PDA

View Full Version : Приятелството може ли да се превърне в любов?



momche
12-25-2008, 09:16
Значи случката ми е следната . Има едно момиче с което се познавам от 3 години някъде. Аз винаги съм я чуствал повече от приятел ,но един път преди година и нещо и казах какво чуствам и тя се дистанцира от мен . След това пак се сприятелихме и сме неразделни . Тя даже ми вика братче , брат ми и т.н. . Чудя се дали имам шанс да се пробвам пак да и го кажа и да не разваля сегашните ми отношения с нея . Ако някой е имал подобна случка моля да напише какво е станало при него . Мерси предварително за отговорите

pandelka
12-25-2008, 09:17
Естествено,че може и това води до край на едно добро приятелство.

aka6a_vamp
12-25-2008, 09:19
Мии да може разбира се...мен снощи един мой много добър приятел ми се обясни :-o сега ми е цифра кофти....

momche
12-25-2008, 09:34
Естествено,че може и това води до край на едно добро приятелство.


До края на добро приятелство какво точно имаш на предвид ? Моля такива коментари като на Жоро не пишете ...

aka6a_vamp
12-25-2008, 09:35
Естествено,че може и това води до край на едно добро приятелство.


До края на добро приятелство какво точно имаш на предвид ? Моля такива коментари като на Жоро не пишете ...
Ееее....че Жоро си казва истината

soul1199
12-25-2008, 09:37
probvai otnovo da i se obqsni,nezabravqi,4e po KOleda se sly4vat 4ydesa :) kusmet :)

momche
12-25-2008, 10:14
Добре :) .. Но Въпроса ми беше някой който е пробвал с приятелка така какво е станало по натам и дали са тръгнали или са си развалили приятелството :) тва ми беше питането

DeathRogue
12-25-2008, 10:32
Pri mene be6e obratnoto..i nie bqhme mn dobri priqteli v na4aloto,no posle tq prizna 4e ima nqkakvi 4uvstva kum men i ve4e ot 6 meseca sme zaedno :grin:

schism
12-25-2008, 10:42
Ако те чувства повече като приятел и и кажеш това което си намислил до там ще е вашата неразделност.В добрия случай пак ще си останете приятели.А това че преди те е отрязала и сега те нарича "братче, брат ми" не ти ли говори нещо.Иначе ако пък имаш някъкви фантазии, че те харесва - жули Жеко да има :smt033

pandelka
12-25-2008, 10:48
Естествено,че може и това води до край на едно добро приятелство.


До края на добро приятелство какво точно имаш на предвид ? Моля такива коментари като на Жоро не пишете ...

Имам в предвид,че ако тръгнете ..нали ще ходите всичко ще ви бъде много яко .. и ще си прекарвате супер,но в повечето такива случеи след края на връзката т.е като скъсате няма да си останете същите приятели,което кофти ,защото не мисля,че си заслужава заради някакви чувства (повече от приятелски) да се съсипе едно дългогодишно приятелство.Преди време и аз бях така .Влюбих се в човек,който ми беше мн добър приятел ,но го осъзнах на време че не си заслужава и предпочетох да си останеме много добри приятели.И постепенно чувствата ми изчезнаха.Пожелавам ти успех! :)

MiLeNcHeToO
12-25-2008, 10:57
http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm прочети тва, ако не си го срещал :D Лично аз гласувам за 90% достоверност.

Щом те нарича братче, брат ми, а и преди това те е отрязала не ми се вярва да се получи нещо. По-добре да не рискуваш, но ти си знаеш 8)

momche
12-25-2008, 12:58
прочети тва, ако не си го срещал :D Лично аз гласувам за 90% достоверност.

Щом те нарича братче, брат ми, а и преди това те е отрязала не ми се вярва да се получи нещо. По-добре да не рискуваш, но ти си знаеш 8)


Това е много интересно ... Прочетох го няколко пъти и го разбрах ... на 99% е вярно според мен ... Но в моя случай нямам много шансове но нищо не ми пречи да опитам ;)

angelcheeee_93
12-25-2008, 13:04
ами пробвай за последно ,както казаха на КОледа стават чудеса! :)

kobrichka
12-25-2008, 13:08
Естествено,че може и това води до край на едно добро приятелство.

Напълно съгласна.
Смятам,че ако наистина държиш на нея не бива да разваляш това приятелство.

momche
12-25-2008, 13:11
Защо да го разваля ? Мислех си че ако и го кажа по тактично с намеци няма да се стигне до там :?

sladkata_bebz
12-25-2008, 13:49
А според теб тя изпитва ли нещо повече от приятелски чувства към теб?
Да,естествено че може да се получи нещо прекрасно.Моята половинка продължава да бъде най-добрият ми приятел както преди връзката ни.
Но се замисли ако тя наистина не иска да променяте отношенията си,какъв е смисълът да и се обясняваш (отново).

