PDA

View Full Version : Аналния секс



Sinskore
12-22-2008, 19:59
Аналния секс според вас добър ли е ? :shock:

him4e_f
12-22-2008, 20:00
аз съм против аналния секс :)

x3eme
12-22-2008, 20:01
ne haresvam analen sex :)

CanyH
12-22-2008, 20:01
Има такава тема!
Аре да не почваме всичко от начало. Който иска да знае нещо си има тема.

Sinskore
12-22-2008, 20:02
немога да прегледам сички "Теми" извявай все пак ! :?

nejnaDROGA
12-22-2008, 20:05
1.Има ТЪРСАЧКА!!!Пишеш "анален секс" и ГОТОВО!!!
2.ПРОТИВ аналния секс съм :? Струва ми се някак си грубо и животинско :? и определено не бих го практикувала с момче,което обичам!!!

Soldierofthetime
12-22-2008, 20:07
Protiv sam :o

Dalter1
12-22-2008, 20:10
Vie ste idioti ili prosto lujete.Nqma nishto po-qko ot tova da i go nabiiish u guzo i posle da ti se izpurdi ili izaka na kura.Tva e kuchkite sa za tva da gi rubish u guzo.

x3eme
12-22-2008, 20:11
Vie ste idioti ili prosto lujete.Nqma nishto po-qko ot tova da i go nabiiish u guzo i posle da ti se izpurdi ili izaka na "мъжкия полов орган".Tva e kuchkite sa za tva da gi rubish u guzo.
lugali sme bili...ti taka si misli6 8) vseki s mnenieto i vkusa si

CanyH
12-22-2008, 20:12
Vie ste idioti ili prosto lujete.Nqma nishto po-qko ot tova da i go nabiiish u guzo i posle da ti se izpurdi ili izaka na "мъжкия полов орган".Tva e kuchkite sa za tva da gi rubish u guzo.
Ама най- ти харесва като го практикуват върху теб, нали?

Dalter1
12-22-2008, 20:13
Da ,togava dori i te si vkliucvash-SApun.Bez sapun ne stava

CanyH
12-22-2008, 20:14
Аз се включвам при майка ти. Ама и за тебе ше има.

him4e_f
12-22-2008, 20:15
Vie ste idioti ili prosto lujete.Nqma nishto po-qko ot tova da i go nabiiish u guzo i posle da ti se izpurdi ili izaka na "мъжкия полов орган".Tva e kuchkite sa za tva da gi rubish u guzo.

Това е.. отвратителноо..... :-&

Dalter1
12-22-2008, 20:15
WOW.Dobur si!Zabivash dosta qko.Dori vkarvah tejkata artileria kato MAMA.Momche ti naistina jiveeesh na ruba suvsem seriozni ti si nqkuv superhero

Punisherrr
12-22-2008, 20:21
ne haresvam analen sex :)

CanyH
12-22-2008, 20:22
Чак герой не съм, малко е преувеличила.

VeSna
12-22-2008, 20:26
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)

x3eme
12-22-2008, 20:28
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)
em az si kazvam moeto mnenie..sq kvo da napraq :) ne sum izvunzemen prosto mislq 4e sum malko po razli4en ot drugite koito pi6at tuk.ne se hvalq kolko mi e golqm i tem podobni decki izpulneniq :)

Rofl4e
12-22-2008, 20:29
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)
Povqrvai mi Bobi e nai qkiq 4ovek koito poznavam na sveta!A i e adski krasiv.. taka 4e moje6 da mi ima6 100% doverie 4e ne e izvanzemno! :P

VeSna
12-22-2008, 20:29
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)
em az si kazvam moeto mnenie..sq kvo da napraq :) ne sum izvunzemen prosto mislq 4e sum malko po razli4en ot drugite koito pi6at tuk.ne se hvalq kolko mi e golqm i tem podobni decki izpulneniq :)

Точно де - толкова ли рядко станахте, че чак да се изумявам а едно нормално мислещо момче???? :shock: Какво става с този свят.... :(

x3eme
12-22-2008, 20:30
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)
em az si kazvam moeto mnenie..sq kvo da napraq :) ne sum izvunzemen prosto mislq 4e sum malko po razli4en ot drugite koito pi6at tuk.ne se hvalq kolko mi e golqm i tem podobni decki izpulneniq :)

Точно де - толкова ли рядко станахте, че чак да се изумявам а едно нормално мислещо момче???? :shock: Какво става с този свят.... :(
amiii qvno sme na put da iz4eznem :D

CanyH
12-22-2008, 20:30
Свали си маската човек!

