PDA

View Full Version : Уморих сее!! .. ;[[



pandelka
12-24-2008, 09:36
Чувствам се,все едно някой в последния момент е решил да промени из основи сценария,и не се е сетил да ми каже да си науча репликите!
Ще ми се да запратя всичко по дяволите! Уморих се! Уморих се да крия това, което чувствам просто,защото няма нито смисъл, нито е правилно да го чувствам. Уморих се да обичам, когато не ме обичат в замяна!! Уморих се да давам ужасно много на хора, които не ми отвръщат с почти нищо!! Уморих се да мисля, уморих се да чувствам, уморих се да вярвам, уморих се да обичам, уморих се да крия, уморих се да премълчавам, уморих се ...
Старах се да издигна толкова хора от пепелта, а сега дори няма кой просто да ме поизтупа и да ми пъхне топка доверие в десния джоб ... Защото се уморих да ми говорят с клишета и да трябва да надробявам чувствата си на прах, за да бъдат смлени от нечии мозък :x !
Странно колко много лъжи мога да изрека, а как никога не мога да кажа какво наистина чувствам :? !!
обичам те? oh, whatever, nevermind (:

aka6a_vamp
12-24-2008, 09:48
Знам как се чувстваш...в един момент имаш всичко и за миг всичко изчезва..Истината е,че можеш да разчиташ само на себе си и тва е :( :(

Chrissie
12-24-2008, 10:26
Не бива да се предаваш,само защото нечии достатъчно гладък мозък,че бие дори и грахче,не може да проумее какво си направила или правиш за него.В крайна сметка,ако всеки се предаваше и оставяше умората да го надвие,какво щеше да стане със света?!Къде щеше да отиде оптимизмът?По-добре събери последните капчици сила в себе си,вдигни глава и продължи напред.Помагай на всеки,който смяташ за приятел,който знаеш,че рано или късно ще забие ножа право в сърцето ти или на този,който знаеш,че точно когато имаш най-голяма нужда от него,няма да застане до теб и да ти подаде ръка,за да ти помогне да поизтупаш малко крайпътният прах от себе си.Помагай на всеки,който знаеш,че никога няма да ти помогне.И не го прави,защото нямаш хоби-прави го,защото знаеш,че рано или късно всичко на този свят се връща обратно и все някога ножът ще опре в тяхното сърце,а твоят път ще бъде обсипан с кубища щастие,любов и рози.Прави го,защото ти ще се почувстваш добре.И още нещо...Не крий чувствата си.Винаги казвай това,което мислиш и чувстваш.Затова сме наречени хора-защото ни боли,плачем,смеем се,радваме се,защото чувстваме.Казвай неща,от които знаеш,че ще те заболи или ще се зарадваш-дори да е най-страшната истина.Защото хората затова са хора,да чувстват страданието и болката,да си помагат,да се обичат,да се радват на всичко около себе си.

BaiToq
12-24-2008, 10:36
Почини.

Cellmate
12-24-2008, 10:53
Нищо не се връща! Сори за суровата реалност, но това са само клишета. Живей си живота. Кратко и ясно.

JUSTniki
12-24-2008, 10:59
da i az sam se umorila
zabr sa liubovta macka
pr0sto tq ne sa6testvuva :?

justt
12-24-2008, 11:03
Гоre glawaта ... wsiчko shte se oprаwи... !! :smt003

Mepuk
12-24-2008, 11:04
Знам как се чувстваш...в един момент имаш всичко и за миг всичко изчезва..Истината е,че можеш да разчиташ само на себе си и тва е :( :(
+1 И накрая кво излиза... ?!?! сама си ... просто се опитаи да бъдеш себе си колкото и трудно да е :smt089 ... успехи :(

krem4e
12-24-2008, 11:07
пффф бахти капризната патка.Като си се уморила какво да ти направим ние?почивка в интернет ли искаш?
кошница.

aka6a_vamp
12-24-2008, 11:10
пффф бахти капризната патка.Като си се уморила какво да ти направим ние?почивка в интернет ли искаш?
кошница.
Абеее ей....я по-кротко с обидите да не ти дам една кошница...темата си има смисъл,а ти кат не го разбираш-у лево!!!

pandelka
12-24-2008, 11:13
пффф бахти капризната патка.Като си се уморила какво да ти направим ние?почивка в интернет ли искаш?
кошница.


Души куРАаа ма!
Кат нямаш кво по смислено да кажеш , по-добре изобщо недей да пишеш ..има достатъчно други по-интелигентни хора да се изкажат..!! :)

AFT
12-24-2008, 11:14
^ Да бе, както останалите три милиона теми на авторката имат смисъл. Тя трябва да осъзнае, че не е хубаво хем да си глупав, хем да си наивен, особено с тея хормони навсякъде около теб.

krem4e
12-24-2008, 11:16
пффф бахти капризната патка.Като си се уморила какво да ти направим ние?почивка в интернет ли искаш?
кошница.