Tienji
12-25-2008, 14:27
оф и аз съм в такова положение дори и периода е такъв 3 4 години 8-) само ,че не искам да развалям приятелството и за това си подтискам чувствата и си пробвам късмета с други момичета :)

Remini
12-25-2008, 14:35
Може...ще загубиш ценен приятел най-вероятно.Но пък понякога си заслужава

momche
12-25-2008, 14:46
А според теб тя изпитва ли нещо повече от приятелски чувства към теб?
Да,естествено че може да се получи нещо прекрасно.Моята половинка продължава да бъде най-добрият ми приятел както преди връзката ни.
Но се замисли ако тя наистина не иска да променяте отношенията си,какъв е смисълът да и се обясняваш (отново).

Да ти кажа не знам ще се опитам да разбера .... ТИ как го чустваше преди да тръгнете ?


Може...ще загубиш ценен приятел най-вероятно.Но пък понякога си заслужава

Кое си заслужава ? да се опита или да се загуби приятеля ? :?

pandelka
12-25-2008, 14:52
Защо да го разваля ? Мислех си че ако и го кажа по тактично с намеци няма да се стигне до там :?

То не зависи само от това как ще и го кажеш.От знаечение е и как ще свърши тази връзка..!

Remini
12-25-2008, 14:56
Може...ще загубиш ценен приятел най-вероятно.Но пък понякога си заслужава

Кое си заслужава ? да се опита или да се загуби приятеля ? :?

Заслужва да се опита връзката.
Ако момичето държи на теб няма да се промени нищо между вас

NaNa_SladuRana
12-25-2008, 15:01
ама разбира се.Любовта е виша и по-шибана степен на приятелство :P

momche
12-25-2008, 17:34
Ще се опитам скоро и ще разбера ... Дано да си права :(

mariqn_sexa
12-25-2008, 17:37
:) Разбира се че може така стана при мен и jilib0n :-) :-) :-)

sladka__droga
12-25-2008, 18:03
Естествено,че може и това води до край на едно добро приятелство.

+1 ... Напълно съм съгласна.

F_CK_all_I_need_is_U
12-25-2008, 19:15
Глей са 8-) Дори и някой да е пробвал с приятелка - да и е признал кфо чувства и т.н. и тя да е отвърнала на тфа,не значи,че и при теб ще стане същото,може да стане точно обратното.
Аз мисля,че е по-добре да не и казваш,на мен преди време един адскии добър причтел ми каза,че ме обича и се стигна до там,че сега не си говорим и едва ли някога пак ще сме приятели...

TheLastAngel
12-25-2008, 19:35
Pri mene be6e obratnoto..i nie bqhme mn dobri priqteli v na4aloto,no posle tq prizna 4e ima nqkakvi 4uvstva kum men i ve4e ot 6 meseca sme zaedno :grin:

Бахти кефа :D .. Мене пък яко ме отрязаха , а аз адски много го харевах ... Ама какво да се прави .. поне знам в какво състояние беше тогава и не му се сърдя... :D
С лед време "почуках на друга врата" и тя взе , че се отвори :P

LittlePrincess
12-25-2008, 19:39
Може,разбира се.Но в повечето случай това не води към добро и приятелството се разваля.

HardlyAwakened
12-25-2008, 20:18
Пич според теб ще се промени ли нещо като пускат теми в софиянци, тук, и къде ли още не.Всичко зависи от твоята смелост и кораж, повярваш ли, ЩЕ УСПЕЕШ !!!

silky92
12-25-2008, 20:20
Възможно е :(

PLuScHeTo
12-25-2008, 20:43
случва се :)

sladkata_bebz
12-25-2008, 20:49
Да ти кажа не знам ще се опитам да разбера .... ТИ как го чустваше преди да тръгнете ?


Ние се познаваме от страшно много време и преди една година и половина станахме по-близки.Чувствах го като страшно добър приятел,такъв с когото съм сигурна, че мога всичко да споделям.Когато ми предложи много се колебаех,точно заради това да не си развалим причтелството,ама то взе че стана цяла приказка :) Явно подсъзнателно съм го харесвала много.

Да ти кажа,ако в основата на една връзка има голямо доверие и приятелство тя ще е много по-силна и прекрасна :) Успех от мен!

scoobydors
12-25-2008, 21:03
край на едно добро приятелство.

momche
12-25-2008, 21:25
Да ти кажа не знам ще се опитам да разбера .... ТИ как го чустваше преди да тръгнете ?


