PDA

View Full Version : Вкъщи на Нова Година :/



Pie
12-23-2008, 08:24
Здравейте. От известно време чета във форума, но не мислех да се регистрирам. Днес обаче осъзнах, че имам един проблем. Знам, че не е кой знае колко голям, но ... на НГ ще си остана в нас с родителите ми. :/ Имам приятели и мислех, че ще празнуваме заедно, но почти всички отидоха на село, а останалите двама-трима, които останаха, не ги пускат. Не че искам да се напия до припадък или нещо подобно, просто искам да се позабавлявам и аз като другите, защото годината и без това беше гадна, а сега.. Имам познати много, но не искам да се натреса на някой. Забелязах, че всички говорят за разни апартаменти, вили и не знам какво още, ама къде ги намирате тия вили и апартаменти :-o Някой има ли идея как да се спася? :-D



П.С. Осъзнавам колко задръстено звуча.
П.С.2 На 16 съм.

XceSS
12-23-2008, 08:29
Ами кво да ти кажа, кофти е наистина.
Миналата година и аз си бех в къщи и хич не ми беше розово..
Просто се натреси на някой и да не ти пука :)

Pie
12-23-2008, 10:35
Аз миналата година бях в нас, защото бях болна и нямаше как да отида където и да е било, затова знам какво е. Сега си мисля, че може да отида на центъра, нали всяка година там има концерти и т.н.

sexa_na_kompleksa
12-23-2008, 11:13
И аз ще съм с наще. Не виждам нищо лошо (не че се обичаме кой знай колко много, де..). Все пак ще имаш още доста време да ходиш на събирания с приятели(звуча като някоя пенсия сигурно xD).

kPuCkA
12-23-2008, 12:13
От 10 годишна не съм празнувала Нова Година вкъщи, за това тази година предпочетох да си остана в нас, дори ще съм сама, наще са нанякъде (:

LiLGrizzly
12-23-2008, 13:12
И аз ще съм с наще. Не виждам нищо лошо (не че се обичаме кой знай колко много, де..). Все пак ще имаш още доста време да ходиш на събирания с приятели(звуча като някоя пенсия сигурно xD).
I az taka mislq,ima o6te mn vreme da praznuvam s fr :)

LizZz
12-23-2008, 13:16
Здравейте. От известно време чета във форума, но не мислех да се регистрирам. Днес обаче осъзнах, че имам един проблем. Знам, че не е кой знае колко голям, но ... на НГ ще си остана в нас с родителите ми. :/ Имам приятели и мислех, че ще празнуваме заедно, но почти всички отидоха на село, а останалите двама-трима, които останаха, не ги пускат. Не че искам да се напия до припадък или нещо подобно, просто искам да се позабавлявам и аз като другите, защото годината и без това беше гадна, а сега.. Имам познати много, но не искам да се натреса на някой. Забелязах, че всички говорят за разни апартаменти, вили и не знам какво още, ама къде ги намирате тия вили и апартаменти :-o Някой има ли идея как да се спася? :-D



П.С. Осъзнавам колко задръстено звуча.
П.С.2 На 16 съм.
Дай един скайп.. Може да се уреди нещо.. :Р :smt047

TellMeYourName
12-23-2008, 13:26
Здравейте. От известно време чета във форума, но не мислех да се регистрирам. Днес обаче осъзнах, че имам един проблем. Знам, че не е кой знае колко голям, но ... на НГ ще си остана в нас с родителите ми. :/ Имам приятели и мислех, че ще празнуваме заедно, но почти всички отидоха на село, а останалите двама-трима, които останаха, не ги пускат. Не че искам да се напия до припадък или нещо подобно, просто искам да се позабавлявам и аз като другите, защото годината и без това беше гадна, а сега.. Имам познати много, но не искам да се натреса на някой. Забелязах, че всички говорят за разни апартаменти, вили и не знам какво още, ама къде ги намирате тия вили и апартаменти :-o Някой има ли идея как да се спася? :-D



П.С. Осъзнавам колко задръстено звуча.
П.С.2 На 16 съм.
Дай един скайп.. Може да се уреди нещо.. :Р :smt047деба, изпревари ме :(

8-)

LizZz
12-23-2008, 13:28
Здравейте. От известно време чета във форума, но не мислех да се регистрирам. Днес обаче осъзнах, че имам един проблем. Знам, че не е кой знае колко голям, но ... на НГ ще си остана в нас с родителите ми. :/ Имам приятели и мислех, че ще празнуваме заедно, но почти всички отидоха на село, а останалите двама-трима, които останаха, не ги пускат. Не че искам да се напия до припадък или нещо подобно, просто искам да се позабавлявам и аз като другите, защото годината и без това беше гадна, а сега.. Имам познати много, но не искам да се натреса на някой. Забелязах, че всички говорят за разни апартаменти, вили и не знам какво още, ама къде ги намирате тия вили и апартаменти :-o Някой има ли идея как да се спася? :-D



