PDA

View Full Version : Художествена гимнастика



Zaharinka
12-23-2008, 07:11
Винаги съм харесвала този спорт,но като малка просто нямах данни за него.Искам да попитам дали ако започна сега,аз съм на 15 ще мога ли да достигна някакво добро ниво.

moni_ladyspears
01-30-2009, 09:02
ами май много си стара вече за този спорт. по принцип се тръгва от 3-годишна,аз от толкова започнах да тренирам. Но,ако тръгнеш сега може би нямаш никакъв шанс!

s3xy
01-31-2009, 13:23
аз мисля че на 15 вече е прекалено късно, когато почнах на 9 да тренирам ( преди това ходех на класически балет) ми казаха да не очаквам мн и че вече е късно, в момента почти никой от групата ми вече не е толкова добър, даже доста зле сме станали като се замисля... :shock:
все още си можем основните неща ама както казва треньорката " лежим на стари основи" ...
защо не пробваш хип-хоп или нещо такова? :)

twilight37
03-08-2009, 15:48
Неможеш сега ,защото тялото ти трябва да е гъфкаво ,а на такава възраст мн трудно ще постигнеш това. Аз като малка съм тренирала и бях доста гъфкава ама не бах от най-добрите ,защото почнах на 5 и съм тренирала около 5 години а то трябва поне от 3,4 да почнеш ,защото тогава тялото е най-гъвкаво! Даже имам снимки мн добре съм се справяла ама сега съм на 15 и пощи нищо немога...само предно колело мост и такива...
Така че мисля че ти е мн късно. :-k

LovelyGirl
03-11-2009, 04:55
Ако си упорита и бъдеш постоянна не виждам да има проблем.Да,малко по-голяма си,но,ако се постараеш,ще се справиш :)

П.С. Нешка Робева е започнала на 18г.,а е станала най-добрата гимнастичка на времето си :)
Всичко зависи от теб ;)

mynichka
03-24-2009, 12:57
Ако си упорита и бъдеш постоянна не виждам да има проблем.Да,малко по-голяма си,но,ако се постараеш,ще се справиш :)

П.С. Нешка Робева е започнала на 18г.,а е станала най-добрата гимнастичка на времето си :)
Всичко зависи от теб ;)
Винаги съм се възхищавала на Нешка Робева :)

rachel_billson
04-03-2009, 13:59
Тренирала съм 6-7 години и спрях.Ако наистина си сигурна какво искаш-опитай се,но ако искаш да си гимнастичка като тези от състезанията,трябва да забравиш за много неща-постоянно строга диета,7 часа тренировки и малко свободно време.Сама реши дали искаш нешо подобно :)

sharktale
04-05-2009, 18:13
Този спорт ми харесва. :grin:

KisSsSsSs
04-14-2009, 15:23
Ако си постоянна, упорита и целеустремена - защо не.
Никой не може да ти каже, че вече не ставаш,
а ако ти го каже, стягаш се и му доказваш обратното.

LovelyGirl
04-14-2009, 19:53
Темата е от декември :)