nejnaDROGA
12-22-2008, 20:31
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)
Абе да ти кажа честно и аз понякога се чудя дали Боби не е извънземно или някакъв изчезващ вид :D Ама май ще се окаже,че просто е по-зрял от повечето ни съфорумници :D :-)

x3eme
12-22-2008, 20:32
Свали си маската човек!
maska ne nosq,tezi koito me poznavat ot foruma znaqt na4ina mi na mislene i znaqt 4e govorq ne6tata taka kakto gi 4ustvam i mislq :)

VeSna
12-22-2008, 20:32
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)
Povqrvai mi Bobi e nai qkiq 4ovek koito poznavam na sveta!A i e adski krasiv.. taka 4e moje6 da mi ima6 100% doverie 4e ne e izvanzemno! :P

Абе аз определено се кефя на такива хора (Боби, не чети, да не ти пораснат ушите 8-) ), но сега се замислям каква рядкост са станали... И определено му вярвам, че така мисли, а не само да се изказва за да привлича внимание... ( а аз трудно се вярвам на някого...)

VeSna
12-22-2008, 20:34
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)
Абе да ти кажа честно и аз понякога се чудя дали Боби не е извънземно или някакъв изчезващ вид :D Ама май ще се окаже,че просто е по-зрял от повечето ни съфорумници :D :-)

ама то си е за учудване... Дал Бог всекиму, като порасне да мисли така 8-)

Rofl4e
12-22-2008, 20:35
Свали си маската човек!
Ne te znam sapun li si vero li si ama Bobi e mnogo pove4e ot teb!Kakva maska kakvi 5 lv..?!Prosto izkazva tova koeto misli a ne kato pove4eto ot vas sa se maskirali!Aide molqvisa stiga s tiq typizmi!pf..

nejnaDROGA
12-22-2008, 20:36
[-o< Айде малко по-тихичко да си го хвалим,че ще вземе да се възгордее [-( :o

x3eme
12-22-2008, 20:37
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)
Абе да ти кажа честно и аз понякога се чудя дали Боби не е извънземно или някакъв изчезващ вид :D Ама май ще се окаже,че просто е по-зрял от повечето ни съфорумници :D :-)

ама то си е за учудване... Дал Бог всекиму, като порасне да мисли така 8-)
ne bih kazal 4e sum porasnal dostatu4no.vse pak sum samo na 19 godini.no gledam da mislq trezvo i da osuznaq 4e vsqko deistvie si ima posledstvie :)

Dalter1
12-22-2008, 20:37
Brao sapun.I az mislq che na bobi prosto mu se ebe i omatva malkite putki tuka.Sapun ti si edno misleshto momche.Bobi ti si zagorql prut.Putki vie ste tupi i bobi she va chuka

x3eme
12-22-2008, 20:38
Brao sapun.I az mislq che na bobi prosto mu se ebe i omatva malkite putki tuka.Sapun ti si edno misleshto momche.Bobi ti si zagorql prut.Putki vie ste tupi i bobi she va chuka
kazal si 8) zavist brat zavist

Rofl4e
12-22-2008, 20:39
Brao sapun.I az mislq che na bobi prosto mu se ebe i omatva malkite putki tuka.Sapun ti si edno misleshto momche.Bobi ti si zagorql prut.Putki vie ste tupi i bobi she va chuka
Hahahaha dale4 si ot istinata .. super zle si !Pyk i Bobi ne e tolkova prost za kolkoto go vzema6!Malkite putki vika mi ti ot kade si sig na kolko sam az?Piklio

VeSna
12-22-2008, 20:41
Brao sapun.I az mislq che na bobi prosto mu se ebe i omatva malkite putki tuka.Sapun ti si edno misleshto momche.Bobi ti si zagorql prut.Putki vie ste tupi i bobi she va chuka


Еми евала, че поне умее да си го поиска :lol: , а не като повечето от вас... (без да се засягате...)

nejnaDROGA
12-22-2008, 20:41
Brao sapun.I az mislq che na bobi prosto mu se ebe i omatva malkite putki tuka.Sapun ti si edno misleshto momche.Bobi ti si zagorql prut.Putki vie ste tupi i bobi she va chuka
Хах и така да е кво пък ти пука на теб?!
Или те е яд,че толкова много "путки" му се връзват?! :lol:

Dalter1
12-22-2008, 20:42
Mda,bobi hich ne e prost vie ste prosti.Bobi she va predashi s pruta.AZ I SAPUN TVA SME HORATA.Vie ste kashoni

x3eme
12-22-2008, 20:44
Mda,bobi hich ne e prost vie ste prosti.Bobi she va predashi s pruta.AZ I SAPUN TVA SME HORATA.Vie ste kashoni
da be li4i vi 4e vie ste horata 8-)

