PDA

View Full Version : Самотни празници



Kitoka
12-24-2008, 19:43
Допреди месец и нещо имах приятел, на когота бях готова да кажа "Обичам те", когато една вечер малко преди неговият рожден ден се скарахме, дори не мога да го нарека скарване.Тъй ката и двамата сме големи инати и по-скор той, реших, че няма да му звъня, е можеби и той беше решил същото така 3 дни докото през ноща на рожденя му ден той не ми изпрати ...неприятен смс.
След седмица имаше опит нещата да се оправят, нищо не става от тогава се виждаме понягога да правим секс, а аз всеки път се надявам, че нещо ще се промени.
Не искам да прекарам тези празници сама, не искам да си го представя или по-лошото да го видя с друга...
Аз съм изключително весел и жизнен човек и друг път и през ум не би минало да прекарам Нова година у дома и да спя, но сега мисля да направя това...
ИСКАМ ДА СПРА ДА МУ ЗВЪНЯ, ДА СПРА ДА МИСЛЯ ЗА НЕГО, ИСКА МИ СЕ НИКОГО ДА НЕ Е ИМАЛО НИЩО МЕЖДУ НАС...
С него нещата преживявам много по тежко отколкото с други.

GregoryHouse
12-24-2008, 19:45
Ако кажеш какъв е проблема ще ние по - лесно да ти помогнем...

Cellmate
12-24-2008, 19:46
Че ела у нас. И аз съм сам. А btw едно доста интересно изречение ми направи впечатление:"от време на време се виждаме да правим секс". Е нали уж не искаш нишо обшо с него да имаш?

Kitoka
12-24-2008, 19:50
Че ела у нас. И аз съм сам. А btw едно доста интересно изречение ми направи впечатление:"от време на време се виждаме да правим секс". Е нали уж не искаш нишо обшо с него да имаш?
Да не искам, но виж какво съм написала по-надолу всеки път се надявам, че нещата ще се оправят.
Знам, че ние можем да бъдем заедно отново, но не разбирам защо не се получава.Всеки ден си казвам, че повече няма смисъл да опитвам и да му звъня и пак го правя.Последният път, когато успях да не му звъня седмица и бях решила нещата да са до там, той ми се обади ...

Cellmate
12-24-2008, 19:52
Тогава решаваш да не се занимаваш повече и дори и да ти се обади не му вдигаш и така ти се решава проблема стига да имаш волята

Kitoka
12-24-2008, 19:54
Да, мислила съм и за това или да му вдигна и да му откажа, но не съм сигурна, че ще успея.

Cellmate
12-24-2008, 19:55
Да именно за това ти говоря и подозирам. че може и да нямаш волята да го направиш. Еми кво да ти кажа, без воля няма да стане работата освен ако той самия не спре да те търси.

Whyniser
12-24-2008, 19:59
Ми хвани обръщай повече внимание на семейството,приятелите."Джобни" гаджета за по седмица,месец като в твоя случай ги има много.

Kitoka
12-24-2008, 20:06
Да именно за това ти говоря и подозирам. че може и да нямаш волята да го направиш. Еми кво да ти кажа, без воля няма да стане работата освен ако той самия не спре да те търси.
И да стане аз отново, ще го видя и пак всичко ще започне наново, ако още чувства... От различни квартали сме, но той постоянно е в моя при приятелите си и при братовчед си, който е от моя блок...
Ми хвани обръщай повече внимание на семейството,приятелите."Джобни" гаджета за по седмица,месец като в твоя случай ги има много.
А то и семейството ми е едно...за съжаление, а по въпроса за мимолетните връзки (защото аз така ги разбирам) не мисля, че са решение, не и за дълго...

hooliganka89
12-24-2008, 20:15
Не мисля,че животът свършва с едно момче.Не знам на колко си години,но гледам,че много драматизираш нещата.
Е,ще си останеш у вас за нова година,и какво?Мислиш,че някой ше ти каже браво за саможертвата?Че въпросното момче ще стои под някой прозорез и ще плаче,че ти тази нощ си сама?
Няма такъв филм,да ти кажа.
Живей си живота за себе си,а не заради сулю и пулю.Казвам ти,че никой няма да ти каже "браво или евала",винаги каквото и да правиш за себе си го правиш.дори и мисълта ти да е друга.

Мисля,че постът ми е повече от изчерпателен,прави си изводите сама.

Kitoka
12-24-2008, 20:16
" нещата ще се оправят мила чакаи само да те изчукам и този пат " :-o
Не, не...нещата никого не са стояли така.Дори когато той имаше желание да се видим, да бъдем пак заедно същата вечер аз се напих, а пък на него му станало лошо и за това не се обадил аз му звъннах и започнах да се заяждам с него :cry: А иначе за прословутите виждания инициятивата е моя...