Ние се познаваме от страшно много време и преди една година и половина станахме по-близки.Чувствах го като страшно добър приятел,такъв с когото съм сигурна, че мога всичко да споделям.Когато ми предложи много се колебаех,точно заради това да не си развалим причтелството,ама то взе че стана цяла приказка :) Явно подсъзнателно съм го харесвала много.

Да ти кажа,ако в основата на една връзка има голямо доверие и приятелство тя ще е много по-силна и прекрасна :) Успех от мен!


Малко надежда ми вдъхна . Тя ме чуства по същия начин както ти него си го чувствала . Какво по специално направи той ?

Bellatrix
12-25-2008, 21:30
Меко казано възможно :D Със сегашното ми гадже (8 месеца пълно щастие и 0 проблеми) се запознахме, когато бях на 4 на детската площадка:
-Момиченце,искаш ли да си играем?
-Ми аре...
А сега кво стана :grin: :grin: :grin:

sladkata_bebz
12-25-2008, 21:30
Всъщност не знам,стана спонтанно, което го направи още по-очарователно!
http://www.teenproblem.net/s/1565.html

Sladyranka14
12-25-2008, 21:31
Възможно е...

Cellmate
12-25-2008, 23:49
Да, ще мутира мощно и тогава бате бегай колко ти крака държат, че ще загинеш бавно, геройски....почти.

momche
12-26-2008, 11:00
Меко казано възможно :D Със сегашното ми гадже (8 месеца пълно щастие и 0 проблеми) се запознахме, когато бях на 4 на детската площадка:
-Момиченце,искаш ли да си играем?
-Ми аре...
А сега кво стана :grin: :grin: :grin:

Да но от първия път ли му "върза" или след като видя че е по-настоятелен ?

varnen4e
12-26-2008, 11:09
Би трябвало да може приятелство да се превърне в любов, защо не...

OpenedSky
12-26-2008, 15:51
Разбира се , че може да се превърне в любов , но в повечето случей това завършва с раздяла и пропадане на едно супер приятелство ... Помисли си дали си заслужава (:

mirelinda
12-26-2008, 17:06
Всичко зависи от момичето, но може да стане любов да!! Нищо не ти пречи да опиташ пак :) ;)

Qamstel
12-26-2008, 17:35
Значи случката ми е следната . Има едно момиче с което се познавам от 3 години някъде. Аз винаги съм я чуствал повече от приятел ,но един път преди година и нещо и казах какво чуствам и тя се дистанцира от мен . След това пак се сприятелихме и сме неразделни . Тя даже ми вика братче , брат ми и т.н. . Чудя се дали имам шанс да се пробвам пак да и го кажа и да не разваля сегашните ми отношения с нея . Ако някой е имал подобна случка моля да напише какво е станало при него . Мерси предварително за отговорите Pi4 suvsem seriozno ti kazvam ne provalqi tova koeto ima6 za6toto istinskoto priqtelsvo mejdu momi4e i mom4e e moje bi nai silnoto koeto moje da su6tesvuva i az imam takava priqtelka bih si dal i jivota za neq i moje bi imam i po silni 4uvstva no sum siguren 4e ako i kaja 6te razvalq nai silnoto priqtelstvo koeto sum imal v jivota si povqrvai mi ne si zaslujava :? momi4eta mnogo ;) naso4i se kum druga ne susipvai ne6toto tolkova hubavo zaradi hurmonite :?

yuyuto
12-26-2008, 18:19
Щом веднъж те е определила като най-добър приятел, едва ли някога ще се отметне от това нещо...

momche
12-27-2008, 07:34
Значи случката ми е следната . Има едно момиче с което се познавам от 3 години някъде. Аз винаги съм я чуствал повече от приятел ,но един път преди година и нещо и казах какво чуствам и тя се дистанцира от мен . След това пак се сприятелихме и сме неразделни . Тя даже ми вика братче , брат ми и т.н. . Чудя се дали имам шанс да се пробвам пак да и го кажа и да не разваля сегашните ми отношения с нея . Ако някой е имал подобна случка моля да напише какво е станало при него . Мерси предварително за отговорите Pi4 suvsem seriozno ti kazvam ne provalqi tova koeto ima6 za6toto istinskoto priqtelsvo mejdu momi4e i mom4e e moje bi nai silnoto koeto moje da su6tesvuva i az imam takava priqtelka bih si dal i jivota za neq i moje bi imam i po silni 4uvstva no sum siguren 4e ako i kaja 6te razvalq nai silnoto priqtelstvo koeto sum imal v jivota si povqrvai mi ne si zaslujava :? momi4eta mnogo ;) naso4i se kum druga ne susipvai ne6toto tolkova hubavo zaradi hurmonite :?

