PDA

View Full Version : Окосмяване по бицепсите и рамената?



sa6opi4a
12-24-2008, 12:41
По рамената ги знаех... излизаха ми едни малки косъмчета и ги махах с писнета, на 18 г съм все пак, мъж, разбираемо , но не ги искам. Другото което, как си тренирах и се прибирам и малко зоб си дадох пред огледалото забелязах , че по бицепсите ми има косъмчета и с времето станаха по - големи и не ми харесват... та въпроса ми е с к'во да ги махна, че да не се личат толкова и бавно да излизат, епилатор, няква маска? Няква паста от тия на veet или какво? Нямам пари за ония лазери дет ти махат за години космите, дайте нещо за сега ефикасно да ги направи по редки поне , някво добро предложение?

kalpazanka
12-24-2008, 13:00
Нямам пари за ония лазери дет ти махат за години космите, дайте нещо за сега ефикасно да ги направи по редки поне , някво добро предложение?
Нещо, с което да ги изтръгваш от корен- дали епилатор или кола маска, ти решаваш.

sa6opi4a
12-24-2008, 22:49
Кола маска , добро решение ли е?

Nitroglycerin
12-25-2008, 08:29
лазерна епилация.Най-сигурна и се отърваваш от косъмчетата до края на живота ти.Но проблема е,че лазерната епилация не е една от най-ефтините процедури и за бицепси и рамена незнам дали се извършват процедури (може да се извършат по желание на клиента ама плащаш допълнително) .

kalpazanka
12-25-2008, 08:35
^ пичът си каза, че пари за това чудо няма.
Така че и кола маска е вариант.

UFOs
12-25-2008, 14:39
Имам същия проблем.Лазерна епилация,за да не ти прави проблем няколко години ;)

batkodoki
12-27-2008, 02:15
По рамената ги знаех... излизаха ми едни малки косъмчета и ги махах с писнета, на 18 г съм все пак, мъж, разбираемо , но не ги искам. Другото което, как си тренирах и се прибирам и малко зоб си дадох пред огледалото забелязах , че по бицепсите ми има косъмчета и с времето станаха по - големи и не ми харесват... та въпроса ми е с к'во да ги махна, че да не се личат толкова и бавно да излизат, епилатор, няква маска? Няква паста от тия на veet или какво? Нямам пари за ония лазери дет ти махат за години космите, дайте нещо за сега ефикасно да ги направи по редки поне , някво добро предложение?

никакъв зоб момко!!!

след три години ще изглеждаш като гръцки бог.
но само ще изглеждаш. да реализираш тази си визия в сексуален аспект потенция няма да имаш. красива опаковка - нищо повече от това няма да си.
след още пет - ще те заровят красив колкото си искаш. стерилен и нещастен