PDA

View Full Version : сметката ми на телефона



.. DeViL mAy CrY ..
12-25-2008, 12:39
здравейте,незнам дали точно тук е правилното място извинявам се ако не е но имам един въпрос към вас :oops:
Искам да попитам ако отида в бюро на мтел и ако платя например 15 лева за сметката ми но тя още не е засечена и платя тези 15 лева и сметказа за момента ми е 30 ще стане ли тя 15 и ще се разбере ли че те е била 30 и е плащано преди това.Много ви моля кажете ми много е спешно

LizZz
12-25-2008, 15:27
Според мен няма да ти намалее сметката. Тя си е колкото си е. И не знам да може да се плаща частично. Като излезе фактурара, ще пише пълната стойност. За какво ти е това?
za da nqma golqma smetka pred mama i tati

.. DeViL mAy CrY ..
12-25-2008, 18:33
а мога ли преди да изтече срока да платя цялата и да започне наново всичко

MakeMeLaugh
12-25-2008, 18:35
Има такава услуга.
На това му се казва депозит.
Примерно се използва като достигнала кредитния си лимит, но имаш много време до зануляването, а искаш да говориш още си вкарваш да речем 10 лв депозит и си ги изговаряш. Все едно ти се промяне кредитния лимит на от 50 на 60 лв за месеца. И да всичко се вижда.

Canis_Dirus
12-25-2008, 18:36
а мога ли преди да изтече срока да платя цялата и да започне наново всичко
И да я платиш, на фактурата ще си пише "Сума разговори" Платено на ..." и "Сума за плащане" - така и така, който има малко в главата ще може да види, колко си говорила и колко е платено вече.

s3xy
12-25-2008, 18:53
ох и аз съм се опитвала с тоя номер :D не става... имах сметка 50 кинта и отидох с 45 в ръка ама казаха че няма начин да стане тоя месец и вместо на Мтел ги дадох на мама преди да плати сметката :D малко се ядоса че е толкова голяма ама следващите месеци като я издрусах 150 не се сети повече да ми се кара за ония :D :D :D

.. DeViL mAy CrY ..
12-25-2008, 20:34
aми аз не получавам фактура,но не искам с депозит а направо да ми се нулира и затова попитах,защото съм с пак голяма сметка амайка ми каза да не говоря толкова много :oops:

woshataa
12-25-2008, 20:39
aми аз не получавам фактура,но не искам с депозит а направо да ми се нулира и затова попитах,защото съм с пак голяма сметка амайка ми каза да не говоря толкова много :oops:решението -- > спри да говориш толкова много вместо да търсиш сякви абсурдни начини за да се покриеш ..

TERRORMACHINE
12-25-2008, 22:12
Извод: Вместо да се разкарваш до Мтел извади тия 15 лева и ги дай на майка ти или баща ти!

cherinka
12-25-2008, 23:32
ох и аз съм се опитвала с тоя номер :D не става... имах сметка 50 кинта и отидох с 45 в ръка ама казаха че няма начин да стане тоя месец и вместо на Мтел ги дадох на мама преди да плати сметката :D малко се ядоса че е толкова голяма ама следващите месеци като я издрусах 150 не се сети повече да ми се кара за ония :D :D :D
Бахти!
Вие сте уникалните тъпанарчета!
Аз съм с лимит от 4.16лв. месечно..
Ама така е.. на чужд гръб се живее по-лесно. Когато има кой да ти плаща сметките.

Че и отгоре на всичкото се кефите като споменавате колко сметка сте начукали на гъза на майка си и на баща си!
Егати гордостта, егати чувството, егати емоциите..

s3xy
12-26-2008, 00:09
е айде ся, сякаш и ти не си правила големи сметки... :shock: вече се ограничавам към 20 кинта на месец ( с абонамента стават повечко де ) ама ония времена бяха черни... нямаше Skype! :D :D

MakeMeLaugh
12-26-2008, 08:58
Големите сметки се правят от глупави хора, които не могат да си "направят сметките"...

Високите фактури, са в следствие на зле избран тарифен план.

Сега сигурно абонамента ти е от 5 или 10 лв, а плащаш 30-40 поне, след като можеш да имаш абонамент от 15-20 лв и да не плащаш повече,а и дори да говориш още да не се стискаш...

Това не е за хвалба да ти кажа честно.

Иначе когато и да платиш, каквото и да направиш, получаваш ли супешно фактурите си в пощата всичко ще е отразено каквито и врътки да си направила.
Пък ако имате 2-3 телефонни номера на 1-на фактура - понеже всеки месец се праща смс със стойността, която трябва да се плати, всички номера ще получат честитката.

Сега хвани татенцето под ръчичка, сменете си плана, плащай 2-3 пъти по-малко, говори повече и си облъчвай главата излишно (изследванията показват, доста лоши неща за телефоните - това е друга тема) и всичко ще бъде "хепиии" :Р

:)