PDA

View Full Version : Пожелание :)



Diam0nD
12-23-2008, 19:05
Искам да Ви пожелая едни незабравими ,весели и светли празници !!! Нека тези празници са незабравими за Вас,вашите приятели и роднини и всичко ,което не Ви се е сбъднало като желание от мин година ,то тази да стане ;) !! Тук в този раздел пишем хора от нацисти до комунисти и сме се събрали всякакви индивиди / :D / но ме радва факта ,че всеки от нас /не зависимо че сме малко на фона на раздела секс ,любов музика / е обществено ангажиран ,което е добре :) ! Дано през новата година да се размножим и независимо от възгледите е важно едно - развитие на нашата мила РОДИНА-БЪЛГАРИЯ ! Като за край : по-внимателно с пиратките - не са чак толкова безопасни ; по-внимателно с алкохола ! Няма да посрещате нова година или Коледа в токсикология я ;) Успех на всички !! /а бе заминавам при баба за 5-6 дни и няма да мога да го напиша утре хехе ,а след това покрай приготовленията за нг не знам дали ще мога :oops: /

kristo
12-24-2008, 08:04
Весела Коледа и от мен! Нека на първо място бъдем живи и здрави, защото е най-важното! След това мечтите ни една по една да се реализират, разбира се, затова и ние трябва много да се постараем, защото в този живот нищо не идва даром, а идва с труд и упоритост. И също особено важно е Родината ни- България да се възроди, да стане едно по-добро място за живеене, да има по-добри управници, да има повече осъзнати патриоти, както сме повечето хора в този раздел и не на последно място- да имаме възможност и на дело да реализираме българското патриотично дело! Разбира се, пожелавам ви и много любов, много приятни моменти с любимите хора и нека освен любовта към Родината, всеки, който в момента не е споходен от любовта към любимо момиче /съответно момче при момичетата/, да изпита това прекрасно чувство и разбира се тази любов да е споделена :)

mitternacht
12-24-2008, 13:16
Весели празници на всички!
Нека 2009 ни споходи с повече щастие и успехи!

Националист
12-24-2008, 14:52
Весели празници на всички!