Rofl4e
12-22-2008, 20:44
Mda,bobi hich ne e prost vie ste prosti.Bobi she va predashi s pruta.AZ I SAPUN TVA SME HORATA.Vie ste kashoni
nai golemiq ka6on si ti!Bobi kato moje 6te perda6i a ti 6e laska6 are u levo!

nejnaDROGA
12-22-2008, 20:45
Mda,bobi hich ne e prost vie ste prosti.Bobi she va predashi s pruta.AZ I SAPUN TVA SME HORATA.Vie ste kashoni
ХаХ горкото компексирано и грозно тийнче :-k много те е яд,че не си на мястото на Боби,нали?! :-k Е спокойно след 10-тина години може и да си на неговото ;) :smt056

x3eme
12-22-2008, 20:47
deiiii basi kolko me za6titihte.mersi za koeto :-) neka si mislqt kvot iskat ne mi puka i ne mi dreme :)

Dalter1
12-22-2008, 20:47
Sushtnost az sum inavaild.Nqmam ushi i momichetata ne me haresvat.Ne mi se podigravaite.

Rofl4e
12-22-2008, 20:48
Sushtnost az sum inavaild.Nqmam ushi i momichetata ne me haresvat.Ne mi se podigravaite.
офф божеее :-x

CanyH
12-22-2008, 20:49
Свали си маската човек!
Ne te znam sapun li si vero li si ama Bobi e mnogo pove4e ot teb!Kakva maska kakvi 5 lv..?!Prosto izkazva tova koeto misli a ne kato pove4eto ot vas sa se maskirali!Aide molqvisa stiga s tiq typizmi!pf..

По принцип съм човек, иначе във форума сапун е само ник, ако не ти е ясно. Тва веро не знам от къде го измисли, може би опит за оригиналност.
Ако съм те разбрал правилно, защото повярвай ми не е лесно да те разбере човек, той е повече от мен, защото не харесва аналния и оралния секс, а аз да? Браво, страхотно заключение.

x3eme
12-22-2008, 20:51
Свали си маската човек!
Ne te znam sapun li si vero li si ama Bobi e mnogo pove4e ot teb!Kakva maska kakvi 5 lv..?!Prosto izkazva tova koeto misli a ne kato pove4eto ot vas sa se maskirali!Aide molqvisa stiga s tiq typizmi!pf..

По принцип съм човек, иначе във форума сапун е само ник, ако не ти е ясно. Тва веро не знам от къде го измисли, може би опит за оригиналност.
Ако съм те разбрал правилно, защото повярвай ми не е лесно да те разбере човек, той е повече от мен, защото не харесва аналния и оралния секс, а аз да? Браво, страхотно заключение.
tva 4e ne haresvam analen i oralen sex nqq nikvo zna4enie.stava6e duma za po princip

Dalter1
12-22-2008, 20:51
Sapun za poreden put dokaza che si golqm.Ti si chovekut-sapun.A az nqmam ushi da go eba i momichetat mi kazvat:"nqmash ushi kakuv muj si ti togava"

Punisherrr
12-22-2008, 20:51
кефите ме :lol:
Записвам си тука в едно тефтерченце и след некоя година ше пускам сапунен сериал. 8-)
БоПчо е пич,и вий сте пичове...стига се карахте :D
На момчето не му се чука кат животно ...кво му изядохте ушите 8-)
Бопчо - поеми дъх!

Rofl4e
12-22-2008, 20:52
Свали си маската човек!
Ne te znam sapun li si vero li si ama Bobi e mnogo pove4e ot teb!Kakva maska kakvi 5 lv..?!Prosto izkazva tova koeto misli a ne kato pove4eto ot vas sa se maskirali!Aide molqvisa stiga s tiq typizmi!pf..