И аз така мисля че мога да го проваля :( .Много искам да стане нещо и не знам кво да правя :(

evelinka1122
12-27-2008, 10:09
ами аз съм момче и пробвах така преди 2 години с едно момче да се получат нещата ама не се получиха... сега пак се сме си супер близки на един чин сме... мн пъти съм си мислела дали да не пробвам, но не осмелявам, защото мога да го загубя като фр а и съм момиче! стига аз съм ги правила тия крачки, но какво и да е срещнах друг...
аз те съветвам да пробваш още веднъж, но мн деликатно... просто с невинни закачки и ако разбереш че тя не ти отвръща със същото просто се отдръпни :) успех !

VictoriasSecret
12-27-2008, 10:11
"Брат ми",ден след ден...
незнаех как да ти го кажа..
имах нещо вътре в мен
неможех да го покажа...

Всичко започна съвсем нормално
бяхме приятели,на пръв поглед идеално..
Но хората са казали и прави са били
между момиче и момче приятелството не важи...
Аз знаех че така ще бъде най-добре...
да съм близо до теб-без някой да заподозре
какво чувствам наистина,какво желая
дните си минаваха,аз не смеех да призная
не обичам да рискувам,да не би да сгреша
не можех да подозирам,че и ти си бил така...
че трудно е било да ме наричаш "сестра"
мислейки че най-добрия вариянт е това...
да съм близо до теб,но и толкова далече
но ето че признах,всичко ясно е вече.
Немога вече да съм,приятелката най-добра.
Не че не искам,но няма да издържа.


ТАКА ПРИЗНАХ НА НАЙ-ДОБРИЯ МИ ФР... ТРЪГНАХМЕ.... АЗ СИ ПРОМЕНИХ РЕШЕНИЕТО И ПРЕЦАКАХ СИЧКО... СЕГА НЕ МОЖЕМ ДА СЕ ПОГЛЕДНЕМ.... ТРАЙ СИ ПО-ДОБРЕ ЩОМ ЕДИН ПЪТ СИ СИ ОТВОРИЛ УСТАТА И ТЯ СЕ Е НАПРАВИЛА НА УДАРЕНА... ПО-ДОБРЕ СИ ТРАЙ ДА НЕ ПРЕЦАКАШ ВСИЧКО.... МНОГО СЪЖАЛЯВАМ АЗ ЗА МОЕТО ПРИЯТЕЛСТВО..

beb4yy
12-27-2008, 10:20
тО Почти винаги става така !

FOOLforYOU
12-27-2008, 10:29
дори и да тръгнете след като и се обясниш (което става много рядко защото в повечето случаи приятелствата се съсипват след такива откровения) има шанс след като скъсате (щот всеки филм си има край сещаш са) да стане много по гадно щото няма да са трайте .... и всичко отива по дяволите :) моя съвет е пазете си приятелството така каквито и разочарования да преживявате по отделно пак ще сте заедно.

DoomShadow
12-27-2008, 10:37
I Az bqh taka, purvo bqhme nai dobri priqteli, posle i kazah kakvo 4uvstvam i tq mi otvurna na 4uvstvata :)
No sega rabotite se obyrkaha ;( ;( ;(

nVm
12-27-2008, 10:50
аз също имах такава случка..бяхме отначало най-добри приятели после ми каза,че има чувства от мен аз си мислех,че само ме харесва,до тук нищо не ме уплаши,но после ми каза,че ме обича :shock: и от много време било така,но незнаел как да ми го каже,за да не се уплаша аз от него и да не искам да сме приятели вече и аз му казах няма страшно,но че и нищо не изпитвам към него,само чиста приятелска любов и то какво стана,аз се уплаших както той каза и се дистанцирах от него много..беше ми странно.знам,че му разбих сърцето,но не исках да го подвеждам с нещо.а сега само си пишем по скайп как си какво правиш,нещо интересно при теб...незнам може би вината е моя

ThinkPink
12-27-2008, 11:01
винаги има шанс
по-добре пробвай .. после ще се чудиш какво е щяло да стане ако й беше казал ... коледа е,стават чудеса
стискам палци :P

Wrathchild
12-27-2008, 11:39
Естествено,че може и това води до край на едно добро приятелство.


До края на добро приятелство какво точно имаш на предвид ? Моля такива коментари като на Жоро не пишете ...

