PDA

View Full Version : Канен съм на рожден ден, какво да правя?!



stillteenager
12-22-2008, 18:04
здравейте, чакайте по-бързо да ви напиша, защото
емоционалноста ми е толкова крайна в този миг, че
достига еуфоричната точка
'запален' съм така да се нарече по едно момиче,
тя е по-голяма от мен с 2 години и случааайно
получавам смс 'утре, рд-то ми.. мястото... часът... присъствието задължително'
принципно тя не ми пише и нямам никакъв контакт с нея
и стоя и гледам.. и пак го прочитам, и пак, и пак...
ми да.. написала ми го е
(хаха само колко съм въодушевен)
ок, няма да съм с големи очаквания, но
много се чудя дали да отида...!!!!
какво да направя
какво да й купя?!
олеле, не съм сигурен дали да отида

някои с опит да ме посъветват???!!! :lol:

5StaR
12-22-2008, 18:05
mn qsno 4e 6e otide6, samo gledai da ne se napie6 i da draifa6 8-) 8-)

Bianca
12-22-2008, 18:07
Голяяяяяяяяяяяяям плюшен мечок или ръчен часовник, от онея готините! :smt007 Аз мнооого бих се зарадвала на подобен подарък! :smt026

b0Nb0n
12-22-2008, 18:09
na4i sq otiva6 i ti pie6 edna tq dve ti pie6 edno i tq dve i nqma sa pritesnqva6 :D si4ko 6te stane kakto iska6 :D :D :D

Disrespect
12-22-2008, 18:10
Голяяяяяяяяяяяяям плюшен мечок или ръчен часовник, от онея готините! :smt007 Аз мнооого бих се зарадвала на подобен подарък! :smt026
дам, големите плюшени играчки винаги правят впечатление..

отивай, ама не бъди прекалено надъхан и превъзбуден..

keep it cool, дето се вика 8)
аре успех

BlackWings
12-22-2008, 18:13
Ама как да не ти се радва човек като си такъв надъхан и превъзбуден 8-) 8-) Отиди как няма да отидеш , купи и нещо сребърничко - висулка пръстенче , няма как да не се зарадва. И спокойно 8-)

Disrespect
12-22-2008, 18:16
Ама как да не ти се радва човек като си такъв надъхан и превъзбуден 8-) 8-) Отиди как няма да отидеш , купи и нещо сребърничко - висулка пръстенче , няма как да не се зарадва. И спокойно 8-)

щото като е в такова състояние човек върши и приказва глупости...

hgfh
12-22-2008, 18:16
що пък да не отидеш ?! :)
p.с И хайде приятно изкарване 8)

BlackWings
12-22-2008, 18:18
Ама как да не ти се радва човек като си такъв надъхан и превъзбуден 8-) 8-) Отиди как няма да отидеш , купи и нещо сребърничко - висулка пръстенче , няма как да не се зарадва. И спокойно 8-)

щото като е в такова състояние човек върши и приказва глупости...

Така е , аз имах предвид за в момента колко ми е симпатичен как се е панирал :-D
Иначе да , най добре да охлади страстите докато отиде :-)

5StaR
12-22-2008, 18:19
samo ne gledai na doly kato ti govori 8-) 8-)

Canis_Dirus
12-22-2008, 18:22
Прави се на недостъпен. Изненадай я с уникален подарък - паве с червена панделка опаковано в хиляда кутии. Жените обичат изненадите!


Точно преди да духне свещичките обяви на висок глас "Аз си тръгвам". Жените обичат спонтанни мъже!

jghgh
12-22-2008, 18:57
Прави се на недостъпен. Изненадай я с уникален подарък - паве с червена панделка опаковано в хиляда кутии. Жените обичат изненадите!


Точно преди да духне свещичките обяви на висок глас "Аз си тръгвам". Жените обичат спонтанни мъже!
:lol: :lol:


Тоя Канис ако не е Водолей.. или поне такъв описа, ебаси... :lol: (не, не ми казвай какъв си, ще имам яко предразсъдъци)

Та, значи - играчка - ама супер огромна : ) Или висулка, някоя сребърна верижка с пеперудка например, нещо такова. : )
И наистина бъди спокоен и мисли горе-долу песимистично - това, че си поканен нищо не значи, да не тръгнеш да й се хилиш и да я гледаш идиотски, все едно вече е твоя. Дръж се мило, тактично, покани я на танц по някое време (сигурно ще има музичка) - нежно, внимателничко, с по-малко закачки.. че да не стане така от обикновена покана да се държиш все едно ще се жените вече и т.н.
Бъди адекватен, но вярвай в себе си и не се скатавай в ъгъла. Действай умерено.

raichEbaichE
12-22-2008, 19:03
сладурчо,нещо ме радваш :grin: купи и голям плюшен мечок и му сложи панделка на врата...и още днес като стане 12 и пусни едно смс-че,да си пръв...и недей да пиеш много,че да не стават простотии...и я покани на танц...и я целуни по бузката като отидеш...а,може и цвете да и купиш...айде успех :-) нещо се развълнувах и аз покрай тебе 8-)

Spider4eto
12-22-2008, 19:04
Голяяяяяяяяяяяяям плюшен мечок или ръчен часовник, от онея готините! :smt007 Аз мнооого бих се зарадвала на подобен подарък! :smt026 Не не не, часовник не се подарява, отброява часовете до смъртта(суеверие :D ) Голямата плюшка е най-добре

5StaR
12-22-2008, 19:08
и да няма:

Too drunk to fuck

hahahahhahahah funny,
samo 4e se setih ne6to i ve4e ne mi e sme6no 8-) 8-)

b0Nb0n
12-22-2008, 19:20
a az predpolagam kvo moje da e i mi stana sme6no :D

InnchetO
12-22-2008, 19:46
Прави се на недостъпен. Изненадай я с уникален подарък - паве с червена панделка опаковано в хиляда кутии. Жените обичат изненадите!


Точно преди да духне свещичките обяви на висок глас "Аз си тръгвам". Жените обичат спонтанни мъже!
:lol: :lol:


Тоя Канис ако не е Водолей.. или поне такъв описа, ебаси... :lol: (не, не ми казвай какъв си, ще имам яко предразсъдъци)

Та, значи - играчка - ама супер огромна : ) Или висулка, някоя сребърна верижка с пеперудка например, нещо такова. : )
И наистина бъди спокоен и мисли горе-долу песимистично - това, че си поканен нищо не значи, да не тръгнеш да й се хилиш и да я гледаш идиотски, все едно вече е твоя. Дръж се мило, тактично, покани я на танц по някое време (сигурно ще има музичка) - нежно, внимателничко, с по-малко закачки.. че да не стане така от обикновена покана да се държиш все едно ще се жените вече и т.н.
Бъди адекватен, но вярвай в себе си и не се скатавай в ъгъла. Действай умерено.

Кво викаш за водолей ? 8-)
Иначе, да и на мене Канис на водолеец ми мяза с тези си постове 8-)
Охх как спамя .. :lol:

ПТ. Отиваш с един огроооооооомен плюшен мечок под ръка (: от там нататък jghgh ти каза какво да правиш (:

Jamalska
12-22-2008, 19:47
Извинявай..ти на колко си?

hottie
12-22-2008, 19:51
Много ясно, че ще отидеш !!

