PDA

View Full Version : Сиртаки



_ENA_
12-24-2008, 17:25
мм някой знае ли стъпките на сиртакито.. и ако ги знае може ли да ми каже ей така.. какъв е броя и как точно :P ако има такъв който може да ми го обясни мн ще съм блогодарна..ако е нужно ше говорим и по скъпе.. трябва ми спешно да го научаа

Decu
12-24-2008, 17:31
Едва ли някой ще може да ти обясни, че да разбереш, ама айде-аз знам най-простото движение. :Д
Такааа: три пъти пристъпваш с левия крак пред десния, посока на дясно; после с десния пред левия - на ляво - пак три пъти; после същото на дясно - 2 пъти; после ляво - 2 пъти, после по веднъж ии след това както десния ти е пред левия..а де. :Д
Изваждаш и стъпваш на левия, докато клякаш на десен, изправяш се и отначало.. :lol:

Alco
12-24-2008, 17:32
епименооооо ЕПИМЕНО ! :smt007

SuNsEt
12-24-2008, 17:36
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=125945 :) Много е лесно и приятно за танцуване...

Verszerzodes
12-24-2008, 17:41
епименооооо ЕПИМЕНО ! :smt007перимено и зоу му кардгя :-)

SuNsEt
12-24-2008, 17:45
smyrt za malqkite,deebim ciganskia narod Ти сиртаки знаеш ли кво е?Няма нищо общо с циганите...Ако беше ЦИГАНСКО хоро и аз нямаше да го танцувам,камоли да ме интересува...Това е ГРЪЦКО хоро.

Verszerzodes
12-24-2008, 17:50
smyrt za malqkite,deebim ciganskia narod Ти сиртаки знаеш ли кво е?Няма нищо общо с циганите...Ако беше ЦИГАНСКО хоро и аз нямаше да го танцувам,камоли да ме интересува...Това е ГРЪЦКО хоро.

ti dobre li si :lol:


napisal sym MALQKI. koi im vikat taka? to4no na gyrcite.аре смрт за грците, да им УМРЕ СВЕ ЩО ИМ Е МИЛО!!! АКО УМРАМ ИЛ' ЗАГИНАААААААААААААААААМ!!!

_ENA_
12-24-2008, 17:52
Едва ли някой ще може да ти обясни, че да разбереш, ама айде-аз знам най-простото движение. :Д
Такааа: три пъти пристъпваш с левия крак пред десния, посока на дясно; после с десния пред левия - на ляво - пак три пъти; после същото на дясно - 2 пъти; после ляво - 2 пъти, после по веднъж ии след това както десния ти е пред левия..а де. :Д
Изваждаш и стъпваш на левия, докато клякаш на десен, изправяш се и отначало.. :lol:

mnooooooogoooo ti blagodarq :*:*:* zlatna si :*:*:*

Decu
12-24-2008, 18:41
Хаха, моля. :)