PDA

View Full Version : Може би съм жалък но ..



bebeshok
12-22-2008, 20:07
Имам следния проблем :

С едно момиче съм от една година и от горе, не знам каде е проблема , но все още ,не съм я накарал да свърши, какво ли не съм опитвал. Не е проблема, мисля в това как го правя, други момичета съм докарвал до "ОГРАЗЪМ" или поне, така мисля. Тя има следния проблем, обърната матка, каквото и да значи това, говорили сме по темата, и мислим ,че това е причина, но мен ме съмнява. Всеки път, като ми го намекне (било то и без да иска ми иде да се самоубия.) Решение ? :(

VeSna
12-22-2008, 20:15
Имам следния проблем :

С едно момиче съм от една година и от горе, не знам каде е проблема , но все още ,не съм я накарал да свърши, какво ли не съм опитвал. Не е проблема, мисля в това как го правя, други момичета съм докарвал до "ОГРАЗЪМ" или поне, така мисля. Тя има следния проблем, обърната матка, каквото и да значи това, говорили сме по темата, и мислим ,че това е причина, но мен ме съмнява. Всеки път, като ми го намекне (било то и без да иска ми иде да се самоубия.) Решение ? :(

Мога да те светна, че не това й е проблема - аз също съм с обърната матка и усукани яйчници... Пък оргазъм има... Т.н. оргазъм - ТЯ ТРЯБВА ДА СИ ПОРАБОТИ ЗА НЕГО... Само при теб ли не свършва или попринцип никога не е? Аз бях така - важното е момчето да те накара да го искаш, а ти самата трябва да се добререш до него (да се извиваш и да търсиш как ти е най-добре) + това на колко години е? Генеколожката ми каза, че ако тялото й не е узряло оргазъм няма д а има а само удоволствие... + това, ако все си мисли "няма ли да свърша, искам" и т.н. няма да стане (личен опит...) Поговорете, изучи тялото й със ръце и НЕКА ТОВА ТИ ХАЕСВА, и това е много важно... Ако пристъпваш към това като осъден на смърт - по-добре не го започвай...

Ако си ме разбрал ще е добре... :oops:

Lady_AMG
12-22-2008, 21:15
Накарай я да се чувства секси, говори и мръстотии и докато правите секс си сложи ръката там долу. Най добрата поза за жената е 77 ако ти говори нещо, в нея оргазмът е най-лесно достижим.

bqsna_teenagerka
12-22-2008, 22:21
Обърната матка? wtf?

scoobydors
12-22-2008, 22:34
Обърната матка? wtf?

За какво става въпрос точно? :-o И аз не съм го чувала това понятие...

x3eme
12-22-2008, 22:35
Обърната матка? wtf?

За какво става въпрос точно? :-o И аз не съм го чувала това понятие...


koi li go e 4uval 8-)

traka
12-23-2008, 03:58
Обърната матка? wtf?

За какво става въпрос точно? :-o И аз не съм го чувала това понятие...


koi li go e 4uval 8-)

Тези които посещават гинеколог и са минали на ултразвук... Това може да е проблем при забременяването(по трудно се забременява) и в първите 3/4 месеца от бременността може да има болки и спазми в корема, докато матката се обърне и почне да расте нормално....

По темата: няма нищо общо с обърнатата матка, просто мацката ти мисли само как да стигне до оргазъм и на финала не може... Ако от скоро прави секс е почти невъзможно да получи оргазъм. За клиторен оргазъм обаче, ако и тя не е стигала сама, няма как да го усети от пренавиване с теб... Понякога се иска стимулиране непрекъснато на клитора по време на секс, за да може да свърши(ако е от по трудните), мисля че е въпрос на отпускане и ти определено не си некадърния в случая... и не знам за какво си го слагаш на сърцето.

bebeshok
12-23-2008, 06:21
за годните , на 17 е. Прави секс от 2-3 години, поне с 4-5 е била преди мен, и с тях същата история. А за позата, при нея може само 3, при други, ИСКАРАИ ГО, БОЛИ МЕ. Може би, защото е малко еднообразно, не знам. Всеки път ,дори и тя споделя, че и става все и все по хубаво. А за това ,че чака само това, не е вярно, просто е споделяла, че иска да разбере какво е, и не е чак толкова важно. Съжелявам ,но не видях ,нещо което не съм опитал освен, 77, но така кактко казах я боли ужасно, генеколога каза,че я боли заради "обърнатата матка" въпреки, че не е много свестен, но сме в малък град и не с много възможности, и няма къде другаде да отидем.Благодаря на всички за отговорите, но ще изчакам още ,може и да прочета нещо което не съм видял. Благодаря :oops:

traka
12-23-2008, 06:30
аз след 5 години успях да изпитам истински оргазъм по време на секс... Така че не само опит няма ма и явно и идея кво е тва... btw тя самозадоволява ли се, изпитвала ли е въобще оргазъм....? При всеки си е различно има адски чувствителни жени, които само от вкарването могат да свършат, но са много малко, По-голям % имат жените, които никога не са стигали до оргазъм, така че не виждам защо ти трябва да си неопитен и да се срамуваш... Не всичко зависи от теб. А по повод лекаря дето сте ходили, незнам как е стигнал до извода за обърната матка само от думи без преглед.

