PDA

View Full Version : Раздвоен съм дайте съвет..че незнам



xxxSS
12-23-2008, 12:12
От година съм самичък отидохмме снощи на един концерт аз и едно момиче с което 3 дена ходим уж.. целуваме се гушкаме се и тн.. но някак си тя имам чувството че ме харесва повече от колкото аз нея.. и нали отидохме на концерта и тя вика ме запознае с едно момиче, дето и е приятелка и кво стана то аз се влюбих от пръв поглед в нея... и сега си пиша и с двете тая дето харесвам много повече си пишем ама незнам...

Seducti0n
12-23-2008, 12:14
8-) Е какво толкова има да му мислиш.
Ако толкова се кефиш на другата мацка, кажи на първата.
Двойните игрички са гавра и е супер унизително...

MakeMeFeel
12-23-2008, 12:16
Да не стане твойта работа "От два стола на земята" 8-)

btw любов от пръв поглед няма ... :?

mynichka
12-23-2008, 12:17
3 дена не са много ..по-добре кажи на тая дето уж сега ходиш с нея ..че нямя смисъл и си влюбен в приятелката и ..

Lysit0
12-23-2008, 12:19
кажи и,че я харесваш.Няма нищо срамно в това.

GregoryHouse
12-23-2008, 12:35
Тирбушонааа...врътка,врътка ..кофти батка кофти тръпка...първата ще се почувства мн тъпо ама нема смисъл да я лъжеш...

yuyuto
12-23-2008, 12:43
Кофти... Ама трябва да си с момичето, което повече харесваш иначе да се самозалъгваш, че харесваш сегашното ти гадже, няма да стане... Колкото по-рано приключиш с нея, толкова по-малко ще я нараниш, така че побързай преди да се е привързала към теб прекалено...

elsy
12-23-2008, 13:10
Няма кво повече да му мислиш и да се чудиш, а също и да нараняваш момичето, с което ходиш... казваш й, че няма нищо да се получи, казваш и на приятелката й, че я харесваш и така 8-) 8-)

PLuScHeTo
12-23-2008, 13:47
тцтцтц то май ти не знаеш какво искаш... ама внимавай да не изпуснеш питомното, за да гониш дивото

Pliok0019
12-23-2008, 14:17
Зарежи едната, бори се за другата. Кофти е, но поне ще си щастлив, ако го постигнеш. Пък и няма да заблуждаваш първата.

fc
12-23-2008, 15:14
Не я зарязваи заради приятелката и. Второто момиче ще те заебе и то!

xxxSS
12-23-2008, 20:53
Абе тя едната няма стане останах си с тая дето не харесвам много много абе готена е държи се много добре.. дава целуваме и тн.. ама някак си незнам симпатична ми е ама.. сякаш не я харесвам много сега ходим баси.. ама ми е жал някво за нея няква сладка е пък.. пф възбуждаме всичко но ме е страх да не я изчукам и после да я заеба..

scoobydors
12-23-2008, 21:22
Няма кво повече да му мислиш и да се чудиш, а също и да нараняваш момичето, с което ходиш... казваш й, че няма нищо да се получи, казваш и на приятелката й, че я харесваш и така 8-) 8-)

+ 1 :)

xxxSS
12-23-2008, 21:32
Трийте темата отново съм сам както винаги можеби е грешка но това е добре за нея такаче тва е. Казах и по добре да съм сам.. и тя ми ОК.. и тва беше

Cellmate
12-23-2008, 21:59
да ти имам проблемите..

therichbitch
12-23-2008, 23:12
Да не стане твойта работа "От два стола на земята" 8-)

btw любов от пръв поглед няма ... :?
to nikva nqma kamo li ot 1 pogled

xxxSS
12-24-2008, 06:23
Абе днеска е Коледа и викам ще излезем поне тя ме харесва пък може да я захаресам повече незнам че днеска ще и се извиня за държанието ми,, :?

gPa3HuTeJl
12-24-2008, 07:08
8-) Е какво толкова има да му мислиш.
Ако толкова се кефиш на другата мацка, кажи на първата.
Двойните игрички са гавра и е супер унизително...

