PDA

View Full Version : Просто споделям



NeedfulThings
12-24-2008, 16:44
Преди няколко месеца приключих връзка на 2 години и половина. През това време водих битка след битка - с родители, с приятели, отказвах се от важните за мен неща заради него. Той имаше проблем с презервативите, аз почнах да пия хапчета, наште ми се караха през ден. Развалих си успеха, не ходех на училище, изоставих приятелите си, защото времето ми за излизане беше ограничено и го прекарвах с него. Лъжех майка ми, че съм на купон, а отивах да спя при него. Още в началото на връзката ни имаше едно момче, което беше много влюбено в мен. Беше ми...приятно да виждам как тича по петите ми, но и аз и бившия ми приятел, да го наречем А, знаехме че онзи нямаше шанс. Въпреки това А ревнуваше ужасно. Затова прекъснах всякакъв контакт с онова момче нищо, че ми беше приятно да говоря с него, имахме общи неща, интереси, теми за разговор. А с А нямахме - аз опитвах да вляза в света му, но той не искаше да ме пусне. А и света му се изчерпваше с игри, най-вече WOW, каква трагедия беше, като м откраднаха акаунта... Опитвах се да го убедя да чете книги - не стана, исках да гледаме любимият ми филм заедно - не поиска, а аз гледах неговите. Сега се чувствам като глупачка...

В един момент реших, че искам да видя кои мои смс-и пази - за да знам какво му харесва и да му пиша повече такива. Е, нямаше нито един от мен, но имаше много от някакво друго момиче. Попитах го коя е тя и той обясни, че била от училището му, той пазел съобщенията й, за да им се смее. Аз му казах, че деветокласничка пише на дванайстокласник или за да й пише домашните или защото си пада по него. И тъй като той едвам завърши, едва ли е било заради домашните. Той ми каза, че съм параноична, че тя просто така му пишела. Помолих го да спре да си пише с нея. Няколко месеца по-късно аз вече водена от подозрение, пак прегледах телефона му. Още си пишеше с нея. Но този път съобщенията й бяха като нещата, които аз му казвах, когато го свалях. След скандала един негов приятел ми обясни, че съм луда и че А никога не би харесал онази. Аз му повярвах. Няколко дена след като се разделихме, той тръгна с нея.

Научих за това на морето - той дойде с мен и моите приятели. Няколко дена ми игра етюди на ревнивец - като споменех някое момче, гледаше злобно, като се забих с един в дискотеката, той за малко да ме оставаи там, а в таксито ми вдигна луд скандал. И после ми го сервира. Че ходи с онази. А аз му бях взела подарък за рд-то...

За 18-ия ми рд той не ми подари нищо. 10 месеца по-късно най-накрая го заведох в магазина и получих сешоар. Той обеща, че за 19-ия няма да си получа подаръка със закъснение. И не излъга. Поне на теория, защото изобщо не получих подарък. За 2 години и половина получих 3 рози(мразя рози) и си изпросих два букета. Просто осъзнавам колко малко внимание е обръщал на вкусовете и нуждите ми. Има още много неща, за които се сещам понякога...

Сега, 6 месеца по-късно, още плача като се сетя. Защото 3 месеца по-рано аз исках да се разделим, защото щях да заминавам за Америка. Той ме убеждаваше, че това е без значение, че можем да сме заедно. И аз му повярвах. Наистина вярвах, че ще сме заедно завинаги, че нищо не може да ни раздели. Просто...му повярвах. Каква голяма грешка. Един ден си направих тест за бременност за всеки случай, защото не му беше дошло(понякога ми се случваше заради хапчетата). Беше положителен. Същия ден се видяхме. От извесно време той не ми казваше, че ме обича. нали щях да заминавам, твърдеше, че така е по-лесно. Е исках да чуя тези думи преди да му кажа че съм бременна, за да съм сигурна че ще вземем решенито с любов. Той ми каза, че много ме е обичал, но вече не иска да е с мен. Така и не му казах за детето. Нямаше да го понеса ако ми беше бутнал 200 лева и ми беше казал да се оправям. Не казах и на наште.

Не мисля че отново ще повярвам на мъж, който твърди че ме обича. Или че аз някога ще си позволя да обичам.




Знам че е доста объркано написано и че е дъъъълго. Но няма да ви благодаря ако сте го прочели. Просто имах нужда да споделя с някого.

sladur4etyYy
12-24-2008, 16:59
уоу тва с детето накрая ме учуди, не го очаквах. и какво сега? аборт? :-o на никой ли не си казала? сигурно ти е много тежко, не ми се иска да знам какво е да съм на твое място . успех ти желая, дано всичко ти се подреди .

NeedfulThings
12-24-2008, 17:03
уоу тва с детето накрая ме учуди, не го очаквах. и какво сега? аборт? :-o на никой ли не си казала? сигурно ти е много тежко, не ми се иска да знам какво е да съм на твое място . успех ти желая, дано всичко ти се подреди .

Аборта го направих преди почти 6 месеца. Пиша сега, защото сега ме удари истината. Прекарах последните 2 Коледи при него, за да събудя Коледния дух у него и т.н. Винаги съм обичала Коледа и може да се каже, че и на 19 вярвах в Дядо Коледа. Сега вместо да съм със семейството си, седя сама с чаша уиски и се чудя как допуснах едно момче да стане толкова важно за мен.

