PDA

View Full Version : Нещо наистина уникално!!!



SWASTlCA
12-23-2008, 03:45
Тук ще споделя, нещо, което се опитвам да разбера от 7 месеца.
Преди около 8 месеца един мой приятел говореше за погребението на мюсюлманите. Казваше, че когато го погребът, Ходжата казвал някаква молитва и след 10 тина минути, се чувал тъп удар по дъските в гроба, след 2 минути този удар се повтарял. Неговото обяснение е, че Ходжата с тази молитва викал мъртвия и той се опитвал да стане, но не можел, защото е в гроб. Това било молитва от която дори мъртвите ставали за кратко време.
Моите нападки към него бяха следните:
Ти нормален ли си, човече? Това е напълно невъзможно, след като човек е умрял, тялото му изстива и се вдървява, няма начин, то да мръдне в гроба. Кръвта се съсирва, смъртта е настъпила и няма никакъв начин това да се получи. Вероятно Ходжата го прави, я с крак, с затваря книгата по силно...

Доста спорехме и реших да проверя. Имаше погребение на една жена, роднините на които аз познавах - стара, много стара жена - 87 години. С тяхно позволение останах. Всичко беше наред, сложиха трупа (който е в ковчег, чийто капак е оставен отстрани), сложиха някакви дъски върху него, пръстта, хората се събират, тръгват си и остава само Ходжата! Стоях и гледах внимателно, духа и съзнанието ми бяха максимално съсредоточени във всичко, което ставаше и се чуваше около мен. Бях скептично настроен, не мислех, че изобщо ще се чуе нещо, но след около 10 мин се чу силен удар, който идваше от под земята, точно от мястото на гроба - не мога да кажа, че е точно от дъските, защото ще възникне въпрос: Да не си бил там, че да видиш?
Бях потресен, настръхнах и не вярвах на това, което чувам, беше невероятно. 2 минути по-късно се чу същия звук... Избягах и започнах да размислям, да предполагам, да си напъвам мозъка и не можех и не можех да разбера какво е това нещо...
Тъй като съм християнин, дори не знам какво е говорил Ходжата.
За 7 месеца отидох на 5 такива погребения и всеки път Ходжата остава сам, аз го наблюдавам, държи малка книжка в ръцете си и след 10 тина минути се чува този тъп удар по дъски, идващ от гроба, 2 минути по-късно пак. Наистина не ви будалкам, аз съм човек на фактите и не мога да си го обясня, главата ми щеше да се пръсне и така и не разбрах какво става. За мен е невъзможно, но факт е, че този звук го има... Отивам в пълно съзнание, и звука се чува, пак и пак. Наистина е нещо, което не мога да си обясня... Не се шегувайте, аз не се шегувам, просто ви споделям!
Искам и вие да помислите. :)

machoka
12-23-2008, 04:33
Свършиха ли хората по Земята, че сега и с мъртвите ще се гавриш?! :x