П.С. Осъзнавам колко задръстено звуча.
П.С.2 На 16 съм.
Дай един скайп.. Може да се уреди нещо.. :Р :smt047Д**а, изпревари ме :(

8-) 8-)

Pie
12-23-2008, 15:27
^ Благодаря, но ще пропусна. :-)
Сега сериозно. Благодаря на всички, че по някакъв начин ме успокоиха. : ) Аз също не мисля, че е лошо или срамно да си с родителите си на Нова Година, но просто исках нещо по-различно този път. Е, карай, има време да си наваксам. : )

feelthebeat92
12-23-2008, 15:41
Копеле, Нова Година е семеен празник

Blab
12-23-2008, 15:43
^Копеле, Нова година не е празник:Д

feelthebeat92
12-23-2008, 15:49
Е добре бе, събитие. Пак си е семейно.

Pie
12-23-2008, 15:53
Само че почти никой не го празнува със семейството си. Нова Година вече е извинение за малки и големи да се напият като прасета и да стискат палци поне другата година да спечелят от тотото. (:

Blab
12-23-2008, 15:55
Ето, сама си отговори.
Един купон повече или по-малко, голяма работа.;

Axel_f
12-23-2008, 16:39
Е голяма работа. Колко още Нови Години ще има да празнуваш,ехее....
Какво като си с вашите, това не значи, че си задръстен/а, спокс :)
Аз лично не го харесвам изобщо тоя "празник", голямо чудо, променя се само календара, ама хората полудяват :? Голяма олелия настава,а всъщност е безсмислено.

И аз ще съм вкъщи, е наште няма да са там де 8-)

hgfh
12-23-2008, 18:01
Да ти имам проблема .. Е кво като ще го празнуваш у вас? голяма трагедия ..

Pie
12-23-2008, 19:27
Знам, че е тъпо и не е голяма работа, но тази година исках и аз да се държа като нормална побесняла тинейджърка. Сякаш съм единствената..

hgfh
12-23-2008, 20:11
Знам, че е тъпо и не е голяма работа, но тази година исках и аз да се държа като нормална побесняла тинейджърка. Сякаш съм единствената..

Е , не си 8-) :D

IwInkA
12-23-2008, 20:19
ух .. и аз имам същия 'проблем' :( наще са си у нас ..приятелите ми при бабите им на село 1-2ма мах да има останали и тях не ги пускат навън.. :( скука ще е тая нова година :/

zloto
12-23-2008, 20:22
И аз съм в подобно положение. И понякога се чувствам като лузърка, друг път ми е добре. Не съм от хората, които ще се хвалят ''Копелеее как се напих на Нова година, нищо не помня, одрайфах целия апартамент и после цяла седмица изтрезнявах''
Принципно съм поканена някъде, но ще видим дали ще стане :-o

AutumnTears
12-25-2008, 15:37
От 10 годишна не съм празнувала Нова Година вкъщи, за това тази година предпочетох да си остана в нас, дори ще съм сама, наще са нанякъде (:
i pri men e ne6to podobno
sama moga da si prekaram idealno otkolkoto s piqni priqteli ;-)

Pie
12-25-2008, 23:38
^ Това не прозвуча много убеждаващо. :-o

Tienji
12-26-2008, 07:46
кажи от кой град си, ако си от моя ела с мен на нова година :grin: :D 8-) :)

NaNa_SladuRana
12-26-2008, 11:07
кофти тръпка :-o

varnen4e
12-26-2008, 11:33
Отиди сама на дискотека.. все с някого ще се запознаеш и ще ти е весело.

alwaysnforever
12-26-2008, 23:43
Ето, сама си отговори.
Един купон повече или по-малко, голяма работа.; +1 :-D

5StaR
12-27-2008, 01:42
Е добре бе, събитие. Пак си е семейно.

не, коледа/бъдни вечер е семеен празник. Нова Година определено не е 8-)

пс. не е болка за умиране към автора

FOOLforYOU
12-27-2008, 11:43
спокс ше го преживеиш гледай другата година да са уредиш с некой компания :-D

th_sux_dieCHRIS
12-27-2008, 12:08
е да гадно е...но и аз тая година ще съм така... :/

Biskfitka
12-27-2008, 12:11
И аз :grin: Ще идват едни приятели на мама и тате....и ш е забавно 8-) :grin:
А аз ще досаждам във форума...звучи много забавно 8-) :?

sladur4etyYy
12-27-2008, 12:21
пфф и на мен така май ми се очертава :o имахме грандиозни планове с едни приятели ама май няа да ни огрее 8-) не се впрягай, догодина ще си наваксаш :D

nefchi_bs
12-27-2008, 19:10
И ще съм си вкъщи...Какво толкова живота е пред нас една година ще преживеем да сме си вкъщи на нова година...Пък и на мен ми е хубаво в нас 8-)