PDA

View Full Version : Дали иска само това?



balu4ka
12-24-2008, 07:34
Та откъде да започна бях писала и по раннна тема свързана с този ми проблем http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=4140957#4140957
Ta наскоро имаше концерт в който и той очастваше.Отидох аз и още няколко мой хора.Видяхме се поговорихме малко и той замина да пее.Той нали рапар...Всичките ми приятели казват,че това момче не им вдъхва доверие.Та гледах го малко и си тръгнах.Малко бях разочарована,че така точно станаха нещата там.Той ме гледаше и ми се усмихваше през цялото време.Но..нищо поече.Прибеах се на следващия ден ми писа.И почна ми се извинява,ако заради него вчера ми е било кофти,ако ми е било тъпо заради него.започнхаме си пишем,но ето че стана тема за секса.Но кво ми разбира толкова главата кат съм на 15 ,а той на 19
:? .По всичко си личеше,че просто иска да спи с мен и след това до там.Та аз дори не съм се прегърнала с него.Не сме се целували па той след втората среща вече иска да ме оправя. :? Аз не мога така :shock: Мисля,че ми е рано...пък и искам нещо по сериозно с него. :( Само като си чатим и той отноово почва да м разпитва дали искам да ми е първия..дали иска го направим и други такива неща.Но наскоро отново се регна в един сайт и отново почна се зарибява там с една овца от града ми (не е нищо особено ама..)Та вчера се базиках,защото той найстина живее много близко до дома и искаше да дойде до дома..и да !Не съм му курва.Казах му ,че може би наще са си в къщи пък и аз ще излизам и едва ли ще стане тва което иска.Та като се прибрах вечерта той ми писа...Няма смисал тебе дори те е страх да седнеш до мен и аз "еми не аз требва да прая първата стъпка не мислиш ли ?"и той "ама аз тва си1кото го прая напочно"..почнахме се караме и той ми каза"повече,няма да ти говора такива неща"има достатъчно момчета който да ти ги говорят"и аз му казах нали,че и аз не съм му първата на която ги говори и ще съм с една по малко.
Та въпроса ми е всичко ли стана(да се караме) ,защото предпочетох да изляза от това да му пусна? :-k И дали имам шанс да се оправим и да стане нещо по сериознно от това да го направим и да ме е заебе на следващия ден..... :-# :cry: :cry:
ПС:соори за многото правописни грешки и грамтически,но сега незнам от къде да започна и не ми е до това ..

Wrathchild
12-24-2008, 07:57
Момиче, той няма да си падне по теб.

soul1199
12-24-2008, 08:51
spored men,ostavi go,toi ne e za teb,a ako naistina durji na teb,ne my pi6i i ne my se obajdai,neka toi sam da te potursi,a ako ne go napravi,na4i ne zaslyjava vnimanieto ti :)

moon_flower
12-24-2008, 08:57
Не се занимавай с него.Повърхностен е,а и по всичко си личи,че няма бог знае какви чувства към теб.Очевидно е от несериозните момчета(което не е лошо,просто на теб такъв не ти трябва доколкото разбирам),а и иска предимно(да не казвам само)секс.А и за нищо на света недей да спиш с него.Това ще ти е първи път все пак...после вероятно ще те зареже,така че просто го остави или останете само приятели.

Neftochimic
12-24-2008, 09:15
по това което си написала си личи, че иска от теб само да те на*бе и да те заебе после :> по-добре си хвани някой на твоята възраст, на които не им е само да те минат и да те оставят...

SoAfraid
12-24-2008, 18:43
Точно този не е за теб. Бъди имна и не си въобразявай че като преспиш с него ще те заобича.

sexita
12-24-2008, 18:52
Oбясни му,че искаш да сте заедно и ако е само за секса да се откаже...не виждам какво сложно има та да заобикаляш въпроса и прочие...
Просто му говори по същество

MiMcHeToOo
12-24-2008, 18:54
Внимавай кво правиш, че да не съжаляваш после...

nicolepcd
12-24-2008, 18:55
Щом така ясно ти го намеква, начи много му се прави секс. 8-) Според мен е голяма шматка тва момче, жалко че е на 19, а още гледа само как да се наебе. :?

Cellmate
12-24-2008, 19:36
Еми така е като си търсите батковци...батковците пък си търсят такива шматки като вас да ги ааааа забавляват ;D

GregoryHouse
12-24-2008, 19:42
Само това иска...то като само иска да те пердаши ...надали ще иска да ходите, да имате сериозна връзка и т.н. и чак тогава да се пердашите...ай ся...заебавай го и както казват тъпите американци : Neeeeeeeeeeeext...

aka6a_vamp
12-24-2008, 19:47
Само това иска...то като само иска да те пердаши ...надали ще иска да ходите, да имате сериозна връзка и т.н. и чак тогава да се пердашите...ай ся...заебавай го и както казват тъпите американци : Neeeeeeeeeeeext...
Обожавам му мненията на тоя човек :razz:

CfEtii
12-24-2008, 19:56
Като го виждаш какъв е..какво изобщо се занимаваш.. :?

MonSitY
12-24-2008, 20:06
не мисля че той си пада по теб. :o няма ли някой друг по-подходящ

MissInd3p3nd3nt
12-24-2008, 20:17
ти сама виждаш къв е ,а и май не си пада изобщо по теб-по-добре не се занимавай с него

Sladyranka14
12-25-2008, 22:28
Момиче, той няма да си падне по теб.+1

curka87
12-26-2008, 22:19
Той те иска само за леглото и толкова. Зарежи го и си намери някой по-свестен, който да мисли с горната, а не само с долната глава.