PDA

View Full Version : Диети, диети (puke)



cufkataa
12-23-2008, 12:47
Значи вече ми писна да виждам хиляди теми от сорта на "Как да отслабна с 10 кг за 1 седмица" и как искат някакво чудо да се случи.. Да, наистина и аз искам да сваля някое килце и съм пускала такива теми... но е тъпо според мен да се преповтаряме и на всеки такъв въпрос да отговаряме едно и също. Ако някой има проблем или знае някой добър начин за отслабване нека пише тук и без да ме упреквате :( Просто е ДРАЗНЕЩО според мен :-P :? :? Успех на всички мацки които се опитват да отслабнат и може да пускате резултатите си тук :oops: :-) :D

Infinity
12-23-2008, 13:16
гадните дието,които са предимно гладуване..не са точното решение за отслабване,защото организма има нужда от храна и когато спрем да се храним ние не сваляме защото на организма това му е единствената храна..и не стават работите :D .Когато искаме да свалим някой друг килограм-здравословно хранене и спорт.Плодове,зеленчуци,ме о ама не мазно..например варено пиле...на мене ли ми е мн вкусно а пък от него едва ли много ще се ками дори напротив няма глад и добрата фигура е на лица.без спорт обачи..трудно ще стане но все пак. :)

slim__shadygirl
12-23-2008, 16:17
Ето ви цяла тема с диети http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=198052&postdays=0&postorder=asc&start=0

mysterious93
12-23-2008, 17:08
i taq tema nqma da q bude.misli6 li 4e predi tova nqkoi ne e pravil takiva temi???nai spolu4livata (pone spored men)be6e klub na debelanki ili ne6to takova..kato iska6 pi6i v neq tema za da se vurne pak na purva stranica ne da prai6 porednata "purva" tema..

Inlofee
12-23-2008, 17:12
^ ии веднага ше се почне с " колко е стара тая тема" или нешо от сорта :?

mysterious93
12-23-2008, 17:15
^ ии веднага ше се почне с " колко е стара тая тема" или нешо от сорта :?

emi da ama...nz 6to si mislete 4e taq tema nqma da ostaree :D

Inlofee
12-23-2008, 17:18
^ ии веднага ше се почне с " колко е стара тая тема" или нешо от сорта :?

emi da ama...nz 6to si mislete 4e taq tema nqma da ostaree :D


аз нешо не долавям смисал в цялата тема ..ма нмз 8-)