PDA

View Full Version : Сънища



zvezdichkaaa
12-24-2008, 12:10
Здравейте по принцип невярвам в сънищата,обаче напоследък няколко нощи подред сънувам убийства...Значиии 4 сънища 3 от който поредни,четвъртия го сънувах два дни по-късно.Последния беше най-гаден...И 1 песен (,проверих превода и се пее нещо няма те,дъра-бъра(Enrique -Away).Сегааа нз дали има смисъл да разказвам сънищата,ама убийството премина във всички смисъли.....Т.е. аз убивам,опитват се да ме убият,убиват непознати ииии т.н.Ако някой иска да разкажа сънищата и това ще направя,просто незнам дали има смисъл сега,за да не стане много дълго.Та,ако някой може да ги разгадае/търсих в съновници,но немисля,че там това,което ми казват има смисъл/и ако някой разбира нека помогне.


П.П.Знам,че може да ви се стори тъпо...На мен би ми се сторило,ама ддз.Даже си врачувах с таро и ми се падна смърт :( .


П.П2.Може да ми се смеете на воля,аз бих... :lol:

raduna
12-24-2008, 12:38
Аз знам, че лоши сънища не бива да се разказват....аз не ги разказвам мойте.... :(

crazy_style
12-24-2008, 13:23
mi idi pri nqkva gleda4ka.. az li4no zqpam v sunovnika.. ama ve4e i tfa ne praq..
nno 4ak tolkova suni6ta , i da ti se padne smurt... ne e na dobre..

vivteen
12-24-2008, 13:40
НЕ съм много сигурна,но ако сънуваш нещо лошо в реалния свят е добро :)

shadow4e
12-24-2008, 13:41
Аз пък все сънувам мърти малки котета напоследък или аз ги убивам или кучето ми им откъсва главите, много е гадно :) На знам причината: от три седмици при кофите пред нас има умряло коте, което вече изглежда доста и явно ми действа зле.

PeopleAlwaysLeave
12-24-2008, 13:57
Междудругото напоследък и аз сънувам некви такива кофти неща, чек убийства не, но пак свързани със смърт неща...
Аз също знам, че лошите сънища в реалния свят са на добро...дано да е така

cherinka
12-24-2008, 14:03
Междудругото лошите сънища в реалния свят са на добро...
Вярно, но не винаги.
Съновниците VS. гледачките -> бая може да се поспори кое, какво, що.

Аз съм много против съновниците, тъй като примерно:
Аз може да съм сънувала, че съм на погребение на майка ми и има цветя, а някой друг може да е сънувам, че има рожден ден и му подаряват цветя.
Следователно смятам, че най-важно е цялото действие в съня, ситуацията и развитието й.
Демек, не се доверявай на сънища.
Имам доста познати, които след най-малкия лош сън веднага тичат при гледачки.. Ако ти се намира свободно време и парички може да отскочиш.

Аз ако имах тая възможност (парите) веднага щях да отида, защото от месец на сам сънувам пълни фантасмагории.
И най-фантастичния филм е безсилен към моето развитено въображение!

zvezdichkaaa
12-24-2008, 14:23
Абее не съм тръгнала определено към гледачки.То 99% са измамнички.Нито вярвам в тея глупости просто имам чувството,че не са само сънищата.Ми има и малки знаци,като картите от 60-70 карти нз колко точно са тея таро точно смъртта ми се падна и още 2 де...Абе нз дано да е надобре :)

RAWRRR
12-24-2008, 14:29
^ да,но в съновниците обикновенно пишат за отделни елементи/предмети от съня ти,като например цветя от твоя пример.Никъде не пише какво значи,ако празнуваш,или погребваш някого.

Аз съм на мнение,че сънищата отразяват някакви лични емоции в опрелен момент-няма нищо мистично у тях.Просто мозъкът ти не може да изклчи,веднага когато си си легнала и си съчинява истории.
Поне при мен винаги е така.Днес сънувах ебати бруталния кошмар,който обаче имаше доста детайли от реалността.

Все пак,когато сънувам нещо кофти,още сънена се втурвам да чета в съновници,за да се успоя..но обикновенно още повече се плаша,защото повечето неща са кофти.Например,днес се притесних много че сънувах голямо сълбище..което значи болест или голям провал..

Riot
12-24-2008, 15:50
СЪНОВНИКА БРАТЛЕ !!! ХАХАХА

Decu
12-24-2008, 15:52
Съня няма нищо общо със реалността. Бъди спокойна.

Мм не винаги. :)

kifLataxD
12-24-2008, 16:07
Смърт в Таро не се води истинска смърт.Аз доколкото знам,ако нещо лошо се случи в сънищата значи,че лошото си отива и ще ти се случи нещо хубаво,ама.. :-o

InitialD
12-24-2008, 16:31
Добре това е социален наркоман ... но пак си остава НАРКОМАНА!!!

Sisito941
12-24-2008, 18:03
НЕ съм много сигурна,но ако сънуваш нещо лошо в реалния свят е добро :)

+1 :)

zvezdichkaaa
12-24-2008, 18:23
Смърт в Таро не се води истинска смърт.Аз доколкото знам,ако нещо лошо се случи в сънищата значи,че лошото си отива и ще ти се случи нещо хубаво,ама.. :-o

Е знам,ние проверихме значението в книгата към картите ии значи край,смъртност ии там още значения не ги помня.Незнам дано тая нощ не сънувам,понеже са найстина гадни :?