka6a_vamp
12-22-2008, 17:05
Уф, WTF?! Е ти не разбираш ли кога му се прави секс на партньора ти ? То се усеща. Не става така примерно да си седите и да пиете кафе някъде и той/тя да каже "айде да правим секс". Целувките, галенето, възбудата почти се усеща във въздуха... По-добре не мога да го обясня.

+1 така си е се пак сами си осещаме кога тря праим сех ^^
Да пределно ясно ми е,въпроса е,че вчера си ми го каза е така,съвсем директно и аз щех да падна....гласеше:Айде в нас,можем да правим две неща-секс и секс :shock:
Като си на около 15 мож би звучи "падащо", ама мен би ме възбудило в определени ситуации :))

x3eme
12-22-2008, 17:30
ako ne znae6 koga priqqtelq ti iska sex kade si trugnala togava da go pravi6 :?
P.S ne se zaqjdam s teb

angel4eto666
12-22-2008, 20:09
Miiii mene sa mi kazvali ISKAM TE... JELAQ TE ... iiii pooo brytalni raboti toest ne brytalni ama direktni :p noooo kakto kazaha dr . to si se yseshta :)

nefchi_bs
12-22-2008, 20:22
Не съм много опитна в тея работи ама се усеща...Някакъв намек нещо винаги има...А ако го познаваш добре по погледа му ще разбереш...

him4e_f
12-22-2008, 20:23
Уф, WTF?! Е ти не разбираш ли кога му се прави секс на партньора ти ? То се усеща. Не става така примерно да си седите и да пиете кафе някъде и той/тя да каже "айде да правим секс". Целувките, галенето, възбудата почти се усеща във въздуха... По-добре не мога да го обясня.

+1

Макар че аз имах следния проблем..ходих с едно момче.. ибяхме в тях гледахме тв..въобщепо държанието му не си личеше че иска секс.. :( и просто се объна към мен и ме попита " искаш ли да се ебем" :shock: :shock: направо бях..нз какви думи да използвам... просто не го очаквах..да го "изръси" така.. и ест след което мн жестоко се скарахме..

HardcoreSyndrome
12-22-2008, 20:26
Ти на колко си ?
Какви са тия думи, които използваш?! :shock: "сексате", "пецате"...
Няма нужда, да се бие "тупана", когато на партньора ти му се прави секс. Той сам ще те насочи в правилната посока... :lol:

Lady_AMG
12-22-2008, 21:06
Ми ние тъй като от много време сме заедно някой път и директно си ми го казва, ама тогава рядко го получава, нали трябва да ме предразположи все пак :-D

bqsna_teenagerka
12-22-2008, 22:23
:D понякога не казват..направо налитат

scoobydors
12-22-2008, 22:25
Уф, WTF?! Е ти не разбираш ли кога му се прави секс на партньора ти ? То се усеща. Не става така примерно да си седите и да пиете кафе някъде и той/тя да каже "айде да правим секс". Целувките, галенето, възбудата почти се усеща във въздуха... По-добре не мога да го обясня.

На същото мнение съм.

sexita
12-22-2008, 22:27
Обикновенно се "пецаме" инстинктивно :D
Или си го гушкам и го събарям на канапето и почвам да го галя насам-натам...разкопчавам го и така нататък :D

Kami92
02-22-2009, 00:03
Момичета,как са ви казвали приятелите ви,4е искат да се сексате 8-) и момчетата да казват :D

Хаххаахаха ,пецай ме му казвам :D

sweetchef
02-25-2009, 11:36
То си идва от самосебеси :) не е нужно да казва :)

galu6a
02-25-2009, 14:40
Уф, WTF?! Е ти не разбираш ли кога му се прави секс на партньора ти ? То се усеща. Не става така примерно да си седите и да пиете кафе някъде и той/тя да каже "айде да правим секс". Целувките, галенето, възбудата почти се усеща във въздуха... По-добре не мога да го обясня.

+1 така си е се пак сами си осещаме кога тря праим сех ^^
Да пределно ясно ми е,въпроса е,че вчера си ми го каза е така,съвсем директно и аз щех да падна....гласеше:Айде в нас,можем да правим две неща-секс и секс :shock:
Като си на около 15 мож би звучи "падащо", ама мен би ме възбудило в определени ситуации :))

явно тоз ,който ти го е казал е голям идиот и ако му се вържеш значи и ти си такава :-D

kasanova1994
02-25-2009, 14:47
iskam da pra sex s si4ki momi4e na sveta (me4ta :D ) taka4e i pri teb she mina (tova nema nichto obchto s temata prosto iskach ti go kaja) xD

Shia
02-25-2009, 18:17
Зрителният контакт е най-лесният начин да разбереш какво следва,ако сте влбена двойка-Един поглед е достатъчен
Тъпо е да ти изцепят-Ей ся ща чукам;Щ'ти пръсна дупарката;Щ'ти насия малката сливка
Нито е готино,нито ПИЧовско

Подобни изрази стоят като неуважение към личноста на момичето

seduction1mplex
02-25-2009, 18:52
Момичето пита май,когато сме с нов човек как прави първата крачка към секса..поне аз така го разбрах...Обикновено аз я правя (: Понеже съм предупредила,че аз казвам кога ще се прави(то не че и с много съм го правила де :D ) и така (: Целувки а у и му казвам "Искаш ли да го направим" (: и тва е :-)

proFloras
02-25-2009, 21:17
Разбирам въпроса кога приятеля ми иска да правим секс отговора: Ебе ми се моме Калино 8)

jane_17
02-25-2009, 23:56
kanq go v nas... i mu stava qsno :D
ili puk "vuv vas ima li nqkoi? -ne -a imame li wreme da otidem da mi pokaje6 pak kartinata nad tvoito lglo :razz:

jane_17
02-25-2009, 23:59
a edna poznata vednuj izcepi na toq neiniq, 4e i se e doqlo pate6ko i ima silno jelanie da go pridruji do wc :razz:

hahavteen
02-26-2009, 00:20
Пффф много сте скучни :D Аз пък съм си казвала и са ми казвали. Намирам го за сладко особено ако мъжът измисли някакъв оригинален начин да го каже :P