PDA

View Full Version : Коледа е .... :-|



martin_91_
12-24-2008, 20:49
Коледа ее а настроението го няма няма я тръпката когато заспиш и с нетърпение чакаш да се събудиш и да видиш какво има под елхатаа.... чувствам се някак си празен дори на днешната вечеря с роднини беше съвсем обикновенна дори не беше постна както е била винагии :( :( :o
Няма го настроението по което би трябвало да има по тези хубави празниции се едно някак си вътрешно нищо не ме кара да чувствам че ги има ......се едно ми еее и нз откакво се получаваа при положение че имам човек до мен който ме обичаа ....не съм лишен от нищо и т.н ...... Просто не си го обяснявамммм не ви моля вие да ми обясните просто исках да споделяяя (И нешо което ми направи впечатление от нашия блок само на наща тераса имаше коледни лампичкиии....нз просто :shock: :( чувствам се гадно и подтиснатоо ...

raduna
12-24-2008, 20:51
криза...

miloto_girl_4e
12-24-2008, 20:59
Еми не знам, аз лично съм си доволна от вечерта..
Дреме ти, че само при вас е имало лампички, важното е у вас да е уютно, мани ги хората.. Явно за тях не е важна домашната атмосфера, а това какви подаръци ще получат..
Нормално е с времето тръпката да намалява, все пак знаеш, че няма дядо Коледа и т.н
Но след време, когато имаш твое семейство и деца тръпката ще се върне и ще ти е много яко :)

Lucho
12-24-2008, 21:16
Сега съм полу-пиян и честно казано - ДОБРЕ СИ ИЗКАРАХ с родата ! :)
А на нова година какъв запой ще е... :grin:

Swinkenhoffer
12-24-2008, 21:17
Спокойно! Сега е модерно да нямаш празнично настроение... всичко е под контрол.

Аз преядох. Лошо ми е. 8-)

Canis_Dirus
12-24-2008, 21:20
Колко пържоли изядох, бедна ви е фантазията. И ми е тежко. И на здравната каса ще им ... майката, лелята, стринката и тн.


Кво ви подариха ве?


Мен шефа ми подари някъв комплект s.Oliver - душ гел, парфюм и още нещо. И мисля да си нещо аз...

Bianca
12-24-2008, 21:30
Гримове, дрехи, часовник и парфюм.

zloto
12-24-2008, 21:33
При мен няма елха, подаръци под нея, украса и тръпка. Но пък има голямо преяждане :?

Lucho
12-24-2008, 21:47
Ауе...преяждането не е хубаво...пише го в библията ! :lol: 8-) !

preichetoy
12-24-2008, 21:49
За пръв път през година Не преядох! :D

MiLeNcHeToO
12-24-2008, 21:55
И аз се чувствам леко гадно :( При нас обстановката беше още по-зле, бахти празниците нямам думи 8-)

b0Nb0n
12-24-2008, 22:09
Коледа ее а настроението го няма няма я тръпката когато заспиш и с нетърпение чакаш да се събудиш и да видиш какво има под елхатаа.... чувствам се някак си празен дори на днешната вечеря с роднини беше съвсем обикновенна дори не беше постна както е била винагии :( :( :o
Няма го настроението по което би трябвало да има по тези хубави празниции се едно някак си вътрешно нищо не ме кара да чувствам че ги има ......се едно ми еее и нз откакво се получаваа при положение че имам човек до мен който ме обичаа ....не съм лишен от нищо и т.н ...... Просто не си го обяснявамммм не ви моля вие да ми обясните просто исках да споделяяя (И нешо което ми направи впечатление от нашия блок само на наща тераса имаше коледни лампичкиии....нз просто :shock: :( чувствам се гадно и подтиснатоо ...
nastroenieto idva s pieneto tva ba6tati ne ti li go e kazval sipi do gore i na ex

cherinka
12-24-2008, 23:36
При мен няма елха, подаръци под нея, украса и тръпка. Но пък има голямо преяждане :?
и аз така. :D

Аз го изкарах несемейно.
Седях, ядох и се чудех как милата майка на моята приятелка й се занимаваше с цялата ситуация.
И защо й е необходим повод, за да събере близките си, да се веселят и да си прекарат добре...

InitialD
12-25-2008, 16:44
Засега само едно BVLGARI .. тази вечер следва продължение! 8)

О, ДА! За малко да забравя от най-добрият ми приятел икона на Дева Мария с младенеца!!! :grin:

MartyParty
12-25-2008, 21:55
Преядох с луканка..и искам още луканка!Дори не съм сигурна,че това е нормално,но ще разбера в следващите няколко часа.

kuklichka_bg
12-25-2008, 22:05
И на мене нещо не ми е коледно :? :? :?
Даже и сняг нямаме не че искам ама туй май ми беше най тъпата Коледа :(