LINKNOT
12-22-2008, 20:06
Кво викаш за водолей ? 8-)
:o


Сребърните гривнички,висулчици,ланчен ца и тем подобни са прекалено изискан (а и традиционно банален) подарък. Измисли нещо алтернативно и необичайно,ама прецени дали няма да го разбере като някакъв намек. 8-)

Това се сетих,защото са ми подарявали тоалетни блокчета,а пък аз в други случаи съм подарявала еротично бельо.. :razz:

То пък това е по за приятелски отношения,а ти викаш има някакъв романс между вас,пораждаща се шеметна и неземна любов,искрени и пламенни чувства! ... Е,не знам тогава. 8-)

jghgh
12-22-2008, 20:12
Епа, нищо не казах за Водолей, да не ме разпнете сега! :lol:
Просто такъв ми се стори описания от Канис образ, а и самия той такъв ми се струва, но честно казано не желая да знам какъв е, защото определено ще почна да си променям мнението, нали се знам ква съм (doh)

Хора, не си казвайте зодиите! Ще ми е трудно да гледам неутрално! Знам, че вината не е във вас, но.. :lol:

kukli4kata001
12-22-2008, 22:15
еми много ясно,че ще отидеш :) купи й някаква плюшена играчка :) 8)

b0Nb0n
12-22-2008, 22:18
Кво викаш за водолей ? 8-)
:o


Сребърните гривнички,висулчици,ланчен ца и тем подобни са прекалено изискан (а и традиционно банален) подарък. Измисли нещо алтернативно и необичайно,ама прецени дали няма да го разбере като някакъв намек. 8-)

Това се сетих,защото са ми подарявали тоалетни блокчета,а пък аз в други случаи съм подарявала еротично бельо.. :razz:

То пък това е по за приятелски отношения,а ти викаш има някакъв романс между вас,пораждаща се шеметна и неземна любов,искрени и пламенни чувства! ... Е,не знам тогава. 8-)
a na edin aver mu podarih me toaletna 4iniq i vatre zasqto cvete :razz:

SWASTlCA
12-23-2008, 03:13
Отиди и не и носи подарък.
Кажи и, че твоят подарък е в нейното легло и е един страхотен секс, ако иска - хубаво, ако ли не - пак хубаво.

RAWRRR
12-23-2008, 19:50
Отиди и не и носи подарък.
Кажи и, че твоят подарък е в нейното легло и е един страхотен секс, ако иска - хубаво, ако ли не - пак хубаво.

:lol: :lol:
да и ще почнат див секс на момента в спалнята на тяхните докато приятелите й още пристигат и се оглеждат за рожденничката..

ако си събрал повечко парички те съветвам да купиш,примерно Bushmills вместо подарък само за нея,практично и всичко ще го оценят.

Valhala
12-23-2008, 21:06
Отиваш на 100% и не праиш простотии :lol: Няма да го слушаш SWASTICA :lol:

FelisDirus
12-23-2008, 21:22
Епа, нищо не казах за Водолей, да не ме разпнете сега! :lol:
Просто такъв ми се стори описания от Канис образ, а и самия той такъв ми се струва, но честно казано не желая да знам какъв е, защото определено ще почна да си променям мнението, нали се знам ква съм (doh)

Хора, не си казвайте зодиите! Ще ми е трудно да гледам неутрално! Знам, че вината не е във вас, но.. :lol:

Ем, ограничено. Зодиите нямат много общо хората. Или пък хората със зодиите? Същия к.yp.

По темата - пич, ако е над 16, забрави тия плюшени играчки. Ако мъж ми се появи с такова, смятай, че ще го гледам лошо цял живот, а за секс - забрави.
Подари й нещо стилно и изискано според вкуса й, нещо практично, което ще й влезе в употреба. Тая играчка кво ще я прави?
Вземи й бижу примерно (не се хвърляй на блестящи и камъчести неща - пак казвам - стилно!).

OtherDimension
12-23-2008, 22:00
взимай плюшена играчка и заминавай... само гледай да не се спичаш много, че като те гледам :?

5StaR
12-23-2008, 22:07
abe kvi igra4ki we? da ne ste samo 2ma da i podarqva6 igra4ka... super mn 6e ti se smeqt, nqma da i podarqva6 igra4ka

OtherDimension
12-23-2008, 22:09
5star, не знам дали се откъсваш от летящите героини с кинжали и плоски коремчета от твоите анимета, но в реалния живот повечето момичета се кефят на такива глупости като плюшени играчки

LiLGrizzly
12-23-2008, 22:13
Canis_Dirus написа:
Прави се на недостъпен. Изненадай я с уникален подарък - паве с червена панделка опаковано в хиляда кутии. Жените обичат изненадите!