По принцип съм човек, иначе във форума сапун е само ник, ако не ти е ясно. Тва веро не знам от къде го измисли, може би опит за оригиналност.
Ако съм те разбрал правилно, защото повярвай ми не е лесно да те разбере човек, той е повече от мен, защото не харесва аналния и оралния секс, а аз да? Браво, страхотно заключение.
Сапуне ти в ред ли си ?! Можеш ли да четеш бе?!Пффф Не познаваш Боби по добре си замалчи че си смешен!

x3eme
12-22-2008, 20:53
кефите ме :lol:
Записвам си тука в едно тефтерченце и след некоя година ше пускам сапунен сериал. 8-)
БоПчо е пич,и вий сте пичове...стига се карахте :D
На момчето не му се чука кат животно ...кво му изядохте ушите 8-)
Бопчо - поеми дъх!
xex :-)

Punisherrr
12-22-2008, 20:54
btw - иии ето една песен за Боби - ББооби,Боби,Боби,Боби,Бобии и... 8-)

абе тва име ше го сънувам...спрете моля ви 8-)

CanyH
12-22-2008, 20:54
Аха, по принцип значи. Е сигурно, защото се знаем от деца и ме познава по- добре от самия мен.
-------------------------------------
Бате не ме вкарвай и мене в кюпа!
Спри с глупостите.

Dalter1
12-22-2008, 20:56
Bobi vsushtnost e edin 47 godishen tiradjiq koito v momenta sedi s potniqt si probit potnik pred compa i cheshe kosmatiq si polqt s maznina ot prqsno izpurjena caca korem.I si machka huq kato gleda kak taraleji se bockat i mejdu drugoto se opitva da naebe dushterq si za tva chati v toq forum da vidi kak mislqt tiinovete.Tva e bobi

Rofl4e
12-22-2008, 20:57
[quote="CanyH"]Аха, по принцип значи. Е сигурно, защото се знаем от деца и ме познава по- добре от самия мен.
С кой бе сапуне?

Rofl4e
12-22-2008, 20:59
Bobi vsushtnost e edin 47 godishen tiradjiq koito v momenta sedi s potniqt si probit potnik pred compa i cheshe kosmatiq si polqt s maznina ot prqsno izpurjena caca korem.I si machka huq kato gleda kak taraleji se bockat i mejdu drugoto se opitva da naebe dushterq si za tva chati v toq forum da vidi kak mislqt tiinovete.Tva e bobi
Еби се у гъзо! бее уиооо норомален ли си еб ъхахах :Д:Д На Боби не можеш да му се намажеш на малкия пръст!Смешко

CanyH
12-22-2008, 20:59
Сапуне ти в ред ли си ?! Можеш ли да четеш бе?!Пффф Не познаваш Боби по добре си замалчи че си смешен!
Аз мога да чета, ти не се изказваш правилно.
Аре у лево, не ми се занимава с малолетни.

x3eme
12-22-2008, 21:00
ne haresvam analen sex :)

Ето - пак ме изумяваш :shock:

ПС: сигурен ли си, че не си извънземно???

По темата: Против и аз лично немисля че ще е добър (все пак не съм го пробвала, но и желание нямам...)
Абе да ти кажа честно и аз понякога се чудя дали Боби не е извънземно или някакъв изчезващ вид :D Ама май ще се окаже,че просто е по-зрял от повечето ни съфорумници :D :-)

ама то си е за учудване... Дал Бог всекиму, като порасне да мисли така 8-)
ne bih kazal 4e sum porasnal dostatu4no.vse pak sum samo na 19 godini.no gledam da mislq trezvo i da osuznaq 4e vsqko deistvie si ima posledstvie :)
taka kato gleda6 kvo sum pisal i snimkata na profila mi na 47 godi6en li ti prili4am be putio
http://www.teenproblem.net/teenid/x3eme
eto ti snimka na 47 godi6en li ti prili4am :-x

Punisherrr
12-22-2008, 21:01
Добре де нека оставим Боби каже какво смята неговият лирически АЗ... :-o
:lol: ама става все по-хубаво тука ей...

Dalter1
12-22-2008, 21:02
Ne,sorry.Prilichash mi na izpoten hui.Ti si dosta jaluk pederast znaesh li go.

x3eme
12-22-2008, 21:03
Ne,sorry.Prilichash mi na izpoten "мъжки полов орган".Ti si dosta jaluk gey znaesh li go.
za6to li dolavqm notka na zavist 8)

Rofl4e
12-22-2008, 21:03
Сапуне ти в ред ли си ?! Можеш ли да четеш бе?!Пффф Не познаваш Боби по добре си замалчи че си смешен!
Аз мога да чета, ти не се изказваш правилно.
Аре у лево, не ми се занимава с малолетни.
пхаха пълно зле си сапунеее сапуне!Някои се тря ти е виновен на тебе!

nejnaDROGA
12-22-2008, 21:04
Добре де нека оставим Боби каже какво смята неговият лирически АЗ... :-o
:lol: ама става все по-хубаво тука ей...
Да ама както става последните 3 дена след малко ще се появи някой мод,ще ни се скара и ще изтрие половината мнения :cry:

Dalter1
12-22-2008, 21:05
Zavijdam ti zaradi u shite.Az nqmam kakto spomenah na nqkolko puti,Ne mi se podigravaite po devolite ta az nqmam ushi

CanyH
12-22-2008, 21:05
Има такава тема!
Аре да не почваме всичко от начало. Който иска да знае нещо си има тема.