Имам в предвид,че ако тръгнете ..нали ще ходите всичко ще ви бъде много яко .. и ще си прекарвате супер,но в повечето такива случеи след края на връзката т.е като скъсате няма да си останете същите приятели,което кофти ,защото не мисля,че си заслужава заради някакви чувства (повече от приятелски) да се съсипе едно дългогодишно приятелство.Преди време и аз бях така .Влюбих се в човек,който ми беше мн добър приятел ,но го осъзнах на време че не си заслужава и предпочетох да си останеме много добри приятели.И постепенно чувствата ми изчезнаха.Пожелавам ти успех! :)Напротив, историята с моят приятел е показател, че не е така. И в момента със същият човек, с който бяхме най-добри приятели, като брат и сестра, правим планове за съвместно съжителство, деца и брак. И определено мога да посоча доста плюсове на една такава връзка. Но това важи само в случаите, когато и двамата вече са изживяли това, което биха искали попринцип. Независимо дали това са среднощни запивания и секс в тоалетната на дискотека с някой непознат или пижамени партита с приятелки.

djudjulinkaa
12-27-2008, 13:20
Еми виж какво е нейното отношение към теб..дръж се леко по мило към нея примерно като си пишете прати и някоя друга целувка или нещо такова..виж как ще реагира и ако прецениш че може да се получи действай :)

momche
12-27-2008, 14:30
Еми виж какво е нейното отношение към теб..дръж се леко по мило към нея примерно като си пишете прати и някоя друга целувка или нещо такова..виж как ще реагира и ако прецениш че може да се получи действай :)

За намеците си прав , но ни с нея постояно си пращаме целивку прегръдки сърца и т.н. като се видиме се целуваме (много пъти ме е целувала с език , държиме се за ръка и така ми става още по-гадно :(


Напротив, историята с моят приятел е показател, че не е така. И в момента със същият човек, с който бяхме най-добри приятели, като брат и сестра, правим планове за съвместно съжителство, деца и брак. И определено мога да посоча доста плюсове на една такава връзка. Но това важи само в случаите, когато и двамата вече са изживяли това, което биха искали попринцип. Независимо дали това са среднощни запивания и секс в тоалетната на дискотека с някой непознат или пижамени партита с приятелки.

Явно зависи от човека ... Много готина история и аз си мисля същите работи защото с никое момиче с което съм бил не съм чуствал тия неща които с нея ги чуствам ...

Melesyo
12-27-2008, 14:33
пичага минал съм го тоя период и ще ти кажа от опит,че понякой път трябва да се жертваш и,ако наистина сте толквоа добри приятели си останете такива щото ще го разва;ите ;)

TooLittelTooLate
12-27-2008, 15:59
Еми според мен недей да си разваляш приятелството с нея. Защото от опит знам, че така става. Един много добър мой фр. ми се обясни, но аз нищо не изпитвах и уж нещата щяха да си останат същите, ама спря да ми говори. А една приятелка тръгна с най-добрия си приятел и след една седмица осъзна, че го обича, но само като приятел...Таа мисълта ми беше, че аз не съм срещала такава история с щастлив край. Но пък може и да има....Успех :)

MakeMeFeel
12-27-2008, 16:34
Оф всички като почнахте да разтягате някакви локуми , да се вкарвате в некфи филми , да разправяте някакви историйки .. Ми то всичко си зависи от човека в крайна сметка !!!

Remini
12-27-2008, 16:35
Да,едно добро приятелство в много случаи води до любов,но доста вероятно е тази любов да е несподелена!

momche
12-27-2008, 16:43
Оф всички като почнахте да разтягате някакви локуми , да се вкарвате в некфи филми , да разправяте някакви историйки .. Ми то всичко си зависи от човека в крайна сметка !!!

Права си да.Всеки е различен тя е моята зодия и на характер е като мен 1 към 1.Аз мисля че знам дълбоко в мене имам някаква представа какво да направя просто пуснах темата защото ми беше интересно другите какво мислят ;)

Tera
01-15-2009, 09:58
Granicata m/u priqtelstvo i lubov e mnogo,mnogo tanka...Da,moje da e gre6ka i priqtelstvoto da se razvali zavinagi...No moje da se okaje,nai-hubavoto ne6to v jivota ni :):):)

miss_asi
01-15-2009, 10:03
Може разбира се.Но това би значело край на приятелството след края на връзката.Край защото колкото и да се преструват че нещата са нормални и че нищо не се е променило не е така.Много неща се променят започвате да излизате по-рядко да спрете да си пишете по скайпа ... и прочие ... докато в езин момент ще се усетите че вече не сте приятели а съвсем чужди хора.

