PDA

View Full Version : А сега какво?



InnchetO
12-23-2008, 17:11
neznam i az zashto pisha .. prosto iskax da spodelq s nqkoi .. dnes blagodarenie na men i moqta wurxowna prostotiq se razwixri adski semeen skandal .. w posledstwie maika mi sedna na masata i taka oburna neshtata che me nakara da se pochuwstwam kato nai-golqmata izdunka na prirodata .. kato pulen BOKLUK .. kaza mi che polza ot mene nqma .. bila sum absoliutno bezpolezna .. w momenta naistina se 4uwstwam taka .. iskam da umra .. za kakwo li da jiweq .. prawa e maika mi .. kakwa polza ot men .. w momenta sum na praga na nqkakuw nerwen sriw .. ot chasowe placha i se pitam zashto sum jiwa .. ne sum tolkowa za semeiniq skandal .. tam wsi4ko shte se oprawi .. no maika mi .. kaza takiwa neshta kakwito ne sum podozirala che sobstwenata mi maika shte kaje .. w momenta ednata mi ruka go otnasq zashtoto opitwaiki se da zaglusha .. bolkata .. se xapq i weche rukata mi se e podula .. neznam kakwo da prawq .. ne iskam da q wijdam poweche ,. nito neq nito bashta mi .. dori i brat mi ne jelaq da wijdam .. ne mi e do nikoi .. w momenta edinstwenoto koeto iskam e da umra ..

naistina neznam za kakwo izobshto pisax .. moje bi prosto iskax da spodelq towa koeto me mu4i ..

izwinqwam se za latinicata ..

*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

nicolepcd
12-23-2008, 18:03
Почти всеки има такива моменти. Утре, след като се успокоиш всичко ще ти се струва различно. Спокойно :(

InnchetO
12-23-2008, 18:20
to towa mi e qsno .. dori sega go wijdam malko po razlichno .. no wse pak .. maika ti da ti kaje che ot tebe nqma nikakwa polza i si poweche wredna otkolkoto polezna ? .. mai na nikoi nqma da mu stane trurde qko ..

nicolepcd
12-23-2008, 18:28
И на мен ми е ясно, че на никой няма да му стане яко, но едва ли майка ти ти го е казала просто така, от едното нищо :-o Изглежда си я ядосала. Когато човек е ядосан, говори неща, които не мисли, така че по-спокойно.

InnchetO
12-23-2008, 18:34
ama ideqta e tam che tq mene winagi me e imala za ednoto ni6to .. winagi sum znaela che poweche obicha brat mi, ama chak puk tolkowa da me mrazi ne sum znaela :-o

A prosto ne moga nishto da i kaja .. tq obrushta winata winagi wurhu men dori da ne sum winowna /w tozi sluchai se zaklewam che znam kakwo chux, a tq izkara che si izmislqm../.. tq me prawi na nishto .. i wseki put kogato si otworq ustata da kaja neshto .. nqkak si .. sqkash buca mi zasqda w gurloto .. ne moga nishto da i kaja .. nemoga da se zashtitq w moment w koito trqbwa ..

6emet4e
12-23-2008, 18:44
Ако си я ядосала много,може да ти ги е наговорила тея неща е така...колкото да каже нещо...Може да ти прозвучи глупаво но хората понякога го правят.
Както каза nicolepcd Когато човек е ядосан, е способен да говори неща, които да не мисли.
А тва че мислиш че обича повече брат ти...Хе вярвам да е така.Все пак сте и деца...и ДВАМАТА.Може да я ядосваш повече,това не значи че не те обича или че не те смята за нищо...
Ако имаш пий един валериан и легни да поспиш вместо да се хапеш и да правиш глупости.На сутринта ще съжаляваш.

Rofl4e
12-23-2008, 19:16
И аз тази вечер се карах с майка ми но не ми пука.. :-D не мисля че съм била виновна!И аз за нея съм боклук и прпаднала но неина си работа да се спасява! 8)

Lysit0
12-24-2008, 07:19
Само ще ти кажа, НЕ се хапи,една приятелка така ръката и се поду ,зачерви и накрая получи гадна егзема,която не може да махне повече от 2 години..... :(

nymphadora
12-24-2008, 10:14
Пфф,на мен майка ми ми е казвала,че не ставам за нищо.Ревала съм,ама ми е минавало,а и знам,че не го мисли наистина :)

DevilWish
12-24-2008, 17:49
Майка ти не го е мислила ;) Тя го е казала, в яда си ;) И аз така съм се чувствала, защото и на мен моята ми е казвала, но винаги е било в яда й ;)

Sharkey
12-24-2008, 18:22
преспи няколко вечери в някоя приятелка докато ти мине малко от малко после се прибери и поговори с ваще..

Glorious
12-24-2008, 19:08
Попринцип вече като ми се карат наще или нещо такова аз просто си мълча и въобще не им обръщам внимание. Струва ми се, че така е най-лесно и безболезнено. На 18 съм. :?