Когато говора не приказвам. Много добре знаех кво ше стане.
Едни не обичат, други обичат, съответно са по- малко хора и изруди.
Караници и коне с капаци.
Повече нема да пиша в тая тема или няква подобна. Само се дразна.
Ужас, аз съм некав сбъркан, ше зема да си сложа въжето.

Punisherrr
12-22-2008, 21:05
Добре де нека оставим Боби каже какво смята неговият лирически АЗ... :-o
:lol: ама става все по-хубаво тука ей...
Да ама както става последните 3 дена след малко ще се появи някой мод,ще ни се скара и ще изтрие половината мнения :cry:

О не!!! Сценарият ми ще бъде безвъзвратно загубен :-k
БОООООБИИИИИИииииии

:razz:

x3eme
12-22-2008, 21:06
Добре де нека оставим Боби каже какво смята неговият лирически АЗ... :-o
:lol: ама става все по-хубаво тука ей...
Да ама както става последните 3 дена след малко ще се появи някой мод,ще ни се скара и ще изтрие половината мнения :cry:

О не!!! Сценарият ми ще бъде безвъзвратно загубен :-k
БОООООБИИИИИИииииии

:razz:
kaji moito momi4e 8-) izlei si du6ata :D

CanyH
12-22-2008, 21:07
пхаха пълно зле си сапунеее сапуне!Някои се тря ти е виновен на тебе!

Много говориш, нищо не казваш.

diapper
12-22-2008, 21:07
На мен лично аналния секс не ми харесва.

Dalter1
12-22-2008, 21:08
Bobi ti si analen zvqr bratl

InDo
12-22-2008, 21:08
Не ми допада! :o

nejnaDROGA
12-22-2008, 21:08
Добре де нека оставим Боби каже какво смята неговият лирически АЗ... :-o
:lol: ама става все по-хубаво тука ей...
Да ама както става последните 3 дена след малко ще се появи някой мод,ще ни се скара и ще изтрие половината мнения :cry:

О не!!! Сценарият ми ще бъде безвъзвратно загубен :-k
БОООООБИИИИИИииииии

:razz:
Аааа спокойно =; Има и други теми,а и ние с Боби от 3 дена сме маниаци на тема "спам" :D

Dalter1
12-22-2008, 21:09
tOI BOBI SHTI PRUSNI SLIVATA SPOKO SQ SPAMITE POSLE TOI SHTA SPAMI V DIULQTA

Punisherrr
12-22-2008, 21:10
Добре де нека оставим Боби каже какво смята неговият лирически АЗ... :-o
:lol: ама става все по-хубаво тука ей...
Да ама както става последните 3 дена след малко ще се появи някой мод,ще ни се скара и ще изтрие половината мнения :cry:

О не!!! Сценарият ми ще бъде безвъзвратно загубен :-k
БОООООБИИИИИИииииии

:razz:
kaji moito momi4e 8-) izlei si du6ata :D

Ма тежи ми на душата от тия теми бе БоПчо... 8-) как да го излеяяя...не намирам думите... освен разбира се една> О БОоообииииии :cry:

x3eme
12-22-2008, 21:12
Добре де нека оставим Боби каже какво смята неговият лирически АЗ... :-o
:lol: ама става все по-хубаво тука ей...
Да ама както става последните 3 дена след малко ще се появи някой мод,ще ни се скара и ще изтрие половината мнения :cry:

О не!!! Сценарият ми ще бъде безвъзвратно загубен :-k
БОООООБИИИИИИииииии

:razz:
kaji moito momi4e 8-) izlei si du6ata :D

Ма тежи ми на душата от тия теми бе БоПчо... 8-) как да го излеяяя...не намирам думите... освен разбира се една> О БОоообииииии :cry:
e az kvo sum vinoven 4e kato si kaja mnenieto po dadena tema mom4etata me napadat i si mislqt 4e se maznq i se opitvam da se haresam na momi4etata :o

nejnaDROGA
12-22-2008, 21:12
tOI BOBI SHTI PRUSNI SLIVATA SPOKO SQ SPAMITE POSLE TOI SHTA SPAMI V DIULQTA
Недей да завиждаш де ;)