BiTa_SmEtaNka
01-15-2009, 11:52
мм при мен се случи следното...моят най-добър приятел,с когото се познаваме от около 8 години..преди две години ми каза,че иска да е с мен...тогава харесвах друго момче и не се съгласих..нямах чувства..но сега .. преди около два месеца..си говорихме и той каза,че винаги е имал чувства към мен и реших да си дадем шанс...и се получава.. ;) успех и на теб ... ето,че се случват такива неща :)

maLchy
01-15-2009, 12:19
ами може но ако не се получи нищо ще е кофти защото сигурно и приятелството вече няма да е същото

x3eme
01-15-2009, 12:58
дистанцира се от теб защото явно иска да те запази като приятел и не иска да прекрачва границата
а дали ще се получи между вас нещо повече.....времето ще покаже но ако виждаш че тя не престъпва тази граница най добре не опитвай нищо защото накрая наистина ще си развалите приятелството

balu4ka
01-15-2009, 13:16
Естествено,че може и това води до край на едно добро приятелство.


До края на добро приятелство какво точно имаш на предвид ? Моля такива коментари като на Жоро не пишете ...

Имам в предвид,че ако тръгнете ..нали ще ходите всичко ще ви бъде много яко .. и ще си прекарвате супер,но в повечето такива случеи след края на връзката т.е като скъсате няма да си останете същите приятели,което кофти ,защото не мисля,че си заслужава заради някакви чувства (повече от приятелски) да се съсипе едно дългогодишно приятелство.Преди време и аз бях така .Влюбих се в човек,който ми беше мн добър приятел ,но го осъзнах на време че не си заслужава и предпочетох да си останеме много добри приятели.И постепенно чувствата ми изчезнаха.Пожелавам ти успех! :)




Точно,това се случи и на мен ;)

Miss_Pitt
01-15-2009, 13:21
За мен приятелство м/ду момче и момиче е невъзможно, тъй като единият в един момент започва да усдеща, че чувства нещо повече към другия.
Ако толкова искаш да си с момичето-давай, но .. ако държиш на приятелството ви по-добре спри, защото варианта то да продължи след като сте скъсали е минимален.

dinko
01-15-2009, 18:37
[-X :!: [-X не прави мойта грешка, приятел, много е гадно!и при мене се получи същото- казах и, даже по-скоро намекнах,тя се стресна,дистанцира се,"абстрахира" се и сякви такива сложни думи :D и още не сме стигнали до частта със сдобряването и се чудя сега как да изплувам от лайната 8-) щот съм много упорит и искам да се получи нещо между нас(още си я обичам много) ама ако стане нещо то ша е с много зор и така... това се случи при мене. Съветвам те да си мълчиш и да не обелваш дума за повече от приятелство щом тя ти вика брат,братче и така нататъка за да не ти се случи същото ката преди и като не мене преди 2 седмици....

sweetchef
01-18-2009, 19:19
Az poznavam edno momche ot 10godishna,ot togava do sega sme nerazdelni toi e edinstveniet chovek koito ne me e lagal i na koito moga da se doverq izcqlo,toi mnogo pati mi e kazval kakvo ima kam men i che sam mn poveche ot fr.za nego praveshe postoqnni opiti no men me beshe strah che ako bada s nego i sled vreme se razdelim nqma da imame takiva otnosheniq kato sega.Razbra me i poveche ne se i opita moga da se pohvalq che do den dneshen veche 7god. ot tazi sluchka sme best friends :grin:

kacidi
02-10-2009, 20:03
vednaj prekra4i6 li granicata sled tova e po4ti nevuzmojno da se vurne6.az imam podoben slu4ai i ne sme v mn dobri otono6eniq sega.ako ne se vijdame e dobre kato se vidim i vseki put ima nqkuv spor mejdo nas,no ne s vseki stava taka zavisi ot 4oveka sre6tu teb.

NadezhdaDqkova
02-10-2009, 20:06
дистанцира се от теб защото явно иска да те запази като приятел и не иска да прекрачва границата
а дали ще се получи между вас нещо повече.....времето ще покаже но ако виждаш че тя не престъпва тази граница най добре не опитвай нищо защото накрая наистина ще си развалите приятелството

x3eme
02-10-2009, 20:09
дистанцира се от теб защото явно иска да те запази като приятел и не иска да прекрачва границата
а дали ще се получи между вас нещо повече.....времето ще покаже но ако виждаш че тя не престъпва тази граница най добре не опитвай нищо защото накрая наистина ще си развалите приятелството
Какъв идиот съм бил като съм го писал..... :-D Сега след като се случи и на мен гледната ми точка се промени тотално

Hilary_
02-10-2009, 20:12
За мен няма приятелство (или е адски рядко срещано) между момиче и момче... повечето пъти или от едната страна има чувства или и от двете... в твоя случай тя се е дръпнала от начало но после пак те е допуснала... п одобре рискувай и и кажи как стоят нещата... можеш да изгубиш... а можеш и да спечелиш много... опитай!!! :wink: Успех ти желая! :wink:

3oPuTy
02-10-2009, 20:21
дистанцира се от теб защото явно иска да те запази като приятел и не иска да прекрачва границата
а дали ще се получи между вас нещо повече.....времето ще покаже но ако виждаш че тя не престъпва тази граница най добре не опитвай нищо защото накрая наистина ще си развалите приятелството
Какъв идиот съм бил като съм го писал..... :-D Сега след като се случи и на мен гледната ми точка се промени тотално
Лелеее много се смях на първото ти мнение Боби :D :D :D
Не,че и аз не мислех така едно време ама ... :D :D :D

Lady_AMG
02-10-2009, 20:24
Да, възможно е, но не мисля че е добър вариант- приятелството отива на кино, а факта че се познавате добре ви дава хиляди поводи за съмнения.

valdesbg
02-11-2009, 04:57
Значи случката ми е следната . Има едно момиче с което се познавам от 3 години някъде. Аз винаги съм я чуствал повече от приятел ,но един път преди година и нещо и казах какво чуствам и тя се дистанцира от мен . След това пак се сприятелихме и сме неразделни . Тя даже ми вика братче , брат ми и т.н. . Чудя се дали имам шанс да се пробвам пак да и го кажа и да не разваля сегашните ми отношения с нея . Ако някой е имал подобна случка моля да напише какво е станало при него . Мерси предварително за отговорите

Бе не ми се четат 5 страници затова накратко - Малко вероятно е тя да иска да ходите. Тя знае че имаш чувства към нея 10000 пъти го е усетила. Факта че се е дистанцирала много ясно показва позицията и. За нея е по важно да си приятел отколкото гадже. Ще ходите известно време(ако тръгнете) след това ще се скарате(няма начин другиояче, защото се познавате отдавна) иии всичко отива на кино. След това се искат титанични усилия от твоя страна, само за да запазиш добрите отношения(здравей здрасти имам впредвид, за другото се изискват невъзможни усилия). Та прецени си - дали искаш да ходиш с нея няколко месеца и после да вървиш по мъките още месец два, за да си оправите отношенията. Почти същото и на мен ми се случи, така че не го пиша само теоретично.

YouCantStopMe
02-11-2009, 14:02
Oпределено може да се превърне в любов и то доста силна,защото се познавате толкова добре... И изведнъж възникват чувствата.Жалкото е,че така може,но след любовта не остава приятелство...Ако остане,то на 100% няма да е както преди. :(
Убедих се във всичко това. :booooomb:

Boyd
02-11-2009, 16:36
Естествено,че може и това води до край на едно добро приятелство.


До края на добро приятелство какво точно имаш на предвид ? Моля такива коментари като на Жоро не пишете ...

Има предвид, че познатата, която е смятал за приятелка, вече го отбягва! К'во значи "край на приятелство" !? Когато срещнете истински приятели тогава говорете. Не може на 13-14 години момче и момиче да са "приятели" и като единия го тресат хормоните да им се развали "приятелството".

Мисля че се разбира от горе написаното какво ми е мнението за твоята приятелка, но все пак седнете и поговорете или...опа..забравих, че вие приятелите не си споделяте и не си говорите!

Tempest
02-11-2009, 16:50
вече взема да ме съмнява, но по принцип това е подхода ми (сигурно затова толкова неуспешен). Предпочитам да опозная момичето и тогава да помисля за нещо по-сериозно... дори тези, които не познавам, не мога да ги погледна с очите, с които мога да погледна едно момиче, което познавам и с което съм приятел... не знам кирливи ризи, не знам характер, не знам нищо, само един външен вид, който, според мен, не е от голямо значение. Аз предпочитам сериозна връзка, защото съм чувствителен и емоционален... не искам след едноседмична връзка да се нормализирам 2 такива... :? избрал съм трудния път: приятелство->любов. Следователно съществува такава възможност!

gabiiTu
02-27-2009, 21:00
Естествено,че едно приятелство може да се превърне в любов!!! Пробвай се нищо не губиш!!! :)

mozyk
02-27-2009, 21:04
MОЖЕ, ТОВА Е ДОСТА СРЕЩАНО ЯВЛЕНИЕ.

citygirl
02-28-2009, 12:39
Приятелството между момиче и момче понякога завършва с любов. Даже почти винаги става така, че единия от двамата се влюба в другия, но не винаги си приязнава чувствата си, защото го е страх да не развали приятелството им, което ако питате мен е много глупаво.. :? Аз съм на мнение, че когато обичаш някои трябва да му кажеш.. Няма нищо лошо в любовта. Пък ако не се получи все пак сте големи хора- оставате си приятели :)

