PDA

View Full Version : Татуировка...искам...



sexita
12-25-2008, 07:07
Искам,искам,искам...на кръста или в дясната част на корема ми,ниско долу....
Къде по-малко боли...предполагам,долу,защ то е месесто,а на кръста има кокали :D
Иии...къде,колко пари...някакви препоръки?
На кръста,предполагам плетеничка,може с цветчета или пеперуди,на корема нещо секси и нежничко
Може и предложения... :-)

Infinity
12-25-2008, 08:51
не съм обосено компетентна по тая тема...ама ще ти кажа едно по-добре си направи татуировката,на място което ти самата не виждаш постоянно,защото ще ти омръзне по-бързо...чувала съм за хора,които направо искат да си махнат кожата само и само да не гледат тая татуировка повече..лично аз смятам за много готино място за татуировка отзад на рамото..надявам се да ме разбра
ето и някои предложения за място
http://rihanna-is-the-best.dir.bg/_files/2932628.jpg
http://blyasak.com/?p=150

Bianca
12-25-2008, 09:41
И аз искам вертолет.

Jamalska
12-25-2008, 09:46
cool_doll,това татуси ли са?2 бодвания с иглата,язък за хабенето й?!
На кръста има кокал,ама пък отпред е тъничка кожата...Но се преживява,не е болка за умиране.Парите си зависят от студиото,скъпо удоволствие е,ама все пак е за цял живот.

preichetoy
12-25-2008, 09:51
Е само ти беше останала, дето нямаш татус там, сега и ти ще се сдобиеш. ;)

therichbitch
12-25-2008, 14:03
cool_doll,това татуси ли са?2 бодвания с иглата,язък за хабенето й?!
На кръста има кокал,ама пък отпред е тъничка кожата...Но се преживява,не е болка за умиране.Парите си зависят от студиото,скъпо удоволствие е,ама все пак е за цял живот.
e ne e ba6 za cql givot, ima si lazer, s koito ako ne q iska6 pove4e mogat da ti q mahnat, taka 4e ne vigdam problem dori ako i pisne

gabi_94
12-25-2008, 16:19
ами братовчед ми прави татуировки, има си собствено студио даже, казвал ми е, че за жените най-подходящото място е на кръста и на плешката, там където има кост, защото ако си сложиш на корема и напълнееш или родиш и кожата ти се отпусне, татуировката щяла да се развали и да стои по много грозен начин, на глезена също е подходящо според него.

Jamalska
12-25-2008, 17:57
cool_doll,това татуси ли са?2 бодвания с иглата,язък за хабенето й?!
На кръста има кокал,ама пък отпред е тъничка кожата...Но се преживява,не е болка за умиране.Парите си зависят от студиото,скъпо удоволствие е,ама все пак е за цял живот.
e ne e ba6 za cql givot, ima si lazer, s koito ako ne q iska6 pove4e mogat da ti q mahnat, taka 4e ne vigdam problem dori ako i pisne
Пак си остава белег,а пък като ще я махаш е доста тъпо изобщо да си я правиш.

Jamalska
12-25-2008, 20:07
^почети малко за тия "временни татуировки"

Reed
12-25-2008, 20:34
да знаеш,че на кръста никой няма плетеничка или пеперудка :-)

made1nhell
12-26-2008, 09:00
Аз имам ниско долу на корма от дясната страна, определено не болеше изобщо като ми я правиха, но недей да си правиш татуировка от дясната страна, ако не си оперирана от апендицит! На мен тъкмо когато ми я направиха се налоожи да ме оперират от апендицит и добре, че моята татуировка беше малко по- нагоре, иначе щяха да минат през нея, на косъм бяха! Моят съвет е направи си я или малко по нагоре от дясната страна или по в страни на дясната страна или най- добре от лявата! Успех, дано се получи хубаво! Ако искаш мога да ти препоръчам и студио в Габрово и да ти дам телефон, студиото е професионално и съм много доволна, а и не ми излезе скъпо таъуировката ми е една пеперудка с плетеници около нея околко 10 см., излезе ми 25 лв. Ако искаш пиши ми на ЛС да ти пратя снимка и да ти дам телефон :P

varnen4e
12-26-2008, 09:24
Наистина си избрала много комерсиални места за татуировката... мисля, че ако не си от онези повърхностни псевдо мацки ще те е яд след време, така че по- добре си избери някое друго място, което не е чак толкова използвано.
И наистина ще е по- добре да не си я виждаш татуировката. Аз имам и е на плешката и наистина се радвам, че не си я виждам...
Иначе относно болката... няма кой знае каква разлика в местата... въпрос на чувствителност.

6emet4e
12-26-2008, 12:08
Вече на повечето места е комерсиално,така че ако смяташ че найстина я искаш мисля че това не би те спряло.
От двете места на мен много повече ми допада на корема,но идва момента че евентуално ако раждаш,от разтягането на кожата после няма да ти е същата.
И това което казаха по-нагоре е вярно-по-добре да е на място на което няма да я виждаш за да не ти омръзне.

kobrichka
12-26-2008, 12:36
Аз имам татус на врата и определено нямаше силна болка.Поносимо беше.Що се отнася до това дали е комерсиално или не това не трябва да те спира,ако наистина искаш отиваш и си правиш.На мен лчно повече ми допада на корема ниско отколкото на кръста.

preichetoy
12-26-2008, 14:50
cool_doll,това татуси ли са?2 бодвания с иглата,язък за хабенето й?!
На кръста има кокал,ама пък отпред е тъничка кожата...Но се преживява,не е болка за умиране.Парите си зависят от студиото,скъпо удоволствие е,ама все пак е за цял живот.
e ne e ba6 za cql givot, ima si lazer, s koito ako ne q iska6 pove4e mogat da ti q mahnat, taka 4e ne vigdam problem dori ako i pisne Какъв е смисълът да я правиш, за да я махнеш след време?! Плюс тва лазерът при никви положения не може да я махне напълно, само става по грозно.

varnen4e
12-26-2008, 20:51
cool_doll,това татуси ли са?2 бодвания с иглата,язък за хабенето й?!
На кръста има кокал,ама пък отпред е тъничка кожата...Но се преживява,не е болка за умиране.Парите си зависят от студиото,скъпо удоволствие е,ама все пак е за цял живот.
e ne e ba6 za cql givot, ima si lazer, s koito ako ne q iska6 pove4e mogat da ti q mahnat, taka 4e ne vigdam problem dori ako i pisne Какъв е смисълът да я правиш, за да я махнеш след време?! Плюс тва лазерът при никви положения не може да я махне напълно, само става по грозно.

Напротив може.. Ако нямаш опит не говори.