PDA

View Full Version : това не е любов...



felly_
12-24-2008, 10:36
...тя е нещо много повече..Наистина.Толкова ме промени...точно когато щеше да стане онова..А после аз много го наранявах.незнам защо,не трябваше.Обичах го.Тогава пак се появи той...и аз му изневерих...На момента не мислех въобще...стана толкова неочаквано...После цяла нощ не спах и мислих за това момче,което е всичко за мен ,а винаги го наранявах,предавах...и знам че и сега не го заслужавам..това ме кара да се чувствам ужасно.тези всичките мисли толкова ме потискат..не мога да го гледам в очите.той ми даде всичко,промени ме точно когато беше най-зле,когато бях толкова объркана,дава ми всичко.а аз глупачката не мога да му кажа обичам те..излизам с някакви мъже от тъпото ми минало..просто защото не мога да си кажа край,да спра да си виждам с тях,с приятели които само ме използват и завиждат.....просто не мога...а трябва,защото тези хора само разрушават истинските ми неща..не мога да съм добра колкото него,да му се отдавам ,както той на мен.не става и не става.не мога да си обясня защо.толкова го обичам ,но някакви неща от миналото все едно ме преследват и не мога да ги забравя ии не мога да продължа напред.страх ме е да не го загубя,заради постоянното си колебание..защото и на него ще му омръзне.в желанието ми тази връзка да е различна ,истинска, се плаша-защото виждам че е като другите...и от това ме е страх и съм готова даже да го оставя само и само,за да не се разочаровам и този път...много го обичам наистина...и не го заслужавам и знам че е ужасно глупаво да го наранявам,да го лъжа...наранявам го,а същевременно не мога без него.когато ми каза че всичко свърши...тогава осъзнах че е сериозно..дотогава го приемах на шега...а сега не мога да мисля,да спя,да живея...защото знам грешката,знам че можех да я избегна..той не го е заслужавал.. просто трябваше да го кажа на някой ...

BaiToq
12-24-2008, 11:36
Да.

SoAfraid
12-24-2008, 18:26
Нищо лично спрямо теб. Но точно такива момичета не обичам. Дето не си знаят мястото и излизат постоянно с някакви си там. И те да се възползват от нея. И не пожелах да ти изчета темата до края.

nicolepcd
12-24-2008, 18:34
Това ли е любов :shock: Мисля, че ако го обичаше толкова силно, сърце нямаше да ти дава да го нараняваш :?

Cellmate
12-24-2008, 19:46
Интересно защо правиш втора такава тема? Ако очакваш различни отговори нека те разочаровам: аз все още хейтвам такива,които не знаят какво искат