Ако успее да ги с1четае и двете нека е унизително ;)

PeopleAlwaysLeave
12-24-2008, 07:24
Бъди искрен и следвай сърцето си!

yuyuto
12-29-2008, 11:46
Да не стане твойта работа "От два стола на земята" 8-)

btw любов от пръв поглед няма ... :?
to nikva nqma kamo li ot 1 pogled
Защо ли вече съм абсолютно сигурна, че сте прави?!... :(

pandelka
12-29-2008, 12:23
Да не стане твойта работа "От два стола на земята" 8-)

btw любов от пръв поглед няма ... :?
to nikva nqma kamo li ot 1 pogled
Защо ли вече съм абсолютно сигурна, че сте прави?!... :(

Жалко,че мислиш така ;).Любов има..но трябва време да намериш истинската. :)

Iv4eTy
12-29-2008, 12:58
Ами най-добре прекрати отношенията със сегашната си приятелка и тогава предприемай каквото и да било, защото е адски гнусно и с двете да се подиграваш по този начин...

weakminded
12-29-2008, 13:09
Да не стане твойта работа "От два стола на земята" 8-)

btw любов от пръв поглед няма ... :?
to nikva nqma kamo li ot 1 pogled
Защо ли вече съм абсолютно сигурна, че сте прави?!... :(

Жалко,че мислиш така ;).Любов има..но трябва време да намериш истинската. :)

Има някъде там :)
Ще я намерим ;)))

weakminded
12-29-2008, 13:10
По темата... БЪДИ ИСКРЕН ! И пред тях двете и пред себе си...
Защото може не само да си развалиш отношенията с тях двете ами да развалиш и приятелството им.... !!!

ViolentSaint
12-29-2008, 13:29
Тирбушонааа...врътка,врътка ..кофти батка кофти тръпка...първата ще се почувства мн тъпо ама нема смисъл да я лъжеш...

+1

Adda
12-29-2008, 13:41
Това 'ама не знам' на края ме хвърли 'ама не знам' къде. Истината е, че трябва да останеш с досегашното си гадже. Зарежеш ли я заради приятелка ще ти направи живота по-черен, отколкото можеш да си предствиш - жена е, все пак. А и другата няма да тръгне с теб дори и да те хареса , заради така познатото 'ама ние сме толкова добри приятелки, едно момче няма да ни раздели'.

Направи се на умен и говори и с двете като им изясниш чувствата си. Не спестявай нищо - ще се оплетеш в недоизказани истини или хайде да си го кажем направо - лъжи. И нека е по скоро, за да не се влюби гаджето ти и после наистина да те преследва със сърпа (образно, може би). А новата любов.. накарай я да те хареса, бити мил, но не прекалено. Не е необходимо да и сваляш звездите, просто и покажи, че е обичана.

dramaqueen
12-29-2008, 15:57
Животът е твърде кратък,за да го пропиляваш! Не можеш да си с човек ,само защото знаеш,че той те харесва...По този начин ти вредиш и на нея като я залъгваш...Не мислиш ли ,че и тя има право да е щастлива с човек, който наистина я обича...А и ти си в правото си да си щастлив...Говоре с новата ти приятелка докато не сте си задъолбочили отношенията...Спокойно времето лекува...И тя ще срешне любовта , а ти япотърси в лицето на другото момиче :grin:

djudjulinkaa
12-29-2008, 20:28
:shock: товаа е мн мн лошо ..Ако момичетата наистина са супер добри приятелки и ако ти пука поне за 1 от тях просто и обясни че е по-добре да не се виждате нито нищо..не разваляй приятелството!

SuNsEt
12-29-2008, 21:15
Ама какъв си гамен...Защо чакаш?!Зарежи първата преди чувствата й да са станали по-силни,но й кажи ИСТИНАТА...

sTiLLyt0
12-30-2008, 11:56
По-добре забрави приятелката й ...... в противен случай ще нараниш приятелката си и ще им развалиш приятелството им :? :) :)

jambo_bs
12-30-2008, 12:02
Нищо няма да стане от сега ти казвам. :)