PDA

View Full Version : помогнете ЗАЩИТИ КОМПЮТЪРА СИ!!



noxy
12-23-2008, 11:46
при всяко стартиране на компа от известно време ми излиза съобщение, защити компютъра си и ми дава някаква грешка!
To help protect your computer, windows closed this program

Sistem performance analysis tools!
Някой може ли да ми помогне, какво да направя????

Jesus
12-23-2008, 13:40
Това ти се поевява след като си влезнал в някакво "хубаво" сайтче, направи систем ресторе на дата преди да ти се появи.

n0x
12-23-2008, 15:55
за коя програма става въпрос ?

noxy
12-24-2008, 16:54
Нищо не мога да направя преди да ми се пяви защото се появява със стартирането до като не затворя съобщението нищо не мога да правя.
Превеждам си го но после какво ??

If you were in the middie of something the intemation you were working on might be lost.

Please tell Microsoft about this problem.

jambo_bs
12-24-2008, 20:08
Влез в Safe Mode и пробвай от там да възстановиш системата.На всеки се случва spX. :D Ако не стане го преинсталирай. :)

noxy
12-25-2008, 18:26
Влез в Safe Mode и пробвай от там да възстановиш системата.На всеки се случва spX. :D Ако не стане го преинсталирай. :)
Извинявам се за невежеството си, но къде да го открия Safe Mode, може ли да ми дадете малко по - подробно инфо, че хич не съч на ясно с тези работи :-o

Lav40
12-26-2008, 21:12
За Safe Mode ресваш компа и помпаш F8...след това със стрелките нагоре надолу избираш Safe mode и натискаш Enter....след това на черния екран почва да ти показва едни бели букви(пътя на файловете които зарежда,не е нужно да знаеш нещо тука)...след което ти зарежда само кърнъла на уиндолса...тва е...

noxy
12-27-2008, 18:41
Пробвох го това Safe Mode, но пак ми излиза после при стартиране същото съобщение, явно проблема идва от другаде ????????????? :shock: