PDA

View Full Version : Louis Vuitton



babylishhh
12-25-2008, 07:54
Искам да попитам някой знае ли къде в Сф има магазин, в който се продават неща на Louis Vuitton (оригинални ! ) ? Благодаря предварително :)

Бтв не ми пишете коментари от сорта "ти знаеш ли колко струват, не можеш да си купиш" и т.н. . Много добре знам колко струват, имам 2 чанти от Италия :wink:

dead_princess
12-25-2008, 08:02
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=217005

Izzy_
12-25-2008, 10:09
Ее побъркахте се вече с тоя Louis Vuitton.Имам чувството,че откакто баба ви Мадона стана рекламно лице,само за тая марка мислите.Иначе ти сама си каза-имаш 2 чанти от Италия,ми отиваш и си копуваш пак от там,какъв ти е проблема?!

24white24
12-25-2008, 10:51
Който може да си го позволи знае къде да ги намери ;)

s1NNer
12-25-2008, 12:39
Ебати бабичката е тая Мадона... айде престани във всяка тема да намесваш Бритни и Мадона бе .. дразниш!

Izzy_
12-25-2008, 12:54
Ее побъркахте се вече с тоя Louis Vuitton.Имам чувството,че откакто баба ви Мадона стана рекламно лице,само за тая марка мислите.Иначе ти сама си каза-имаш 2 чанти от Италия,ми отиваш и си копуваш пак от там,какъв ти е проблема?!
Баба може да викаш на майка си, която сигурно изглежда по-зле от Мадона:

http://allaboutmadonna.com/images/news/08_12_04_02_l.jpg

http://allaboutmadonna.com/images/news/08_12_04_01_l.jpg

Иначе аз лично не бих си взел такава чанта, след като и найлон за 10 ст ще ми върши същата работа - няма да работя 3 месеца за някаква чанта.
Нещо май обърка майка ми с баба ми?!А колкото до майка ми..за твое сведение е мнооого по-млада от въпросната Мадона и й личи без хиляди пластични операции.Ти обаче едва ли имаш достатъчно мозъчни клетки за да го разбереш,така че бягай да слушаш МадонКа и не занимавай хората с глупости. ;)

Izzy_
12-25-2008, 15:56
Не съм аз започнал да споменавам Мадона в тази тема.
А вие като станете на 50 години, и на вас да ви викат баби (защото е ясно, че няма да изглеждате така).
Аз случайно да съм казала,че ти си започнала първа?!А дали ще изглеждаме като Мадона..хм аз лично не бих искала,пък и с хиляди пластични операции всеки ще изглежда така,че и по-добре. ;)

Bianca
12-25-2008, 16:08
Не съм аз започнал да споменавам Мадона в тази тема.
А вие като станете на 50 години, и на вас да ви викат баби (защото е ясно, че няма да изглеждате така).
Аз случайно да съм казала,че ти си започнала първа?!А дали ще изглеждаме като Мадона..хм аз лично не бих искала,пък и с хиляди пластични операции всеки ще изглежда така,че и по-добре. ;)
Спри с тея пластични операции, бе. Вярно, че global става вече досаден с тая Мадона, но това не я прави по-маловажна, дърта, грозна или прочие.

Izzy_
12-25-2008, 16:37
Не съм аз започнал да споменавам Мадона в тази тема.
А вие като станете на 50 години, и на вас да ви викат баби (защото е ясно, че няма да изглеждате така).
Аз случайно да съм казала,че ти си започнала първа?!А дали ще изглеждаме като Мадона..хм аз лично не бих искала,пък и с хиляди пластични операции всеки ще изглежда така,че и по-добре. ;)
Спри с тея пластични операции, бе. Вярно, че global става вече досаден с тая Мадона, но това не я прави по-маловажна, дърта, грозна или прочие.
Това си е моето мнение,бе.

s3xy
12-25-2008, 17:09
Искам да попитам някой знае ли къде в Сф има магазин, в който се продават неща на Louis Vuitton (оригинални ! ) ? Благодаря предварително :)

Бтв не ми пишете коментари от сорта "ти знаеш ли колко струват, не можеш да си купиш" и т.н. . Много добре знам колко струват, имам 2 чанти от Италия :wink:

и кво,хвалиш се,че си богата,а? А на теб какъв ти е проблема? Момичето моли някой яко знае да й каже магазин, не ти иска мнение дали са скъпи или не! Като е решила да си купи кой си ти, че да й държиш сметка дали е богата? Ако няма да й помагаш защо пишеш?

По темата: и аз от няколко месеца усилено издирвам http://images.teamsugar.com/files/users/3/33168/41_2007/louis-vuitton-monogran-canvas-bags_0.preview.jpg номер 3 ама без успех... :? най-добре да си поръчаме от чужбина...

Christ
12-25-2008, 18:31
Големи лигли сте и двете.

Bianca
12-25-2008, 20:46
ЛуИ ВютОн? :-o

raduna
12-25-2008, 20:52
Чантите са отвратителни :shock:

Bianca
12-25-2008, 21:06
ЛуИ ВютОн? :-o

сметай аз дето съм маниак на теба дрехи и държа да съм добре облечен,не я знам :lol:
Е, просто трябва да знаеш как се четат имената на френски. Иначе и аз не знаех тази марка доскоро.

Canis_Dirus
12-25-2008, 21:09
Търся такава чанта:
http://i43.tinypic.com/9948d1.jpg

до 300 лева нова.

Употребявана - ще се договорим.

WILD__BOY
12-25-2008, 22:17
хората си купуват LV само, защото струват майка си и баща си, не заради дизайна

babylishhh
12-28-2008, 13:41
Оф .. не се хваля, че съм богата, просто написах да не ми пишете такива коментари, защото преди пак бях пускала подобна тема и почти вс бяха писали, че съм луда, не мога никога да си купя и т.н. :wink:

А иначе чантата ми трябваше спешно за едно парти и за това исках от Бг, не си намерих, но както и да е. Все пак благодаря.
Бтв Луис Вютон се казва.

Bianca
12-28-2008, 13:43
Бтв Луис Витон се казва.
Карай. :lol:

carinaNebula
12-28-2008, 13:54
чантите са ебати яките.. :D

Bianca
12-28-2008, 13:58
чантите са ебати яките.. :D
Те са яки, и то много, обаче не си представям някое младо момиче, тръгнало с такава чанта по улиците. :shock:

Christ
12-28-2008, 14:00
http://www.malkiobyavi.com/Art-profiles/plamenp/images/n4.jpg




5000 лв.


По-надолу не я давам. 8)

24white24
12-28-2008, 14:12
чантите са ебати яките.. :D
Те са яки, и то много, обаче не си представям някое младо момиче, тръгнало с такава чанта по улиците. :shock: Що ? Никъде не е казано, че, за да носиш дадена марка трябва да имаш навършени години :)

Bianca
12-28-2008, 14:15
чантите са ебати яките.. :D
Те са яки, и то много, обаче не си представям някое младо момиче, тръгнало с такава чанта по улиците. :shock: Що ? Никъде не е казано, че, за да носиш дадена марка трябва да имаш навършени години :)
Не, просто си мисля, че дизайнът им е създаден за по-улегнали жени. :-o Не са прекалено младежки, де да знам и аз..
В крайна сметка всеки преценява сам за себе си какво би носил. :) Аз не бих носила такава чанта, поне на този етап. Но има и хора, на които тези чанти им харесват, така че – nevermind.

24white24
12-28-2008, 14:20
чантите са ебати яките.. :D
Те са яки, и то много, обаче не си представям някое младо момиче, тръгнало с такава чанта по улиците. :shock: Що ? Никъде не е казано, че, за да носиш дадена марка трябва да имаш навършени години :)
Не, просто си мисля, че дизайнът им е създаден за по-улегнали жени. :-o Не са прекалено младежки, де да знам и аз..
В крайна сметка всеки преценява сам за себе си какво би носил. :) Аз не бих носила такава чанта, поне на този етап. Но има и хора, на които тези чанти им харесват, така че – nevermind.Ако начина ти на обличане и изобщо лайфстайл-а ти е съобразен с марката, не виждам причина, защо да не носиш такава чанта, естествено ако си 14 годишна пикла която любимото и заведение е амор не върви да носи Луи Вюитон

Bianca
12-28-2008, 14:21
чантите са ебати яките.. :D
Те са яки, и то много, обаче не си представям някое младо момиче, тръгнало с такава чанта по улиците. :shock: Що ? Никъде не е казано, че, за да носиш дадена марка трябва да имаш навършени години :)
Не, просто си мисля, че дизайнът им е създаден за по-улегнали жени. :-o Не са прекалено младежки, де да знам и аз..
В крайна сметка всеки преценява сам за себе си какво би носил. :) Аз не бих носила такава чанта, поне на този етап. Но има и хора, на които тези чанти им харесват, така че – nevermind.Ако начина ти на обличане и изобщо лайфстайл-а ти е съобразен с марката, не виждам причина, защо да не носиш такава чанта, естествено ако си 14 годишна пикла която любимото и заведение е амор не върви да носи Луи Вюитон
\:D/

Zaharinka
12-28-2008, 14:28
Чудя се самооо колко ли от вас могат да си позволят оригинала...тука почнали да кудкудякат,ако можехте нямаше да скачате да ви казваме къде има. 8-)

Bianca
12-28-2008, 14:40
Чудя се самооо колко ли от вас могат да си позволят оригинала...тука почнали да кудкудякат,ако можехте нямаше да скачате да ви казваме къде има. 8-)
Абе, какво те бърка какви са финансовите възможности на останалите? Да се фукат, да лъжат, да питат – ти гледай себе си. Някои пък може и наистина да могат да си позволят подобна чанта. Не мисля, че това е твоя, моя или нечия чужда работа. ;)

Zaharinka
12-28-2008, 14:45
Чудя се самооо колко ли от вас могат да си позволят оригинала...тука почнали да кудкудякат,ако можехте нямаше да скачате да ви казваме къде има. 8-)
Абе, какво те бърка какви са финансовите възможности на останалите? Да се фукат, да лъжат, да питат – ти гледай себе си. Някои пък може и наистина да могат да си позволят подобна чанта. Не мисля, че това е твоя, моя или нечия чужда работа. ;)
Аз мен си се гледам,както и ти теб това не е никакъв проблем.Но госпожичките би трябвало да знаят,че официялни магазини на LV няма просто.Има единични неща които са си оригинални,и едва ли не вече са изкупени от истинските ценители. :D

babylishhh
12-28-2008, 15:41
Чудя се самооо колко ли от вас могат да си позволят оригинала...тука почнали да кудкудякат,ако можехте нямаше да скачате да ви казваме къде има. 8-)
Абе, какво те бърка какви са финансовите възможности на останалите? Да се фукат, да лъжат, да питат – ти гледай себе си. Някои пък може и наистина да могат да си позволят подобна чанта. Не мисля, че това е твоя, моя или нечия чужда работа. ;)
Аз мен си се гледам,както и ти теб това не е никакъв проблем.Но госпожичките би трябвало да знаят,че официялни магазини на LV няма просто.Има единични неща които са си оригинални,и едва ли не вече са изкупени от истинските ценители. :D

не са :)

http://louisvuitton.com/web/flash/index.jsp;jsessionid=K5BYWL02PJIYMCRBXUFFAGIKEG4RA UPU?buy=1&langue=en_US&direct1=home_entry_us

нямало магазини ... :?
отгоре пише "stores".