Точно преди да духне свещичките обяви на висок глас "Аз си тръгвам". Жените обичат спонтанни мъже!

По добър съвет от тези 2-та немога да ти кажа ! :)

FelisDirus
12-23-2008, 22:14
5star, не знам дали се откъсваш от летящите героини с кинжали и плоски коремчета от твоите анимета, но в реалния живот повечето момичета се кефят на такива глупости като плюшени играчки

Кои? 14-годишните?

Глупаво е да му даваш съвети, при положение че не познаваш мацката. Ако е като мен, смятай, че ще си направи много кофти изводи за него.
Нека сам прецени, не му правиш услуга с тия напътствия за играчките. :)

5StaR
12-23-2008, 22:14
"тя е по-голяма от мен с 2 години и случааайно
получавам смс 'утре, рд-то ми.. мястото... часът... присъствието задължително'
принципно тя не ми пише и нямам никакъв контакт с нея
и стоя и гледам.. и пак го прочитам, и пак, и пак... "

Ne si pishat, ne sa izlizali veroqtno(sledovatelno).. Sega si predstavi kak pred vsi4ki idva nqkoi 2 godini po-maluk ot teb i ti podarqva pliushena igra4ka.. ne se vruzva ..
Ako bqha samo dvamata ili bqha gadjeta etc stava, ama taka ne..

OtherDimension
12-23-2008, 22:17
5star, не знам дали се откъсваш от летящите героини с кинжали и плоски коремчета от твоите анимета, но в реалния живот повечето момичета се кефят на такива глупости като плюшени играчки

Кои? 14-годишните?

Глупаво е да му даваш съвети, при положение че не познаваш мацката. Ако е като мен, смятай, че ще си направи много кофти изводи за него.
Нека сам прецени, не му правиш услуга с тия напътствия за играчките. :)
Марчело, думата "повечето" не съм я употребил случайно.. откъде да знам каква е?
не съм чел всички постове, ама никъде не пише, че не е на 14 8-)

FelisDirus
12-23-2008, 22:24
5star, не знам дали се откъсваш от летящите героини с кинжали и плоски коремчета от твоите анимета, но в реалния живот повечето момичета се кефят на такива глупости като плюшени играчки

Кои? 14-годишните?

Глупаво е да му даваш съвети, при положение че не познаваш мацката. Ако е като мен, смятай, че ще си направи много кофти изводи за него.
Нека сам прецени, не му правиш услуга с тия напътствия за играчките. :)
Марчело, думата "повечето" не съм я употребил случайно.. откъде да знам каква е?
не съм чел всички постове, ама никъде не пише, че не е на 14 8-)

Не ми казвай така! 8-)

Хубу де, така е, ама аз винаги съм се нервела като ми изтъпанчат някой мишок или мечка за подарък.. кво да го правя после тва?

Друго си е нещо по-така.. :D

OtherDimension
12-23-2008, 22:26
под по-така имаш предвид белезници и камшик...







авторе, това не е добра идея! 8-)

Disrespect
12-23-2008, 22:27
той не мина ли рожденния ден?
ае разказвай бе!

Pliok0019
12-24-2008, 09:21
Бе всички се кефят на плюшки. Изключенията са малко.

Иначе, как мина?

gPa3HuTeJl
12-24-2008, 09:24
С1ветвам те да хванеш телефона... да прочетеш смс-а още един п1т и да си направиш една чикия..

Bianca
12-24-2008, 09:26
5star, не знам дали се откъсваш от летящите героини с кинжали и плоски коремчета от твоите анимета, но в реалния живот повечето момичета се кефят на такива глупости като плюшени играчки

Кои? 14-годишните?
Да. :smt060

raichEbaichE
12-24-2008, 09:37
кво стана дееее? 8-)

TERRORMACHINE
12-24-2008, 09:41
Кво и подари?