PDA

View Full Version : Сешоар



Reed
12-23-2008, 13:20
здравейте,хора
искам да си взема някакъв сешоар,защото старият ми се счупи,а и пресата много-много не искам да я пипам вече..
а въобще си нямам на идея какъв да си взема,даже не знам и колко пари са... миналия го е взимала майка ми и го ползваше само за изсушаване,щото беше пълен боклук
предпочитам да е от технополис или техномаркет,щото ги има в моя град,а други такива магазини има супер малко
не искам нещо скъпо и съм се спряла на ето тва:

http://www.technopolis.bg/product.php?pid=775

тва става ли за изправяне?
иии много ли бухва косата от изправянето със сешоар,щото косатаа мии има супер,супер много обем-ясно ми е,че няма да ми се залепи за главата,ама все пак..
тааа...става ли тоя за нещо и,ако не ще ми препоръчате ли нещо друго?

Infinity
12-23-2008, 13:25
според мен този сешоар е много добър

Sensuality
12-23-2008, 13:30
Мисля,че сешоара на който си се спряла е добър,има и дифузер и насочващи приставки + четка за изправяне.
Относно изправянето със сешоар и кръгла четка , не не бухва и моята коса е обемна и когато я издухвам с четка и сешоар придобивам много хубав обем и същевременно косата е адски права,но в никакъв случай бухнала (:

Reed
12-23-2008, 13:33
Ами дали става за изправяне?
гледам,че има четка...
Sensuality,мерси :)
аз гледам,че е малко пари и за тва се чуда дали е добър :(
ама мисля да си го взема
дано да ми седи по-прилепнала косата :D

Sensuality
12-23-2008, 13:34
Даммм става,въпреки ,че сама е малко трудничко,но се свиква :D

Sensuality
12-23-2008, 13:39
Искаш ли да постна снимка да видиш и моята обееемна коса каква става,след изправяне със сешоар? :-D

Reed
12-23-2008, 13:43
даа,искам
ама мойта е многооо гъста,направо е ужасна..
и като я изсуша със сешара да не ти казвам ква става :D
а сама ли си я сушиш,щото майка ми все няма време и трябва сама да действам :x

Sensuality
12-23-2008, 13:49
Ето :

http://prikachi.com/files/509205a.jpg
http://prikachi.com/files/509208x.jpg

Иначе да сама я суша,то няма кой :D Неволята ме е научила 8-)
Иначе защо не отидеш на фризьор да ти я изтъни малко,аз на моята така направих,защото беше Уауууууу ебахти обемната,честно :D
Сега е малко по добре,аз на няколко пъти ходих да ми я изтъняват. :-D

Reed
12-23-2008, 13:53
уу,супер е:)
ами аз ходих,ама то колкото и да я изтъняват тва не може да се махне ей така...
даже то от толкова изтъняване ми я съспиаха много

Sensuality
12-23-2008, 14:01
оф да и на братовчедка ми косата я съсипаха,имаше мноого лъскава коса направоо нямам думи ква беше и веднъж я филираха и стана по зле от слама :?
Иначе може през 3-4 месеца да ти я изтъняват,ама права си неможе напълно да се махне обема :D то и моята след баня е няквааа :smt002 8-) ,но като я издухам става нормална :D

П.П. айде стига съм спамила,успех :-) :-D

silver_moon
12-23-2008, 14:20
подкрепям, че си се спряла на добър сешоар...и моя е на "таурус" и нямам никакви оплаквания от него...а и не е made in china :-D , поне според консултанта в Технополис е испански, пък... :D

Reed
12-23-2008, 15:14
аз от Технополис не съм доволна изобщо,но ще видя :)
мерси на всички за помоща :-)