Души куРАаа ма!
Кат нямаш кво по смислено да кажеш , по-добре изобщо недей да пишеш ..има достатъчно други по-интелигентни хора да се изкажат..!! :)
6te govorq kakvoto si iskam i 6te pravq kakvoto si iskam...nikoi ne moje da me spree....hahahaha 6te spamq kolkoto si iskam :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P

aka6a_vamp
12-24-2008, 11:18
пффф бахти капризната патка.Като си се уморила какво да ти направим ние?почивка в интернет ли искаш?
кошница.


Души куРАаа ма!
Кат нямаш кво по смислено да кажеш , по-добре изобщо недей да пишеш ..има достатъчно други по-интелигентни хора да се изкажат..!! :)
6te govorq kakvoto si iskam i 6te pravq kakvoto si iskam...nikoi ne moje da me spree....hahahaha 6te spamq kolkoto si iskam :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P
Ехххх вас най ви мразя....регнала се вчера и вече големата разбирачка...

JUSTniki
12-24-2008, 11:21
пффф бахти капризната патка.Като си се уморила какво да ти направим ние?почивка в интернет ли искаш?
кошница.


Души куРАаа ма!
Кат нямаш кво по смислено да кажеш , по-добре изобщо недей да пишеш ..има достатъчно други по-интелигентни хора да се изкажат..!! :)
6te govorq kakvoto si iskam i 6te pravq kakvoto si iskam...nikoi ne moje da me spree....hahahaha 6te spamq kolkoto si iskam :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P

stiga se zaqjdai s avtorkata ma
66OY
vzemi mlakni malko
kupi edin domestos da ti otpu6va trabite i si zatvori ustata
mn e hubava temata
i mn dobre e napisana
koity ne razbira da mal4i ...

pandelka
12-24-2008, 11:22
пффф бахти капризната патка.Като си се уморила какво да ти направим ние?почивка в интернет ли искаш?
кошница.


Души куРАаа ма!
Кат нямаш кво по смислено да кажеш , по-добре изобщо недей да пишеш ..има достатъчно други по-интелигентни хора да се изкажат..!! :)
6te govorq kakvoto si iskam i 6te pravq kakvoto si iskam...nikoi ne moje da me spree....hahahaha 6te spamq kolkoto si iskam :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P

Сериозно.... аз мисля,че знам кой може да те спре и това ще го разбереш по нататък ..а сега хубаво спами си ... знаеш ли колко ме боли за такива лайна като тебе.. :lol: :lol: 8-) 8-)

evelinka1122
12-24-2008, 11:32
малко се отнесохте от темата...
виждам че си се опарила доста от живота... аз те съветвам да се усмихнеш... все пак Нова година, нови надежди... а и Коледа идва.... бъди себе си и не прикривай нищо и преди да кажеш какво чувстваш първо опознай добре човека, човек се учи от грешките си, това направи и ти! УСПЕХ, Весели Празници!

Chrissie
12-24-2008, 11:37
пффф бахти капризната патка.Като си се уморила какво да ти направим ние?почивка в интернет ли искаш?
кошница.


Души куРАаа ма!
Кат нямаш кво по смислено да кажеш , по-добре изобщо недей да пишеш ..има достатъчно други по-интелигентни хора да се изкажат..!! :)
6te govorq kakvoto si iskam i 6te pravq kakvoto si iskam...nikoi ne moje da me spree....hahahaha 6te spamq kolkoto si iskam :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P


Даа,права си.Никой не може да те спре да спамиш.Както и почти никой не може да направи нещо.Но ще ти кажа само едно:щом няма мнение по темата,защо изобщо пишеш и се заяждаш?Затова,ако обичаш,по-добре си запази коментара за себе си-така ще помогнеш и на теб саматата,и на нас.

ПП: И искам да се извиня на авторката,че темата за съжаление,без малко да се провали.