Съжалявам, че е малко депресиращо. Не е замислих за това.

SoAfraid
12-24-2008, 17:19
уоу тва с детето накрая ме учуди, не го очаквах. и какво сега? аборт? :-o на никой ли не си казала? сигурно ти е много тежко, не ми се иска да знам какво е да съм на твое място . успех ти желая, дано всичко ти се подреди .

Аборта го направих преди почти 6 месеца. Пиша сега, защото сега ме удари истината. Прекарах последните 2 Коледи при него, за да събудя Коледния дух у него и т.н. Винаги съм обичала Коледа и може да се каже, че и на 19 вярвах в Дядо Коледа. Сега вместо да съм със семейството си, седя сама с чаша уиски и се чудя как допуснах едно момче да стане толкова важно за мен.

Съжалявам, че е малко депресиращо. Не е замислих за това.


Споко колежке, не си сама. Аз също с чаша уиски в ръката заради едно момиче или по точно заради момичеТО. Но няма какво да се прави. Между другото какво уиски пиеш? :)

nicolepcd
12-24-2008, 17:28
Леле, накара ме да се замисля. :( Ужасна история. Надявам се след време да намериш човек, който да спечели доверието ти и да бъдеш наистина щастлива. :)

I_hate_you_p
12-24-2008, 17:29
охХ мила моята най добра приятелка е в същата ситуация...направи аборт обаче той знаеше ии точно това направи хвърли и 200лв и и каза да му каже кога е направила аборта.....това не са мъже това са боклуци...тя все още го обича....аз немога да разбера как може да обичаш такъв човек то даже не е и човек...но съдба...! :-)

NeedfulThings
12-24-2008, 19:37
уоу тва с детето накрая ме учуди, не го очаквах. и какво сега? аборт? :-o на никой ли не си казала? сигурно ти е много тежко, не ми се иска да знам какво е да съм на твое място . успех ти желая, дано всичко ти се подреди .

Аборта го направих преди почти 6 месеца. Пиша сега, защото сега ме удари истината. Прекарах последните 2 Коледи при него, за да събудя Коледния дух у него и т.н. Винаги съм обичала Коледа и може да се каже, че и на 19 вярвах в Дядо Коледа. Сега вместо да съм със семейството си, седя сама с чаша уиски и се чудя как допуснах едно момче да стане толкова важно за мен.

Съжалявам, че е малко депресиращо. Не е замислих за това.


Споко колежке, не си сама. Аз също с чаша уиски в ръката заради едно момиче или по точно заради момичеТО. Но няма какво да се прави. Между другото какво уиски пиеш? :)

Тази вечер съм на Johnnie Black, един от любимите ми мъже. Все си мислех, че момчеТО и момичеТО не би трябвало да ни наранят и по това ги познаваме. Лошото е че много хора се представят за членуваният партньор. Затова сега си седя сама и чакам Дядо Коледа - нямам мляко и бисквити, но може да се чукнем с уиски и да замезим с ядки.

А ти какво пи? И...наздраве...

F_CK_all_I_need_is_U
12-25-2008, 08:22
Много гадно...
Животът е пред теб,ще срещнеш друг,ще бъдеш щастлива,ще получиш всичко,за което си мечтала..А болката,тя няма да изчезне,но времето лекува всичко..Успех в живота :)

malone
12-25-2008, 09:08
Твърде късно си осъзнала истината.През цялата си връзка си опитвала да го промениш.Явно не си попаднала на човек ,който да иска да се промени,а и не те оценявал както е редно.Жалко за аборта и всичко това.Махни депресията от себе си и дано следващата година,която идва да една нова страница за теб.

aka6a_vamp
12-25-2008, 09:32
Наистина трябва да се стегнеш....тепърва ти предстоят все хубави работи...не си трови живота

kalpazanka
12-25-2008, 10:55
Да му се не види, умна си /съдя от изказа ти/, но как се остави две години и половина в това положение?! Съчувствам ти най-искрено....

ImmortalForever
12-25-2008, 11:03
Все едно чета себе си в предишната си връзка, но аз не изтърпях повече от 3 месеца.По същия начин.На рожденния ми ден-не получих нищо.През цялата ни връзка, може да се каже, че аз дори съм плащала кафетата и аз едва ли не съм му купувала подаръци.Мисля че е трябвало да спреш с него много по-рано.И сега какво?Ходи ли още с оная.Щото по моя начин, имаше една дето му пишеше смс-и и сега са си много джи-джи-биджи.Да ти кажа и аз съм сама по празниците.Наздраве!Трябва ти идеалния заместител.КОгато най-малко го очакваш-тогава ще дойде!Просто повярвай!И аз се мъча сега да приема заместителя, но ми коства много усилия.СЪжалявам за бебето, за аборта-изобщо за нещата, които са ти се случили.Не е приятно, но поне си си извадила поуки!Успех и весели празнци...

MakeMeFeel
12-25-2008, 11:07
Доста гадна тема за Коледа ... :? Съжалявам за всичко , което ти се е случило ... :(

PLuScHeTo
12-25-2008, 16:12
:(

pandelka
12-25-2008, 16:13
Леле, накара ме да се замисля. :( Ужасна история. Надявам се след време да намериш човек, който да спечели доверието ти и да бъдеш наистина щастлива. :)

+1 .. :)