PDA

View Full Version : нещо прекрасно



fuifui
12-23-2008, 21:38
Здравейте и нека направо на проблема. Март месец се запознах с едно момче по skype. Година по - малък и на 500 км от мен.Започнахме да си пишем абсолютно всеки ден. Април ми се отвори възможност и заминах за неговия град.Прекарахме си незабравимо. Това бяха най - прекрасните 4 часа в живота ми . Накара ме да се почувствам така, сякаш съм намерила другата половина на моята душа. Накара ме да се почувствам най - желаната в него момент и то без да ме докосне дори с пръст. Усмивките не слизаха от лицата ни , не можехме и не можехме да откъснем поглед един от друг. След това трябваше всеки да си ходи .Аз щях да остана още 2 дни там , но той пък заминаваше на сватба същия ден в друг град.И така оттам пътищата ни винаги се разделяха. Не спирахме да си пишем по skype , разменихме си номерата , започнахме да си говорим и по телефона. И двамата изпитвахме нещо много силно. Просто си личеше. Дойде един момент в коiто започнахме дори да се ревнуваме , въпреки че бяхме на 500 км един от друг. Една вечер той ме блокира от ревност.Не си писахме 2 седмици .След това отново щях да ходя до неговия град , но така и не можахме да се видим.Последваха много месеци, не спирахме да си пишем , да се чуваме , понякога се карахме , после се сдобрявахме.Той ми казваше как аз го карам дори и само по този "шибан skype" да се чувства добре ,да се чувства желан и дори мъничко обичан (въпреки, че аз не съм му казвала, нито намеквала че го обичам) .Не мислете че е някакъв грозник или тъпак , просто искаше някоi стойностен човек до себе си и го откриваше в мен .Пасвахме си идеално , но разстоянието беше голяма пречка. Наскоро обаче се случи нещо за мен, необяснимо. Зарадвах се че за празниците може би ще мога да отида при него , а той беше студен. Без ясна причина , без да сме се карали , без нищо. Написа ми че не му пука , а после ме махна от абонатите си в skype. За мен беше голям удар. И до ден днешен не мога да си обясня това му поведение. Много страдах вътрешно в себе си , но гледах да не го показвам .Той все още ми липсва и ще продължава да ми липсва .Мисля си че най - после си е намерил приятелка в неговия град , такава каквато той я искаше и просто не е искал да я наранява или да я лъже за мен , за това е предпочел да ме махне от живота си. Но това са само моi догадки .Той беше един от малкото ми истински приятели , въпреки че се видяхме само веднъж. Не съм малко момиченце , знам как звучи това , но и само аз знам какво изпитвах.Не търся съжаление , нито нищо.За мен той ще си остане един от малкото красиви спомени в живота ми .Дори и сега преди малко му пожелах весели празници , а когато неочаквано за мен той ми отговори сърцето ми отново трепна .Дори и само за секунда се почувствах прекрасно...
Благодаря на всички за отделеното време, ако някоi има да каже нещо нека да заповяда.. :)

MartiSSima
12-23-2008, 22:04
Живота продължава!Просто е кофти но няма как...Живота по някога е суров и на моменти несправедлив ноооооооо не можеш нищо да направиш.Безсилана си ти и аз и всички да променим нещата.Просто давай по ведро и не тъжи.Радвай се че си го срещнала макар и за малко!

ELiTyYy
12-23-2008, 22:06
ехх много хубава история...
жалко,че така се е получило...защо не го попиташ направо .."защо се държи така?"...
според мен това ще е най-добре...не да се мъчиш и да си правиш някакви изводи ..без да си го попитала даже... :)

Jumbie483
12-23-2008, 22:07
На Коледа стават чудеса ;)

scoobydors
12-23-2008, 22:16
Не знам какво да ти кажа... аз в момента изживявам нещо подобно и ме е страх да не би да стане както с теб, да ме заебе. Но се съмнявам, защото той не е такъв човек.
Пази боже да стане нещо такова и направо няма да знам къде да се деня. За няколко месеца се привързах към него адски много и напълно разбирам какво ти е било. Не звучиш смешна, защото знаеш че си изпитвала нещо искрено и чисто въпреки всички отрицателни коментари на хората. Не трябва да ти пука изобщо какво казват те.
Любовта от разстояние съществува, в това съм напълно сигурна.