BeBuLs
12-24-2008, 13:05
Това те прави по силна!!! Повдигни глава, усмихни се и продължи в живота дори и да си сама, по пътя ще срещтнеш много истински хора, уверявам те!!! :-) :smt059

sku
12-24-2008, 13:13
Ми и аз се уморих от същите неща....не си заслужава! Хората никога не оценяват какво правиш за тях и накрая си дал всичко от себе си,а на теб никой нищо не ти е дал и се чувстваш използван... Единствения начин да оцелееш е ако си поне малко егоист,колкото и гадно да звучи! Аз поне се радвам че имам приятели, които да стоят до мен и да ме подкрепят! Иначе си твърде млада за да се умориш да живееш-тегли една майна и тва е!

kuklichka_bg
12-24-2008, 18:12
почини си малко

Whyniser
12-24-2008, 18:16
Ми почини си през коледната ваканция добре

slun4ice_90
12-25-2008, 08:45
Не си единствената,която се е уморила...Не трябва да казваш само:"Уморих се",а си научи урока най-накрая....Намери хора,които заслужават да ти бъдат приятели...Допускай ги до себе си...След като толкова много са те наранявали,не позволявай пак да страдаш,заради,хора,които не го заслужават!Показвай чувствата си,дори после да те нараняват..!Бъди себе си! :)

pet_14
12-25-2008, 14:03
Чувствам се,все едно някой в последния момент е решил да промени из основи сценария,и не се е сетил да ми каже да си науча репликите!
Ще ми се да запратя всичко по дяволите! Уморих се! Уморих се да крия това, което чувствам просто,защото няма нито смисъл, нито е правилно да го чувствам. Уморих се да обичам, когато не ме обичат в замяна!! Уморих се да давам ужасно много на хора, които не ми отвръщат с почти нищо!! Уморих се да мисля, уморих се да чувствам, уморих се да вярвам, уморих се да обичам, уморих се да крия, уморих се да премълчавам, уморих се ...
Старах се да издигна толкова хора от пепелта, а сега дори няма кой просто да ме поизтупа и да ми пъхне топка доверие в десния джоб ... Защото се уморих да ми говорят с клишета и да трябва да надробявам чувствата си на прах, за да бъдат смлени от нечии мозък :x !
Странно колко много лъжи мога да изрека, а как никога не мога да кажа какво наистина чувствам :? !!
обичам те? oh, whatever, nevermind (:
И какво ще стаане ако си признаеш ?
Какво ще стане като кажиш думите обичам те ?
Никой няма да те обезглави. . .
Може само да спечелиш нещо . . .
Кажи го пък след това каквото ще да става . . . ! ! !

Remini
12-25-2008, 14:05
След няколко годинки изобщо няма да ти минават подобни мисли през главата...само че тогава няма да си уморена от хората,а от работа всеки ден...лекции... :D

babity
12-26-2008, 01:51
Такъв е живота. Когато даваш ти се струва, че си дал всичко, защото просто това е, което имаш да дадеш, а тогава, когато ти дават, мислиш, че е малко, защото не е това, което търсиш. Егоизъм! Това му е майката. Колкото по - малко чувства и филми, толкова по - малко наранени!

SoAfraid
12-26-2008, 02:50
Лелееее... какви изрази и то от момичета. Да ви кажа някои хора не харесват такова държание от вас като мен например. Не харесвам момиче да псува и то толкоз гадно. (Нищо лично просто мое мнение)

По темата мен не ме очарова явно не си падам по такива работи но за другите който харесват такова дано да им хареса.

kurupta
12-26-2008, 07:52
Чувствам се,все едно някой в последния момент е решил да промени из основи сценария,и не се е сетил да ми каже да си науча репликите!
Ще ми се да запратя всичко по дяволите! Уморих се! Уморих се да крия това, което чувствам просто,защото няма нито смисъл, нито е правилно да го чувствам. Уморих се да обичам, когато не ме обичат в замяна!! Уморих се да давам ужасно много на хора, които не ми отвръщат с почти нищо!! Уморих се да мисля, уморих се да чувствам, уморих се да вярвам, уморих се да обичам, уморих се да крия, уморих се да премълчавам, уморих се ...
Старах се да издигна толкова хора от пепелта, а сега дори няма кой просто да ме поизтупа и да ми пъхне топка доверие в десния джоб ... Защото се уморих да ми говорят с клишета и да трябва да надробявам чувствата си на прах, за да бъдат смлени от нечии мозък :x !
Странно колко много лъжи мога да изрека, а как никога не мога да кажа какво наистина чувствам :? !!
обичам те? oh, whatever, nevermind (:
Аз съм абсолютно същия като теб. Правя много, но в замяна получавам малко или нищо. Един съвет - прави се, че не ти пука.

it_ends_tonight_
12-26-2008, 07:56
Хей, стига. Всички сме изморени от живота. Няма да ти кажа, че те разбрам, щото не е така и само ще излъжа и ше стана част от масата, която винаги успява да влезе в полоението на някой. Съвети не мога да ти дам, щото ще ти се сторят безпозлени.
Просто мечтай повече :) Всичко става по-лесно, когато мечтаеп (но с мярка ;] )