Punisherrr
12-22-2008, 21:13
Добре де нека оставим Боби каже какво смята неговият лирически АЗ... :-o
:lol: ама става все по-хубаво тука ей...
Да ама както става последните 3 дена след малко ще се появи някой мод,ще ни се скара и ще изтрие половината мнения :cry:

О не!!! Сценарият ми ще бъде безвъзвратно загубен :-k
БОООООБИИИИИИииииии

:razz:
kaji moito momi4e 8-) izlei si du6ata :D

Ма тежи ми на душата от тия теми бе БоПчо... 8-) как да го излеяяя...не намирам думите... освен разбира се една> О БОоообииииии :cry:
e az kvo sum vinoven 4e kato si kaja mnenieto po dadena tema mom4etata me napadat i si mislqt 4e se maznq i se opitvam da se haresam na momi4etata :o

еее ама аз не те обвинявам :oops: къде съм те обвинила бе душице :D
Мир и любов по света!!!

x3eme
12-22-2008, 21:14
e da ama ti si momi4e :)

Punisherrr
12-22-2008, 21:15
e da ama ti si momi4e :)
смисъл? ;)

(ааа и отде знаеш? Нали знаеш,че тука сме се събрали тумба мазни тираджийчета 8-) )

x3eme
12-22-2008, 21:17
e da ama ti si momi4e :)
смисъл? ;)mi qvno na4ina mi na mislene mi ti dopada i za tva ne me napada6 kato putiovcite tuk det sa golemite mujkari i samo se hvalqt koi kvo e pravil i na koi kolko mu e golqm :wink:

Dalter1
12-22-2008, 21:18
TI MAI SI GEI E BOSUN.SER GOVORQ TI SI NEJEN DULBOK I RANIM S SPORED MEN SHTE PRAVISH GOTINI SVIRKI

x3eme
12-22-2008, 21:19
TI MAI SI GEI E BOSUN.SER GOVORQ TI SI NEJEN DULBOK I RANIM S SPORED MEN SHTE PRAVISH GOTINI SVIRKI
mnogo pozdravi na mama ot men :wink:

Dalter1
12-22-2008, 21:20
mm maika mi sushto nqma uhi e pedal ne se ebavai

Punisherrr
12-22-2008, 21:20
e da ama ti si momi4e :)
смисъл? ;)mi qvno na4ina mi na mislene mi ti dopada i za tva ne me napada6 kato putiovcite tuk det sa golemite mujkari i samo se hvalqt koi kvo e pravil i na koi kolko mu e golqm :wink:

Ами да ок.. ама то може и на някое момиче да не му допада начина ти на мислене ;) както и някое момче да е на твоето мнение.
Аз лично съм на твоето мнение по много въпроси ..поне доколкото съм мяркала тук там какво си казвал.А пък името ти го знам,щото то стана като код тука тия дни :D ...както и да е
Пък и мен тука ме хранят яко ебачите с 30 сантиметровите пишоци,щото съм тъпа сдухла разбираш ли,защото не смятам,че секса е за малки дришльовци,ама кво да напраим? 8-) Карам си тира и се кефа! :D

nejnaDROGA
12-22-2008, 21:21
TI MAI SI GEI E BOSUN.SER GOVORQ TI SI NEJEN DULBOK I RANIM S SPORED MEN SHTE PRAVISH GOTINI SVIRKI
1.Да не си давал на гей да ти духа,че знаеш какви свирки правят?!
2.От кога гейовете си падат по момичета и правят секс с момичета?!
3.Айде ако обичаш,когато пишеш мнение гледай в монитора,а не в огледалото!!!

x3eme
12-22-2008, 21:23
e da ama ti si momi4e :)
смисъл? ;)mi qvno na4ina mi na mislene mi ti dopada i za tva ne me napada6 kato putiovcite tuk det sa golemite mujkari i samo se hvalqt koi kvo e pravil i na koi kolko mu e golqm :wink:

Ами да ок.. ама то може и на някое момиче да не му допада начина ти на мислене ;) както и някое момче да е на твоето мнение.
Аз лично съм на твоето мнение по много въпроси ..поне доколкото съм мяркала тук там какво си казвал.А пък името ти го знам,щото то стана като код тука тия дни :D ...както и да е
Пък и мен тука ме хранят яко ебачите с 30 сантиметровите пишоци,щото съм тъпа сдухла разбираш ли,защото не смятам,че секса е за малки дришльовци,ама кво да напраим? 8-) Карам си тира и се кефа! :D
pravi kato men,ne im obru6tai vnimanie a puk ako produljavat kakto v slu4aq hi nahrani malko i aideee koi ot kade e :D tva pa da si merqt pi6ocite kakto ti kaza e edno ot nai tupite decki izpulneniq.az moq ne sum si go meril i ne mislq da go praq kolkoto tolkova moi si e 8-)

