PDA

View Full Version : абе има ли и други като мене?



assd
12-25-2008, 10:31
весела коледа първо!
стана ми чудно само аз ли имам много голямо желание да пиша любовни стихотворения на приятелката си? значи първото го написах един път като се бяхме поскарали и и го дадох едва преди дни - ефекта беше голям, каза че е най-милото, нежно и романтично нещо което някой е правил за нея и е плакала докато го чете
сега съм написал и друго, което според мен е много по-добро от първото (въпреки че и първото бих казал че се получи много добре като за първи опит в любовните рими - честно имам талант да пиша простотии и цинични стихотворения от години, и римите ми идват отвътре, ама нещо стойностно не съм писал до сега :lol: )
и ми стана чудно, някой друг прави ли го, правил ли го е... момичета как мислите готино ли е, ще се радвате ли да имате толкова романтичен приятел 8-) мисля си че сега тия неща се срещат само по филмите, и съм някакъв ненормален!
мерси

аа да забравих да кажа че съм на 21 а тя на 20 и е видяла много от живота, аз малко по-малко май, и не става дума за някакви копирания и празни приказки, а всяка дума е казана защото така я чувствам

soul1199
12-25-2008, 10:35
az mn bih se zaradvala na stihotvorenie ili n6 podobno :)

_mimi7y_
12-25-2008, 10:57
на мен са ми писали .. и е страхотно чувството .. мн се зарадвах и съветвам всяко момче ако му се отдава както на теб да седне през свободното си време и да напише нещичко с което 100% ще зарадва любимата

sh3_1s_7h3_0n3
12-25-2008, 11:28
Аз много харесвам романтичните хора, а за романтичен приятееел.... това си е върха на сладоледа за мен. :oops:
Щом е за нея, лично е, емоционално е, мисля, че ще го оцени. Не вярвам да има човек, който да умеее да обича, да получи такъв подарък от обичания от него и да не се зарадва.
Аз примерно бих била на седмото небе, ако знам, че това е направено с много любов. Само дето по- бих се радвала, ако някой ми посвети песен, ама която да си е саааааамо за мен, да е много лична и емоционална, пък дори и да не е балада. :oops: Просто съм по-музикална душа. Поезията ми е малко чужда. ;)
Но като цяло чувството да получиш нещо, което да знаеш, че е специално за теб, да е било написано заради теб, простоооо е неописуемо. Мисля, че много ще се зарадва приятелката ти.
Аз, защото съм такава романтична натура, нищо, че съм на 19 г и 11 месеца... пак много се впечатлявам. :smt003

DeathRogue
12-25-2008, 11:37
весела коледа първо!
стана ми чудно само аз ли имам много голямо желание да пиша любовни стихотворения на приятелката си? значи първото го написах един път като се бяхме поскарали и и го дадох едва преди дни - ефекта беше голям, каза че е най-милото, нежно и романтично нещо което някой е правил за нея и е плакала докато го чете
сега съм написал и друго, което според мен е много по-добро от първото (въпреки че и първото бих казал че се получи много добре като за първи опит в любовните рими - честно имам талант да пиша простотии и цинични стихотворения от години, и римите ми идват отвътре, ама нещо стойностно не съм писал до сега :lol: )
и ми стана чудно, някой друг прави ли го, правил ли го е... момичета как мислите готино ли е, ще се радвате ли да имате толкова романтичен приятел 8-) мисля си че сега тия неща се срещат само по филмите, и съм някакъв ненормален!
мерси

аа да забравих да кажа че съм на 21 а тя на 20 и е видяла много от живота, аз малко по-малко май, и не става дума за някакви копирания и празни приказки, а всяка дума е казана защото така я чувствам

И аз съм го правил...мн й хареса..стихотворението сега е в дневника й ;]

Remini
12-25-2008, 15:02
Да ти кажа честно и някое клише би могло да я разтопи стига да я обичаш!

angelcheeee_93
12-25-2008, 15:06
не съм пращала до сега,нито на мен са ми пращали,защото нещата си ги казваме без завъртулки :D той ми казва ,че ме обича мн и аз на него същото и така...а иначе бих се зарадвала адски много на едно такова смс-че..стига думите които са вътре да са истински.