PDA

View Full Version : Положителните черти :]



SuperBadSuperFresh
12-23-2008, 19:21
Ами интересно ми е вие какви положителни неща все пак намирате в раздялата?
Например да срещнеш нов човек,да не се налага да чакаш някой след даскало...и така нататък.Ако се сетите нещо кажете си ако не друго то поне да покажем на някой наскоро преживал раздяла че си има и някои добри страни (колкото и малко да са) :-P

MayKyTy
12-23-2008, 19:24
Пффф положителни черти в раздялата ... глууупости. Освен ако връзката ви не те е карала да се чувстваш нещастна няма такива .... :?

MakeMeFeel
12-23-2008, 19:24
Когато се затвори една врата се отварят две нови ...
Усмихни се, че се е случило , не плачи , че е свършило ...

И всякакви такива клишета .. ама има много истина в тях !

PLuScHeTo
12-23-2008, 19:27
връщаш си свободата :)

sweet_sorcerer
12-23-2008, 19:33
Когато се затвори една врата се отварят две нови ...
Усмихни се, че се е случило , не плачи , че е свършило ...

И всякакви такива клишета .. ама има много истина в тях !
Мн вярно...

NaNa_SladuRana
12-23-2008, 19:42
след раздялата с човек,който наистина обичаш,чувстваш само една всепоглъщаща болка,но това сигурно е хубаво,защото ти подсказва,че се изпитвал нещо истинско :(

PeopleAlwaysLeave
12-23-2008, 19:52
след раздялата с човек,който наистина обичаш,чувстваш само една всепоглъщаща болка,но това сигурно е хубаво,защото ти подсказва,че се изпитвал нещо истинско :(

Това е така...
Но на мен например раздялата ми помогна да открия грешките си, да видя какви се причите за тях, да видя какво съм имала възможност да направя и не съм... Всяко нещо си има и плюсове, и минуси и не мислете, че раздялата носи само минуси, защото много често тя е нещото, което ни помага да осъзнаем къде бъркаме и да не правим същите грешки със следващата любов. :)

evelinka1122
12-23-2008, 20:08
ами аз съм в обратното положение... тъкмо започнах връзка и сега ще кажа какво му е хубавото да си волна птичка:
имаш повече време за приятелите си, може си флиртуваш, с когото си искаш без задръжки, някои имат проблема, че се крият от техните, е когато си без гадже това не се налага... съобразяваш се с почти всичко, имам един фр дето си ми е като братче и такива мръсотии си говорим като се разлигавим.. ся малко де да знам не смея... ! всичко това малко ми липсва... най-вече за приятелите.... но се справям... :)

miloto_girl_4e
12-23-2008, 20:52
Трудно ми е да намеря положителни черти в нещо толкова отрицателно като раздялата ..
Може би положителното е, че е настъпил ужасен край, а не е ужас без край...

MoHuTo
12-23-2008, 21:32
Не виждам нищо положително в раздялата, особено ако тя е със скъп за нас човек... :? :(

Cellmate
12-23-2008, 21:42
Никой не ти държи сметка! Свобода ! Живот ! По-положително мислене от това здраве му кажи. Имаш свободата да проваляш живота си както решиш ;]

MartiSSima
12-23-2008, 22:00
ами аз съм в обратното положение... тъкмо започнах връзка и сега ще кажа какво му е хубавото да си волна птичка:
имаш повече време за приятелите си, може си флиртуваш, с когото си искаш без задръжки, някои имат проблема, че се крият от техните, е когато си без гадже това не се налага... съобразяваш се с почти всичко, имам един фр дето си ми е като братче и такива мръсотии си говорим като се разлигавим.. ся малко де да знам не смея... ! всичко това малко ми липсва... най-вече за приятелите.... но се справям... :)

Напълно съгласна съм.Щом е дошъл края на една връзка колкото и болезнена да е тя, просто не е било писано в това време да са заедно 2 души.В крайна сметка живота може да ти поднесе друга изненада, като нова любов или в по нататъчен период пак да се съберете.Все пак не иде края на света!

cherinka
12-23-2008, 22:04
отпада още едно задължение от ежедневието ти...

scoobydors
12-23-2008, 22:05
Пффф положителни черти в раздялата ... глууупости. Освен ако връзката ви не те е карала да се чувстваш нещастна няма такива .... :?

И аз така мисля. :)

HONDA
12-23-2008, 22:53
Ако обичаш човека, с който си разделен, по някаква причина, няма положителни страни.
Ако пък не го обичаш - не измъчваш себе си, нито пък него. Това е най-важното. Има още много други, но не толкова съществени.

cinderella_gugutka
12-23-2008, 23:03
можеш да се поу4иш от грешките си
имаш пове4е свободно време
но...от болката няма как да избягаш стига да си оби4ал съответния 4овек :o :(