bebeshok
12-23-2008, 06:44
еми до колкото знам, не е самичка, или поне така ми е казвала, но не мога да бъда сигорен. И да никога не е испитвала. Генеколога не стигна до извода без преглед, имаше, даже исписа някакви лекарства, които пак аз плащах :))

traka
12-23-2008, 06:56
Ами няма да е лошо да пробва сама да свърши иначе няма как да разбере какво и доставя удоволствие...Първо трябва да се опознаеш сам себе си... Ми не знам, то че има наистина определени пози при които може да настъпи болка именно при обърната матка така е, но никъде не е доказано и няма и как на това да се дължи именно липсата на оргазъм.. просто точките които докарват до върховото удоволстие са разположени във влагалището и на клитора. Така че да си прави "детелинки" както казваше един познат и чак тогава да пробва и с теб :) btw Аз съм с обърната матка и ти казвам, че няма нищо общо едното с другото, само болка може да има нищо повече.

bebeshok
12-23-2008, 07:03
познавам я добре,и се съмнявам да пробва "детелинки" ;)

traka
12-23-2008, 07:05
тогава не се съмнявай в това, че скоро ти няма да я докараш до оргазъм... Няма нищо лошо в самозадоволяването, даже е хубаво.

bebeshok
12-23-2008, 07:08
може би, но тя не го прави и това не зависи от мен.

traka
12-23-2008, 07:12
тогава за какво си се притеснил и за какво си мислиш, че си жалък, не ща да я обиждам ама тя трябва да се чувства така, а не да те кара да се чувстваш тъпо.

bebeshok
12-23-2008, 07:23
може би, но в случая ,още по-вече зех, като разбрах, че не е медицински проблема :)

traka
12-23-2008, 07:39
.... не е медецински и нищо не си разбрал явно.

Alderis
12-23-2008, 11:21
Приятелю не съм много компетентен по въпроса с обърнатата матка, но силно се съмнявам проблема да е там. По това, което прочетох, според мен проблемът е че тя самата не желае да достигне до въпросния оргазъм. Липсата на мастурбация, също може да е причина. Тя самата не познава собственото си тяло, а иска от теб да го познаваш. Ако седиш и чакаш въпросния оргазъм той сам няма да дойде. Трябва сам да работиш и да го търсиш, особено когато си с партньор. Решение според мен е да го направите по-бавно, като си говорите...какво точно и харесва, кое и причинява неприятно усещане и така да достигнете до края. Ако и харесва орална, може да започнете с нея, а защо не и да продължите по-дълго...тя сама трябва да открие това което и харесва и да го предаде на теб. В крайна сметка ти не усещаш какво чувства тя, а се водиш от нея.

edit: И това си е проблем, в който няма нищо жалко. Не се самообвинявай защото ще стане по-лошо. Горе главата.

mirmark
12-23-2008, 11:37
Проблема е както в теб така и в нея. Може би това е станало идея фикс и за двама ви. Отпуснете се и не се надявайте на това , асе забавлявайте и постепено от самосебеси ше стигнете и до нейния оргазъм. Трябва би опит.

StarngerInTheNight
12-23-2008, 15:18
От година сте заедно, а тя не е изпитвала оргазъм? Оставам с впечатление, че сте се ограничили до опити за вагинален оргазъм. Въпреки, че Фройд го смята за единствено пълноценен, има жени неспособни да го изпитат по една или друга причина. Клиторната стимулация е панацея в такъв случай, опитайте и други алтернативни техники - анален, орален, мануален секс.
При вагинална пенетрация ограничавай дълбочината на проникването, избери пози, така че върха на пениса да стимулира областта директно зад срамната кост. Добре подготви партньорката си, струва ми се най-добре орално. Тя може да легне по гръб, разтворила крака, прегънати в коленете. Не се нахвърляй върху клитора и, а започни едва докосвайки го с върха на езика. Ако видиш, че и харесва може да увеличиш натиска, да включиш един или два пръста във влагалището. Вкарай ги леко и то само ако е обилно овлажнена (изрежи си ноктите предварително!), с върховете на пръстите масажирай с кръгообразни движения областта "зад" клитора (ще усетиш правилното място, повърхността му е по-грапава на допир). Сменяй ритъма, техниките и следи какво и харесва най-много. Ако я доведеш до оргазъм по този начин, ще се отпусне и може да опитате отново вагинално-пенален секс (или пък анален).
Наслука!

LitTleJ
12-23-2008, 17:00
Обърната матка? wtf?
Кво е тва ле майна.

bebeshok
12-25-2008, 12:08
От година сте заедно, а тя не е изпитвала оргазъм? Оставам с впечатление, че сте се ограничили до опити за вагинален оргазъм. Въпреки, че Фройд го смята за единствено пълноценен, има жени неспособни да го изпитат по една или друга причина. Клиторната стимулация е панацея в такъв случай, опитайте и други алтернативни техники - анален, орален, мануален секс.
При вагинална пенетрация ограничавай дълбочината на проникването, избери пози, така че върха на пениса да стимулира областта директно зад срамната кост. Добре подготви партньорката си, струва ми се най-добре орално. Тя може да легне по гръб, разтворила крака, прегънати в коленете. Не се нахвърляй върху клитора и, а започни едва докосвайки го с върха на езика. Ако видиш, че и харесва може да увеличиш натиска, да включиш един или два пръста във влагалището. Вкарай ги леко и то само ако е обилно овлажнена (изрежи си ноктите предварително!), с върховете на пръстите масажирай с кръгообразни движения областта "зад" клитора (ще усетиш правилното място, повърхността му е по-грапава на допир). Сменяй ритъма, техниките и следи какво и харесва най-много. Ако я доведеш до оргазъм по този начин, ще се отпусне и може да опитате отново вагинално-пенален секс (или пък анален).
Наслука!

Благодаря, ще опитам.