3oPuTy
02-28-2009, 13:35
Приятелството между момиче и момче понякога завършва с любов. Даже почти винаги става така, че единия от двамата се влюба в другия, но не винаги си приязнава чувствата си, защото го е страх да не развали приятелството им, което ако питате мен е много глупаво.. :? Аз съм на мнение, че когато обичаш някои трябва да му кажеш.. Няма нищо лошо в любовта. Пък ако не се получи все пак сте големи хора- оставате си приятели :)
+1!!!Напълно съм съгласна :)
При мен се получи точно това :) Бяхме най-добрите приятели на света (и все още сме) :) С времето започнах да изпитвам смесени чувства и на края му казах ... След около месец и той ми призна,че изпитва същите чувства като моите ... Знаехме,какво може да се случи ако между нас не се получи,но все пак решихме да сме заедно :) и честно казано не съжелявам :) :-) Аз си го обичам,той мен също!!!А и освен това сега и приятелството ни е по-силно (поне според мен) ... Това,че сме заедно не ни пречи да си споделяме всичко,което ни тревожи (без значение дали е свързано с чувствата ни един към друг,проблемите в семействата и сред приятелите ни и т.н.) и да си бъдем най-добрите приятели на света :) :-) Освен това и връзката ни е доста по-здрава,защото и двамата знаем положителните и отрицателните страни на другия,а не ни се налага да ги научаваме в последствие :)
Честно казано съм на мнение,че този тип връзки са доста по-силни и здрави от тези тип "първо се събираме,а после се опознаваме" :) :-)

gansgta_boo_1234
02-28-2009, 15:25
Знаеш ли препоръчвам т да гледаш филма Just friends мисля, че ще разбереш какво да направиш след това там е същата ситуация :)

иначе аз наистина нз какво да кажа различни са всички момичета едни ще се обидят или ще им стане спр кофти след като им кажеш други ще изчакат да мине малко време и ще осъзнаят че е хубаво да имат връзка с приятел а трети ще се зарадват нз .... :neutral:

gansgta_boo_1234
02-28-2009, 15:29
3oPuTy Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 5:35 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

citygirl написа:
Приятелството между момиче и момче понякога завършва с любов. Даже почти винаги става така, че единия от двамата се влюба в другия, но не винаги си приязнава чувствата си, защото го е страх да не развали приятелството им, което ако питате мен е много глупаво.. Аз съм на мнение, че когато обичаш някои трябва да му кажеш.. Няма нищо лошо в любовта. Пък ако не се получи все пак сте големи хора- оставате си приятели

+1!!!Напълно съм съгласна
При мен се получи точно това Бяхме най-добрите приятели на света (и все още сме) С времето започнах да изпитвам смесени чувства и на края му казах ... След около месец и той ми призна,че изпитва същите чувства като моите ... Знаехме,какво може да се случи ако между нас не се получи,но все пак решихме да сме заедно и честно казано не съжелявам Аз си го обичам,той мен също!!!А и освен това сега и приятелството ни е по-силно (поне според мен) ... Това,че сме заедно не ни пречи да си споделяме всичко,което ни тревожи (без значение дали е свързано с чувствата ни един към друг,проблемите в семействата и сред приятелите ни и т.н.) и да си бъдем най-добрите приятели на света Освен това и връзката ни е доста по-здрава,защото и двамата знаем положителните и отрицателните страни на другия,а не ни се налага да ги научаваме в последствие
Честно казано съм на мнение,че този тип връзки са доста по-силни и здрави от тези тип "първо се събираме,а после се опознаваме"



Ей от това по хубав съвет няма :) :) :)

pufyy
02-28-2009, 19:26
Аз лично бях много добра приятелка с едно момче около...6-7 години. Бяхме си в една комапния излизахме си насам натам. Аз от тогава си имах симпатии към него и така след тези години приятелската любов прерасна в истинска страстна любов, която продължи доста дълго време. След това разбрах, че и той също изпитвал нещо повече към мен. Така, че не е невъзможно и с теб да се случи. Успех ;)

LittlePrincess
02-28-2009, 19:30
Разбира се, че може. Кофтито е след това дали ще си останете приятели или не.

malka_sladkka
02-28-2009, 19:36
Може разбира се :)

DeSsiTy
02-28-2009, 19:49
Oпределено може да се превърне в любов и то доста силна,защото се познавате толкова добре... И изведнъж възникват чувствата.Жалкото е,че така може,но след любовта не остава приятелство...Ако остане,то на 100% няма да е както преди. :(
Убедих се във всичко това. :booooomb:

Съгласна съм...и наистина не се знае дали след любовта ще остане приятелството....

vlubeno_momi4e***
02-28-2009, 22:16
Приятелство може да се превърне в любов! Но любов в приятелство..малко трудно.