Dalter1
12-22-2008, 21:23
Spored men toq forum ne e nishto drugo osven tainoto obshtestvo na gei tiradjiite

Punisherrr
12-22-2008, 21:25
Spored men toq forum ne e nishto drugo osven tainoto obshtestvo na gei tiradjiite
ама и ти си прав 8-)

nejnaDROGA
12-22-2008, 21:27
Spored men toq forum ne e nishto drugo osven tainoto obshtestvo na gei tiradjiite
Гейовете не могат да карат тирове,защото са с меки китки и им е трудно да управляват,а и са нежни същества все пак!!!
Освен това ти казах да махнеш това огледало и да започнеш да гледаш в монитора!!!


П.П.Айде лека,мека и розовка на тези,с които се разбирахме тази вечер :-) (и сори,че на повечето не ви казах лека нощ в скайп ама ме мързи :D )
А другите - дано санувате таласъми :shock: :lol:

Dalter1
12-22-2008, 21:29
Ta az nqmam ushi za boga.Nqma li leka meka i rozovka za momcheto bez ushi

CanyH
12-22-2008, 21:30
Шанаджия!
Стига с тия уши.

bqsna_teenagerka
12-22-2008, 21:35
:( ми не знам какво..е според мен ще боли..и едвали ще ми хареса..но доколкото знам пък за момчетата е много як анални секс

Dalter1
12-22-2008, 21:38
Da qko eosven za bobi ama toi ne e momche toi e skrotum

x3eme
12-22-2008, 21:39
Da qko eosven za bobi ama toi ne e momche toi e skrotum
odi se nadbegvai nekade be 8)

bqsna_teenagerka
12-22-2008, 21:40
Da qko eosven za bobi ama toi ne e momche toi e skrotum
Едва ли го познаваш достатъчно че д аможеш да го анричаш акквъто и д абило. Разни хора разни интереси. Стига си се заяждал вече :)

x3eme
12-22-2008, 21:42
Da qko eosven za bobi ama toi ne e momche toi e skrotum
Едва ли го познаваш достатъчно че д аможеш да го анричаш акквъто и д абило. Разни хора разни интереси. Стига си се заяждал вече :)
az cqla ve4er se opitvam da obqsnq 4e moite interesi (sexualni) qvno se razminavat sus pove4eto suforumnici

bqsna_teenagerka
12-22-2008, 21:44
Da qko eosven za bobi ama toi ne e momche toi e skrotum
Едва ли го познаваш достатъчно че д аможеш да го анричаш акквъто и д абило. Разни хора разни интереси. Стига си се заяждал вече :)
az cqla ve4er se opitvam da obqsnq 4e moite interesi (sexualni) qvno se razminavat sus pove4eto suforumnici
Е дано но някои възприемат по бавно от нормалното...

Dalter1
12-22-2008, 21:45
i tebe shta ebe.kashoni

x3eme
12-22-2008, 21:45
eto za kvo govorq.....

bqsna_teenagerka
12-22-2008, 21:50
Ще се ебеш като порастеш дрисльо! Ако продължаваш в същия дух скоро няма да можеш да влизаш в този сайт!Малоумник

Dalter1
12-22-2008, 21:52
v sait ili forum.na 21 sum tei che de she rasta a bobi che sta rubi v duparata nqma spor she seresh makaroni na tumno

favor_91
12-22-2008, 21:53
аз съм против аналния секс :)

bqsna_teenagerka
12-22-2008, 21:54
v sait ili forum.na 21 sum tei che de she rasta a bobi che sta rubi v duparata nqma spor she seresh makaroni na tumno
Ти за мен не се безпокой ;) аз знам как да се оправям..и кой ще ме ръби също не ти влиза в работата. Гледай себе си. плюс това.. ти пишеш във форума но те ще направят така че въобще да не можеш да влезеш в самия сайт ;)

x3eme
12-22-2008, 21:55
v sait ili forum.na 21 sum tei che de she rasta a bobi che sta rubi v duparata nqma spor she seresh makaroni na tumno
na 21 bil i 6 sa ti mnogo suberem li 3 i 3 8) gnusnata si psevdoforumska usta zatvori i 4rez neq vurhu 4ujdi temi ne seri 8)

Dalter1
12-22-2008, 21:56
TE she napravqt taka.Da ne sa nqkvi zeleni chovecheta sus super sili.Ne mogat da napravqt taka che da ne vlizam v saita kolkoto i da sa muchat.