Но... това, което е станало при теб е наистина ужасно. Защо не го попиташ какво точно се е променило (не разбрах много добре от поста ти дали си е намерил приятелка или само ти така предполахаш).
И все пак живота продължава, имай вяра! :)

roxy2
12-23-2008, 22:21
Напълно те разбирам, мила. :( И аз ще кажа "имай вяра", просто не знам какво друго да ти кажа. :( :-)

SunShinePearl
12-24-2008, 09:54
веднъж си писах с едно момче ужасно мн време така и не можахме да се видим но не минаваше ден в който да не се чуем и пишем,бяхме станали ужасно добри приятели и можех всичко да му споделя....още си пазя смс-сите от него дори на толкова км той ми беше най-добрия фр и така просто една вечер ми каза забрави за мен и т.н и ме блокна без обяснение питах го защо и той каза така...и до ден днешен си го спомням и нз защо така стана :(

scoobydors
12-24-2008, 10:22
веднъж си писах с едно момче ужасно мн време така и не можахме да се видим но не минаваше ден в който да не се чуем и пишем,бяхме станали ужасно добри приятели и можех всичко да му споделя....още си пазя смс-сите от него дори на толкова км той ми беше най-добрия фр и така просто една вечер ми каза забрави за мен и т.н и ме блокна без обяснение питах го защо и той каза така...и до ден днешен си го спомням и нз защо така стана :(

А мислила ли си, че това ваше приятелство за него е прераснало в нещо повече? Бил е наясно, че ще ви попречи разстоянието и е предпочел да спрете всякакви взаимоотношение, за да не ви боли и двамата. Май така ще е станало... :)
Никой добър приятел ей така без причина ще те блокне в скайп или където и да е, без никакви обяснения.

justt
12-24-2008, 10:59
Na Koлeda sтawaт chyдеsa ... !! :smt114

krem4e
12-24-2008, 11:03
.j

chokolate_girl
12-24-2008, 11:04
хубава история наистина.
Каквото и да става,смело напред и това е :)

evelinka1122
12-24-2008, 11:17
миличката... знам какво ти е... това скапано разстояние.... живота продължава... а времето лекува... айде само напред и нагоре! Весели празници! :-)

BeBuLs
12-24-2008, 11:57
Според мен не е бил човека за който си го мислила, ако те обичаше нямаше да направи това! Любовта независимо къде е, си е любов :oops: Намери си някой, който ще те заслужава :-)

tan0
12-24-2008, 13:15
ехх много хубава история...
жалко,че така се е получило...защо не го попиташ направо .."защо се държи така?"...
според мен това ще е най-добре...не да се мъчиш и да си правиш някакви изводи ..без да си го попитала даже... :)

+69

Mi6inka
12-24-2008, 13:59
а минавало ли ти е като причина ,че може той също да изпитва някакви по-силни чувства към теб,но както ти сама каза не си му казвала или показвала че го обичаш... иии да си е казал ,че е по добре да те премахне от живота си и да спре да те "обича" (евентуално) от колкото да се измъчва от разстоянието и от това че "не си му казала или намекнала че го обичаш".... незнам надявам се да е така и след като му разкриеш чувствата си всичко да си дойде на мястото!Успех ,миличкА и вЕСЕли празници

shell
12-24-2008, 14:13
Мале това ми прозвуча като приказка!Мисля,че случилото се ще ти остави един незабравим спомен,за който ще се сещаш от време не време и ще ес усмихваш си мисля,че един ден вече като възрастни може би пак ще се срещнете и то не само за няколко часа...

fuifui
12-24-2008, 16:05
Така и не можах да разбера какво всъшност се случи.Опитах се да му пиша , питах го какво има , но той така и не ми отговори. Незнам какви са причините , мога само да предполагам. Просто всичко остана във въздуха. Аз съм му казвала, че изпитвам големи симпатии към него , говорили сме си на всякакви теми ,дори и за секс е ставало дума.Той също ми е споделял за чувствата си . Много съжалявам, че се получи така , не мисля че историята трябваше да има такъв край, поне да знаех причините. Наскоро му пожелах весело прекарване празниците , а той само ми написа "благодаря и на теб " и това беше. Ако искаше да говорим, може би щеше да ми напише и още нещо , но явно няма желание.А аз не обичам да ставам нахална. Аз винаги ще си спомням с голяма топлина за него .Благодаря на всички за отговорите . :)

miminky
12-24-2008, 16:24
много е хубава историята, случвало ми с е почти същото с тая разлика, ч бяхме от един град. и на мен отначало ми беше ужасно гадно, но не знам как просто забравих за него след няколко месеца. След това той искаше да излзиаме ала бала, но вече ми беше безинтересен слава богу. Дано вие да не се забравяте :-) :P успех

valdesbg
01-06-2009, 10:58
Ех, спомени, спомени...:)

curka87
01-06-2009, 11:16
Наистина много интересна и красива история. Жалко, че края не е щастлив.
Но все пак живота продължава. Предполагам, че сега ти е доста гадно, но ще видиш....времето ще си минава и в един момент ще си спомняш за него просто като за един красив период от живота ти. И вече няма да боли...