PDA

View Full Version : Разлика в гърдите..



CfEtii
12-24-2008, 10:58
Здравейте!
Чудих се къде да напиша темата..ии май е за тука.
От доста време имам разлика в гърдите..забележима ,но не такова натрапващо се..През последните 1-2 години се увеличава ии сега като си погледна гърдите през огледалото ии.. :cry:
Ходих на лекар и тя ми каза,че няма какво да направя,докато съм в пубертета.И че всичко е нормално,но на мен хич не ми се вижда така,тъй като разликата е голяма и забележима.. :cry:
Нз за кво написах темата,може би защото ми беше гадно и исках да си кажа..
Момчета,според вас това голям проблем ли е?Свъзано със секса де..

gabi_94
12-24-2008, 12:09
ами това си е нормално, доста момичета са така, да не кажа повечето. Ти на колко си години? Аз като бях на 12, 13 беше така ама напоследък имам чувството, че се изравниха, колкото и тъпо да звучи :D Едва ли разликата е чак толкова фрапираща и забележима, може би просто преувеличаваш , със сутиен не си личи.

Kr1sS1
12-24-2008, 14:41
Sega dokato si v pubertet e normalno ama kato izleze6 6te se opravi6...nadqvam se! Az sum na 13 no nqmam takuf problem za 6tastie.Vse pak ti jelaq vs nai-hubavo i da se opravi6 sled izvestno vreme! :-)

_cveti_
12-24-2008, 15:03
i az bqh taka kogato bqh na 12,13 ama sega ve4e vsi4ko e ok.i az se bqh napla6ila kato teb :-P :-P

foreverr
12-24-2008, 15:17
Спокойно аз съм напълно сигурна, че това е напълно нормално.Една моя пиятелка е като тебе и беше даже и в англия с майка си и тама беше на лекар и дори и тама и казват, че е нормално!Е, да знам че сигурно много те дразни фактът, че двете ти гърди са различни по големина, но дразни те или не няма какво да се прави.Скед време може да си станат еднакви спокойно :)

dead_princess
12-25-2008, 07:17
Не се притеснявай,след време няма да има почти никаква разлика :)

mArMaLaDkA
12-25-2008, 11:06
Ако толкова те притеснява,можеш да си сложиш подплънки,за да ги изравниш.

Anf3tamin4o
12-25-2008, 12:17
Е ти все още си в ранна възраст за оформяне ;) иначе за мене не ми е проблем , човека който те обича трябва да те харесва всякак :)

angelcheeee_93
12-25-2008, 13:18
Спокойно това е понеже сега растеш.
От пубертета е и е нормално. :) пък и не виждам проблем и от страна на момчетата,те дори търсят по надарените ,това за теб е + радвай се ! :) :) :)

marilyn
12-25-2008, 19:04
Ми то си е нормално да има разлика, при всеки има, но при някой е незабележима. Аз също имам, но не бих я нарекла фрапираща, съвсем малка е. А иначе примерно имам мн повече коса на дясната половина от главата си и не мога да нося 2 опашки, защото едната е почти на половината на другата. Така че споко, никой не е перфектен! :)

kashmir
12-26-2008, 06:34
И мойте са тъй - едната е хубава, ръката пълни, другата - :( . Ще се надяваме кат поотраснем да се изравнят - и толкоз! Пък и да не се изравнят - не е болка за умиране!

shell
12-26-2008, 08:19
Това е нормално когато гърдите ти още се оформят в началото ,но без да се усетиш и двете ти ще станат ако не напълно еднакви то толкова приблизително еднакви че малката разлика ще я знаеш само ти.Не се притеснявай :)