Dalter1
12-22-2008, 21:58
bobi nosi skobi i go smuche bobi ti si jalko kuche

bqsna_teenagerka
12-22-2008, 21:58
TE she napravqt taka.Da ne sa nqkvi zeleni chovecheta sus super sili.Ne mogat da napravqt taka che da ne vlizam v saita kolkoto i da sa muchat.
Залагам :D

x3eme
12-22-2008, 22:00
bobi nosi skobi i go smuche bobi ti si jalko kuche
interesno drugite ne mislqt taka 8)

Dalter1
12-22-2008, 22:03
shto se drugite tva drugite onova ti nqmash realna preenka za sebe si brat i se oglejdash v drugite kato tursish komplimeni da hahranqt malko jalkoto ti samochustvie kato si gi prosish kato im igraesh po svirkata

scoobydors
12-22-2008, 22:06
В адски много такива теми съм писала. И пак ще кажа!

Не харесвам аналния секс, не съм го правила, а и не мисля че някога бих!

x3eme
12-22-2008, 22:08
shto se drugite tva drugite onova ti nqmash realna preenka za sebe si brat i se oglejdash v drugite kato tursish komplimeni da hahranqt malko jalkoto ti samochustvie kato si gi prosish kato im igraesh po svirkataaz li nqqm realna precenka za sebe si :lol: :lol: :lol: skrii se 4e si grozen....

x3eme
12-23-2008, 00:20
qvno ako ne haresva6 analen sex si gei :? ili pone taka te izkarvat

Qamstel
12-23-2008, 00:26
Emi kvo moje da se kaje po taq tema edinstveno momi4eto e v sustoqnie da opredelq pravilata tq re6ava kakvo iska ili kakvo ne iska spoder men da kara6 na sila nikak ne e dostoino :?

x3eme
12-23-2008, 00:28
Emi kvo moje da se kaje po taq tema edinstveno momi4eto e v sustoqnie da opredelq pravilata tq re6ava kakvo iska ili kakvo ne iska spoder men da kara6 na sila nikak ne e dostoino :?
ne mislq 4e samo momi4eto trqbva da opredelq pravilata v sexa (ne 4e ima pravila de :D )vzaimootno6eniqta trqq da sa mnoo na ti 4e da se stigne do takiva ne6ta :)

Misha91
12-23-2008, 04:19
Допада ми....Усещането е различно като го усещам в задника ми.

XladyX
12-23-2008, 10:40
аз съм ПРОТИВ!Тфа е е*аси селското 8)

mirmark
12-23-2008, 10:44
Зависи за какво. Никък не е добър за правене на деца. За удоволствие може

smarfcho
12-23-2008, 11:24
сигорно е добър :-o

Misha91
12-23-2008, 11:47
Зависи за какво. Никък не е добър за правене на деца. За удоволствие може

Определено не става за деца.....за правенето им имам предвид :-D

Qamstel
12-23-2008, 15:57
Допада ми....Усещането е различно като го усещам в задника ми. Tova e hubavo obi4a6 da eksperimentira6 :)

amatorium
12-24-2008, 11:39
Dobriqt sex ne se opredelq ot dupkata ili pozata, a ot partniora i momenta. 8)

ninjadorf
12-24-2008, 12:27
ш умра от смях.. колко тъпи хора има по тоя свят.. боби.. не си пич мойто момче :) ... пък и нямаш ли си друга работа на 19 години освен да висиш по форумите.. мацките ЗАБИваш а.. яката работа.. ш поварна.. а па иначе аналният секс си е добър.. О.о

aka6a_vamp
12-24-2008, 12:28
Ооооо не искам да ми го прилагат опр....

hackera
02-13-2009, 18:58
Сигурно е противно да ти завират к*р в Д-то :shock: :razz:

seduction1mplex
02-13-2009, 19:11
Аналния секс според вас добър ли е ? :shock:
Иу..отвратително (:

eXpert
02-16-2009, 21:18
Харесва ми!
Znachi trqbva da blagodarish na partniora si :)
+1 za analniq i oralniq sex 8)

loveme
02-16-2009, 22:35
аз съм против аналния секс :)
аха и аз !

ThePainIsReaL
02-16-2009, 23:36
Не бих могла да кажа, че съм му фенка или не, защото не знам какво е. Но не мисля, че съм готова да знам.
Не го искам. Надали съм консервативна. Просто го намирам за ненормално за моето тяло, тежко ще го понесе. :-o

Kami92
02-21-2009, 22:12
Писах току що в една подобна тема,но ще кажа и тук - ДА!